Dla obszaru

  Drzwi antywłamaniowe Cena

  Cena drzwi wejściowych antywłamaniowych zależy od materiałów, akcesoriów i wyposażenia ochronnego. Drzwi antywłamaniowe mogą więc kosztować od 2.000 do 4.000 PLN, a z różnymi akcesoriami nawet 4.500 PLN. Ceny antywłamaniowych drzwi wejściowych kształtują się na poziomie cen drzwi drewnianych (czyli około 3.000 PLN) lub metalowych (czyli około 2.000 PLN) i wydaje się, że w takim stosunku to się opłaca. Co więcej, wydają się jeszcze bardziej opłacalne biorąc pod uwagę to, że są pierwszą linią ochrony domu.

  Komu powierzyć wykonanie drzwi antywłamaniowych? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych dostawców drzwi antywłamaniowych w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

  Poproś o ofertę:
  Wyślij zapytanie

  Cena drzwi bezpiecznych


  Cena drzwi bezpiecznych. Cena drzwi antywłamaniowych odpornych na wahania temperatury, przeciwpożarowych i dźwiękoszczelnych.

  2000.00 zł/szt

  BARDZO NISKA CENA
  3000.00 zł/szt

  ŚREDNIA CENA
  4000.00 zł/szt

  NAJWYŻSZA CENA
  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  INNE CENY ZA Drzwi antywłamaniowe

  Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

  Drzwi antywłamaniowe - wszystko, co trzeba wiedzieć

   

  1. Drzwi antywłamaniowe - co trzeba wiedzieć?

  W każdym domu niezbędne są antywłamaniowe, czyli ochronne drzwi wejściowe. To, jaki stopień ochrony zapewnią, zależy od materiału i sposobu ich wykonania. Z drugiej strony ważne jest również to, czy mieszkasz w mieszkaniu lub domu, w jakiej okolicy, ale także ile pieniędzy możesz na nie przeznaczyć. Najlepsze drzwi antywłamaniowe to te, które odpowiadają Twoim potrzebom i pragnieniom. Kupując drzwi wejściowe antywłamaniowe należy zachować szczególną ostrożność. Na rynku dostępnych jest wiele tanich produktów, które są reklamowane jako antywłamaniowe a są w rzeczywistości zwykłymi drzwiami wejściowymi. Tylko wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe z odpowiednimi certyfikatami zapewniają odpowiednią ochronę domu.

  Drzwi antywłamaniowe
  Oprócz ochrony przed włamywaczami nowoczesne drzwi antywłamaniowe zapewniają również ochronę przed ogniem i innymi czynnikami zewnętrznymi.

   

  1.1. Odpowiednie standardy

  Wybierając drzwi antywłamaniowe, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane standardy bezpieczeństwa. Drzwi antywłamaniowe do budynków mieszkalnych muszą spełniać co najmniej 3 stopień bezpieczeństwa.

  1.2. Drzwi antywłamaniowe - skład

  Drzwi antywłamaniowe muszą mieć odpowiednią jakość konstrukcji stalowej skrzydeł drzwiowych oraz ościeżnic odpornych na próbę włamania. Konstrukcja może być pokryta panelami z drewna lub innych materiałów, z wbudowaną izolacją termiczną i/lub akustyczną. Najwyższej jakości drzwi antywłamaniowe powstają głównie w nowoczesnych zakładach, gdzie roboty są spawaczami, a odchyłki są mierzone laserem. Z pewnością bardzo ważne jest, aby posiadały pełne wyposażenie ochronne takie jak zamek wielopunktowy oraz okucia zabezpieczające i zawiasy. Podczas próby wyłamania taki zamek jest zablokowany, a jego wkładka jest taka, że ​​nie można jej przebić ani złamać. Ważnymi akcesoriami do drzwi antywłamaniowych są szerokokątne wzierniki, ograniczniki otwierania i tym podobne.

  1.3. Izolacja termiczna i akustyczna

  Należy pamiętać, że izolacja termiczna i akustyczna drzwi jest obowiązkowa. Więcej warstw izolacji termicznej i akustycznej wysokiej jakości uszczelkami zapewnia utrzymanie ciepła w pomieszczeniu oraz mniejszy wpływ czynników zewnętrznych, czy to przenikania zimnego powietrza, czy wilgoci.

  1.4. Certyfikaty

  Każde wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe posiadają określone certyfikaty i oznakowanie CE, co gwarantuje zgodność z przepisami i normami. Np. antywłamaniowe drzwi wejściowe do domów, które są narażone na bezpośrednie oddziaływanie warunków atmosferycznych, muszą być odpowiednio zabezpieczone, czyli lepiej zabezpieczone w tym sensie od drzwi wejściowych do mieszkania w bloku.

  2. Jak wybrać najlepsze drzwi wejściowe?

  Każdy, kto ma własny dom, chce go zabezpieczyć. Jednym z najważniejszych czynników bezpieczeństwa są z pewnością drzwi antywłamaniowe. Oprócz tego, że są pierwszą, powinny być również najtrudniejszą przeszkodą dla włamywaczy, ale także dla wszystkich innych niekorzystnych wpływów, nawet jeśli są one tylko naturalne, takie jak upał czy mróz. Jak wybrać te, które będą Ci najlepiej służyły? Zanim pójdziesz na zakupy, weź pod uwagę następujące kwestie:

  2.1. Przeanalizuj swoje potrzeby

  Pierwszym i najważniejszym krokiem jest rozważenie własnych potrzeb w zakresie ochrony, aby móc określić inne. Jeśli mieszkasz w bezpiecznym środowisku, będą wystarczające drzwi z podstawową ochroną, które są również tańsze. I odwrotnie, jeśli mieszkasz w mniej bezpiecznym miejscu, rozważ zakup najlepszych drzwi antywłamaniowych.

  2.2. Ważny jest również oferent wysokiej jakości

  Ważnym elementem jest również wybór dobrego i niezawodnego sprzedawcy drzwi. Na pewno nie chciałbyś powierzyć bezpieczeństwa i ochrony swojego domu firmie, która jest zupełnie nierozpoznana i nieznana na rynku. Zapytaj bardzo szczegółowo o opinie i doświadczenia poprzednich klientów oraz referencje. Upewnij się również, że oferowane przez nich drzwi są wykonane zgodnie z odpowiednimi standardami.

  2.3. Aluminium lub stal

  Najwyższej jakości drzwi antywłamaniowe wykonane są z aluminium i stali. Wielu ekspertów zgadza się w ocenie, że stalowe drzwi antywłamaniowe są najbardziej niezawodnym i najlepszym wyborem, choć są znacznie droższe niż aluminiowe. Jeśli tak wysoka cena budzi wątpliwości, zdecyduj się na aluminiowe drzwi wejściowe – są one znacznie tańsze, a do tego charakteryzują się doskonałymi funkcjami.

  2.4. Wypełnienie drzwi antywłamaniowych

  Równie ważnym miernikiem jakości i skuteczności drzwi antywłamaniowych jest wypełnienie drzwi, dlatego warto sprawdzić je przed zakupem. Wypełnieniem tym może być konstrukcja, czyli siatka z aluminium lub prętów stalowych. Najlepsza jest perforowana płyta aluminiowa lub stalowa siatka.

  2.5. Blokada antywłamaniowa

  Wybór zamka wysokiej jakości jest równie ważnym czynnikiem ochrony domu. Wybierz zamek, który ma co najmniej trzy punkty blokowania. Zwykły zamek bardzo łatwo pęka.

  2.6. Zawiasy

  Upewnij się, że drzwi, które zabierasz, mają wszystkie trzy zawiasy, których nie można łatwo lub szybko usunąć. Im bardziej masywne zawiasy, tym bezpieczniejszy dom. Najlepiej będzie, jeśli wybierzesz drzwi z zasłoniętymi zawiasami, trudno dostępnymi.

  2.7. Cena drzwi antywłamaniowych

  Ostatnią, ale nie mniej ważną pozycją jest cena drzwi, które zamierzasz kupić. Jeśli mieszkasz w bezpieczniejszym sąsiedztwie, możesz wybrać drzwi wejściowe tylko z podstawowymi elementami zabezpieczającymi, które są również tańsze, chyba że zdecydujesz się nie oszczędzać i wziąć te najbezpieczniejsze.

  2.8. Niestandardowe drzwi antywłamaniowe

  Poszukaj oferentów, którzy wykonują drzwi antywłamaniowe na zamówienie. Możesz więc dobrać materiały do ​​każdego elementu drzwi – oprócz zabezpieczenia Cię, będą one stylistycznie dopasowane do reszty domu. W ten sposób będziesz mieć pełną kontrolę i wybór tego, za co płacisz.

  3. Drzwi antywłamaniowe z metalu czy drewna?

  Bardzo często ludzie wahają się między drzwiami antywłamaniowymi wykonanymi z litego drewna lub metalu. Każdy typ ma swoje zalety i wady.

  3.1. Zalety metalowych drzwi antywłamaniowych

  Z punktu widzenia ochrony drzwi metalowe są bardziej wytrzymałe i zapewniają większe bezpieczeństwo niż drewniane. Większość metalowych drzwi antywłamaniowych jest zamykana w 5 punktach. Badania wykazały, że włamywacze najczęściej wybierają starsze typy drzwi wejściowych, które mają prosty zamek, czyli zamek w jednym miejscu. Nowsze drzwi z bardziej skomplikowanymi systemami antywłamaniowymi to zarówno większa przeszkoda, jak i większe ryzyko dla włamywaczy.

  3.2. Zalety drewnianych drzwi antywłamaniowych

  Zdarza się, że dużym problemem staje się wysoki stopień ochrony drzwi wejściowych. Często lokatorzy gubią klucze, mechanizm się psuje lub coś innego dzieje się w samym gospodarstwie domowym. Jedynym sposobem, aby właściciel wszedł do domu w takich przypadkach, jest wezwanie strażaków, którzy mają sprzęt i wiedzę, aby otworzyć takie drzwi, ponieważ muszą je wyłamać, w zależności od rodzaju drzwi lub ościeżnicy lub ścian wokół drzwi. W tym sensie drewniane drzwi antywłamaniowe są nieco lepszym rozwiązaniem.

  4. Procedura instalacji i konserwacji drzwi antywłamaniowych

  Najlepiej zatrudnić profesjonalnych wykonawców w celu wymiany starych lub zainstalowania nowych. Dostawcy i sprzedawcy wysokiej jakości drzwi antywłamaniowych oferują bezpłatny montaż.

  Fachowcy, którzy podejmą działania na miejscu, doradzą również, jaki rodzaj drzwi byłby odpowiedni w danej sytuacji, a także dodatkowe wyposażenie. Gdy drzwi będą gotowe, dostarczą je do Ciebie. Oczywiście najpierw usuną stare i zdemontują ramy, a następnie zamontują nowe. Kiedy skończą całą pracę, to do nich należy zabranie całego opakowania i starych drzwi na wysypisko śmieci. Jeśli stare drzwi wejściowe były drewniane, usuną również ościeżnice. Niektóre drzwi antywłamaniowe są wykonane tak, że jeśli remontujesz lub malujesz dom lub ogólnie wykonujesz prace budowlane, nie musisz wymieniać całego skrzydła drzwiowego (jeśli już Ci się nie podoba lub nie odpowiada). Rzemieślnicy mogą jedynie wymienić obicie, a drzwi będą wyglądały jak nowe.

  Montaż drzwi antywłamaniowych nie jest łatwym zadaniem i wymaga tyle samo wiedzy, co umiejętności i doświadczenia. Aby drzwi spełniały swoje zadanie i chroniły dom, z pewnością muszą być zamontowane w odpowiedni sposób, zgodnie z zaleceniami producenta. Dlatego zalecamy, aby nie podejmować się montażu samodzielnie. Ponadto pozostaw serwis sprzedawcy lub oferentowi, od którego odebrałeś drzwi. Przed zakupem sprawdź rodzaj obsługi posprzedażowej, którą oferuje sprzedawca. Mogą również oferować usługi ratunkowe, w takim przypadku powinni być dostępni non-stop.

  Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze Drzwi antywłamaniowe?

  DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMU  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
  Ostatnio opublikowane projekty

  Drzwi antywłamaniowe, Komańcza

  Wymiany starych drzwi z klatki do mieszkania na drzwi antywłamaniowe. Cała operacja wymiany, od usunięcia starych do zamontowania nowych najlepiej z zamkiem (zamkami) od razu. 6075 zł do 10125 zł

  ........

  drzwi anywlamaniowe

  Drzwi anywlamaniowe , wewnetrzne, mozliwe ze z oscieznica, jedno platowe, pilne 6075 zł do 10125 zł

  ........

  Wymiana drzwi bez zmiany futryny

  Wymiana drzwi na antywłamaniowe bez wymiany futryny, 3645 zł do 6075 zł

  ........

  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  Cena, Drzwi zewnętrzne , 2 szt.
  Drzwi antywłamaniowe, Olsztyn

  450 zł do 750 zł

  Cena, Drzwi zewnętrzne, 1 szt.
  Drzwi antywłamaniowe, Kowal

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Drzwi zewnętrzne, 1 szt
  Drzwi antywłamaniowe, Lubawka

  270 zł do 450 zł  Pomysły na urządzenie domu

  Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

  Drzwi antywłamaniowe cennik

  Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

  96+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA Drzwi antywłamaniowe
  BEZPŁATNE USŁUGI
  BEZ PROWIZJI
  OTRZYMAJ OFERTĘ
  Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
  © 2024 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone