Dla obszaru

  Żaluzje wewnętrzne Cena

  Ile kosztują żaluzje? Ceny żaluzji różnią się w zależności od wielkości i kształtu okien, materiałów, jakości i oferenta. Żaluzje wewnętrzne służą do regulacji natężenia światła w pomieszczeniu w zależności od potrzeb i obniżenia kosztów chłodzenia w miesiącach letnich. Cena klasycznych żaluzji ALU waha się od 150 do 270 PLN / m2.

  Komu powierzyć wykonanie żaluzji? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych oferentów żaluzji w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

  Poproś o ofertę:
  Wyślij zapytanie

  Cena żaluzji aluminiowych wewnętrznych


  Cena żaluzji aluminiowych wewnętrznych

  150.00 zł/m2

  BARDZO NISKA CENA
  210.00 zł/m2

  ŚREDNIA CENA
  270.00 zł/m2

  NAJWYŻSZA CENA
  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  INNE CENY ZA Żaluzje wewnętrzne

  Wasza ilość

  jednostka

  orientacyjna cena

  Wasza cena

  Naprawa lub wymiana lin w żaluzji wewnętrznej

  Naprawa lub wymiana lin w żaluzji wewnętrznej


  szt

  zł/szt

  orientacyjna cena
  wyślij zapytanie >

  Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

  Żaluzje - wszystko, co trzeba wiedzieć

   

  1. Żaluzje  wewnętrzne – co trzeba wiedzieć?

  Żaluzje stały się popularne kilkadziesiąt lat temu. Charakteryzują się łatwością użytkowania i wyjątkową trwałością. Ich głównymi zaletami, poza możliwością opuszczania i podnoszenia, są zaciemnienie przestrzeni, które regulowane jest poziomym ruchem lameli za pomocą łańcuszka, liny, pręta gwintowanego (korby) lub silnika. Mechanizm jest zwykle mocowany do samej ramy okna lub drzwi. Żaluzje weneckie wykonane są z cienkich, ale bardzo wytrzymałych listew aluminiowych w różnych kolorach i szerokościach. Żaluzje weneckie mogą być stosowane w budynkach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. Prawidłowo użytkowane i konserwowane są praktycznie niezniszczalne. A wystarczy od czasu do czasu usunąć z nich kurz.

  Żaluzje wewnętrzne
  Oświetlenie przestrzeni jest najłatwiejsze do regulacji poprzez żaluzje wewnętrzne

   

  1.1. Listwy żaluzji weneckich

  Listewki to te, które najbardziej wpływają na wygląd żaluzji weneckich. W zależności od materiału rozróżniamy aluminium i drewno. Aluminiowe są trwalsze, ale drewniane wyglądają ładniej, choć są bardziej wymagające w utrzymaniu. Zwykła szerokość lameli to 15-25 mm. Jeśli chcesz uzyskać w przestrzeni efekty specjalne, możesz również zamówić perforację lameli, dzięki czemu światło będzie przechodziło przez otwory. Możesz również osiągnąć całkowite zaciemnienie dzięki specjalnym żaluzjom weneckim. Do wyboru kolor z palety RAL.

  1.2. Metody sterowania

  Żaluzje są łatwe w użyciu. Konwencjonalny system sterowania składa się z łańcuszków i linek. Nachylenie lameli reguluje się prętem gwintowanym. Silnik można zamontować na większych oknach, dzięki czemu uruchamianie żaluzji będzie znacznie łatwiejsze i automatyczne. Jeśli cały dom jest sterowany za pomocą inteligentnego systemu, można również połączyć żaluzje, aby zawsze mieć optymalną ilość światła w pomieszczeniach.

  1.3. Zalety

  Żaluzje weneckie jako żaluzje wewnętrzne mają wiele zalet. Z łatwością regulują ilość światła w przestrzeni – od najsilniejszego, gdy są całkowicie otwarte, przez częściowe zaciemnienie, aż po całkowite przyciemnienie, gdy są całkowicie zamknięte. Możesz również zamówić żaluzje weneckie dokładnie na wymiar okna, dzięki czemu będą w pełni dopasowane wielkością i kształtem. A kolory, a nawet odcienie mogą Ci się spodobać, ponieważ żaluzje weneckie są wykonane we wszystkich kolorach palety RAL. Listwy mogą być perforowane lub drewniane, co dodaje kolejny poziom w stylizacji przestrzeni. Chociaż wskazane jest pozostawienie instalacji żaluzji fachowcowi, możesz to zrobić sam. Aby żaluzje weneckie służyły jak najdłużej, konieczne jest ich regularne odkurzanie. Biorąc pod uwagę wszystkie te zalety, ich cena jest w pełni akceptowalna.

  2. Jak wybrać oferenta?

  Decydując się na zakup, zanim zaczniesz szukać oferenta, dobrze zapytaj o rodzaje i cechy żaluzji. Zastanów się, czy wolisz perforowane, czy wolisz solidne, drewniane listwy? Kiedy wyobrazisz sobie żaluzje weneckie na oknach w swoim domu, będziesz mógł również wybrać jednego z wielu oferentów na naszym portalu Daibau.pl. Tutaj również znajdziesz komentarze poprzednich klientów, a także możesz zostawić swoje zapytanie i poczekać na dostanie ofert.

  3. Rodzaje i typy

  W zależności od rodzaju materiału istnieją dwie grupy:

  3.1. Aluminiowe żaluzje weneckie

  Te żaluzje weneckie są niemal klasyczne. Aluminium to solidny materiał, odporny na wilgoć i wymagający minimalnej konserwacji. Szerokość listew wynosi od 15 do 25 mm. Mogą być pełne i perforowane oraz dostępne we wszystkich kolorach RAL. Jeśli są wykonane na wymiar, żaluzje weneckie są w pełni dostosowane do okien.

  3.2. Drewniane żaluzje weneckie

  Drewniane żaluzje wewnętrzne ze względu na swoją naturalność i ciepło, które emanują, to doskonały wybór do przestrzeni, w której chcesz podkreślić wygodę i miękkość. Drewniane żaluzje weneckie można znaleźć we wszystkich naturalnych kolorach i o różnych fakturach. Kurz z nich wyciera się wilgotną szmatką, ale należy uważać, aby nie mieć zbyt dużo wilgoci, ponieważ drewno się pod jej wpływem krzywi.

  3.3. Żaluzje do świetlików

  Okna dachowe można również zacieniać za pomocą tych żaluzji wewnętrznych. W tym celu posiadają one specjalne prowadnice, które przytrzymują listwy do okna.

  4. Montaż

  Żaluzje weneckie montuje się szybko i łatwo. Fachowiec najpierw dokonuje pomiarów okien tak, aby listwy miały odpowiednią szerokość i długość. Żaluzje weneckie na zamówienie mogą mieć niestandardowe rozmiary i kształty, takie same jak okna. Po zakończeniu następuje montaż na ramach okiennych. W szczególnych przypadkach można je przymocować do otworu w suficie lub ścianie.

  5. Naprawa

  Zdarza się, że po długotrwałym użytkowaniu liny łączące lamele są rozdwojone lub zerwane, listwy są uszkodzone lub pręt gwintowany jest oderwany lub poluzowany. Na takie uszkodzenia mechaniczne wpływ ma wiek i zużycie materiału, sposób użytkowania lub np. silny podmuch wiatru. Jeśli żaluzje są tak zniszczone, zastanów się, co jest bardziej opłacalne - naprawa lub wymiana. Naprawa jest zawsze szybsza i tańsza, choć wszystko zależy od stopnia uszkodzenia.

  Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze Żaluzje wewnętrzne?

  DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMU  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
  Ostatnio opublikowane projekty

  Żaluzje wewnętrzne trójkątne

  Żaluzje wewnętrzne na okna trójkątne, budynek mieszkalny szczyt ze szkła 10125 zł do 16875 zł

  ........

  Rolety drewniane

  Rolety drewniane wewnętrzne kolor antracyt wymiary tak jak podałam 6075 zł do 10125 zł

  ........

  naprawa żaluzji

  Dzien dobry,

  Mamy do naprawy żaluzje w naszym obiekcie. Na wstępie zaznaczę, że znajdują się one na dość sporej wysokości, ponieważ nasze okna mierzą 4m. W związku z czym niezbędne jest rusztowanie, bądź drabina, aby móc dosięgnąć mechanizmu.
  Jeśli chodzi o samą usterkę, przestał działać mechanizm pozwalający na podnoszenie i opuszczanie rolety. Takiej naprawy potrzebują 3 żaluzje.
  Dodatkowo chcielibyśmy pozamieniać ustawienia kilku żaluzji, ze względu na sznureczki, które wisząc ulegają ciągłemu plątaniu.
  Chciałabym dowiedzieć się jaki byłby szacunkowy koszt i termin takiej naprawy ?
  4050 zł do 6750 zł

  ........

  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  Cena, Żaluzje przeciwsłoneczne, 4 szt. 8m2
  Żaluzje wewnętrzne, Błonie

  180 zł do 300 zł

  Cena, Żaluzje wewn. do ogrodu zimowego,
  Żaluzje wewnętrzne, Żabno

  450 zł do 750 zł  Pomysły na urządzenie domu

  Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

  Żaluzje wewnętrzne cennik

  Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

  85+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA Żaluzje wewnętrzne
  BEZPŁATNE USŁUGI
  BEZ PROWIZJI
  OTRZYMAJ OFERTĘ
  Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
  © 2024 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone