Łączymy Cię z dobrymi projektami budowlanymi i remontowymi

Każdego miesiąca 2000 sprawdzonych projektów szuka wykonawców budowlanych takich jak Ty na daibau.pl
Zaloguj się na swoje konto
Nie próbowałeś jeszcze daibau.pl? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO

W łatwy sposób do klientów

Sprawdzone projekty, poważni klienci

Sprawdzamy dla Ciebie projekty i klientów oraz przekazujemy Ci te, które są w Twoim interesie.

Sam wybierasz projekty, które chcesz

Po przejrzeniu projektów na naszej stronie wybierasz klienta, z którym chcesz się skontaktować w celu uzyskania dodatkowych informacji i bezpośredniej umowy.

Uczciwie, bez dodatkowych kosztów

NIE pobieramy prowizji, ŻADNYCH dodatkowych kosztów, płacisz tylko roczną lub miesięczną cenę wybranego pakietu.

Doświadczenia naszych fachowców

Ostatnio opublikowane projekty - 693 otwartych projektów

Wszystkie aktualne projekty

Sam wybierasz projekty, które chcesz

Wartościowe projekty są codziennie na wyciągnięcie ręki na stronie daibau.pl


Do tej pory opublikowaliśmy ponad 10 000 projektów budowlano-remontowych o łącznej wartości 48 950 000 €. Dołącz do nas i nie przegap korzystnych okazji, które na Ciebie czekają!

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO
Często Zadawane Pytania
Projekty i klienci

1. Jak pozyskujemy klientów i projekty?


Daibau jest obecny zarówno w internecie, jak również w prasie oraz fizycznie. Współpracujemy z licznymi partnerami budowlanymi i remontowymi, co zwiększa naszą widoczność. Klienci znajdują nas online lub za pośrednictwem naszych partnerów. Ponad połowa to powracający klienci, którzy mieli już pozytywne doświadczenia z platformą.

2. Dlaczego klienci zwracają się do Daibau?


Znalezienie odpowiedniego wykonawcy z wolnymi mocami w pożądanym terminie to problem, z którym borykają się osoby fizyczne i prawne. Za pomocą kilku kliknięć daibau.pl łączy klienta ze sprawdzonym wykonawcą, który jest zainteresowany projektem. Oszczędza to naszym klientom dużo czasu i zmniejsza ryzyko.

3. Kim są klienci Daibau i jakie są projekty?


Każdy, kto chce znaleźć odpowiedniego i sprawdzonego kontrahenta, zwraca się do Daibau. Naszymi użytkownikami są zarówno osoby prywatne, firmy, architekci, organizacje i instytucje rządowe.
Projekty, które otrzymujemy, są bardzo różne. Od małych prac remontowych po milionowe projekty. Każdy partner znajdzie w ciągu tygodnia wiele ciekawych możliwości.

4. Czy klienci Daibau są poważni?


Jesteśmy świadomi, że powaga klienta ma ogromne znaczenie dla naszych partnerów. Z tego powodu sprawdzamy w kilku miejscach jakie są szanse, że klient zrealizuje projekt. Zapytania, w których użytkowników interesuje tylko cena lub gdy czas realizacji jest odległy, są wyłączone z powiadomienia. W przypadku potwierdzonych projektów sprawdzamy, ile ofert ma już klient i indywidualnie decydujemy o powadze realizacji. Ponownie obliczamy wszystkie czynniki w ocenie szans, która jest oznaczona zielono-żółtym paskiem na liście Twoich projektów. Partnerzy mają również możliwość zgłaszania niepoważnych klientów swojemu administratorowi.

5. Jak odpowiedzieć na projekt z codziennego lub cotygodniowego powiadomienia?


W okresie próbnym informujemy Cię o ciekawych projektach dwa razy w tygodniu, jeśli masz abonament - codziennie. Możesz przejrzeć wszystkie możliwości i zdecydować, czy jesteś zainteresowany projektem. Klikając w link do kontaktu, informujesz nas i klienta, że ​​jesteś zainteresowany projektem. Możesz wysłać wiadomość do klienta za pośrednictwem systemu lub zadzwonić do niego. Bazując na dotychczasowych doświadczeniach, kontakt osobisty zwiększa szanse na współpracę.

6. Jak odpowiedzieć na projekt, do którego mnie zaprosiliście?


Jeśli uważamy, że byłbyś szczególnie odpowiednim wykonawcą dla konkretnego projektu, polecamy Twoją firmę klientowi, gdy tylko potwierdzimy zapytanie. Klient w ten sposób od samego początku otrzymuje Twój numer telefonu i liczy na Twoją odpowiedź. W takim przypadku wyślemy Ci indywidualną wiadomość e-mail i SMS.

7. Myślę, że nie dostaję odpowiednich projektów?


Jeśli stwierdzisz, że informujemy Cię o czynnościach, których nie wykonujesz, daj nam znać, a odpowiednio dostosujemy powiadomienia. Jeśli zapytanie jest zbyt niskiej wartości lub jeśli projekty znajdują się poza obszarem Twojej działalności, również daj nam znać, abyśmy mogli poprawić informacje. Wszystkimi ustawieniami możesz zarządzać za pomocą panelu sterowania po zalogowaniu się do systemu.

W jakich projektach mogę brać udział?


Ponieważ łączymy klientów z odpowiednimi wykonawcami, dbamy o rekomendowanie firm, które są zdolne i wykwalifikowane do realizacji konkretnego projektu. W zależności od wielkości Twojego zespołu dostosowujemy, jak duże projekty możesz otrzymać. W przypadku nowych projektów budowlanych i kompletnych remontów wymagany jest odpowiedni zespół i pełna lista referencji. W przypadku takich kategorii, jak geodezja, projektowanie czy architektura, potrzebujesz licencji.

Co się stanie, jeśli podpiszę umowę?


W okresie próbnym realizacja oznacza zakończenie bezpłatnej współpracy. Jeśli jesteś naszym abonentem, realizacja nie wpływa na koszt współpracy, ponieważ Daibau nie pobiera żadnej prowizji od swoich abonentów.

Ocena

1. Jak otrzymujemy informacje zwrotne od klientów?


Opinię o Twojej pracy może zostawić tylko ten klient, który zostawił zapytanie w systemie. Klient w opinii może ocenić Twój profesjonalizm pod kątem doradztwa, ceny i jakości wykonania. Możesz sam poprosić klienta o opinię, ponieważ komentarze wpływają na ocenę grupową i są widoczne na profilu Daibau.

2. Co oznacza ocena Daibau?


Ocena Daibau jest obiektywnym odzwierciedleniem Twojej jakości. Składa się na nią liczba lat na rynku i wielkość zespołu. Wpływa na to również Twoja responsywność oraz opinie klientów i profesjonalnych użytkowników. Możesz również uzyskać wyższą ocenę, wypełniając referencje. Ogólna ocena wyraża Twoje kompetencje, decyduje to o Twojej pozycji w katalogu i na liście rekomendowanych wykonawców. Nasi użytkownicy przywiązują dużą wagę do oceny.

3. Kto jest rekomendowanym wykonawcą?


Rekomendowani wykonawcy to firmy, z którymi współpracujemy od ponad dwóch lat i przez ten czas osiągnęli ocenę 8,6. W przypadku rekomendowanych wykonawców możemy powiedzieć, że wykonają swoją pracę z jakością i poprawnością. Odznakę nadajemy na podstawie obiektywnych argumentów i indywidualnego wniosku. Partnerzy z plakietką otrzymują również naklejkę samochodową.

4. Jakie znaczenie mają inne odznaki Daibau?


W oparciu o wyjątkową jakość przyznajemy i publikujemy również inne odznaki. Możesz otrzymać odznakę responsywności, jeśli firma odpowiedziała na co najmniej 70% naszych wezwań do projektów. Odznaka Doświadczenia przyznawana jest firmom z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku. Jeśli Twoja firma uzyskała wynik powyżej 9, przyznamy wam specjalną plakietkę za wysoki ogólny wynik.

5. Co robimy w przypadku, gdy klient zostawił negatywną opinię?


Daibau nie ponosi odpowiedzialności za prace wykonane przez wykonawców (warunki korzystania). Zgodnie z kontrolą jakości każda pisemna reklamacja jest rozpatrywana po stronie wykonawcy i klienta. Jeżeli stwierdzimy, że wykonawca otrzymał dwie uzasadnione reklamacje, których nie rozwiązał, wykluczymy go z systemu.

Współpraca

1. Dlaczego warto zostać częścią sieci Daibau?


„Daibau zapewnia dostęp do nowych klientów i projektów oraz dba o promocję Twojej jakości. Zaufało nam ponad tysiąc sprawdzonych firm projektowych, rzemieślniczych i budowlanych. Działamy na wielu rynkach i świadczymy szereg usług wsparcia dla naszych partnerów. Staliśmy się również wieloletnim partnerem dla wszystkich, którzy są aktywni na polskim rynku budowlanym.

2. Kto może stać się częścią sieci daibau.pl?


Ponieważ opowiadamy się za jakością, mamy określone kryteria rejestracji. Dołączyć mogą firmy, które mają zarejestrowaną działalność gospodarczą, co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego, 10 000 EUR rocznego przychodu oraz niezablokowane konta bankowe. Przeprowadzamy osobistą rozmowę z każdą firmą, aby uzyskać kluczowe informacje o Twojej pracy. Regularnie sprawdzamy jakość usług naszych partnerów.

3. Co to jest bezpłatny okres próbny?


Na znak zaufania przekazujemy każdej firmie zarejestrowanej w systemie 15 sprawdzonych i darmowych projektów. W ten sposób możesz przetestować działanie systemu i upewnić się o zasadności otrzymywanych projektów. Dwa razy w tygodniu prześlemy wam listę ciekawych projektów na adres e-mail, gdzie możesz skontaktować się z 15 klientami. Po zakończeniu okresu próbnego zapraszamy do zakupu płatnej subskrypcji.

4. Dlaczego powinienem zamówić płatny pakiet?


Płatne pakiety mają wiele zalet w porównaniu z pakietem próbnym. Zawierając umowę abonamentową zapewniamy Ci szeroki dostęp do większej liczby projektów. Możesz wybrać, które prace i w jakich regionach chcesz pracować. Jeśli zostaniesz naszym abonentem, masz dostęp do większych projektów i poważniejszych klientów. Informujemy partnerów systemu o nowym projekcie, gdy tylko otrzymamy projekt, natomiast w pakiecie próbnym projekty są z przed kilku dni. Podpisanie umowy abonamentowej pozwala na szereg innych korzyści, które zostały przedstawione w sekcji pakiety.

1. Jak podpisać umowę abonamentową?


Aby uzyskać umowę abonamentową, skontaktuj się z działem sprzedaży, który pomoże Ci stworzyć ofertę szytą na miarę. Na podstawie wybranego pakietu zostanie wystawiona faktura zaliczkowa lub wysłana umowa abonamentowa. W pierwszym dniu roboczym, w którym otrzymamy potwierdzenie opłacenia faktury proforma, aktywujemy abonament.

2. Jak długo ważna jest umowa abonamentowa na platformie Daibau?


Ważność abonamentu zależy od posiadanego pakietu. Abonament roczny jest ważny od dnia wpłaty do tego samego dnia w kolejnym roku. W przypadku abonamentu miesięcznego co miesiąc wystawiamy fakturę za poprzedni miesiąc.

3. Jaki jest wybór pakietów na platformie Daibau?


Aktualną ofertę pakietów i cen można zobaczyć tutaj: Pakiety partnerskie Daibau. Oferujemy pakiety z abonamentem miesięcznym lub rocznym. Specjalne korzyści są dostępne przy zawieraniu długoterminowej współpracy.

4. W tej chwili nie możemy przyjąć żadnych projektów, co powinniśmy zrobić?


Jeśli jesteś obecnie zajęty, możesz poinformować o tym administratora, a my nie będziemy wysyłać do was wiadomości informacyjnych w podanym okresie. Po tym okresie powiadomienie zostanie aktywowane automatycznie. Subskrypcja nie może zostać w tym czasie zamrożona.

5. Co powinienem zrobić, jeśli nie jestem już zaangażowany w jakąś działalność?


W przypadku, gdy nie oferujesz już usługi, wystarczy, że zgłosisz to do nas. Możesz dowolnie wybierać swoje usługi spośród 220 czynności wymienionych na Daibau. W przypadku zamknięcia firmy zostaniesz zdezaktywowany w systemie.

Wypróbuj bezpłatnie i wybierz projekt, który chcesz!
Zarejestruj się bezpłatnie i przetestuj Daibau za darmo

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO Aktualne projekty
  • sprawdzeni fachowcy i wykonawcy prac10 311projektów

  • budownictwo cene29 070sprawdzonych ocen

  • budownictwo cene48 950 000 €łączna wartość wszystkich zapytań

Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
© 2024 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone