Zdeterminowani, aby ułatwić budowę i remont

Stworzyliśmy daibau.pl, z głównym celem by uczynić polski rynek budowlany przejrzystym i połączyć dobrych wykonawców z dobrymi klientami.
Użytkownicy o nas

Budujemy tylko raz w życiu

Dlatego do projektu musimy podejść z rozwagą. W naszej pracy napotkaliśmy problem dostępności informacji, straty czasu i stresu w znalezieniu odpowiednich firm. Chcielibyśmy wykorzystać system Daibau, aby uprościć Państwu realizację projektu.

Nasza historia

Specjaliści w branży budowlanej

Po realizacji pierwszego projektu architektonicznego stało się dla mnie jasne, że trudno o dobrych wykonawców. Nie mogłem zrozumieć, dlaczego te informacje nie były nigdzie gromadzone i edytowane.

Martin Pelcl
Architekt, Dyrektor i Założyciel

Kiedy remontowałem mieszkanie, zdałem sobie sprawę, że pomimo bycia architektem nie znam wielu wykonawców. Informacje wędrują z ust do ust, wiele z nich jest zagubionych lub błędnych. Było dla mnie jasne, że można to wszystko lepiej zorganizować, więc Martin i ja zabraliśmy się do pracy. Zakasaliśmy rękawy i założyliśmy firmę Daibau, która ku naszej wielkiej radości z powodzeniem działa już od kilku lat.

Gregor Černelč
Architekt, Dyrektor, Kierownik ds. Rozwoju

Pozostajemy wierni budownictwu, w którym służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. U nas znajdziesz ponad 300 specjalistycznych kategorii z zakresu budownictwa, renowacji i projektowania.daibau.pl zostało założone przez architektów w odpowiedzi na nasze osobiste problemy ze znalezieniem odpowiedniego wykonawcy.

Łączymy Internet i branżę budowlaną

Do niedawna rekomendacje i dane dotyczące tego, jakie działania prowadzą firmy budowlane, były dostępne tylko z ust do ust. Chcielibyśmy to zmienić. Dlatego budujemy pierwszą specjalistyczną sieć budowlaną online.

Aktualności

Wszystko czego potrzebujesz do do budowy i remontu

Wysyłaj zapytania do lokalnych zweryfikowanych wykonawców bezpłatnie

      Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
      © 2024 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone