Dla obszaru

    Dach płaski Cena

    Ile kosztuje dach płaski? Dach płaski jest zawsze nieco droższy niż dach dwuspadowy, ale ma wiele zalet - w pełni wykorzystaną przestrzeń użytkową pod nim, a na nim może być taras na dachu, który znacznie przyczyni się do wrażenia przestronności Twojego domu. Koszt budowy zależy przede wszystkim od tego, czy przestrzeń pod dachem będzie ogrzewana, czy nie. Jeśli tak, to dach musi mieć starannie i dobrze wykonaną izolację. Cena np.płaskiego dachu nieogrzewanego garażu wynosiłaby od 150 do 350 PLN / m2, a ogrzewanego od 200 do 400 PLN / m2. Jeszcze większą inwestycją jest tzw zielony dach, ponieważ sam w sobie jest specjalnym rodzajem izolacji, który jednocześnie chłodzi i ogrzewa, oszczędzając w ten sposób koszty dodatkowej klimatyzacji. Jeśli chcesz mieć zielony dach, po którym możesz chodzić, będzie to kosztować około 600 PLN / m2. Koszt zielonego dachu z ekstensywną zielenią wynosiłby około 750 PLN / m2. W żadnym wypadku nie decyduj się na tańsze warianty, jeśli ktoś Ci je zaoferuje, ponieważ naprawa źle wykonanego płaskiego dachu lub takiego, który przecieka jest bardzo kosztowna i wymagająca.

    Komu powierzyć wykonanie dachu płaskiego? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych fachowców od dachów płaskich w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

    Poproś o ofertę:
    Wyślij zapytanie

    Cena dachów płaskich


    Cena dachu płaskiego. Cena za dach płaski z hydroizolacją, izolacją i zasypką. Cena bez odprowadzania wody deszczowej.

    200.00 zł/m2

    BARDZO NISKA CENA
    zł/m2

    ŚREDNIA CENA
    400.00 zł/m2

    NAJWYŻSZA CENA
    CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

    INNE CENY ZA Dach płaski

    Zielony dach


    Ile kosztuje zielony dach? Zielony dach płaski umożliwia znaczne oszczędności w kosztach ogrzewania ...

    Sprawdź też: Zielony dach Cena

    Hydroizolacja dachu płaskiego


    Ile kosztuje hydroizolacja dachu płaskiego? Cena płaskiego dachu zależy od typu (bitumiczny płaski, ...

    Sprawdź też: Hydroizolacja dachu płaskiego Cena

    Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

    Dach płaski- wszystko, co trzeba wiedzieć

     

    1. Dach płaski - co trzeba wiedzieć?

    1.1. Dachy płaskie na przestrzeni dziejów

    Obecnie dachy płaskie są praktycznie znacznie częściej spotykane niż dwu- lub wielospadowe, zwłaszcza w budownictwie użyteczności publicznej. W budownictwie prywatnym taki dach wydaje się być wybierany jako symbol nowoczesnej architektury. Dachy płaskie są w powszechnym użyciu od czasów modernizmu, na początku XX wieku, kiedy to Le Corbusier wzniósł dach płaski dla jednego z 5 punktów nowoczesnej architektury. Szybko poszli za nim inni, a na wystawie Architektury Współczesnej w 1932 roku pokazywano tylko domy z płaskimi dachami, więc faktycznie przejęły monopol. Technologia była już wtedy na tyle zaawansowana, że ​​ich zastosowanie było możliwe, ale szczegóły wymagane przy tego typu konstrukcji nie zostały dopracowane. Dlatego płaskie dachy okresu modernizmu spotkały się później z wieloma krytykami, jeśli chodzi o niedociągnięcia techniczne, ponieważ przeciek wody pojawiał się jako stały problem. Niestety z czasem płaski dach utożsamiany był z przeciekaniem i na jakiś czas z niego zrezygnowano. Na szczęście w drugiej połowie XX wieku technologia rozwinęła się tak bardzo, że dziś dach płaski jest nie mniej niezawodny niż dach spadzisty. Ponadto w ostatnich dziesięcioleciach jest to absolutnie dominujący typ dla budynków biznesowych, przemysłowych i handlowo-mieszkalnych.

    Dach płaski
    Dachy płaskie stały się symbolem nowoczesnej architektury

     

    1.2. Dachy płaskie w Polsce

    Dach płaski cieszy się dużą popularnością, należy jednak pamiętać, że na niektórych obszarach jest mniej pożądany, zwłaszcza tam, gdzie opady śniegu są duże i gdzie celem jest zachowanie tradycyjnego i typowego projektu architektonicznego z dachami dwuspadowymi. Płaskie dachy w tych częściach nie byłyby rozwiązaniem praktycznym i sensownym, ponieważ duże ilości śniegu pozostawałyby na dachu zamiast jak najszybciej z niego spadać. Ostre kąty ze spadkami 35-45 ° są logiczną konsekwencją środowiska, w którym znajdują się takie domy. Zalecamy, aby przed podjęciem decyzji o budowie dachu płaskiego skonsultować się z lokalnym architektem lub projektantem.

    2. Oferenci i wykonawcy

    Płaski dach wykona wykonawca, który przejmie wszystkie pozostałe prace budowlane. Jeśli jest to standardowa konstrukcja murowana z połączeniami żelbetowymi, dach wykona ten, kto wykonał resztę konstrukcji domu; jeśli jest to dom w całości z betonu zbrojonego, to będzie to wykonawca, który jest w stanie zbudować dom z tego materiału. Bardzo ważne jest, abyś wybierając wykonawcę decydował się na firmę, która zna i potrafi wykonać całą pracę, ponieważ dach to jedna z części konstrukcji budynku, nie mniej ważna niż pozostałe, bez względu na kształt. Jeśli oferent nigdy nie zbudował żadnego domu z betonu, najprawdopodobniej nie powinien też budować Twojego , ponieważ ryzykujesz nieodwracalne błędy w budowie, a na pewno wyższe koszty. Obowiązkowo poproś i dobrze obejrzyj przykłady ukończonych  przez nich domów rodzinnych, aby łatwiej było Ci zdecydować, który oferent jest dla Ciebie lepszy.

    3. Konstrukcja dachu płaskiego

    Konstrukcja płaskiego dachu nie jest możliwa ze wszystkich materiałów, odnośnie  stosowanie niektórych nawet nie ma sensu. Belki drewniane w połączeniu z dźwigarami poprzecznymi i krokwiami to dobry system do budowy dachów dwuspadowych i wielospadowych, ale nie płaskich. Jeśli dom zbudowany jest z cegły z połączeniami żelbetowymi, płaski dach jest w rzeczywistości między kondygnacyjną płytą betonową czym jest i w przypadku domu z betonu. Inną możliwością są dachy płaskie wykonane z gotowych elementów konstrukcji prefabrykowanych, np. według systemu stropów prefabrykowanych, gdzie jest to konstrukcja zespolona z cegły i betonu lub podobna konstrukcja zespolona z bloczków betonowych i betonu. Trzecią opcją jest konstrukcja stalowa, która w domach jednorodzinnych jest zupełnie nieopłacalna ze względu na wysoką cenę i małe rozpiętości, lub lekka konstrukcja metalowa z belek stalowych lub aluminiowych i blachy trapezowej. Ten ostatni system zabudowy jest bardzo powszechny w nieco cieplejszych rejonach geograficznych, m.in. na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych i Australii, który stał się bardzo popularny po II wojnie światowej z pojawieniem się projektu Case Study Houses w Stanach Zjednoczonych, kiedy to architekci badali możliwości nowego stylu życia i wykorzystania tanich materiałów.

    4. Izolacja termiczna dachów płaskich

    4.1. Nieizolowany dach płaski

    Jeżeli płaski dach znajduje się nad pomieszczeniami, które nie są ogrzewane, to nie wymaga izolacji termicznej. Jest ona również zbędna na tych obszarach geograficznych, gdzie średnie roczne temperatury są wysokie, np. na Morzu Śródziemnym lub w południowej Europie. W naszym kraju z konstrukcjami bez izolacji termicznej spotykamy się tylko w przypadku budynków takich, jak garaże, magazyny czy hale. Wykonanie dachu płaskiego bez izolacji termicznej jest stosunkowo proste, ale nie możemy zapomnieć o hydroizolacji. Bez względu na rodzaj przestrzeni (garaż betonowy, konstrukcja stalowa, płyta OSB…) proces budowy dachu płaskiego przebiega bardzo podobnie. Dach musi być zabezpieczony podwójną warstwą hydroizolacji, a następnie folią dachową, wylewanym bitumicznym dachem płaskim lub inną powierzchnią dachu zaproponowaną i gwarantowaną przez wykonawcę.

    4.2. Izolowany dach płaski

    Dach często nazywany jest piątą fasadą domu. Przez nią może zostać utracone do 25% ciepła z budynku, dlatego dobra izolacja termiczna jest niezwykle ważna. Ze względu na zimowe temperatury i tendencję do oszczędzania energii, właściwie i całkowicie zabezpieczony płaski dach jest zawsze pożądanym rozwiązaniem. Dachy płaskie izolowane termicznie nad przestrzenią mieszkalną wymagają zupełnie innej konstrukcji niż dachy płaskie nieocieplone. Jeśli chcesz mieć dom lub dobudówkę z płaskim dachem, zwróć szczególną uwagę na to, aby dach był wysokiej jakości - jednym słowem izolowany termicznie i wodoodporny. Tylko w ten sposób zapewnione zostanie dobre odprowadzenie wód opadowych, a koszty ogrzewania będą niższe. Izolacja termiczna dachu płaskiego ma na celu utrzymanie komfortu mieszkania zarówno zimą, kiedy zapobiega utracie ciepła, jak i latem, kiedy zapobiega przegrzewaniu się budynku i utrzymuje pożądaną temperaturę wewnętrzną.

    5. Szczegóły izolacji dachu płaskiego

    5.1. Izolacja termiczna dachów płaskich

    Celem izolacji termicznej dachu płaskiego jest nie tylko termoregulacja, ale także ochrona przed hałasem. Izolacja termiczna zapobiega kondensacji wody w konstrukcji, co może być szczególnie problematyczne w przypadku podłoży żelbetowych. W takim przypadku zbrojenie w betonie w kontakcie z kondensatem utlenia się, czyli zaczyna rdzewieć. Izolacja termiczna dachu płaskiego zapobiega m.in. nadmiernemu narażeniu budynku na zmiany temperatury podczas budowy, zapewniając stabilność termiczną. Wahania temperatury powodują rozciąganie i kurczenie się materiałów budowlanych, co może prowadzić do uszkodzeń i deformacji samej konstrukcji, co w konsekwencji prowadzi do skrócenia żywotności. Izolacja termiczna dachu płaskiego chroni więc konstrukcję budynku na różne sposoby.

    5.2. Jak wykonać izolację termiczną dachu płaskiego

    W konstrukcji dachu płaskiego wentylowanego lub łączonego izolacja termiczna dachu ma warstwę powietrza pomiędzy konstrukcją a izolacją. W domach jednorodzinnych najczęściej wykonuje się tzw. „dachy ciepłe”, co oznacza, że ​​wszystkie warstwy są ze sobą połączone. Biorąc pod uwagę coraz bardziej rygorystyczne wymagania PURES, które odnoszą się do obniżenia granicy przepuszczalności cieplnej, zalecamy wykonanie co najmniej 25 cm izolacji na dachu płaskim. Ważne jest, aby wybrać wysokiej jakości izolację termiczną, która wytrzyma nacisk. Zwykle na płaskim dachu układa się kilka warstw styropianu lub XPS o grubości od 8 do 12 cm, z zakładkami, aby całkowicie uniemożliwić przenikanie wody deszczowej.

    5.3. Regulacje techniczne izolacji dachów płaskich

    Istotną kwestią jest wartość współczynnika przenikania ciepła U przegród zewnętrznych. W przypadku dachów maksymalnie może on wynieść 0,15 W/(m2·K) – do tej pory jego wartość nie mogła przekroczyć 0,18 W/(m2·K). Według rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie Warunków Technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie takie same wytyczne dotyczą zarówno dachów stromych, jak i płaskich. W praktyce oznacza to, że na nowych budynkach, na dach płaski nad pomieszczeniem ogrzewanym, należy zamontować minimum 24 cm izolacji termicznej z mineralnej wełny skalnej, natomiast przy renowacji istniejących budynków, ze względu na wymaganą energooszczędność, co najmniej inną na dachu kładzie się  co najmniej 18 cm izolacji termicznej, pod warunkiem, że istniejąca izolacja nie uległa uszkodzeniu i spełnia wszystkie warunki techniczne. Dokładna grubość izolacji dachu płaskiego jest obliczana osobno za pomocą specjalnego programu komputerowego, przy czym jednym z najważniejszych czynników jest stopień kondensacji pary wodnej, który decyduje o rodzaju folii, jaką należy zamontować w systemie dachu płaskiego w celu maksymalnej kontroli penetracji pary wodnej.

    5.4. Hydroizolacja dachów płaskich

    Hydroizolacja jest obok izolacji termicznej jednym z kluczowych elementów budowy dachu płaskiego. Przekonanie, że dachy płaskie nie odprowadzają wody i dlatego są z nimi ciągłe problemy, jest przestarzałe i błędne. Odpowiednio zaprojektowany i ocieplony dach pozytywnie wpływa na żywotność budynku, energooszczędność oraz komfort i bezpieczeństwo najemców. Pod każdym względem projekt i określenie warstw konstrukcyjnych jest ważne dla każdego dachu, również i dla dachu płaskiego, więc jeśli wszystkie elementy – kalkulacja, materiał i montaż – są odpowiednie i profesjonalnie wykonane, to nie ma powodu do obaw.

    5.5. Wykonywanie hydroizolacji na dachach płaskich

    Hydroizolację dachu płaskiego wykonuje się poprzez nałożenie najpierw na podłoże betonowe zimnej powłoki bitumicznej, która zamyka pory w konstrukcji betonowej. Konieczne jest, aby płyta betonowa była wylana pod pewnym kątem, w rzeczywistości miała tzw. spad, aby woda meteorytowa spłynęła bez zatrzymywania się. Na tę pierwszą warstwę powłoki bitumicznej nakłada się i zgrzewa w określonych miejscach paski bitumiczne, które pełnią rolę paro izolacji, a w następnej kolejności kładzie się styropian. Kolejną warstwą hydroizolacji dachów płaskich są elastomerowe pasy bitumiczne o łącznej grubości około 10 mm, które również są w niektórych miejscach zgrzewane. Potem następuje dodatkowa warstwa izolacji termicznej, a następnie ostatnia warstwa dachu płaskiego – zwykle warstwa żwiru. Tak wykonana hydroizolacja dachów płaskich będzie służyć bezawaryjnie przez wiele dziesięcioleci.

    5.6. Rodzaje dachów płaskich

    Istnieje kilka rodzajów konstrukcji dachów płaskich w zależności od warstw hydroizolacji i izolacji termicznej. W przypadku wysokiej jakości ciepłego dachu płaskiego konieczne jest zamontowanie folii paroizolacyjnej pod warstwą izolacji termicznej, podczas gdy w przypadku odwróconego płaskiego dachu tę funkcję folii paroizolacyjnej przejmuje hydroizolacja. Hydroizolacja jest najlepiej chroniona przed wpływem środowiska zewnętrznego w systemie dachu odwróconego, natomiast w przypadku ciepłych lub zimnych wersji dachu płaskiego konieczna jest dodatkowa ochrona przed wpływami atmosferycznymi i mechanicznymi.

    Rodzaje dachów płaskich według warstw hydroizolacji i termoizolacji:

    - dach ciepły (niewentylowany): konstrukcja nośna, następnie termoizolacja i hydroizolacja;

    - dach chłodny (wentylowany): konstrukcja nośna, następnie izolacja termiczna, warstwa powietrza, na końcu hydroizolacja;

    - dach płaski odwrócony (wentylowany): najpierw konstrukcja nośna, następnie hydroizolacja, a na końcu izolacja termiczna w jednej warstwie;

    - dach płaski „plus”, powszechny w rehabilitacji energetycznej: najpierw konstrukcja nośna, izolacja termiczna i hydroizolacja, a następnie kolejna warstwa izolacji termicznej;

    - dach zielony (specjalny rodzaj dachu): konstrukcyjnie jest tożsamy ​​z dachem ciepłym lub odwróconym, dodaje się do niego jedynie warstwę zabezpieczającą przed wnikaniem korzeni roślin.

    W zależności od rodzaju dachu płaskiego najodpowiedniejszymi rodzajami izolacji termicznej są:

    - EPS, styropian do dachów ciepłych i chłodnych,

    - XPS, polistyren ekstrudowany do dachów odwróconych,

    - wełna kamienna do dachów ciepłych i chłodnych.

    5.7. Typowy przykład płaskiego dachu

    Aby proces budowy płaskiego dachu był jak najbardziej przejrzysty, podajemy konkretny przykład odwróconego płaskiego dachu z dodatkową warstwą hydroizolacji, który jest najczęściej poszukiwany w naszym kraju:

    1. warstwa ochronna: zazwyczaj żwir 70 mm,

    2. warstwa filtracyjna: filc polipropylenowy min. 135 g/m2, grubość <2 mm,

    3. dodatkowa izolacja termiczna: styropian-XPS, fałdy schodkowe, grubość 100 mm,

    4. hydroizolacja: podwójna warstwa elastomerowych taśm spawalniczych bitumicznych; warstwa górna całkowicie zgrzana, dolna zgrzana punktowo, d = 0,9 cm,

    5. izolacja termiczna: styropian min. 100 kPa - wskazane jest zalaminowanie papą i przyklejenie do paro izolacji o grubości 200 mm,

    6. folia paroizolacyjna: jednowarstwowa bitumiczna taśma spawalnicza z włóknem szklanym i wkładką z folii aluminiowej, zgrzewana punktowo, grubość <1 mm,

    7. podkład bitumiczny na zimno,

    8. spadek: beton wylany pod spadkiem min. 2%,

    9. konstrukcja: płyta żelbetowa, której grubość określa się na podstawie obliczeń statycznych.

    DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMU



    CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
    Ostatnio opublikowane projekty

    Pokrycie papą nowego dachu płaskiego

    Witam, poszukuje firmy do prac dekarskich - dach płaski sumie 115m2 + attyki. Montaż papy na stropodachu (nad garażem i salonem=balkon) - zabezpieczenie stropodachu przez pokrycie papą termozgrzewalną z wywinięciem 30cm na murki attyki (potrzebne są przelewy, wywinięcia na cały murek attykowy, gruntowanie, izokliny styropianowe, przelewy awaryjne etc). Według załączonego projektu. 12150 zł do 20250 zł

    ........

    stropodach

    wykonanie stropodachu: folia paroizolacyjna,styropian EPS 100 gr. 25 cm + warstwy spadkowe, hydroizolacja - EPDM 1,1, geowłóknina filtracyjna, żwir płukany - 16/31 gr. 5 cm. 162000 zł do 270000 zł

    ........

    Wykonanie izolacji stropodachów w budynku jednorodzinnym

    Poszukuję wykonawcy izolacji stropodachów i tarasów budynku jednorodzinnego w Krakowie 32400 zł do 54000 zł

    ........

    CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC





    Cena, remont dachu który jest jednocześnie tarasem oraz zamontowanie na nim, około 35 m2
    Dach płaski, Polanica-Zdrój

    2700 zł do 4500 zł

    Cena, uszczelnienie dachu krytego papą, cały dach około 500m2
    Dach płaski, Wrocław

    54000 zł do 90000 zł

    Cena, potrzebuję zgrzać papę lub epdma na dachu , więcej szczegółów........, 50m2
    Dach płaski, Nowy Sącz

    1800 zł do 3000 zł

    Cena, wykonanie i ocieplenie dachu płaskiego, 81m2
    Dach płaski, Rybnik

    3600 zł do 6000 zł

    Cena, Pokrycie i ocieplenie dachu płaskiego na wieży wysokość 50m, 66
    Dach płaski, Miechów

    8100 zł do 13500 zł

    Cena, Dach Płaski, 700
    Dach płaski, Wrocław

    36000 zł do 60000 zł

    Cena, dach płaski, 360 m.kw.
    Dach płaski, Psary

    7200 zł do 12000 zł

    Cena, Pokrycie dachu plaskiego, 50m2
    Dach płaski, Zamość

    2700 zł do 4500 zł

    Cena, Dach płaski garaż attyka zadaszenie, 55
    Dach płaski, Konin

    2250 zł do 3750 zł

    Cena, Zerwanie starej papy z dachu płaskiego i pokrycie styropapa., Ok. 80m2
    Dach płaski, Pawłowice

    2700 zł do 4500 zł

    Cena, Dach płaski, 120m2
    Dach płaski, Łopoń

    5400 zł do 9000 zł

    Cena, hydroizolacja, termoizolacja tarasu nad garażem, 30 m2
    Dach płaski, Siechnice

    1710 zł do 2850 zł

    Cena, stropodach, 180m2
    Dach płaski, Kielnarowa

    3600 zł do 6000 zł

    Cena, Ocieplenie styropapa dachu płaskiego 100m, 100m2
    Dach płaski, Kalisz

    5400 zł do 9000 zł

    Cena, wykonanie dachu płaskiego wraz z ociepleniem, 235
    Dach płaski, Stropieszyn

    8100 zł do 13500 zł

    Cena, Dach płaski, Ok 65 m2
    Dach płaski, Bóbrka

    1800 zł do 3000 zł

    Cena, Nowe pokrycie dachu, 15m2
    Dach płaski, Sosnowiec

    1350 zł do 2250 zł

    Cena, Pokrycie dachu płaskiego, 240m2
    Dach płaski, Perzów

    9000 zł do 15000 zł

    Cena, Dach plaski, 150
    Dach płaski, Szczecin

    5400 zł do 9000 zł

    Cena, dach płaski z wełny i memrany, 150m2
    Dach płaski, Osieczna

    3600 zł do 6000 zł

    Cena, Izolacja dachu płaskiego ze styropianem spadkowym 25-40cm, 90m2
    Dach płaski, Boguchwała

    3600 zł do 6000 zł

    Cena, Firmy spevjsl8zującrj się w dachach płaskich, 87 m²
    Dach płaski, Płock

    2250 zł do 3750 zł

    Cena, Wykonanie ocieplenia i izolacji dachu plaskiego nad garazem , 75 m2
    Dach płaski, Kocmyrzów

    2700 zł do 4500 zł

    Cena, Pokrycie blachą trapezową , 330m2
    Dach płaski, Kraków

    5400 zł do 9000 zł

    Cena, Remont starego dachu płaskiego, 110 m2
    Dach płaski, Zator

    3600 zł do 6000 zł

    Cena, Kompleksowa usługa wykonania dachu płaskiego domu jednorodzinnego , 200 m2
    Dach płaski, Dąbrowica

    11700 zł do 19500 zł

    Cena, Dach płaski, pokrycie papą. Styropian dach/podłoga ze spadkami grubośc, 200m2
    Dach płaski, Klaudyn

    11700 zł do 19500 zł

    Cena, Naprawa hydroizolacji dachu, 120m
    Dach płaski, Poznań

    1080 zł do 1800 zł

    Cena, Wykonanie dachu na płycie żelbetowej , 46 m2
    Dach płaski, Dąbrowa

    2250 zł do 3750 zł

    Cena, izolacja dachu płaskiego folia PCV, 2000 m2
    Dach płaski, Żagań

    117000 zł do 195000 zł

    Cena, Dachu płaski, 200 m2
    Dach płaski, Łuków

    9900 zł do 16500 zł

    Cena, wymiana dachu z papy, 120 m2
    Dach płaski, Kostomłoty

    1350 zł do 2250 zł

    Cena, Dach płaski na nowym budynku, 33m kw
    Dach płaski, Nowy Sącz

    1980 zł do 3300 zł

    Cena, wymiana dachu jednospadowego 120m2 na płaski, 120m2
    Dach płaski, Rzeszów

    9000 zł do 15000 zł

    Cena, Dach płaski balastowy dom jednorodzinny, 200
    Dach płaski, Stanica

    11700 zł do 19500 zł

    Cena, Ocieplić dach płaski, Styropapa 25 cm i obróbki
    Dach płaski, Rzeszów

    2700 zł do 4500 zł



    Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze Dach płaski?
    Pomysły na urządzenie domu

    Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

    Dach płaski cennik

    Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

    340+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA Dach płaski
    BEZPŁATNE USŁUGI
    BEZ PROWIZJI
    OTRZYMAJ OFERTĘ
    Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
    © 2023 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone