Zdeterminowani, aby ułatwić budowę i remont

Stworzyliśmy DaiBau.pl, z głównym celem by uczynić polski rynek budowlany przejrzystym i połączyć dobrych wykonawców z dobrymi klientami.

budujemy tylko raz w życiu

Dlatego musimy poważnie potraktować projekt. W swojej karierze stawaliśmy przed problemem dostępu do informacji, stratą czasu oraz stresem w poszukiwaniu odpowiednich firm. Chcemy Ci to znacznie ułatwić, korzystaniem z systemu DaiBau.pl.

Nasza historia

Fachowcy budowlani

Po realizacji pierwszego projektu architektonicznego stało się dla mnie jasne, że trudno o dobrych wykonawców. Nie mogłem zrozumieć, dlaczego te informacje nie były nigdzie gromadzone i edytowane.

Martin Pelcl
architekt, dyrektor i założyciel

Kiedy remontowałem mieszkanie, zdałem sobie sprawę, że pomimo bycia architektem nie znam wielu wykonawców. Informacje wędrują z ust do ust, wiele z nich jest zagubionych lub błędnych. Mogło być to zrobione znacznie lepiej, więc Martin i ja zakasaliśmy rękawy i stworzyliśmy DaiBau, który ku naszej wielkiej radości działa z powodzeniem już od kilku lat.

Gregor Černelč
architekt, założyciel, kierownik ds.rozwoju

Pozostajemy wierni budownictwu, w którym służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. U nas znajdziesz ponad 300 specjalistycznych kategorii z zakresu budownictwa, renowacji i projektowania.DaiBau.pl zostało założone przez architektów w odpowiedzi na nasze osobiste problemy ze znalezieniem odpowiedniego wykonawcy.

Łączymy internet i przemysł budowlany

Jeśli zalecenia i dane o tym, jakim rodzajem prac firma budowlana się zajmowała, były do ​​niedawna dostępne tylko na podstawie ustnej rekomendacji, to chcemy to zmienić. Dlatego budujemy pierwszy specjalistyczny system dla budownictwa.

Nasza Ekipa

Wszystko czego potrzebujesz do
do budowy i remontu

Bezpłatnie przekaż zapytanie:

      © 2022 DaiBau.pl, Daibau system | Wszystkie prawa zastrzeżone