Dla obszaru

  Domy z bali, Domy drewniane Cena

  Ile kosztują domy z bali? W zależności od dostępności, jakości i rodzaju drewna domy drewniane mogą być naprawdę o wiele przyjemniejsze do mieszkania w nich niż murowane. Domy drewniane są poza tym zdrowsze niż inne domy. W drewnianym domu jest już ciepło przy 18 ° C i do ogrzewania potrzeba mniej energii niż w klasycznym domu. Zaletą jest z pewnością szybkość budowy. Jeśli chcesz drewniany i w krótkim terminie gotowy dom mieszkalny, wybierz prefabrykowany. Możesz również zamówić u cieśli zupełnie unikalny. Ceny domków z bali z poddaszami i izolacją wewnętrzną wahają się od 2.400 do 4.000 PLN / m2.

  Komu powierzyć wykonanie domu z bali? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych cieśli w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

  Poproś o ofertę:
  Wyślij zapytanie

  Cena domku z bali - pod klucz


  Cena domku z bali z izolacją wewnętrzną. Cena dotyczy domku drewnianego z poddaszem użytkowym, ocieplonego od wewnątrz.

  2400.00 zł/m2

  BARDZO NISKA CENA
  3200.00 zł/m2

  ŚREDNIA CENA
  4000.00 zł/m2

  NAJWYŻSZA CENA
  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  INNE CENY ZA Domy z bali, domy drewniane

  Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

  Domy drewniane - wszystko, co trzeba wiedzieć

   

  1. Domy drewniane - co trzeba wiedzieć?

  Mieszkanie w drewnianym domu to doświadczenie nieporównywalne z żadnym innym. Drewniane budynki mieszkalne pozwalają na relaks i cieszenie się zdrowym środowiskiem. Niezależnie od tego, czy znajduje się na osiedlu, czy nawet lepiej, w środku idyllicznego krajobrazu, drzewo samo w sobie ma właściwości bardzo korzystne dla ludzi. Temu tematowi poświęciliśmy ten tekst.

  Domy drewniane są bardziej odporne na warunki atmosferyczne i inne czynniki naturalne, są trwałe, energooszczędne i nieszkodliwe dla środowiska, dzięki czemu spełniają wszystkie warunki do spokojnego, szczęśliwego i zdrowego środowiska życiowego.

  1.1. Izolacja naturalna

  Drewno jest doskonałym naturalnym izolatorem. Nawet gdy na zewnątrz jest bardzo zimno, w domu z drewna litego temperatura jest jednakowa. Nagłe spadki lub skoki temperatury zewnętrznej nie mają prawie żadnego wpływu na wnętrze drewnianego budynku. W przeciwieństwie do tego, wszelkie wahania wpływów zewnętrznych mają ogromny wpływ na budynki murowane. Przebywanie w środowisku o stabilnej temperaturze jest bardzo przyjemne i wygodne, a także równie zdrowe.

  1.2. Drewniany dom charakteryzuje się doskonałą izolacją i klimatyzacją

  Drewno znane jest również ze swoich doskonałych właściwości izolacyjnych. Temperatura ma duży wpływ na inne materiały budowlane, takie jak beton, cement i metal. Większość z tych materiałów rozszerza się w wysokich temperaturach i kurczy w niskich temperaturach, ani drewno nie jest wyjątkiem; Zmiany te nie powodują jednak zmiany wytrzymałości, struktury ani faktury drewna, tak jak w przypadku innych materiałów, powodując ich uszkodzenie. Drewno „oddycha”, rozszerza się i kurczy, ale nie zmienia się jakościowo. Jeśli warunki pogodowe wyrządzą jakieś szkody, z pewnością będą mniejsze niż w domu murowanym. Budynki drewniane są więc trwalsze. Ponadto samo drewno jest doskonałym regulatorem wilgoci.

  1.3. Zalety akustyczne domu drewnianego

  Wiele instrumentów muzycznych jest wykonanych z drewna ze względu na jego właściwości akustyczne. Z tego samego powodu sale koncertowe wyłożone są drewnem. Drewno pochłania dźwięk, redukuje hałas i echo. Dom z drewna posiada wszystkie te walory, zapewniając mieszkańcom ciszę i spokój.

  1.4. Efektywność energetyczna domu drewnianego

  Budynki drewniane są naprawdę energooszczędne. Ze względu na wszystkie naturalne właściwości izolacyjne, dom drewniany powinien być mniej ogrzewany zimą i mniej chłodzony latem. Powiedzieliśmy, że temperatura wewnątrz jest stosunkowo stabilna, niezależnie od tego, jaka jest na zewnątrz. Stabilność ta umożliwia również mniejsze uzależnienie od ogrzewania i chłodzenia, czyli klimatyzacji, która zużywa dużo energii elektrycznej.

  1.5. Ochrona przed uszkodzeniami prądem

  Domy drewniane są bezpieczniejsze niż inne, jeśli chodzi o elektryczność, ponieważ drewno nie jest przewodnikiem elektrycznym. Jest również bardzo mało prawdopodobne, aby w drewnianym domu wybuchł pożar z powodu zwarcia. Uderzenia piorunów mają równie małą szansę.

  1.6. Drewniane domy są ładne.

  Drewniany dom jest na pierwszy rzut oka przyjemniejszy i ładniejszy niż inne budynki. Naturalny kształt i struktura drewna sprawiają, że dom jest atrakcyjny i interesujący. Wydaje się, że swoim wyglądem sprawiają wrażenie relaksujących, kuszących i gościnnych. Drewniane meble i przedmioty artystyczne tylko podkreślają estetykę i styl projektu tak samo jak sama architektura.

  1.7. Domy drewniane są dobre dla środowiska naturalnego

  Ze względu na bardziej ekonomiczne wykorzystanie energii domy drewniane wytwarzają również mniej tlenku węgla. Osoby, którym zależy na ochronie środowiska naturalnego, często decydują się na taki dom. Ponadto drewno jako trwały materiał budowlany pomaga w utrzymaniu bezpiecznego, czystego i zdrowego środowiska.

  1.8. Środowisko naturalne

  Drewniane domy są szczególnie odpowiednie w środowisku wiejskim lub w pobliżu lasów, z dala od zanieczyszczonych i hałaśliwych obszarów miejskich. Mieszkanie w takich domach niesie ze sobą również ogromne korzyści zdrowotne.

  1.9. Łatwe i proste stawianie

  Drewno to lekki materiał, który bardzo łatwo i ładnie się kształtuje. Dostawa i montaż domu drewnianego jest zatem szybka i łatwa, a na pewno niedroga, zwłaszcza w porównaniu do klasycznej konstrukcji betonowej. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń, tylko ta część jest wymieniana bez wpływu na resztę budynku.

  1.10. Domy drewniane są trwałe

  Drewno nie podlega utlenianiu. Utlenianie jest przyczyną korozji i uszkodzenia każdej konstrukcji metalowej. Jeśli natomiast konstrukcja jest drewniana, będzie trwała dłużej, będzie miała mniej oznak starzenia i zużycia, a na pewno będzie łatwiejsza w utrzymaniu, a docelowo naprawie.

  2. Wybierz oferenta lub wykonawcę wysokiej jakości

  2.1. Stopień ukończenia domu

  Zanim zdecydujesz się poszukać kogoś, kto zbuduje dla Ciebie dom z drewna, powinieneś również zdecydować, do którego etapu budowy chcesz dojść. Oferenci i budowniczowie zazwyczaj oferują trzy poziomy ukończenia obiektu:

  - budynek wykończony zewnętrznie: dom posiada dach, stolarkę i elewację;

  - częściowy „pod klucz”: dom na zewnątrz wykończony, a wewnątrz gotowe są prace instalacyjne, zamontowane płyty gipsowo-kartonowe ścian i sufitów, wykończone podłogi;

  - „pod klucz”: obiekt jest całkowicie wykończony, gotowy do wniesienia mebli i wprowadzenia najemców.

  Jeśli budujesz dom po raz pierwszy i nie masz doświadczenia ani czasu na zajmowanie się technikami budowlanymi ani wykonawcami i usługodawcami, zalecamy wybór wariantu „pod klucz”. W ten sposób droga do własnego domu będzie szybsza, bezpieczniejsza, tańsza, ale też zdecydowanie mniej stresująca. Współpracujesz tylko z jednym wykonawcą, który zadba o wszystkie szczegóły i zagwarantuje materiał, prace i usługi.

  2.2. Zbieranie ofert

  Gdy zawęzisz wybór oferentów lub wykonawców do dwóch lub trzech, możesz również zacząć szukać ofert. Oferty będą tak obszerne i szczegółowe, jak Twoja zapytania. Bardzo ważne jest, aby wszystkim firmom dać te same parametry planu. Zobaczysz, że oferty będą się różnić, nawet jeśli postawisz te same warunki. Możesz rozważyć lepszą ofertę, która jest szersza, bardziej szczegółowa i zawierająca niezbędne zlecenia, usługi i materiały. Dobra oferta to również taka, która zawiera dokładnie wymienione prace, których nie obejmuje podana cena. Szczerze mówiąc, różnice w ofertach wykonawców czy oferentów identycznych produktów będą się różnić o kilka tysięcy. Jeśli różnice są naprawdę duże, wiedz, że są równie duże pod względem jakości. Często oferenci mogą zaoferować niższą cenę, wybierając tańsze materiały; tak więc można znaleźć stolarkę PCV bez żaluzji, ogrzewanie grzejnikowe na piec gazowy, minimalną izolację i tak dalej. W tym celu należy bardzo dokładnie zapoznać się z propozycją, punkt po punkcie, przed podpisaniem umowy. Wykonawcy są w stanie z łatwością zrekompensować niższą cenę oferty droższymi kolejnymi robotami, które nie były objęte ofertą, a które będą musiały zostać wykonane.

  Radzimy również, jeśli nie masz doświadczenia w takich sprawach, zapewnij fachową pomoc np. nadzorcę budowlanego, który zapozna się z ofertami i ewentualnie będzie dla Ciebie negocjował.

  2.3. Szukaj doświadczonych wykonawców z dobrymi referencjami!

  Sugerujemy całkowite ominięcie wykonawców i oferentów, którzy oferują bardzo niskie ceny. Są to w większości osoby początkujące, które szybko przekonują się, że przy takiej ofercie nie będą w stanie pokryć własnych wydatków, a co dopiero zarobić. Niektórzy bankrutują, inni zamykają firmę i znikają lub otwierają inną i tym podobne. W każdym razie klient wychodzi na tym najgorzej. Do tego wszystkiego radzimy wybrać firmę z wieloletnim doświadczeniem i doskonałymi referencjami. Koniecznie sprawdź w publicznie dostępnych informacjach i ich działalność w poprzednich latach. Jeśli nie znasz się na takich pracach, zatrudnij eksperta, który to wie. Koszt ekspertów i nadzoru budowlanego będzie znikomy w stosunku do wartości inwestycji, więc nie ryzykuj.

  2.4. Gwarancja i profesjonalizm

  W końcu decyzja o tym, kogo zatrudnić zależy od tego, jak osobiście doświadczasz i oceniasz czyjś profesjonalizm, fachowość i uczciwość, ale także od tego, jak bardzo Ci się podobają obiekty referencyjne. Oczywiście nie mniej ważna jest cena. Kiedy wszystko się razem ułoży, wiedz, że znalazłeś swojego budowniczego. Profesjonalizm najlepiej widać w sposobie i powadze, z jaką składana jest oferta, oraz fachowość w zakresie porad i sugestii lub uwag na temat ewentualnych niedociągnięć w szkicach i planach projektu. Nie mniej ważna jest gwarancja niezmienności ceny, niezbędne ubezpieczenia, certyfikaty, ekspertyzy fachowców, wieloletnia współpraca z podwykonawcami oraz ciągły pozytywny biznes firmy. Niska cena, która oznacza słabą jakość materiałów, pracy i usług, w końcu stanie się jej przeciwieństwem. Musisz jednak mieć świadomość, że gwarancje nie mogą wynosić 100%. Oferenci zazwyczaj oferują na konstrukcję okres gwarancji około 30 lat i rzeczywiście bardzo rzadko zdarzają się tego typu problemy. Błędy w pracach, na które udzielana jest dwuletnia gwarancja, są znacznie częstsze i groźniejsze, choć w tym okresie prawie nigdy się nie ujawnią. Dlatego tak ważne jest doświadczenie, fachowość i profesjonalizm wykonawcy oraz jakość materiałów. Takie rzeczy najłatwiej dostrzeże ekspert patrząc na obiekt referencyjny.

  Domy z bali, domy drewniane

   

  3. Dom drewniany - modułowy, szkieletowy czy z bali?

  3.1. Dom montażowy

  Najbardziej rozpowszechnionym wariantem domów drewnianych na naszym terenie jest prefabrykowany dom drewniany, z którego wykonuje się całe strony. Oznacza to, że boki domu wykonywane są w fabryce, a w każdym montowane są okna i parapety, izolacja i warstwa elewacyjna oraz okładziny wewnętrzne. Przygotowywane i wykładane są również elementy sufitowe. Konstrukcja to drewniana rama z odpowiednimi słupkami oraz dolnym i górnym kołnierzem. Stabilność takiego szkieletu zapewnia umieszczenie po obu stronach konstrukcji płyt drewniano-cementowych, OSB lub gipsowo-włóknowych. Płyty te stanowią również ochronę przed burzami czy trzęsieniami ziemi. Przestrzeń między płytami wypełniona jest izolacją termiczną z wełny mineralnej. Od zewnątrz pokrywa go warstwa styropianu i cienkowarstwowa elewacja. Wnętrze w większości pokryte płytą gipsowo-kartonową. Wyższej jakości typy takich domów posiadają również izolację dla linii instalacyjnych. Słabością domów prefabrykowanych są membrany parowe (folia poliwinylowa), z powodu których dom nie może „oddychać” i niwelują one wszystkie pozytywne działania drewna. Tworząc takie obiekty, należy wiedzieć, że zmiany, czyli przeróbki, nie są już możliwe, gdy dom wejdzie do produkcji. Wynika z tego, że dom musi być bardzo starannie zaplanowany i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli chcesz, aby dom był zabezpieczony przed trzęsieniami ziemi, projekt musi zostać sprawdzony przez statyka, który określi sposób zakotwienia i połączenia konstrukcji. Oczywiście konieczne będzie ścisłe przestrzeganie przez wykonawców takich wymogów.

  3.2. Dom szkieletowy

  Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii szkieletowa konstrukcja drewniana istniejąca od setek lat wkroczyła w nową erę. Konstrukcja szkieletowa w rzeczywistości oznacza, że ​​rama domu jest szkieletem (na filarach), który stoi niezależnie bez użycia płyt. Te filary umożliwiają połączenie ukośne i krzyżowe i nie pozwalają na przesuwanie się lub przewracanie obiektu. Budowa nowoczesnego szkieletowego domu drewnianego rozpoczyna się od komputerowych planów, obliczeń i planów wykonawczych, które są gotowe do przeniesienia na komputerowe maszyny do obróbki drewna (maszyny CNC). Maszyny te wycinają i przetwarzają wszystkie niezbędne części dokładnie według rysunków. Gotowe komponenty są ostatecznie dostarczane na plac budowy, gdzie są składane i montowane przez doświadczonych rzemieślników. Najpierw montowana jest konstrukcja domu, a następnie ścianki nośne. Elementy drewniane, z których wykonane są ściany zewnętrzne, mają najczęściej przekrój prostokątny 8x18 cm. Płyty z włókien drzewnych są najczęściej umieszczane na zewnątrz konstrukcji szkieletowej, a płyty OSB są klejone od wewnątrz. Przestrzeń jest wypełniona izolacją z włókna celulozowego lub innym rodzajem izolacji termicznej. Od wewnątrz pozostaje jeszcze pusta warstwa montażowa, która jest zamknięta płytą gipsowo-kartonową. W budownictwie szkieletowym ściany wewnętrzne są faktycznie nośne i dlatego składają się z elementów drewnianych o większym przekroju, tych przeznaczonych na ściany zewnętrzne.

  Cechy domu szkieletowego to stabilność konstrukcji i wytrzymałość, dzięki czemu jest w stanie wytrzymać zarówno burze, jak i trzęsienia ziemi. Ponieważ nie ma membrany parowej, atmosfera i przebywanie w takim domu są wyjątkowo przyjemne. Budowa konstrukcji szkieletowych to nie lada wyzwanie, gdyż wymaga bardzo precyzyjnego planowania i dokładnej konstrukcji, nienagannej szczelności, kompleksowej ochrony przed uszkodzeniami i wiele więcej, dlatego jest akceptowana tylko przez najbardziej wykwalifikowanych fachowców.

  3.3. Masywny drewniany dom

  3.3.1. Dom drewniany z płyt klejonych krzyżowo

  Dziś technologia ta znajduje zastosowanie zarówno przy budowie domów prywatnych, jak i wymagających obiektów, takich jak budynki hotelowe czy mieszkalne, a także swego rodzaju budynków użyteczności publicznej.

  Konstrukcja tego typu umożliwia wznoszenie ścian zewnętrznych bez montażu membrany parowej i bez klejenia taśmami klejącymi. W ten sposób budynek staje się nieprzepuszczalny, ale jednocześnie jest otwarty i może oddychać. Podstawowym materiałem do budowy tak masywnych domów drewnianych jest trójwarstwowa, klejona krzyżowo płyta o grubości 10 cm. W porównaniu ze ścianami szkieletowymi, objętość drewna w ścianach klejonych krzyżowo jest 4 razy większa. Na ścianach zewnętrznych warstwa izolacji (wełna mineralna, włókna drzewne lub korek) pokryta jest cienką zaprawą. Od wewnątrz pusta warstwa, przez którą przechodzą instalacje, zamykana jest płytą gipsowo-kartonową. Płyty między kondygnacyjne składają się z płyt zbrojonych układanych krzyżowo w kilku warstwach tak, że ich łączna grubość wynosi 14-24 cm. Wielu inwestorów decyduje się na otwarty strop drewniany, który w razie potrzeby można później zamknąć płytą gipsowo-kartonową. Drewniane obiekty wykonane z płyt klejonych krzyżowo mają doskonałe właściwości statyczne i są bardzo odporne na uszkodzenia spowodowane trzęsieniami ziemi i ogniem. Poza tym oferują również duże możliwości projektowe i złożoność konstrukcji. Instalacja jest szybka i łatwa. W porównaniu z konstrukcją szkieletową izolacja na styku z murowaną piwnicą lub płytą fundamentową jest grubsza. Można również zainstalować ukryte żaluzje, aby uniknąć metalowych podpór. Izolacja na murowanej piwnicy jest grubsza, a ukryte żaluzje są łatwiejsze do zainstalowania. Drewniane obiekty wykonane z płyt klejonych krzyżowo mają jeszcze lepsze właściwości termiczne niż szkieletowe. A transmisja dźwięku przez przestrzeń jest słabsza. Panele klejone krzyżowo są trwalsze niż wszystkie inne systemy konstrukcji drewnianych.

  3.3.2. Domek z bali

  Obecnie chaty z bali budowane są głównie jako domki letniskowe. Nie nadają się do trwałego życia, ponieważ nie spełniają wymagań energetycznych wyznaczanych przez współczesne standardy. Aby były energooszczędne, należy je dodatkowo ocieplić zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Instalując nieprzepuszczalne membrany parowe zakłócilibyśmy cechy domku z bali, a jego wygląd i środowisko życia uległyby zasadniczej zmianie. Jednak technologie w budownictwie znacznie się rozwinęły i oferują mniej drastyczne rozwiązania. Na przykład, aby zapobiec przepływowi powietrza między kłodami, można zastosować pewne mieszanki uszczelniające. Prawdę mówiąc, obecnie domki z bali są również wykonane z desek klejonych, których połączenia są projektowane komputerowo, a wykonywane są na maszynach CNC.

  4. Proces montażu prefabrykowanego domu drewnianego

  Kupno drewnianego domu prefabrykowanego zazwyczaj wiąże się z dostawą i montażem na placu budowy. W przypadku zawarcia takiej umowy ten sam wykonawca może zająć się wszystkimi pracami przygotowawczymi poprzedzającymi budowę domu – wykonaniem wykopu, wykonaniem fundamentu, rozprowadzeniem przewodów i przyłączy mediów, a także wszystkimi innymi pracami. Oczywiście wszystkie te prace możesz pozostawić innej firmie budowlanej. Prefabrykowane moduły domu prefabrykowanego powstają w kontrolowanym środowisku fabrycznym, co praktycznie oznacza, że ​​zostaną wykończone w uzgodnionym terminie i odpowiedniej jakości, jaką gwarantuje producent.

  4.1. Transport

  Gdy wszystkie elementy są gotowe, są one ładowane na ciężarówki zgodnie z wcześniej zaprojektowanym planem załadunku i transportu. Z kolei ten plan jest wykonywany zgodnie z kolejnością montażu elementów, tak aby dotarły na plac budowy we właściwej kolejności i na czas.

  4.2. Montaż drewnianego domu

  Prefabrykowany budynek jest zawsze montowany przez dobrze wyszkolonych i dobrze skoordynowanych fachowców, co zapewnia, że ​​wszystko zostanie wykonane dokładnie według projektu. Dzięki nowoczesnym i wydajnym technologiom pracy dom drewniany można zamontować w bardzo krótkim czasie. Wraz z pracami końcowymi montaż przeciętnego domu jednorodzinnego trwa od jednego do trzech miesięcy, w zależności od złożoności i zakresu prac.

  4.3. Prace wykończeniowe

  Po zmontowaniu budynku rozpoczynają się prace końcowe: montaż pokrycia dachu, ostatnia warstwa elewacji, montaż wyposażenia wnętrz, instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, ogrzewanie i wentylacja. Są też wewnętrzne prace wykończeniowe, a co i w jakim stopniu zależy od tego, co zostało uzgodnione z kupującym.

  4.4. Montaż domu drewnianego na zwartych budowach

  Dziś technologia montażu umożliwia prowadzenie prac nawet na stosunkowo niewielkich, zwartych budowach, czyli w bardzo ciasnej przestrzeni. W takim przypadku moduły są umieszczane bezpośrednio z ciężarówki na swoim miejscu w budynku. W ten sposób unika się nagromadzenia elementów na placu budowy, które jeszcze bardziej zawęziłoby przestrzeń i utrudniło manipulację maszynami.


   

   

  Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze Domy z bali, domy drewniane?

  DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMU  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
  Ostatnio opublikowane projekty

  Budowa domu - 1 ETAP

  Dzień dobry,szukam firmy która wykona w tym roku 1 Etap budowy domu w Glince. Etap obejmuje prace ziemne przygotowania działki pod budowę, instalacje wod-kan szambo, fundament, piwnica, płyta stropowa i taras. 24300 zł do 40500 zł

  ........

  Dom z bali litych

  Dzień dobry.
  Natknąłem się na Państwa firmę w Internecie.
  Interesuje mnie wybudowanie takiego domu do 70 m (będzie pozwolenie na budowę). Czy mogę prosić o wycenę projektu który jest w załączniku? Chodzi mi o orientacyjny koszt, oczywiście projekt będzie adoptowany do potrzeb, ale generalnie bryła domu taka jak na projekcie. Z góry dziękuję i pozdrawiam .
  Link do projektu: 243000 zł do 405000 zł

  ........

  Dom drewniany

  Zburzenie starego domu i stodoły. Wybudowanie nowego domu w stanie pełnego wykończenia. 243000 zł do 405000 zł

  ........

  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  Cena, Dom całoroczny z bala, 70m2
  Domy z bali, domy drewniane, Tymbark

  54000 zł do 90000 zł

  Cena, Wykończyć w środku domek drewniany. Szkielet ścian działowych jest., 50m2 plus ok 30m2 poddasza użytkowego
  Domy z bali, domy drewniane, Łacha

  18009 zł do 30015 zł

  Cena, dom całoroczny z bala ok.120m, 100-120 m2
  Domy z bali, domy drewniane, Kolno

  54000 zł do 90000 zł

  Cena, Ladnego domku za 80 tys zl, 45m2
  Domy z bali, domy drewniane, Świerzno

  18000 zł do 30000 zł

  Cena, Wymiana podwalin 8 x13m, wymiana starych bali, 100m2
  Domy z bali, domy drewniane, Iwaniska

  4500 zł do 7500 zł

  Cena, Wykończenie poddasza (łącznie z budową wszystkich ścian wew i zew), 100m2
  Domy z bali, domy drewniane, Kazimierz Dolny

  13500 zł do 22500 zł

  Cena, Budowa,
  Domy z bali, domy drewniane, Lipowa

  27000 zł do 45000 zł

  Cena, Wykonanie 3 domków z bali,
  Domy z bali, domy drewniane, Goraj

  54000 zł do 90000 zł

  Cena, Projekt końcowy, 120
  Domy z bali, domy drewniane, Iława

  36000 zł do 60000 zł

  Cena, Budowa domky szkieletowego 35mkw typ stodola z antresola drewno sewna, 35mkw
  Domy z bali, domy drewniane, Rudna

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, Domek na działkę z zadaszonym tarasem, 35 m2 plus taras
  Domy z bali, domy drewniane, Wielka Komorza

  27000 zł do 45000 zł

  Cena, Dom rekreacyjny 35m2, 35
  Domy z bali, domy drewniane, Somianka

  27000 zł do 45000 zł

  Cena, Budowa domu letniskowego 140 m płaz 12 na frezie sso, 140 m z poddaszem płaszczyzna 8 na 12 m
  Domy z bali, domy drewniane, Miszkowice

  54000 zł do 90000 zł

  Cena, wykonanie od fundamentow, 83m3
  Domy z bali, domy drewniane, Paary

  36000 zł do 60000 zł

  Cena, dom ok 80 m2 , parterowy, działka Suski Stare, 3pokoje + solon z aneksem i kominkiem
  Domy z bali, domy drewniane, Stare Suski

  36000 zł do 60000 zł

  Cena, Domek letniskowy, 35m.
  Domy z bali, domy drewniane, Zalesie

  13500 zł do 22500 zł

  Cena, montażu domu z bali, 70-100m2
  Domy z bali, domy drewniane, Pcim

  36000 zł do 60000 zł

  Cena, Budowa domku drewnianego letniskowego, 30m kwadratowych
  Domy z bali, domy drewniane, Toruń

  4050 zł do 6750 zł

  Cena, Dom z bali pod klucz niedaleko Elku, 100
  Domy z bali, domy drewniane, Płociczno

  36000 zł do 60000 zł

  Cena, Dom wolnostojacy całoroczny "bartnowice 7 dws", 80m2
  Domy z bali, domy drewniane, Płociczno

  36000 zł do 60000 zł

  Cena, Budowa domu z bali wg projektu Gryfice 13 dw,
  Domy z bali, domy drewniane, Kamionka

  45000 zł do 75000 zł

  Cena, Dom parterowy całoroczny 100-120m2, bez garażu, minimum 3 sypialnie, 110m2
  Domy z bali, domy drewniane, Łyse

  36000 zł do 60000 zł

  Cena, Dom jednorodzinny, 35m2
  Domy z bali, domy drewniane, Warszawa

  36000 zł do 60000 zł

  Cena, domek na działkę ROD, domek 4m na 4m z tarasem 3 na 4 w domku wydzielone pomieszczenie na łazienkę i pomieszczenie gospodarcze
  Domy z bali, domy drewniane, Gdańsk

  5400 zł do 9000 zł

  Cena, Projekt wykonanie dom drewniany z bali caloroczny, 110-130m2
  Domy z bali, domy drewniane, Jeleśnia

  45000 zł do 75000 zł

  Cena, Parter Ok 60mkw, 2sypalnie salon 2łazienki
  Domy z bali, domy drewniane, Pisz

  18000 zł do 30000 zł

  Cena, Wstępna wycena, 60 m2 + 20m2 połączone dachem lub 50m2 + 50m2 z samym dachem
  Domy z bali, domy drewniane, Bogdanówka

  180 zł do 300 zł

  Cena, Stary dom z bala do remontu podwalina i fundament, Dom wym. zew. 7m x 13.5m
  Domy z bali, domy drewniane, Dukla

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, Budowa domu, 115m2
  Domy z bali, domy drewniane, Dobczyce

  54000 zł do 90000 zł

  Cena, Dom pod klucz z fundamentem, 62m2
  Domy z bali, domy drewniane, Plewno

  45000 zł do 75000 zł

  Cena, Budowa drewnianego domu letniskowego, 70 m2
  Domy z bali, domy drewniane, Dębina

  45000 zł do 75000 zł

  Cena, Dom piętrowy lub z użytkowym poddaszem , Ok. 80 M2 na dole i piętrze
  Domy z bali, domy drewniane, Jedlina-Zdrój

  90000 zł do 150000 zł

  Cena, Dom 8x10.5, Z piętrem użytkowym
  Domy z bali, domy drewniane, Kiezmark

  63000 zł do 105000 zł

  Cena, Dom drewniany, szkieletowy, ok. 100m2
  Domy z bali, domy drewniane, Mińsk Mazowiecki

  63000 zł do 105000 zł

  Cena, Dom z drewna , 35m2 w podstawie z piętrem i dwoma sypialniami
  Domy z bali, domy drewniane, Sława

  17100 zł do 28500 zł

  Cena, Budowa domu ,
  Domy z bali, domy drewniane, Łapczyca

  90 zł do 150 zł  Pomysły na urządzenie domu

  Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

  Domy z bali, domy drewniane cennik

  Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

  240+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA Domy z bali, domy drewniane
  BEZPŁATNE USŁUGI
  BEZ PROWIZJI
  OTRZYMAJ OFERTĘ
  Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
  © 2024 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone