Dobre uczynki czynią bohaterów


Bohaterowie nie rodzą się, lecz stają się nimi poprzez swoje czyny w życiu. Aby ludzie stali się bohaterami, wystarczą małe, ale dobre uczynki - bo wielkości czynu nie ocenia ten, kto pomaga, ale ten, kto pomocy potrzebuje.

Dziś dajemy Ci możliwość zostania choćby na chwilę bohaterem tych, którzy potrzebują Twojego dobrego uczynku!

Możesz uczynić świat lepszym miejscem!

Każdego dnia my w Daibau.pl z poświęceniem pracujemy, aby pomóc Wam w budowie i renowacji domów i biurowców. Jednak przestrzeń życiowa każdego z nas jest znacznie szersza niż tylko nasz dom i biuro.

Naszą przestrzeń życiową czyni natura, którą kochamy, miasto, w którym żyjemy, a także wszyscy ludzie, których spotykamy po drodze. Naszą przestrzeń życiową tworzą także współobywatele, których często nie zauważamy – ludzie zagrożeni, którzy sami nie potrafią walczyć o godne życie. Poprawa naszego środowiska i jakości życia wszystkich ludzi w nim żyjących, jest obowiązkiem każdego z nas.

Dlatego wzywamy teraz do połączenia sił i wspólnej pomocy organizacjom charytatywnym, które opiekują się najbardziej zagrożonymi!

W zamian te non-profit organizacje będą nadal poprawiać nasze otoczenie i jakość życia naszych współobywateli.


Organizacje i stowarzyszenia pomagające potrzebującym

Kliknij na logo renomowanych organizacji, które dla Ciebie wybraliśmy, zwróć się do nich z pytaniem, jak możesz im pomóc, lub prześlij im darowiznę i bezpośrednio uczyń świat lepszym:


Wybrana organizacja dnia

O projekcie

Partnerstwo na rzecz społeczeństwa to projekt charytatywny, powstały pod patronatem portalu Daibau. Jesteśmy świadomi znaczenia dobroczynności dla społeczeństwa i czujemy się odpowiedzialni za wspieranie pozytywnych zmian w naszym otoczeniu, jako jeden z czołowych przedstawicieli branży budowlanej. Celem wszystkich partnerów uczestniczących w projekcie (inwestorów, firm i organizacji) jest stworzenie synergii, która powinna docierać i pomagać coraz większej liczbie potrzebujących.

Dziękujemy wszystkim, którzy dobrymi uczynkami stwarzają świat, który jest lepszym miejscem do życia!

Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
© 2024 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone