Budowanie może być stresujące. Jesteśmy tutaj aby pomóc.

I w przypadku zmiany dachu w odległym miejscu lub ułożenia glazury w centrum miasta, dla prawie każdego projektu znajdujemy co najmniej 3 odpowiednie firmy w jak najkrótszym czasie. Oszczędza to energię i znacznie szybciej organizuje wykonanie.

Bezpłatnie, bez prowizji!

Od wykonawców nie pobieramy prowizji. Dlatego złożenie zapytania i wybór proponowanego wykonawcy nie generuje dla Ciebie żadnych dodatkowych ani ukrytych kosztów.

Zawsze pozostaniemy darmowym systemem budowlanym dla wszystkich inwestorów.

Miejscowi wykonawcy

Aby zmniejszyć Twoje ryzyko, sprawdzamy biznes firmy, doświadczenie rynkowe i publikujemy jej referencje. Gromadzimy również Twoje oceny i rekomendacje ekspertów oraz mierzymy odzew wykonawców.

Obiektywnie sumujemy jakość firmy do oceny od 1 do 10. Wykluczamy niesolidnych wykonawców.

Pracujemy nad przejrzystością na rynku budowlanym.

Mimo publicznie dostępnych baz danych nie wiadomo, w jakiej działalności firma się specjalizuje. W większości przypadków nie możesz nawet zaufać rekomendacjom. Ktoś, kto dobrze sobie radził wczoraj, może dziś znacznie obniżyć jakość usług. Staramy się zebrać wszystkie te informacje w jednym miejscu.

ocena wykonawcy

Twoja opinia jest podstawą, na której budujemy zaufanie naszych użytkowników. Każda opinia wpływa na ocenę wykonawcy. Każda firma w systemie została już oceniona.

Wykonawcy nie mogą pisać własnych ocen. Oceny mogą pozostawić tylko użytkownicy, którzy wykonywali z nimi pracę.

Fachowcy budowlani

Pozostajemy wierni budownictwu, w którym służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. U nas znajdziesz ponad 300 specjalistycznych kategorii z zakresu budownictwa, renowacji i projektowania.

DaiBau.pl zostało założone przez architektów w odpowiedzi na nasze osobiste problemy ze znalezieniem odpowiedniego wykonawcy.

Wszystko czego potrzebujesz do
do budowy i remontu

Bezpłatnie przekaż zapytanie:

      © 2022 DaiBau.pl, Daibau system | Wszystkie prawa zastrzeżone