Drzwi zewnętrzne PCV Cena

Ile kosztują drzwi zewnętrzne PCV? Ceny drzwi wejściowych z PCV różnią się w zależności od tego, czy mają izolację termiczną i akustyczną, wymiarami, przeszklonymi częściami, różnymi akcesoriami, takimi jak elektroniczne otwieranie, oświetlenie lub z oknem powyżej itp. i producenta. Cena zwykłych drzwi PCV waha się od 1.100 do 1.700 PLN.

Komu powierzyć instalację drzwi wejściowych z PCV? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych dostawców drzwi wejściowych z PCV w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Poproś o ofertę:
WYŚLIJ ZAPYTANIE

CENA DRZWI WEJŚCIOWYCH PCV


Cena drzwi wejściowych PCV. Cena drzwi wejściowych PCV z klasycznym okuciem i klamką ze stali nierdzewnej, niskim progiem aluminiowym i ochroną termiczną 100x210 cm. Cena montażu drzwi bez szyby.

1100.00 zł/szt

BARDZO NISKA CENA
zł/szt

ŚREDNIA CENA
1700.00 zł/szt

NAJWYŻSZA CENA
CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
Drzwi zewnętrzne PCV Cena

INNE CENY ZA DRZWI ZEWNĘTRZNE PCV

Wasza ilość

jednostka

orientacyjna cena

Wasza cena

RAZEM:
WYŚLIJ ZAPYTANIE >

Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

Pomysły na urządzenie domu

Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

Drzwi zewnętrzne PCV - wszystko, co trzeba wiedzieć

 

1. Drzwi zewnętrzne z PCV - co trzeba wiedzieć?

1.1. Dlaczego ważne jest, jak wyglądają drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe to pierwszy punkt spotkania z domem. Jednocześnie są bardzo zauważalnym elementem budowlanym elewacji, co w dużym stopniu wpływa na ogólne wrażenie wyglądu domu. Oprócz tego, że powinny pasować do elewacji, a tym samym dopełniać całościowy wygląd domu, jego koncepcję i styl, powinny również charakteryzować się innymi cechami niezwiązanymi z estetyką, takimi jak jakość, wytrzymałość i trwałość. W praktyce powinny być antywłamaniową i przeciwpożarową izolacją termiczną i akustyczną - jednym słowem ochroną przed wpływami zewnętrznymi, na które są bardzo narażone.

Drzwi zewnętrzne PCV
Drzwi zewnętrzne PCV są najtańsze na każdym rynku

 

1.2. Zalety drzwi zewnętrznych z PCV

Największą zaletą drzwi PCV jest zdecydowanie ich cena. PVC to najtańsze drzwi wejściowe na każdym rynku. Wbrew oczekiwaniom fakt, że są najtańsze nie oznacza, że ​​są najgorsze – wręcz przeciwnie –  mają wiele korzystnych cech : są antywłamaniowe, ognioodporne, są niezwykle odporne na warunki atmosferyczne, łatwe w utrzymaniu czystości i konserwacjii, a nowoczesne wersje są również odporne na promienie UV, dzięki czemu nie żółkną pod wpływem światła ani nie zmieniają koloru z biegiem lat. Ponadto, podobnie jak inne tworzywa, PCV można pomalować na dowolny kolor z palety RAL, aby zawsze pasowały do wystroju ​​zewnętrznego. Ze względu na wszystkie powyższe właściwości są najczęstszą alternatywą dla aluminium i drewna.

1.3. Wady drzwi zewnętrznych z PCV

Drzwi PCV są oczywiście wykonane z plastikowych profili, i na samą wzmiankę o plastiku wielu natychmiast machnie ręką. Plastik to nieekologiczny materiał, który oprócz negatywnego wpływu na środowisko, na pierwszy rzut oka wydaje się sztuczny. Oba fakty są bezsporne, ale należy mieć na uwadze, że technologie i techniki produkcji zostały udoskonalone i są dalej udoskonalane, co ostatecznie oznacza, że ​​musimy tylko dokładniej zastanowić się, dla jakich obiektów taki wybór jest właściwy. Na przykład, pomimo tego, że takie drzwi są teraz dostępne w imitacji drewna, zdecydowanie nie pasowałyby do starszego budynku, który otacza swego rodzaju aura, i którego materiały emanują patyną.

2. Wygląd drzwi zewnętrznych z PCV

Drzwi wejściowe PCV, jak wszystkie pozostałe, dostępne są w różnych wariantach – od klasycznych, pełnych po drzwi z przepuszczającymi światło powierzchniami szklanymi. Te ostatnie uważane są za jedną z najpopularniejszych wersji drzwi PCV, które najczęściej spotyka się w domach jednorodzinnych, choć często spotyka się je przy wejściach do budynków mieszkalnych w blokach.

2.1. Pełne drzwi zewnętrzne z PCV

Takie drzwi są uważane za klasyczne drzwi wejściowe PCV. Charakteryzują się jednolitą gładką powierzchnią, dla której można dobrać różne kolory. W palecie RAL dostępne są wszystkie odcienie, a jest ich setki. Klasyczny design to dobry wybór dla obiektów, dla których brak światła nie stanowi problemu, a nacisk kładzie się na wygląd i estetykę drzwi, gdyż to najłatwiejszy sposób na uzyskanie eleganckiego, minimalistycznego wyglądu.

2.2. Drzwi zewnętrzne z PCV ze szkłem

Jest to najczęstszy i najpopularniejszy rodzaj drzwi wejściowych z PCV. Wariant ten rozwiązuje problem słabego oświetlenia podjazdów, holów czy korytarzy wejściowych, które zazwyczaj nie mają okien, przez co otrzymują bardzo mało naturalnego światła. Drzwi z jedną lub kilkoma powierzchniami szklanymi (np. świetlik nad drzwiami lub okno po bokach) wprowadzą do pomieszczenia trochę światła dziennego. W drzwi wejściowe z PCV można wkomponować różne kształty - od klasycznych, prostokątnych po półokrągłe, owalne, okrągłe lub wielokątne. Jest wiele możliwości wyboru rodzaju szkła, które może być całkowicie przeźroczyste, mleczne, grawerowane, kreskowane, piaskowane lub przeźroczyste z naprzemiennymi pasami szkła matowego, a nawet mozaikowego. Możliwości są naprawdę liczne, choć w każdym razie szkło musi być antywłamaniowe, czyli wielowarstwowe i hartowane. Połączenie szklanych powierzchni może tworzyć wzory na powierzchni drzwi, nawet bardzo wyjątkowe w sensie estetycznym lub artystycznym.

2.3. Drzwi zewnętrzne z PCV z oknem

Drzwi wejściowe PCV z oknem to świetne rozwiązanie do nieco szerszych holi i korytarzy wejściowych. W tym przypadku okno jest w rzeczywistości przeszklone z jednej, lub z obu bocznych stron, ze stałą ramą, która nie otwiera się razem z drzwiami, ale jej podstawowym przeznaczeniem jest oświetlenie. Taka konstrukcja wpuszcza znacznie więcej naturalnego światła niż drzwi wejściowe z PVC ze zintegrowanymi szklanymi powierzchniami, ponieważ przezroczysta powierzchnia jest znacznie większa. Tutaj również istnieje wiele różnych kombinacji powierzchni szklanych, od całkowicie przezroczystego po szkło matowe.

2.4. Drzwi z PCV dwuskrzydłowe

Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe z PCV to najrzadszy typ. Wynika to głównie z ich dużej całkowitej szerokości, której większość przedsionków i korytarzy domów jednorodzinnych nie ma, ale widać je przy wejściach do budynków  wielomieszkaniowych. Ta wersja to zestaw dwóch skrzydeł, które można otwierać pojedynczo lub razem (jako jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe); otwarciem obu skrzydeł uzyskujemy szerokie przejście. Zwykle w codziennym użytkowaniu otwiera się tylko jedno skrzydło, ale przy wnoszeniu lub wynoszeniu większych i nieporęcznych rzeczy, szerokości 90-100 cm nie wystarczy. Takie drzwi są bardzo przydatne w przypadku osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

2.5. Drzwi zewnętrzne z PCV wykonane jako imitacja innego materiału

Na rynku dostępne są również drzwi PCV, które swoim wyglądem i fakturą imitują wygląd innych, najczęściej naturalnych materiałów. W przypadku takich wariantów konstrukcyjnych imitacja drewna jest dość powszechna, ale należy zauważyć, że każda imitacja zawsze wydaje się nieco sztuczna - jeśli nic więcej, nieautentyczność zostanie ujawniona po dotknięciu powierzchni.

3. Elementy drzwi z PCV

3.1. Profile skrzydeł i wzmocnienia

Do drzwi wejściowych z PVC stosuje się profile 5 lub 6 komorowe. Skrzydło pięciokomorowe ma grubość 7 cm, a sześciokomorowe 8,5 cm i dodatkowo wypełnione są pianką. W przypadku drzwi PCV oprócz profili z tworzywa sztucznego stosuje się dodatkowe wzmocnienia stalowe, które zapewniają stabilność statyczną skrzydła i nie pozwalają na opadnięcie drzwi.

3.2. Wypełnienia, uszczelki, zawiasy i zamki

Ościeżnica PCV zamykana jest wypełnieniem. Wypełnienie drzwi wejściowych z PVC może być wykonane z PVC lub HPL lub szkła o grubości 2-5 cm, a grubość szkła uzależniona jest od modelu drzwi. Do izolacji dostępne są dwa rodzaje trwale elastycznych uszczelek (EPDM), a do ryglowania zazwyczaj wybierany jest zamek trzypunktowy, który w razie potrzeby może być automatyczny lub mechaniczny. Ponieważ te drzwi są cięższe niż drzwi pokojowe i muszą być mocniejsze, zawiasy do nich są metalowe, chociaż mogą mieć maskę PCV w kolorze drzwi, aby nie były widoczne.

3.3. Próg i klamka

W zasadzie wszystkie drzwi wejściowe mają co najmniej minimalny próg, ponieważ zapewnia to lepszą izolację akustyczną i cieplną. Drzwi PCV charakteryzują się niskoprofilowym progiem aluminiowym o wysokości do 2 cm. Oprócz zmniejszenia strat ciepła próg ma duże znaczenie dla płynnego użytkowania drzwi, a także zapobiega zamarzaniu. Wybór klamki nie jest uwarunkowany materiałem, z którego wykonane są drzwi wejściowe, dlatego możesz wybrać dowolny rodzaj i model - aluminiową, drewnianą lub plastikową, ważne jest tylko, aby jej mechanizm odpowiadał modelowi drzwi. Standardowa klamka ALU dostępna jest w kolorze białym, brązu lub metalicznym.

3.4. Akcesoria

Oprócz wymienionych elementów, które są podstawą każdych drzwi wejściowych, do drzwi PCV można dodać różne elementy funkcjonalne lub dekoracyjne. Należą do nich wizjer, uchwyt zewnętrzny, dzwonek, automatyczne otwieranie, oświetlenie lub świetlik, alarm, kamera i tym podobne.

4. Drzwi zewnętrzne z PCV - cena

Cena drzwi wejściowych z PCV może się znacznie różnić w zależności od jakości i rodzaju drzwi. Drzwi wejściowe PCV ze świetlikami będą droższe od klasycznych. Średnia cena drzwi PCV waha się w granicach od 1100 do 1700 PLN. Najdroższe są drzwi PCV w połączeniu z aluminium lub drewnem.

DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMUDRZWI ZEWNĘTRZNE Z MONTAŻEM W BLOKU

Dzień dobry,

potrzebuję drzwi zewnętrznych w bloku wraz z montażem

Pozdrawiam 10125 1 do 16875 zł


........

DRZWI WEJŚCIOWE

Potrzebuję nowych drzwi wejściowych. 1215 1 do 2025 zł


........

ZAKUP Z MONTAŻEM DRZWI WEJŚCIOWYCH DO MIESZKANIA W BLOKU

Zakup i montaż drzwi wejściowych do mieszkania w bloku 4455 1 do 7425 zł


........

CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

CENA, USZCZELNIĆ ORAZ WYREGULOWAĆ WSZYSTKIE OKNA I DRZWI W PENSJONACIE, ŁĄCZNIE OK. 150 SZT. OKIEN I DRZWI
Drzwi zewnętrzne PCV, Zakopane

24300 zł do 40500 zł

CENA, DRZWI ZEWNĘTRZNE PCV Z 1 BOKIEM, 150 NA 210
Drzwi zewnętrzne PCV, Rodowo Małe

360 zł do 600 zł

CENA, POSZUKUJĘ DRZWI WEJŚCIOWYCH DO DOMU Z MONTAŻEMA, 1
Drzwi zewnętrzne PCV, Złocieniec

270 zł do 450 złZobacz inne zakończone projekty i ceny

Drzwi zewnętrzne PCV cennik

Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

227+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA DRZWI ZEWNĘTRZNE PCV
BEZPŁATNE USŁUGI
BEZ PROWIZJI
OTRZYMAJ OFERTĘ

Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze DRZWI ZEWNĘTRZNE PCV?

 • Drzwi zewnętrzne PCV Warszawa
 • Drzwi zewnętrzne PCV Kraków
 • Drzwi zewnętrzne PCV Łódź
 • Drzwi zewnętrzne PCV Poznań
 • Drzwi zewnętrzne PCV Wrocław
 • Drzwi zewnętrzne PCV Będzin
 • Drzwi zewnętrzne PCV Bełchatów
 • Drzwi zewnętrzne PCV Biała Podlaska
 • Drzwi zewnętrzne PCV Białystok
 • Drzwi zewnętrzne PCV Bielsko-Biała
 • Drzwi zewnętrzne PCV Bydgoszcz
 • Drzwi zewnętrzne PCV Bytom
 • Drzwi zewnętrzne PCV Chełm
 • Drzwi zewnętrzne PCV Chorzów
 • Drzwi zewnętrzne PCV Częstochowa
 • Drzwi zewnętrzne PCV Dąbrowa Górnicza
 • Drzwi zewnętrzne PCV Elbląg
 • Drzwi zewnętrzne PCV Ełk
 • Drzwi zewnętrzne PCV Gdańsk
 • Drzwi zewnętrzne PCV Gdynia
 • Drzwi zewnętrzne PCV Gliwice
 • Drzwi zewnętrzne PCV Głogów
 • Drzwi zewnętrzne PCV Gniezno
 • Drzwi zewnętrzne PCV Gorzów Wielkopolski
 • Drzwi zewnętrzne PCV Grudziądz
 • Drzwi zewnętrzne PCV Inowrocław
 • Drzwi zewnętrzne PCV Jastrzębie-Zdrój
 • Drzwi zewnętrzne PCV Jelenia Góra
 • Drzwi zewnętrzne PCV Kalisz
 • Drzwi zewnętrzne PCV Katowice
 • Drzwi zewnętrzne PCV Kędzierzyn-Koźle
 • Drzwi zewnętrzne PCV Kielce
 • Drzwi zewnętrzne PCV Konin
 • Drzwi zewnętrzne PCV Koszalin
 • Drzwi zewnętrzne PCV Legnica
 • Drzwi zewnętrzne PCV Leszno
 • Drzwi zewnętrzne PCV Lubin
 • Drzwi zewnętrzne PCV Lublin
 • Drzwi zewnętrzne PCV Łomża
 • Drzwi zewnętrzne PCV Mielec
 • Drzwi zewnętrzne PCV Nowy Sącz
 • Drzwi zewnętrzne PCV Olsztyn
 • Drzwi zewnętrzne PCV Opole
 • Drzwi zewnętrzne PCV Ostrów Wielkopolski
 • Drzwi zewnętrzne PCV Ostrowiec Świętokrzyski
 • Drzwi zewnętrzne PCV Pabianice
 • Drzwi zewnętrzne PCV Piła
 • Drzwi zewnętrzne PCV Piotrków Trybunalski
 • Drzwi zewnętrzne PCV Płock
 • Drzwi zewnętrzne PCV Pruszków
 • Drzwi zewnętrzne PCV Przemyśl
 • Drzwi zewnętrzne PCV Radom
 • Drzwi zewnętrzne PCV Ruda Śląska
 • Drzwi zewnętrzne PCV Rybnik
 • Drzwi zewnętrzne PCV Rzeszów
 • Drzwi zewnętrzne PCV Siedlce
 • Drzwi zewnętrzne PCV Słupsk
 • Drzwi zewnętrzne PCV Sosnowiec
 • Drzwi zewnętrzne PCV Stalowa Wola
 • Drzwi zewnętrzne PCV Stargard
 • Drzwi zewnętrzne PCV Suwałki
 • Drzwi zewnętrzne PCV Świdnica
 • Drzwi zewnętrzne PCV Szczecin
 • Drzwi zewnętrzne PCV Tarnów
 • Drzwi zewnętrzne PCV Tarnowskie Góry
 • Drzwi zewnętrzne PCV Tczew
 • Drzwi zewnętrzne PCV Tomaszów Mazowiecki
 • Drzwi zewnętrzne PCV Toruń
 • Drzwi zewnętrzne PCV Tychy
 • Drzwi zewnętrzne PCV Wałbrzych
 • Drzwi zewnętrzne PCV Włocławek
 • Drzwi zewnętrzne PCV Zabrze
 • Drzwi zewnętrzne PCV Zgierz
 • Drzwi zewnętrzne PCV Zielona Góra
 • Drzwi zewnętrzne PCV Żory
 • Drzwi zewnętrzne PCV Legionowo
 • Drzwi zewnętrzne PCV Ostrołęka
 • Drzwi zewnętrzne PCV Racibórz
 • © 2023 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone