Dla obszaru

  Wynajem furgonetki, ciężarówki Cena

  Ile kosztuje wynajem furgonetki lub ciężarówki? Wynajem pojazdów transportowych liczony jest za godzinę pracy lub dzień. Możesz wybrać najem krótkoterminowy lub długoterminowy. Przy wynajmie samochodu ciężarowego należy wziąć pod uwagę jego ładowność oraz posiadanie odpowiedniego prawa jazdy. Najam jest zwykle płatny za godzinę, około 300 PLN / h, lub za przejechany kilometr, około 0,60 PLN / km. Furgon towarowy ma ładowność do 1,5 tony i jest przeznaczony do przeprowadzek. Van osobowy zwykle ma 9 miejsc, a wynajem obejmuje opłatę za ubezpieczenie, która zwykle wynosi od 250 do 300 PLN / dzień.

  Komu powierzyć wynajem furgonetki lub ciężarówki? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych oferentów samochodów dostawczych i ciężarowych w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

  Poproś o ofertę:
  Wyślij zapytanie

  Wynajem furgonetki


  Wynajem furgonetki osobowej lub towarowej. Furgonetka ma ładowność do 1,5 tony i jest przeznaczona do przeprowadzek. Furgonetka pasażerska ma zwykle 9 miejsc. Wynajem vana to także opłacenie ubezpieczenia.

  300.00 zł/szt

  BARDZO NISKA CENA
  zł/szt

  ŚREDNIA CENA
  500.00 zł/szt

  NAJWYŻSZA CENA
  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  INNE CENY ZA Wynajem furgonetki, ciężarówki

  Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

  Wynajem furgonetki - wszystko, co trzeba wiedzieć

   

  1. Wynajem furgonetki - co trzeba wiedzieć?

  Potrzebujesz przewieźć pasażerów lub większe ilości materiałów, a nie możesz tego zrobić swoim samochodem, ponieważ nie ma wystarczająco dużo miejsca? W takim przypadku możesz wynająć furgonetkę pasażerską lub dostawczą. Główną zaletą wynajmu jest to, że możesz jeździć zarówno furgonetką osobową (na 9 osób łącznie z kierowcą) jak i towarową (łączna ładowność do 3,5 tony) z prawem jazdy kat. B, które już posiadasz na swój samochód. Ponadto furgonetka może przewozić oprócz pasażerów około 1,5 tony ładunku. W tym tekście zajmiemy się zatem procedurą wynajmu i kilkoma kluczowymi informacjami.

  Wynajem furgonetki,ciężarówki
  W zależności od potrzeb możesz wynająć furgonetkę osobową lub samochód ciężarowy o odpowiedniej wielkości i ładowności

   

  2. Wynajem

  Wynajem pojazdu nie jest skomplikowanym procesem. Oczywiście najpierw musisz wiedzieć, jakiego rodzaju pojazdu potrzebujesz - pasażerski czy towarowy - i od tego zależy cena.

  2.1. Charakterystyka furgonetki pasażerskiej i towarowej

  Dostępne są samochody dostawcze o różnych rozmiarach i różnych cechach. Prawo zezwala na łączną masę furgonetki 3,5 tony, co oznacza, że tyle mogą razem ważyć ​​pojazd, ładunek i pasażerowie. Do prowadzenia furgonetki potrzebne jest ważne prawo jazdy kategorii B, choć niektóre firmy mają obowiązkową jazdę próbną lub w cenie wynajmu wliczone jest krótkie szkolenie, ponieważ prowadzenie furgonetki różni się nieco od prowadzenia zwykłego samochodu osobowego.

  2.2. Umowa

  Zanim odbierzesz pojazd musisz podpisać standardową umowę najmu. Każda firma ma oprócz warunków ogólnych (większość z nich wymaga, aby kierowca miał 21 lat i co najmniej 2 lata doświadczenia w prowadzeniu pojazdu, a reszta dotyczy ubezpieczenia obowiązkowego i odszkodowania) i kilka specjalnych. Szczególne warunki to np. wynajem na minimum 24 godziny z cenami zaczynającymi się od 60 do 200 zł/na dobę, tolerowane jest najczęściej do 60 minut spóźnienia lub opłacenie w całości następnego dnia, pełne ubezpieczenie kosztujące od 350 zł lub obowiązkowa kaucja w wysokości od 1000 do 3000 PLN ; przebieg  jest zwykle nieograniczony, ale są też firmy, które zezwalają na 200-300 km dziennie. Przepisy karne dotyczą przede wszystkim zwrotu pojazdów w nieodpowiednim stanie (pusty bak, brudny samochód itp.) lub przypadków zaniedbań, uszkodzeń, wypadków i kradzieży, a wszystko to jest dodatkowo płatne po wygaśnięciu umowy najmu.

  2.3. Najdroższy wynajem

  Ceny pomiędzy oferentami mogą się mniej lub bardziej różnić, a także ogólne i specjalne warunki (dla osób fizycznych i prawnych, rabaty itp.), jednak zawsze zależą one głównie od wielkości pojazdu i czasu trwania wynajmu. Liczba pasażerów lub ilość ładunku i przebieg są dodatkowo płatne. Cena może się również różnić w zależności od sezonu, ponieważ popyt jest znacznie większy w czasie wakacji. Jeśli nie jesteś kierowcą lub nie masz wystarczającego doświadczenia, istnieje możliwość wynajęcia profesjonalnego kierowcy, a to z kolei pociąga za sobą dodatkowe koszty. Odbierasz pojazd w oddziale lub w określonym miejscu. Niewiele agencji wynajmuje pojazdy na godzinę, a te, które to robią pobierają ok. 150 zł/godz.

  3. Wynajem furgonetek, samochodów dostawczych i ciężarowych

  3.1. Samochód ciężarowy

  Do przewozu materiałów budowlanych lub większych mebli zawsze warto wynająć samochód ciężarowy. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, nie wspominając o nerwach. Możesz również wynająć profesjonalną obsługę przeprowadzki i tym samym zaoszczędzić. Podczas załadunku należy zadbać jedynie o to, aby ładunek był równomiernie rozłożony i zabezpieczony oraz aby nie przekraczał 1,5 tony. Wynajem furgonetki waha się od 90 do 200 zł za dzień.

  3.2. Furgonetka osobowa

  Powodem do wynajęcia furgonetki do przewozu pasażerów może być wyjazd za granicę, na wakacje lub większe wydarzenia, takie jak urodziny, wesela, koncerty i inne. Pojazdy te przeznaczone są do przewozu od 6 do 12 osób i od tego zależy cena. Zwykle waha się od 140 do 200 zł /dzień. Zawsze możesz też wynająć i profesjonalnego kierowcę.

  3.3. Samochód ciężarowy do 3,5 tony ładowności

  Dostępne są ciężarówki o ładowności do 3,5 tony i zgodnie z naszym Prawem o ruchu drogowym możesz nimi jeździć, jeśli posiadasz prawo jazdy kategorii B. Możesz potrzebować tak małej ciężarówki do transportu tzw. ładunku masowego, który może sam się uszkodzić lub uszkodzić pojazd lub po prostu ze względu na jego wielkość nie jest możliwy żaden inny transport. Dlatego podczas załadunku największą uwagę należy zwrócić na zabezpieczenie ładunku. Wynajęcie mniejszej ciężarówki jest tańsze niż furgonetki i waha się w granicach 200 do 320 zł/doba.

  3.4. Większe samochody ciężarowe

  Wypożyczenie większej ciężarówki jest już bardziej wymagające, ponieważ musisz mieć również odpowiednie prawo jazdy. W takim przypadku radzimy zatrudnić profesjonalnego kierowcę, ponieważ tylko w ten sposób będziesz pewny, że ładunek bez problemu dotrze na miejsce. Są przewoźnicy, którzy nawet nie wynajmują ciężarówek bez kierowców. Ponieważ ciężarówki różnią się znacznie wielkością i ładownością, a także przeznaczeniem, cena będzie się różnić w zależności od rodzaju ładunku. Aby poznać odpowiednią cenę, wyślij zapytanie z dokładnym opisem ładunku i trasy do naszych współpracowników na Daibau.pl, a oni odpowiedzą ofertą.

  4. Co jest potrzebne?

  Wypożyczenie samochodu nie jest skomplikowaną sprawą. Obecnie w Internecie jest niezliczona ilość oferentów różnych towarów i usług, i na pewno szybko znajdziesz to, co Ci odpowiada. Musisz zarezerwować pojazd, uzgodnić dodatkowe warunki i miejsce odbioru. Przy odbiorze pojazdu wymagane jest prawo jazdy i dowód osobisty lub paszport, a także karta kredytowa lub gotówka na kaucję.

  DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMU  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
  Ostatnio opublikowane projekty

  Wynajmę furgonetkę

  Najem furgonetki 1620 zł do 2700 zł

  ........

  przewieziemy towar restauracyjny

  Dzien dobry,

  na dzień przewieziemy towar restauracyjny 2025 zł do 3375 zł

  ........

  Transport dziewięciu palet płytek

  Potrzebuje dostarczyć 9 palet płytek ceramicznych z miejscowości Krzywopłoty do Weilburga położonego na terenie Niemiec. Ok. 950 kilometrów w jedną stronę. 2025 zł do 3375 zł

  ........

  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC  Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze Wynajem furgonetki, ciężarówki?
  Pomysły na urządzenie domu

  Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

  Wynajem furgonetki, ciężarówki cennik

  Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

  14+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA Wynajem furgonetki, ciężarówki
  BEZPŁATNE USŁUGI
  BEZ PROWIZJI
  OTRZYMAJ OFERTĘ
  Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
  © 2023 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone