Budowanie może być stresujące. Jesteśmy tutaj aby pomóc.

I w przypadku zmiany dachu w odległym miejscu lub ułożenia glazury w centrum miasta, dla prawie każdego projektu znajdujemy co najmniej 3 odpowiednie firmy w jak najkrótszym czasie. Oszczędza to energię i znacznie szybciej organizuje wykonanie.

Bezpłatnie, bez prowizji!

Od wykonawców nie pobieramy prowizji. Dlatego złożenie zapytania i wybór proponowanego wykonawcy nie generuje dla Ciebie żadnych dodatkowych ani ukrytych kosztów.

Zawsze pozostaniemy darmowym systemem budowlanym dla wszystkich inwestorów.

lokalnych wykonawców

Aby zmniejszyć Twoje ryzyko, sprawdzamy działalność firm, doświadczenie rynkowe i publikujemy ich referencje. Zbieramy również Twoje oceny i rekomendacje od ekspertów oraz mierzymy odzew wykonawców.

Jakość firmy oceniamy w sposób obiektywny oceną od 1 do 10. Wykluczamy nieuczciwych wykonawców.

Pracujemy nad przejrzystością na rynku budowlanym.

Mimo publicznie dostępnych baz danych nie wiadomo, w jakiej działalności firma się specjalizuje. W większości przypadków nie możesz nawet zaufać rekomendacjom. Ktoś, kto dobrze sobie radził wczoraj, może dziś znacznie obniżyć jakość usług. Staramy się zebrać wszystkie te informacje w jednym miejscu.

oceny wykonawców

Twoja opinia to fundament, na którym budujemy zaufanie naszych użytkowników. Każda opinia wpływa na ocenę wykonawcy. Każda firma w systemie została już oceniona.

Wykonawcy nie mogą pisać własnych ocen. Oceny mogą pozostawić tylko użytkownicy, którzy wykonywali z nimi pracę.

Specjaliści w branży budowlanej

Pozostajemy wierni budownictwu, w którym służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. U nas znajdziesz ponad 300 specjalistycznych kategorii z zakresu budownictwa, renowacji i projektowania.

daibau.pl zostało założone przez architektów w odpowiedzi na nasze osobiste problemy ze znalezieniem odpowiedniego wykonawcy.

Wszystko czego potrzebujesz do do budowy i remontu

Wysyłaj zapytania do lokalnych zweryfikowanych wykonawców bezpłatnie

      Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
      © 2024 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone