Dla obszaru

  Drzwi pokojowe Cena

  Ile kosztują drzwi pokojowe? Ceny drzwi przesuwnych wahają się od 620 do 920 PLN w zależności od rodzaju, sposobu otwierania i materiału. Cena drzwi pokojowych fornirowanych z ościeżnicą waha się od 600 do 800 PLN. Drzwi przesuwne na ścianie są zawsze droższe, te, które wchodzą w ścianę są jeszcze droższe, a najdroższe są drzwi ze szkła hartowanego. Najmniej zapłacisz za drzwi pokojowe PCV o standardowych wymiarach, których cena to około 480 PLN. Najdroższe są oczywiście drzwi pokojowe ALU, które kosztują około 1.800 PLN. Czas dostawy wynosi zwykle 1-2 miesiące.

  Komu powierzyć montarz drzwi pokojowych? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych monterów drzwi pokojowych w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

  Poproś o ofertę:
  Wyślij zapytanie
  Sprawdź też:
  Drzwi przesuwne, cena

  Cena drzwi fornirowanych pokojowych


  Cena zakupu i montażu drzwi pokojowych fornirowanych, wymiary standardowe wraz z ościeżnicą.

  500.00 zł/szt

  BARDZO NISKA CENA
  600.00 zł/szt

  ŚREDNIA CENA
  700.00 zł/szt

  NAJWYŻSZA CENA
  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  INNE CENY ZA Drzwi pokojowe

  Wasza ilość

  jednostka

  orientacyjna cena

  Wasza cena

  Aluminiowe drzwi pokojowe

  Cena zakupu i montażu drzwi pokojowych aluminiowych, wymiary standardowe.


  szt

  zł/szt

  Drzwi harmonijkowe

  Cena zakupu i montażu drzwi harmonijkowych pokojowych, wymiary standardowe. Najtańszym wariantem są drzwi harmonijkowe PVC za około, następnie plastikowe drzwi harmonijkowe z imitacją buku za około, a najdroższe są plastikowe drzwi harmonijkowe z imitacji aluminium, które kosztują około.


  szt

  zł/szt

  Drzwi pokojowe drewniane

  Cena zakupu i montażu drzwi pokojowych z litego drewna, wymiary standardowe.


  szt

  zł/szt

  Drzwi pokojowe PCV

  Cena zakupu i montażu drzwi pokojowych PCV, wymiary standardowe.


  szt

  zł/szt

  Drzwi pokojowe przesuwne

  Cena zakupu i montażu drzwi przesuwnych pokojowych, wymiary standardowe.


  szt

  zł/szt

  orientacyjna cena
  wyślij zapytanie >

  Drzwi przesuwne


  Ile kosztują drzwi przesuwne? Drzwi przesuwne pokojowe różnią się wielkością i liczbą skrzydeł, mech...

  Sprawdź też: Drzwi przesuwne Cena

  Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

  Drzwi pokojowe – wszystko co trzeba wiedzieć

   

  1. Drzwi pokojowe drewniane, aluminiowe lub plastikowe

  Przy doborze materiałów dostępne są drewno, aluminium i PCV, a także ich kombinacje ze szkłem, dzięki czemu można wybierać do woli. Wybierz materiał na drzwi równocześnie z matriałem na podłogę ( parkiet, laminat) i ściany wewnętrze, bo to najłatwiejszy sposób na zharmonizowanie kolorów, materiałów i wzorów tak, aby się uzupełniały i pasowały do siebie. Drzewo może być jaworowe, brzozowe, świerkowe, mahoniowe, bukowe, dębowe, itp.; ponadto istnieją kombinacje drewna-szkła, drewna-aluminium i szkła-aluminium.

  Drzwi pokojowe
  Eleganckie i nowoczesne drzwi drewniane nadają przestrzeni wyjątkowego charakteru

   

  1.1. Drzwi drewniane

  Drewno jest najbardziej odpowiednim materiałem na drzwi pokojowe. Będąc materiałem naturalnym, pozostawia on wrażenie przyjaznego i ciepłego, a to już wystarczający powód, aby go wybrać. Do dyspozycji są drewniane drzwi pokojowe w niezliczonej ilości kolorów i odcieni, wzorów i oprawek, więc po prostu musisz znaleźć takie, które Ci odpowiadają, czegokolwiek szukasz. Dostępne są również forniry, lakiery, oleje i powłoki. Dodatkowo jeszcze drzwi mogą być klasyczne lub masywne.

  Masywne drzwi pokojowe wykonane są z trójwarstwowej, klejonej poprzecznie płyty o grubości do 4 cm. Oprócz paneli klejonych poprzecznie można zastosować inne elementy – klejone warstwy forniru, deski czy listwy.

  1.2. Drzwi fornirowane

  Fornirowane drzwi pokojowe to połączenie wygladu litego drewna z lekkością drewninego skrzydła. Wybór oklein jest tak samo duży, jak gatunków drewna, ale za najlepsze uważa się dąb i orzech, przede wszystkim ze względu na ich twardość i trwałość. Drzwi fornirowane to właściwie drzwi drewniane, pokryte specjalną folią, która nadaje im nowoczesny i elegancki wygląd oraz ułatwia ich konserwację.

  1.3. Drzwi drzewo - szkło

  Połączenie drewna i szkła to bardzo częsty wybór, ponieważ wzbogaca wygląd drzwi i przestrzeni. Szklane panele w drzwiach drewnianych zapewniają lepsze naturalne oświetlenie nawet przy zamkniętych drzwiach i być może dlatego należą do najlepiej sprzedających się drzwi pokojowych. Szkło na nich jest zawsze wysokiej jakości i ochronne, różnego rodzaju i o różnych wzorach.

  1.4. Szklane drzwi

  Szklane drzwi są używane do specjalnych celów, to znaczy tam, gdzie konieczne jest wizualne przejście lub potrzeba za większą ilością naturalnego swiatła, ale tak by hałas i przeciagi pozostały po drugiej stronie. Zasadniczo wybieramy klasyczne drzwi z wbudowaną szklaną powierzchnią, która może się znajdować z boku lub nad drzwiami (tak zwane oświetlenie górne) i drzwi, które są w całości szklane. Ze względów bezpiczeństwa drzwi wykonane są ze szkla hartowanego, dzięki czemu można je dodatkowo wypiaskować, pomalować, grawerować lub pokryć folią dla uzyskania pożądanego efektu wizualnego.

  1.5. Drzwi ALU

  Aluminium jest znacznie częściej wykorzystywane do wykonania drzwi wejściowych i zewnętrznych ze względu na swoją twardość i ochronę antywłamaniową .Tak mocny materiał nie jest konieczny na drzwi pokojowe, zwłaszcza, że jest droższy w porównanaiu z drewnem. Jednak jest bardzo często używany do ościeżnic szklanych drzwi przesuwnych.

  1.6. Drzwi PCV

  Chociaż drewno zapewnia domową atmosferę, ciepło i komfort w każdej przestrzeni, faktem jest, że jest droższym materiałem niż PCV. Dlatego drzwi wewnętrne z tworzywa sztucznego (PCV) stają się coraz bardziej popularne. Są łatwe w montażu i utrzymaniu, są lżejsze i występują w wielu wymiarach, kształtach i typach. Za pomocą różnych kolorów, powłok i folii dekoracyjnych można nadać im prawdziwy wygląd drewna. Ościeżnice do drzwi PCV wykonuja się osobno, tak że drzwi się łatwo i cicho otwierają i zamykają. Ponieważ cena samych drzwi z tworzyw sztucznych jest niska, różne akcesoria mogą być liczniejsze lub droższe; są to zabezpieczenia antywłamaniowe, kształt, kolor i tym podobne.

  1.7. Filcowy dodatek do drzwi

  Plastik (PCV) jest jednym z materiałów najczęsciej używanych do składanych drzwi pokojowych. W drzwiach harmonijkowych filc jest stosowany  od wewnątrz jako element dodatkowy, aby zapewnić lepszą izolację termiczną i akustyczną.

  2. Sposób otwierania

  Po wymiarach i doborze materiału sposób otwierania się drzwi, jest trzecim ważnym czynnikiem przy wyborze. Ty decydujesz o sposobie poruszania sie drzwi na podstawie układu pomieszczenia, czyli dostępnej przestrzeni, a także rzeczy znajdujących sie w tym pomieszczeniu, tak byś mógl swobodnie się poruszać, otwierać i zamykać drzwi bez uderzania w ściany lub przedmioty.

  2.1. Drzwi skrzydłowe

  Drzwi skrzydłowe są najczęsciej spotykane w mieszkaniach i domach. Posiadają prosty system zamykania i otwierania z klamką. Decydując się na takie drzwi, warto mieć na uwadze wielkość przestrzeni i przeszkody, gdyż skrzydło zajmuje dużo miejsca. Meble lub położenie drzwi pokojowych mogą uniemożliwić ich pełne otwarcie. Nieodzownym elementem jest ościeżnica, do której mocowane są drzwi. Rama może mieć szerokość od 85 do 175 mm i może zostać poszerzona do 300 mm. Drzwi poruszają sie za pomocą zawiasów, na których są zamontowane. Najpopularniejszym materiałem na drzwi skrzydłowe jest drewno w połączeniu ze szkłem. Więcej informacji o materiałach znajdziesz poniżej.

  2.2. Drzwi przesuwne

  Drzwi przesuwne są bardziej odpowiednie do mniejszych pomieszczeń, w których montaż drzwi skrzydłowych oznaczałby jeszcze mniej miejsca. Dlatego drzwi przesuwne to najlepsze rozwiązanie do ciasnych mieszkań, w których i tak jest bardzo mało wolnego miejsca. Drzwi przesuwne są uważane za cichsze w porównaniu do zwykłych drzwi skrzydłowych i są dostępne w wielu bardzo atrakcyjnych wzorach. Przesuwne drzwi poruszają się po prowadnicach. Prowadnice  do drzwi przesuwnych mogą się znajdować nad nimi – są to drzwi wiszące lub mogą mieć okucia zarówno na górze jak i na dole. Drzwi przesuwne można otwierać bezpośrednio w ścianę lub obok niej. Można powiedzieć, że ich jedyną wadą jest słaba cieplna i dźwiekowa izolacja pomiszczenia, zwłaszcza tych drzwi, które biegną wzdłuż sciany.

  2.3. Drzwi harmonijkowe

  Drzwi harmonijkowe otwierają się i zamykają poprzez złożenie. Ostatnio takie drzwi coraz częsciej spotyka się w nowoczesnych domach jako ścianki działowe lub przegrody pomiędzy kuchnią a salonem, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zapachów. Drzwi harmonijkowe nie wymagają specjalnego montażu ani nie mają ograniczonych wymiarów. Mogą mieć szerokość nawet do 18 m.

  3. Elementy dodatkowe

  3.1. Klamki

  Klamki do drzwi to nie tylko element funkcjonalny, ale i estetyczny. Klamkę należy dobrać do materiału, kształtu i stylu drzwi. Najpopularniejszym materiałem jest aluminium, następnie mosiądz, stal nierdzewna, PCV i coraz częściej drewno. W zależności od kształtu rączki, rozróżniamy profil L i kulki, i mogą być one ruchome i nieruchome. Okrągłe klamki są używane głównie w drzwiach wejściowych, aby spowolnić otwieranie i tym samym zwiększyć bezpieczeństwo. Są też jednoczęściowe (z osłoną) i dwuczęściowe (z rozetą), klamki z mechanizmem motylkowym, klamki z otworami na klucz i wkładkę, klamki z maskami i uchwytami, ze zwalniaczami drzwi i tak dalej.

  3.2. Ramy drzwi

  Ościeżnice montyje się w otworze drzwiowym w ścianie  razem z kątownikami, na których mocowane jest skrzydło. Ościeżnica jest elementem zarówno technicznym jak i estetycznym i powinna być zharmonizowana ze skrzydłem, odporna na obciążenia, zmainy temperatury i wilgoć. Rama jest zwykle wykonana z litego drewna lub sklejki, chociaż są też PCV, ALU, lub kombinacja tych materiałów.

  Szczególnie modne są teraz ramy ukryte takie, które wyścielają ścianę i skrzydło drzwi. W ten sposób widoczna pozostaje tylko krawędź między drzwiami a ścianą, a oscieżnicę całkowicie ukrywa tynk lub płyta gipsowo – kartonowa. Aluminiowa rama i wsporniki umieszczane są przed tynkowaniem i malowaniem ściany, tak aby malarz mógł ładnie wyrównać i obrobić wszystkie krawędzie, aby nie były widoczne.

  3.3. Styl

  Wybierz styl drzwi  w zależnośći od wyglądu jaki chcesz uzyskać i estetycznej harmonii z przestrzenią. Najpierw pomyśl o otoczeniu, przestrzeni, w której zostaną umieszczone drzwi: czy dom jest nowy czy stary? Klasyczny czy nowoczesny? Mieszkaniowy czy komercyjny? Jakie matriały i jakie kolory dominują? Czy chcesz, aby drzwi były ukryte lub rzucały się w oczy? Wysokie lub szerokie? Odpowiedź na każde z tych pytań zawęzi nieco twoje wybory, aż dojdziesz do własciwych.

  Klasyczne drzwi mają wyraźne, widoczne obramowania, ornamenty, witraże i tym podobne, i które mogą wyglądać jak wejscie do pałacu. Nowoczesne drzwi są bardziej skromne, z naciskiem na czyste i proste linie. W wiekszości są wykonane z drewna lub aluminium. Znakiem nowoczesnego minimalizmu są drzwi całkowicie bezosobowe, zwarte, z ukrytymi nośnikami, ponieważ nacisk kładziony jest tylko na powierzchnię, która moze być neutralna lub bogatej  faktury z graficznymi kształtami. Na pewno nie pomylisz się, jesli najpierw skonsultujesz się z architektem wnętrz i zamówisz drzwi na wymiar.

  3.4. Drzwi przeciwpożarowe

  Drzwi przeciwpożarowe służą do pomieszczeń, z których chcemy zapobiec rozprzestrzenianu się ognia, czyli spowolnić pożar. W domach lub budynkach jednorodzinnych są to przede wszystkim kotłownie. Do wyboru są drzwi przeciwpożarowe stalowe, aluminiowe lub drewniane. Te drzwi bezpieczeństwa muszą być zawsze zamknięte, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się dymu. Zwykłe drzwi przeciwpożarowe chronią przed ogniem srednio przez 30 minut (EI30), są też droższe, które trwają do 90 minut (EI90). Kupując takie drzwi bezpieczeństwa, zwróć uwagę na naklejkę identyfikacyjną, na której muszą być podane wszystkie dane techniczne i specyfikacje: organ, który wydał certifikat, czas ochrony, producent i numer dokumentu.

  4. Wymiary drzwi pokojowych

  Przed zakupem i montażem drzwi pokojowych należy okreslić wymiary. Szerokość jest obliczana jako szerokość całego otworu w ścianie. Szerokości drzwi pokojowych róznią się w zależnosci od przeznaczenia pomieszczenia. Pomieszczenia sanitarne, takie jak łazienki i toalety czy pomieszczenia usługowe, takie jak magazyny czy pralnie, zamykane są zwykłymi drzwiami pokojowymi o szerokosci 75-80 cm., a pokoje mogą miec drzwi o szerokości do 120 cm. Drzwi, przez które powinien przejechać wózek inwalidzki, muszą mieć co najmniej 90 cm. szerokości.

  5. Projekty

  5.1. Instalacja

  Montaż drzwi pokojowych to zabieg wymagający precyzji, aby drzwi się ruszały bez zatrzymywania, bez wypadania skrzydeł i pękania ramy. Najpierw sprawdza się stan otworu w murze, który musi być równy i prosty oraz o 3-4 cm szerszy i 1-2 cm wyższy od zewnętrznych wymiarów oscieżnicy. W przygotowanym otworze ościeżnica jest umieszczana w odpowiednim położeniu i mocowana za pomocą przekładek i listew. Następnie należy umieścić skrzydło drzwiowe, wypełniając szczelinę miedzy ścianą a ościeżnicą materiłaem izolacyjnym, którym jest zwykle pianka typu pur. Gdy pianka stwardnieje odcina się jej nadmiar i mocuje skrzydło drzwi do zawiasów; ostatnia to instalacja klamki i dziurki od klucza.

  5.2. Drzwi na wymiar

  Jesli chcesz czegoś wyjątkowego, drzwi innych niż te w salonach sprzedaży, czy to wyglądem, wymiarami czy sposobem otwierania, najlepiej zamówić jest je na wymiar. Opisz stolarzowi swój pomysł i dołącz szkic lub zdjęcie. Zamówione drzwi bedą w pełni zgodne z twoimi pomysłami i przestrzenią. Po prostu daj się ponieść wyobraźni!

  5.3. Naprawy

  Z powodu częstego użytkowania, obciążenia lub wnikania wilgoci dzwi mogą się zepsuć. Skrzydło drzwiowe może się wygiąć lub spaść z zawiasów, zawiasy zaczynją skrzypieć, oscieżnica puchnie, metalowe częsci rdzewieją i tak dalej. W takich przypadkach wymagana jest naprawa. Majster zajmie się naprawą drzwi drewnianych, przesuvnych, klamek, izolacji, podsmarowania, częsci zamiennych, rozbitego szkła i tym pododnymi drobnymi naprawami. Jeśli to nie pomoże, rozważ wymianę drzwi .

  6. Jakie są ceny drzwi pokojowych?

  Ceny drzwi pokojowych uzaleznione są od wymiarów, sposobów otwierania, warunków technologicznych, materiałów oraz producentów. Drzwi pokojowe PCV są zwykle najtańsze, ale do ceny należy doliczyć koszty montażu.

       

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze Drzwi pokojowe?

  DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMU  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
  Ostatnio opublikowane projekty

  drzwi wewnętrzne

  Proszę o wycenę drzwi pełnych w kolorze miętowym/pistacjowym, czarne klamki z zamkiem:
  1. Łazienka: 211 cm x 90 cm x 17 cm
  2. Pokój: 209x90x27 cm
  3. Spiżarnia: 208x80x14,5 cm
  4.Pokój: 211x90,5x15
  5. Pokój: 210x91,5x15
  6. Garderoba: 210x84x15
  7. Pokój: 209x90x27
  8. Łazienka: 210x91x28,5
  Dodatkowo drzwi do wiatrołapu w stylu loftowym (czarne ramy i szkło) 211x110x15.

  Proszę o ceny z montażem i informację, jaki czas oczekiwania.
  Większość otworów drzwiowych bezpośrednio dolega do ściany oraz nieznacznie różnią się wysokością.

  Lokalizacja:87-140 Chełmża 12150 zł do 20250 zł

  ........

  Drzwi pokojowe

  Proszę o wycenę drzwi pokojowych z przeszkleniem 4 szt. wraz z ościeżnicami obejmującymi - 1szt. drzwi łazienkowe. 1 szt. drzwi pełne 12150 zł do 20250 zł

  ........

  drzwi wewnętrzne białe

  Dzień dobry, chciałabym zapytać o wycenę drzwi wewnętrznych. Interesują mnie 2 sztuki (w tym jedne łazienkowe z wycięciem u dołu na wentylację):
  - białe, klasyczne bez szyb, mogą być delikatnie frezowane
  - bezprzylgowe
  - grubość muru to 12cm
  - montaż Warszawa, Białołęka
  Jakie byłyby ewentualnie terminy wykonania? 6075 zł do 10125 zł

  ........

  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  Cena, Odnowić drzwi i framugi kasetonowe wszystko z drewna, 1 drzwi zewnętrzne w Ustroniu
  Drzwi pokojowe, Wisła

  90 zł do 150 zł

  Cena, montaż drzwi pokojowe, 3
  Drzwi pokojowe, Ruda Śląska

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, Drzwi wewnętrzne, 10 szt
  Drzwi pokojowe, Stradomia Wierzchnia

  4050 zł do 6750 zł

  Cena, Drzwi, 3
  Drzwi pokojowe, Kielce

  1620 zł do 2700 zł

  Cena, Drewniane drzwi wewnętrzne, 7stk
  Drzwi pokojowe, Stanica

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, Drzwi pokojowe, 12 szt.
  Drzwi pokojowe, Włodawa

  4500 zł do 7500 zł

  Cena, potrzebuję 3 drzwi pokojowych wykonanych solidnie, 3
  Drzwi pokojowe, Warszawa

  1440 zł do 2400 zł

  Cena, Drzwi pokojowe ESTRA, 5
  Drzwi pokojowe, Elbląg

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Dzwi wewnętrzne , 6 sztuk
  Drzwi pokojowe, Rybnik

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, Naprawa dzwi pokojowych, 1
  Drzwi pokojowe, Piotrków Trybunalski

  45 zł do 75 zł

  Cena, Naprawić dzwi pokojowe, 1
  Drzwi pokojowe, Piotrków Trybunalski

  180 zł do 300 zł

  Cena, Drzwi pokojowe 7 szt plus 1sz ze skrzydłem, 8
  Drzwi pokojowe, Florentynów

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Drzwi na wymiar, 2 drzwi
  Drzwi pokojowe, Studzionka

  360 zł do 600 zł

  Cena, drzwi , 5
  Drzwi pokojowe, Kędzierzyn-Koźle

  900 zł do 1500 zł

  Cena, naprawa drzwi łazienkowych, 1
  Drzwi pokojowe, Białystok

  90 zł do 150 zł

  Cena, 2 dzwi 90cm, 2
  Drzwi pokojowe, Istebna

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Drzwi wewnętrzne na wymiar , 3 sztuki
  Drzwi pokojowe, Żarówka

  450 zł do 750 zł

  Cena, zakup i montaż drzwi do łazienki, 1, 200cm x 75 cm
  Drzwi pokojowe, Wiązowna

  360 zł do 600 zł

  Cena, Drzwi drewniane, 9
  Drzwi pokojowe, Pstrągowa

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Drzwi wewnętrzne drewniane, 1
  Drzwi pokojowe, Bukowina Tatrzańska

  450 zł do 750 zł

  Cena, Wykonanie i montaż drzwi wewnętrznych, szafy i półek, 8 Sztuk
  Drzwi pokojowe, Nowa Wieś

  2700 zł do 4500 zł

  Cena, Montaż 3 par drzwi wewnętrznych , 3
  Drzwi pokojowe, Karnice

  630 zł do 1050 zł

  Cena, Potrzebuję futryny stałej z drzwiami białej. Szerokość 946 cm. ,
  Drzwi pokojowe, Gołdap

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Drzwi pokojowe na wymiar, 1.90m x 75 cm
  Drzwi pokojowe, Dopiewo

  270 zł do 450 zł

  Cena, Drzwi do pokoju , 4
  Drzwi pokojowe, Lubraniec

  4950 zł do 8250 zł

  Cena, Renowacja drzwi, 11
  Drzwi pokojowe, Piotrków Trybunalski

  1080 zł do 1800 zł

  Cena, Drzwi wewnetrzne sosnowe, 2 szt.
  Drzwi pokojowe, Krasiczyn

  270 zł do 450 zł

  Cena, Drzwi , 3 szt
  Drzwi pokojowe, Sochaczew

  270 zł do 450 zł

  Cena, Renowacja starych drzwi drewnianych, pokojowych, 4 szt.
  Drzwi pokojowe, Iława

  450 zł do 750 zł

  Cena, Drzwi wewnętrzne przesuwane z montażem, 1 szt.
  Drzwi pokojowe, Ostrołęka

  360 zł do 600 zł

  Cena, 4 pary drzwi 70 w tym 2 ze skosem, 4 szt.
  Drzwi pokojowe, Racot

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Drzwi sosnowe, naturalne, 4 szt
  Drzwi pokojowe, Nowy Tomyśl

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne , 18 szt.
  Drzwi pokojowe, Bierzwnik

  2700 zł do 4500 zł

  Cena, Montaż drzwi, ościeżnic , 6 skrzydeł wewnętrznych + ościeżnice 6
  Drzwi pokojowe, Skoki

  360 zł do 600 zł

  Cena, Drzwi wewnętrzne 90 cm, 6 szt.
  Drzwi pokojowe, Świdwin

  1080 zł do 1800 zł

  Cena, Drzwi przesuwne, 1 szt
  Drzwi pokojowe, Nowe Skalmierzyce

  1800 zł do 3000 zł  Pomysły na urządzenie domu

  Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

  Drzwi pokojowe cennik

  Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

  1112+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA Drzwi pokojowe
  BEZPŁATNE USŁUGI
  BEZ PROWIZJI
  OTRZYMAJ OFERTĘ
  Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
  © 2024 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone