Drzwi antywłamaniowe Cena

Cena drzwi wejściowych antywłamaniowych zależy od materiałów, akcesoriów i wyposażenia ochronnego. Drzwi antywłamaniowe mogą więc kosztować od 2.000 do 4.000 PLN, a z różnymi akcesoriami nawet 4.500 PLN. Ceny antywłamaniowych drzwi wejściowych kształtują się na poziomie cen drzwi drewnianych (czyli około 3.000 PLN) lub metalowych (czyli około 2.000 PLN) i wydaje się, że w takim stosunku to się opłaca. Co więcej, wydają się jeszcze bardziej opłacalne biorąc pod uwagę to, że są pierwszą linią ochrony domu.

Komu powierzyć wykonanie drzwi antywłamaniowych? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych dostawców drzwi antywłamaniowych w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Poproś o ofertę:
Wyślij zapytanie

Cena drzwi bezpiecznych


Cena drzwi bezpiecznych. Cena drzwi antywłamaniowych odpornych na wahania temperatury, przeciwpożarowych i dźwiękoszczelnych.

2000.00 zł/szt

BARDZO NISKA CENA
zł/szt

ŚREDNIA CENA
4000.00 zł/szt

NAJWYŻSZA CENA
CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
Drzwi antywłamaniowe Cena

INNE CENY ZA Drzwi antywłamaniowe

Wasza ilość

jednostka

orientacyjna cena

Wasza cena

RAZEM:
wyślij zapytanie >

Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

Pomysły na urządzenie domu

Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

Drzwi antywłamaniowe - wszystko, co trzeba wiedzieć

 

1. Drzwi antywłamaniowe - co trzeba wiedzieć?

W każdym domu niezbędne są antywłamaniowe, czyli ochronne drzwi wejściowe. To, jaki stopień ochrony zapewnią, zależy od materiału i sposobu ich wykonania. Z drugiej strony ważne jest również to, czy mieszkasz w mieszkaniu lub domu, w jakiej okolicy, ale także ile pieniędzy możesz na nie przeznaczyć. Najlepsze drzwi antywłamaniowe to te, które odpowiadają Twoim potrzebom i pragnieniom. Kupując drzwi wejściowe antywłamaniowe należy zachować szczególną ostrożność. Na rynku dostępnych jest wiele tanich produktów, które są reklamowane jako antywłamaniowe a są w rzeczywistości zwykłymi drzwiami wejściowymi. Tylko wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe z odpowiednimi certyfikatami zapewniają odpowiednią ochronę domu.

Drzwi antywłamaniowe
Oprócz ochrony przed włamywaczami nowoczesne drzwi antywłamaniowe zapewniają również ochronę przed ogniem i innymi czynnikami zewnętrznymi.

 

1.1. Odpowiednie standardy

Wybierając drzwi antywłamaniowe, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane standardy bezpieczeństwa. Drzwi antywłamaniowe do budynków mieszkalnych muszą spełniać co najmniej 3 stopień bezpieczeństwa.

1.2. Drzwi antywłamaniowe - skład

Drzwi antywłamaniowe muszą mieć odpowiednią jakość konstrukcji stalowej skrzydeł drzwiowych oraz ościeżnic odpornych na próbę włamania. Konstrukcja może być pokryta panelami z drewna lub innych materiałów, z wbudowaną izolacją termiczną i/lub akustyczną. Najwyższej jakości drzwi antywłamaniowe powstają głównie w nowoczesnych zakładach, gdzie roboty są spawaczami, a odchyłki są mierzone laserem. Z pewnością bardzo ważne jest, aby posiadały pełne wyposażenie ochronne takie jak zamek wielopunktowy oraz okucia zabezpieczające i zawiasy. Podczas próby wyłamania taki zamek jest zablokowany, a jego wkładka jest taka, że ​​nie można jej przebić ani złamać. Ważnymi akcesoriami do drzwi antywłamaniowych są szerokokątne wzierniki, ograniczniki otwierania i tym podobne.

1.3. Izolacja termiczna i akustyczna

Należy pamiętać, że izolacja termiczna i akustyczna drzwi jest obowiązkowa. Więcej warstw izolacji termicznej i akustycznej wysokiej jakości uszczelkami zapewnia utrzymanie ciepła w pomieszczeniu oraz mniejszy wpływ czynników zewnętrznych, czy to przenikania zimnego powietrza, czy wilgoci.

1.4. Certyfikaty

Każde wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe posiadają określone certyfikaty i oznakowanie CE, co gwarantuje zgodność z przepisami i normami. Np. antywłamaniowe drzwi wejściowe do domów, które są narażone na bezpośrednie oddziaływanie warunków atmosferycznych, muszą być odpowiednio zabezpieczone, czyli lepiej zabezpieczone w tym sensie od drzwi wejściowych do mieszkania w bloku.

2. Jak wybrać najlepsze drzwi wejściowe?

Każdy, kto ma własny dom, chce go zabezpieczyć. Jednym z najważniejszych czynników bezpieczeństwa są z pewnością drzwi antywłamaniowe. Oprócz tego, że są pierwszą, powinny być również najtrudniejszą przeszkodą dla włamywaczy, ale także dla wszystkich innych niekorzystnych wpływów, nawet jeśli są one tylko naturalne, takie jak upał czy mróz. Jak wybrać te, które będą Ci najlepiej służyły? Zanim pójdziesz na zakupy, weź pod uwagę następujące kwestie:

2.1. Przeanalizuj swoje potrzeby

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest rozważenie własnych potrzeb w zakresie ochrony, aby móc określić inne. Jeśli mieszkasz w bezpiecznym środowisku, będą wystarczające drzwi z podstawową ochroną, które są również tańsze. I odwrotnie, jeśli mieszkasz w mniej bezpiecznym miejscu, rozważ zakup najlepszych drzwi antywłamaniowych.

2.2. Ważny jest również oferent wysokiej jakości

Ważnym elementem jest również wybór dobrego i niezawodnego sprzedawcy drzwi. Na pewno nie chciałbyś powierzyć bezpieczeństwa i ochrony swojego domu firmie, która jest zupełnie nierozpoznana i nieznana na rynku. Zapytaj bardzo szczegółowo o opinie i doświadczenia poprzednich klientów oraz referencje. Upewnij się również, że oferowane przez nich drzwi są wykonane zgodnie z odpowiednimi standardami.

2.3. Aluminium lub stal

Najwyższej jakości drzwi antywłamaniowe wykonane są z aluminium i stali. Wielu ekspertów zgadza się w ocenie, że stalowe drzwi antywłamaniowe są najbardziej niezawodnym i najlepszym wyborem, choć są znacznie droższe niż aluminiowe. Jeśli tak wysoka cena budzi wątpliwości, zdecyduj się na aluminiowe drzwi wejściowe – są one znacznie tańsze, a do tego charakteryzują się doskonałymi funkcjami.

2.4. Wypełnienie drzwi antywłamaniowych

Równie ważnym miernikiem jakości i skuteczności drzwi antywłamaniowych jest wypełnienie drzwi, dlatego warto sprawdzić je przed zakupem. Wypełnieniem tym może być konstrukcja, czyli siatka z aluminium lub prętów stalowych. Najlepsza jest perforowana płyta aluminiowa lub stalowa siatka.

2.5. Blokada antywłamaniowa

Wybór zamka wysokiej jakości jest równie ważnym czynnikiem ochrony domu. Wybierz zamek, który ma co najmniej trzy punkty blokowania. Zwykły zamek bardzo łatwo pęka.

2.6. Zawiasy

Upewnij się, że drzwi, które zabierasz, mają wszystkie trzy zawiasy, których nie można łatwo lub szybko usunąć. Im bardziej masywne zawiasy, tym bezpieczniejszy dom. Najlepiej będzie, jeśli wybierzesz drzwi z zasłoniętymi zawiasami, trudno dostępnymi.

2.7. Cena drzwi antywłamaniowych

Ostatnią, ale nie mniej ważną pozycją jest cena drzwi, które zamierzasz kupić. Jeśli mieszkasz w bezpieczniejszym sąsiedztwie, możesz wybrać drzwi wejściowe tylko z podstawowymi elementami zabezpieczającymi, które są również tańsze, chyba że zdecydujesz się nie oszczędzać i wziąć te najbezpieczniejsze.

2.8. Niestandardowe drzwi antywłamaniowe

Poszukaj oferentów, którzy wykonują drzwi antywłamaniowe na zamówienie. Możesz więc dobrać materiały do ​​każdego elementu drzwi – oprócz zabezpieczenia Cię, będą one stylistycznie dopasowane do reszty domu. W ten sposób będziesz mieć pełną kontrolę i wybór tego, za co płacisz.

3. Drzwi antywłamaniowe z metalu czy drewna?

Bardzo często ludzie wahają się między drzwiami antywłamaniowymi wykonanymi z litego drewna lub metalu. Każdy typ ma swoje zalety i wady.

3.1. Zalety metalowych drzwi antywłamaniowych

Z punktu widzenia ochrony drzwi metalowe są bardziej wytrzymałe i zapewniają większe bezpieczeństwo niż drewniane. Większość metalowych drzwi antywłamaniowych jest zamykana w 5 punktach. Badania wykazały, że włamywacze najczęściej wybierają starsze typy drzwi wejściowych, które mają prosty zamek, czyli zamek w jednym miejscu. Nowsze drzwi z bardziej skomplikowanymi systemami antywłamaniowymi to zarówno większa przeszkoda, jak i większe ryzyko dla włamywaczy.

3.2. Zalety drewnianych drzwi antywłamaniowych

Zdarza się, że dużym problemem staje się wysoki stopień ochrony drzwi wejściowych. Często lokatorzy gubią klucze, mechanizm się psuje lub coś innego dzieje się w samym gospodarstwie domowym. Jedynym sposobem, aby właściciel wszedł do domu w takich przypadkach, jest wezwanie strażaków, którzy mają sprzęt i wiedzę, aby otworzyć takie drzwi, ponieważ muszą je wyłamać, w zależności od rodzaju drzwi lub ościeżnicy lub ścian wokół drzwi. W tym sensie drewniane drzwi antywłamaniowe są nieco lepszym rozwiązaniem.

4. Procedura instalacji i konserwacji drzwi antywłamaniowych

Najlepiej zatrudnić profesjonalnych wykonawców w celu wymiany starych lub zainstalowania nowych. Dostawcy i sprzedawcy wysokiej jakości drzwi antywłamaniowych oferują bezpłatny montaż.

Fachowcy, którzy podejmą działania na miejscu, doradzą również, jaki rodzaj drzwi byłby odpowiedni w danej sytuacji, a także dodatkowe wyposażenie. Gdy drzwi będą gotowe, dostarczą je do Ciebie. Oczywiście najpierw usuną stare i zdemontują ramy, a następnie zamontują nowe. Kiedy skończą całą pracę, to do nich należy zabranie całego opakowania i starych drzwi na wysypisko śmieci. Jeśli stare drzwi wejściowe były drewniane, usuną również ościeżnice. Niektóre drzwi antywłamaniowe są wykonane tak, że jeśli remontujesz lub malujesz dom lub ogólnie wykonujesz prace budowlane, nie musisz wymieniać całego skrzydła drzwiowego (jeśli już Ci się nie podoba lub nie odpowiada). Rzemieślnicy mogą jedynie wymienić obicie, a drzwi będą wyglądały jak nowe.

Montaż drzwi antywłamaniowych nie jest łatwym zadaniem i wymaga tyle samo wiedzy, co umiejętności i doświadczenia. Aby drzwi spełniały swoje zadanie i chroniły dom, z pewnością muszą być zamontowane w odpowiedni sposób, zgodnie z zaleceniami producenta. Dlatego zalecamy, aby nie podejmować się montażu samodzielnie. Ponadto pozostaw serwis sprzedawcy lub oferentowi, od którego odebrałeś drzwi. Przed zakupem sprawdź rodzaj obsługi posprzedażowej, którą oferuje sprzedawca. Mogą również oferować usługi ratunkowe, w takim przypadku powinni być dostępni non-stop.

DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMUCHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
Ostatnio opublikowane projekty

Drzwi zewnętrzne

Witam, potrzebuje zrobienie dwóch par drzwi na wymiar. Drzwi wejściowe prawe: 70/182 i drzwi tylne lewe 80/185, oba z zamkami i zawiasami. Domek drewniany letniskowy, do którego te drzwi jest zlokalizowany na ROD [przy ul Tuwima. 2025 zł do 3375 zł

........

Drzwi zewnętrzne

Drzwi frontowe z wizierem antywłamaniowe 4050 zł do 6750 zł

........

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne przeszklone. 1215 zł do 2025 zł

........

CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRACZobacz inne zakończone projekty i ceny

Drzwi antywłamaniowe cennik

Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

86+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA Drzwi antywłamaniowe
BEZPŁATNE USŁUGI
BEZ PROWIZJI
OTRZYMAJ OFERTĘ

Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze Drzwi antywłamaniowe?

 • Drzwi antywłamaniowe Warszawa
 • Drzwi antywłamaniowe Kraków
 • Drzwi antywłamaniowe Łódź
 • Drzwi antywłamaniowe Poznań
 • Drzwi antywłamaniowe Wrocław
 • Drzwi antywłamaniowe Będzin
 • Drzwi antywłamaniowe Bełchatów
 • Drzwi antywłamaniowe Biała Podlaska
 • Drzwi antywłamaniowe Białystok
 • Drzwi antywłamaniowe Bielsko-Biała
 • Drzwi antywłamaniowe Bydgoszcz
 • Drzwi antywłamaniowe Bytom
 • Drzwi antywłamaniowe Chełm
 • Drzwi antywłamaniowe Chorzów
 • Drzwi antywłamaniowe Częstochowa
 • Drzwi antywłamaniowe Dąbrowa Górnicza
 • Drzwi antywłamaniowe Elbląg
 • Drzwi antywłamaniowe Ełk
 • Drzwi antywłamaniowe Gdańsk
 • Drzwi antywłamaniowe Gdynia
 • Drzwi antywłamaniowe Gliwice
 • Drzwi antywłamaniowe Głogów
 • Drzwi antywłamaniowe Gniezno
 • Drzwi antywłamaniowe Gorzów Wielkopolski
 • Drzwi antywłamaniowe Grudziądz
 • Drzwi antywłamaniowe Inowrocław
 • Drzwi antywłamaniowe Jastrzębie-Zdrój
 • Drzwi antywłamaniowe Jelenia Góra
 • Drzwi antywłamaniowe Kalisz
 • Drzwi antywłamaniowe Katowice
 • Drzwi antywłamaniowe Kędzierzyn-Koźle
 • Drzwi antywłamaniowe Kielce
 • Drzwi antywłamaniowe Konin
 • Drzwi antywłamaniowe Koszalin
 • Drzwi antywłamaniowe Legnica
 • Drzwi antywłamaniowe Leszno
 • Drzwi antywłamaniowe Lubin
 • Drzwi antywłamaniowe Lublin
 • Drzwi antywłamaniowe Łomża
 • Drzwi antywłamaniowe Mielec
 • Drzwi antywłamaniowe Nowy Sącz
 • Drzwi antywłamaniowe Olsztyn
 • Drzwi antywłamaniowe Opole
 • Drzwi antywłamaniowe Ostrów Wielkopolski
 • Drzwi antywłamaniowe Ostrowiec Świętokrzyski
 • Drzwi antywłamaniowe Pabianice
 • Drzwi antywłamaniowe Piła
 • Drzwi antywłamaniowe Piotrków Trybunalski
 • Drzwi antywłamaniowe Płock
 • Drzwi antywłamaniowe Pruszków
 • Drzwi antywłamaniowe Przemyśl
 • Drzwi antywłamaniowe Radom
 • Drzwi antywłamaniowe Ruda Śląska
 • Drzwi antywłamaniowe Rybnik
 • Drzwi antywłamaniowe Rzeszów
 • Drzwi antywłamaniowe Siedlce
 • Drzwi antywłamaniowe Słupsk
 • Drzwi antywłamaniowe Sosnowiec
 • Drzwi antywłamaniowe Stalowa Wola
 • Drzwi antywłamaniowe Stargard
 • Drzwi antywłamaniowe Suwałki
 • Drzwi antywłamaniowe Świdnica
 • Drzwi antywłamaniowe Szczecin
 • Drzwi antywłamaniowe Tarnów
 • Drzwi antywłamaniowe Tarnowskie Góry
 • Drzwi antywłamaniowe Tczew
 • Drzwi antywłamaniowe Tomaszów Mazowiecki
 • Drzwi antywłamaniowe Toruń
 • Drzwi antywłamaniowe Tychy
 • Drzwi antywłamaniowe Wałbrzych
 • Drzwi antywłamaniowe Włocławek
 • Drzwi antywłamaniowe Zabrze
 • Drzwi antywłamaniowe Zgierz
 • Drzwi antywłamaniowe Zielona Góra
 • Drzwi antywłamaniowe Żory
 • Drzwi antywłamaniowe Legionowo
 • Drzwi antywłamaniowe Ostrołęka
 • Drzwi antywłamaniowe Racibórz
 • Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
  © 2023 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone