Łączymy Cię z dobrymi projektami budowlanymi i remontowymi


Każdego miesiąca 2000 sprawdzonych projektów szuka wykonawców budowlanych takich jak Ty na Daibau.pl

ZALOGUJ SIĘ NA SWOJE KONTO

Nie próbowałeś jeszcze Daibau.pl? Bezpłatnie wpisz przedsiębiorstwo

W łatwy sposób do klientów

Sprawdzone projekty, poważni klienci

Sprawdzamy dla Ciebie projekty i klientów oraz przekazujemy Ci te, które są w Twoim interesie.

Sam wybierasz projekty, które chcesz

Po przejrzeniu projektów na naszej stronie wybierasz klienta, z którym chcesz się skontaktować w celu uzyskania dodatkowych informacji i bezpośredniej umowy.

Uczciwie, bez dodatkowych kosztów

NIE pobieramy prowizji, ŻADNYCH dodatkowych nieprzewidzianych okoliczności i niespodzianek, płacisz tylko roczną lub miesięczną cenę wybranego pakietu.

Wartościowe projekty są codziennie na wyciągnięcie ręki na stronie Daibau.pl


Do tej pory opublikowaliśmy ponad 840 projektów budowlano-remontowych o łącznej wartości 5.909.572 €. Dołącz do nas i nie przegap korzystnych okazji, które na Ciebie czekają!

BEZPŁATNIE WPISZ PRZEDSIĘBIORSTWO

Budujemy z wami długoterminowe partnerstwo

Szanowni Państwo!

Cieszę się, że istniejecie !!!
Długo szukałem pracy dla naszych firm w Austrii, zacząłem z Wami współpracować po obejrzeniu Was w programie Dobra Idea. Prace odbywały się w karynckiej części Austrii, wykonawca spóźnił się, więc poleciliście mi kilka firm do wykonania elewacji. Wybrałem firmę G * d.o.o. I wykonał świetną robotę, ku zadowoleniu wszystkich!

System, który skonfigurowaliście dla łańcucha inwestor-broker-wykonawca (przynajmniej w Austrii) jest naprawdę fenomenalny. Obecnie prowadzę trzy projekty i Znalazłem innych wykonawców za pośrednictwem Twojego i naszego DaiBau!A sposób komunikowania się ze mną jest zaskakująco świetny, miły i szybki, więc mogę mówić o Was tylko w superlatywach! Sporadycznie praca wykonawcy jest utrudniona, ponieważ nie ma on dokumentów do pracy w Austrii, a ja pomagam im poprzez obsługę prawną w Klagenfurcie.

Jestem wam bardzo wdzięczny!
Życzę Wam wielu sukcesów w przyszłości i mam nadzieję na kontynuację wspaniałej współpracy. Wiele firm podziela moją opinię, bo za granicą mamy dużo lepsze ceny, jakość i co najważniejsze jest dużo pracy!

Dzięki i wszystkiego najlepszego!
PAVEL R.

Częste pytania

Usługi DaiBau.pl

1. Dlaczego stać się częścią sieci DaiBau.pl?


„DaiBau.pl zapewnia dostęp do nowych klientów i projektów oraz dba o promocję Twojej jakości. Zaufało nam ponad tysiąc sprawdzonych firm projektowych, rzemieślniczych i budowlanych. Działamy na wielu rynkach i świadczymy liczne usługi wsparcia dla naszych partnerów Staliśmy się wieloletnim partnerem dla wszystkich, którzy są aktywni na polskim rynku budowlanym.

2. Kto może stać się częścią sieci DaiBau.pl?


Jesteśmy zwolennikami jakości, dlatego mamy określone kryteria rejestracji firm. Mogą do nas dołączyć przedsiębiorstwa, które mają zarejestrowaną firmę, co najmniej 5 doświadczeń zawodowych i co najmniej 10 000 EUR rocznego dochodu i niezablokowane konta. Przeprowadzamy osobisty wywiad z każdą firmą, aby uzyskać kluczowe informacje o Twojej pracy. Regularnie sprawdzamy jakość naszych partnerów.

3. Co to jest bezpłatny okres próbny?


Na znak zaufania każdej firmie w systemie oddajemy 15 zweryfikowanych bezpłatnych projektów. W ten sposób możesz przetestować działanie systemu i upewnić się co do legalności otrzymywanych przez nas projektów. Dwa razy w tygodniu wysyłamy Ci listę interesujących projektów na Twój e-mail, gdzie możesz skontaktować się z 15 klientami. Pod koniec okresu próbnego zaproponujemy podpisanie umowy abonamentowej.

4. Dlaczego zawarłbyś umowę płatnej subskrypcji?


Płatne pakiety mają wiele zalet w porównaniu z pakietem próbnym. Zawierając umowę abonamentową zapewniamy Ci szeroki dostęp do większej liczby projektów. Możesz wybrać, które prace i w jakich regionach chcesz pracować. Jeśli zostaniesz naszym abonentem, masz dostęp do większych projektów i poważniejszych klientów. Informujemy partnerów systemu o nowym projekcie, gdy tylko otrzymamy projekt, natomiast w pakiecie próbnym projekty są z przed kilku dni. Podpisanie umowy abonamentowej pozwala na szereg innych korzyści, które zostały przedstawione w sekcji pakety.

PROJEKTY I KLIENCI

1. Wjaki sposób zyskujemy klientów i projekty?


DaiBau.pl jest obecny w internecie, jak również w mediach pisemnych i fizycznie. Współpracujemy z wieloma partnerami budowlanymi i remontowymi, co zwiększa naszą widoczność. Klienci znajdują nas online, ale za pośrednictwem naszych partnerów. Ponad połowa to strony powracające, które mają już pozytywne doświadczenia z platformą.

2. Dlaczego klienci zwracają się do DaiBau.pl?


Znalezienie odpowiedniego wykonawcy z wolnymi mocami w pożądanym terminie to problem, z którym borykają się osoby fizyczne i prawne. Za pomocą kilku kliknięć DaiBau.pl łączy klienta ze sprawdzonym wykonawcą, który jest zainteresowany projektem. Oszczędza to naszym klientom dużo czasu i zmniejsza ryzyko.

3. Kim są klienci na DaiBau.pl i jakie są projekty?


Każdy, kto chce znaleźć odpowiedniego i sprawdzonego wykonawcę, zwraca się do DaiBau.pl. Nasi użytkownicy to osoby fizyczne i firmy, architekci, organizacje i instytucje rządowe.
Projekty, które otrzymujemy, są bardzo różnorodne. Od małych prac domowych po milionowe projekty. Co tydzień każdy partner ma więcej interesujących możliwości.

4. Czy klienci na DaiBau.pl są poważne?


Mamy świadomość, że powaga klienta jest bardzo ważna dla naszych partnerów. Z tego powodu w kilku miejscach sprawdzamy możliwość realizacji projektu przez klienta. Zapytania, w których użytkowników interesuje tylko cena lub gdy czas realizacji jest daleko w przyszłości, wykluczamy je z powiadomienia. W przypadku potwierdzonych projektów sprawdzamy, ile ofert ma już klient i indywidualnie decydujemy o powadze realizacji. Ponownie obliczamy wszystkie czynniki w ocenie szans, która jest oznaczona zielono-żółtym paskiem na liście Twoich projektów. Partnerzy mają również możliwość zgłaszania niepoważnych klientów swojemu administratorowi.

5. Jak odpowiedzieć na projekt z codziennego lub cotygodniowego powiadomienia?


W okresie próbnym informujemy Cię o ciekawych projektach dwa razy w tygodniu, jeśli masz abonament - codziennie. Możesz przejrzeć wszystkie możliwości i zdecydować, czy jesteś zainteresowany projektem. Klikając w link do kontaktu, informujesz nas i klienta, że ​​jesteś zainteresowany projektem. Możesz wysłać wiadomość do klienta za pośrednictwem systemu lub zadzwonić do niego. Zgodnie z wcześniejszymi danymi osobisty kontakt z klientem zwiększa możliwość realizacji.

6. Jak odpowiedzieć na projekt, do którego mnie zaprosiliście?


Jeśli uważamy, że byłbyś szczególnie odpowiednim wykonawcą dla konkretnego projektu, polecamy Twoją firmę klientowi, gdy tylko potwierdzimy zapytanie. Klient w ten sposób od samego początku otrzymuje Twój numer telefonu i rachunek za Twoją odpowiedź. W takim przypadku wyślemy Ci indywidualną wiadomość e-mail i SMS.

7. Czy dostaję odpowiednie projekty?


Jeśli zauważysz, że powiadamiamy Cię o dzialalnościach, których nie wykonujesz, poinformuj o tym swojego administratora, a dostosujemy to do Twoich potrzeb. Jeśli zapytanie jest zbyt malej wartości lub jeśli projekty znajdują się poza obszarem Twojej działalności, również daj nam znać, abyśmy mogli poprawić informacje. Kontrolujesz wszystkie ustawienia za pośrednictwem panelu sterowania po zalogowaniu się do systemu.

W jakich projektach mogę brać udział?


Łączymy klientów z odpowiednimi wykonawcami, dlatego staramy się rekomendować firmy, które są zdolne i wykwalifikowane do wykonania konkretnego projektu. W zależności od Twojego zespołu dostosowujemy wielkość otrzymanego projektu. W przypadku nowych projektów budowlanych lub generalnych remontów wymagany jest odpowiedni zespół i pełna lista referencji. W przypadku takich kategorii, jak geodezja, projektowanie czy architektura, potrzebujesz licencji.

Co się stanie, jeśli się umówię co do pracy?


W okresie próbnym realizacja oznacza zakończenie bezpłatnej współpracy. Jeśli jesteś naszym abonentem, realizacja nie wpływa na koszt współpracy, ponieważ DaiBau nie pobiera żadnej prowizji od swoich abonentów.

OCENA

1. Jak poznajemy opinie klientów?


Opinię o Twojej pracy może zostawić tylko ten klient, który zostawił zapytanie w systemie. Klient w opinii może ocenić Twoją wiedzę fachową pod kątem doradztwa, ceny i jakości wykonania. Możesz sam poprosić klienta o opinię, ponieważ komentarze wpływają na ocenę grupową i są widoczne na profilu Daibau.pl.

2. Co znaczy DaiBau.pl ocena?


Ocena DaiBau.pl jest obiektywnym odzwierciedleniem Twojej jakości. Na to składa się wieloletnie doświadczenie i wielkość zespołu. Wpływa na to również Twoja responsywność oraz opinie klientów i profesjonalnych użytkowników. Możesz dołączyć wyższą ocenę do listy referencji. Ogólna ocena wyraża Twoje kompetencje i służy nam do dostosowania Twojego zapytania do katalogu i listy zalecanych wykonawców. Nasi użytkownicy bardzo poważnie podchodzą do wypełniania ankiet.

3. Kto jest zalecanym wykonawcą?


Rekomendowani wykonawcy to firmy, z którymi współpracujemy od ponad dwóch lat i przez ten czas osiągnęli ocenę 8,6. W przypadku rekomendowanych wykonawców możemy powiedzieć, że wykonają swoją pracę z jakością i poprawnością. Odznakę nadajemy na podstawie obiektywnych argumentów i indywidualnego wniosku. Partnerzy z plakietką otrzymują również naklejkę samochodową.

4. Co oznaczają inne odznaki DaiBau?


W oparciu o jakość dzielimy i wskazujemy inne zalety. Możesz otrzymać odznakę responsywności, jeśli firma odpowiedziała na co najmniej 70% naszych zgłoszeń projektowych. Odznaka doświadczenia, dla firmy z ponad 10-letnim doświadczeniem, odznaka wysokiej oceny, dla wszystkich firm, których łączna ocena przekracza 9.

5. Co robimy w przypadku, gdy klient zostawił negatywny komentarz?


DaiBau nie odpowiada za prace, które robili wykonawcy (warunki korzystania). Zgodnie ze zmianą jakości każdą pisemną reklamację sprawdzamy za pośrednictwem wykonawcy i klienta. Jeśli zrozumiemy, że wykonawca otrzymał dwie uzasadnione reklamacje, wykluczamy go z systemu.

WSPÓŁPRACA

1. Jak podpisać umowę abonamentową?


Aby uzyskać umowę abonamentową, skontaktuj się z działem sprzedaży w celu uzyskania wsparcia dla partnerów, a oni pomogą Ci wybrać ofertę i pakiet odpowiadający Twoim potrzebom. Zostanie dla Ciebie wystawiona faktura pro forma lub prześlemy Ci umowę abonamentową. Subskrypcję aktywujemy w pierwszy dzień roboczy po potwierdzeniu opłacenia faktury proforma.

2. Jak długo trwa subskrypcja na DaiBau.pl?


Ważność Twojej subskrypcji zależy od posiadanego pakietu. Abonament roczny jest ważny od dnia wpłaty do daty płatności w przyszłym roku. W przypadku abonamentu miesięcznego będziemy co miesiąc wysyłać fakturę za poprzedni miesiąc.

3. Jakie są możliwości pakietu na DaiBau.pl?


Aktualną ofertę pakietów i cenę możesz zobaczyć na: Daibau, partnerskie pakiety. Oferujemy pakiety oparte na abonamentach miesięcznych i rocznych. Istnieją również specjalne opcje w przypadku podpisania umowy abonamentowej i współpracy na dłuższy okres.

4. W tej chwili nie możemy przyjmować projektów, co mogę zrobić?


Jeśli jesteś obecnie zajęty, poinformuj o tym swojego administratora, a przestanie Cię powiadamiać przez żądany okres. Pod koniec tego okresu powiadomienie zostanie automatycznie aktywowane. W tym okresie nie można zamrozić subskrypcji.

5. Co powinienem zrobić, jeśli nie jestem już zaangażowany w jakąś działalność?


W przypadku, gdy opuszczasz działalność, daj nam znać, jeśli jesteś zaangażowany w inne działania z 220, które mamy na DaiBau. W przypadku zamknięcia firmy zostaniesz zdezaktywowany w systemie.

Wypróbuj bezpłatnie i wybierz projekt, który chcesz!

Bezpłatnie się zarejestruj i wypróbuj system DaiBau


BEZPŁATNIE WPISZ PRZEDSIĘBIORSTWO AKTUALNE PROJEKTY
  • sprawdzeni fachowcy i wykonawcy prac840projektów

  • budownictwo cene23.374sprawdzonych ocen

  • budownictwo cene5.909.572 €wartość zapytania

© 2022 DaiBau.pl, Daibau system | Wszystkie prawa zastrzeżone