Dla obszaru

  Remont łazienki Cena

  Ile kosztuje kompletny remont łazienki? Cena remontu łazienki uzależniona jest od zakresu wymaganych prac, które mogą obejmować usuwanie płytek i ceramiki sanitarnej, gruzu, prace hydrauliczne i murarskie, przygotowanie podłogi i ścian oraz kładzenie płytek ceramicznych, fugowanie i prace montażowe na sucho. W razie potrzeby podczas remontu instalowane jest ogrzewanie podłogowe, co oczywiście zwiększa wydatki. Adaptacja łazienki, widziana z punktu widzenia remontu całego mieszkania, jest najdroższą częścią ze względu na instalacje i zaplecze sanitarne, a zwłaszcza w przypadku konieczności przesunięcia kanalizacji lub rur. Obliczamy więc, że remont łazienki może kosztować od 8.000 do nawet 20.000 PLN. Jednocześnie cena nie rośnie wykładniczo, a wręcz przeciwnie - spada: mniejsza łazienka okazuje się droższa za m2. Kompletny remont łazienki obejmuje wymianę ceramiki, instalacji i sanitariatów, a jeśli wykonawca sam dokona zakupu to cena może być różna, ale w sumie to około 2.500 PLN / m2.

  Komu powierzyć remont łazienki? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych fachowców w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

  Szybko znajdź fachowca - łatwo i bezpłatnie!
  Wyślij zapytanie

  Cena remontu łazienki


  Cena kompletnego remontu łazienki: wymiana płytek ceramicznych, montaż urządzeń sanitarnych.

  1500.00 zł/m2

  BARDZO NISKA CENA
  2500.00 zł/m2

  ŚREDNIA CENA
  3500.00 zł/m2

  NAJWYŻSZA CENA
  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  INNE CENY ZA Remont łazienki (2024)

  Wasza ilość

  jednostka

  orientacyjna cena

  Wasza cena

  Bidet


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt

  Bojler


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt

  Brodzik


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt

  Demontaż starego wyposażenia sanitarnego


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt

  Kaloryfer (600 x 1800 mm)


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt

  Klejenie płytek

  Układanie wewnętrznych płytek ściennych i podłogowych o standardowych wymiarach klejem Ceresit CM 9 na ścianach o powierzchni ok. 50m2. Fugowanie płytek Ceresit CE 40 odpornym na pleśń i ścieranie.


  m2

  zł/m2


  m2

  zł/m2


  m2

  zł/m2


  m2

  zł/m2


  m2

  zł/m2

  Kran


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt

  Malowanie ścian i sufitu w łazience:


  m2

  zł/m2


  m2

  zł/m2


  m2

  zł/m2

  Muszla klozetowa


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt

  Pisuar


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt

  Pralka


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt

  Prysznic - odpływ liniowy (700mm)


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt

  Szafki łazienkowe


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt

  Umywalka


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt

  Wanna


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt

  Wbudowana spłuczka GEBERIT + przycisk spłukujący


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt


  szt

  zł/szt

  orientacyjna cena
  wyślij zapytanie >

  Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

  Renowacja lazienki - wszystko co trzeba wiedzieć

  1. Co powinniście wiedzieć  przed rozpoczęciem renowacji łazienki?

  Remont łazienki
  Remont łazienki

   

  1.1. Zakres prac

  Przed początkiem jakiegokolwiek planowania zadajcie sobie  pytania i pomyślcie o odpowiedziach. Czy potrzebna wam jest tylko nowa umywalka czy też pragniecie całkowitej zmiany w pomieszczeniu? Czy chcecie pozostawic coś starego? Czy jest potrzeba wymiany wszystkich instalacji- wodociągi, kanalizacja, prąd – czy też nie? Czy instalacje – wszystkie czy jedną, dwie – trzeba zamienić częściowo lub całkowicie? Chcielibyście by elementy łazienkowe zostały tam gdzie były czy chcielibyście to zmienić? Czy chcecie zachować te same elementy ( powiedzmy zlew, wannę, muszlę) czy może chcielibyście i bidet, podwójny zlew, kabinę prysznicową czy może nawet saunę? Od takich pytań i odpowiedzi, zależy zakres i objętość prac, a tym samym całkowity koszt renowacji.

  1.2. Inspiracja

  Wygląd łazienki jest rzeczą osobistego gustu. Przed początkiem planowania i udania się do salonu z łazienkami lub zwróceniu się do architekta, byłoby dobrze mieć już jaśniejszy pomysł jak łazienka ma wyglądać po remoncie, to znaczy jak sobie ją wyobrażacie. Przeglądanie fotografii w różnych fachowych czasopismach lub na stronach internetowych może wam w tym pomóc, jak również robienie swojego rodzaju kolaży fotografii.

  1.3. Aspekt wspólnego zamieszkiwania

  W budynkach z wieloma mieszkaniami, szczególnie w starym budownictwie, dobrze jest o swoich zamiarach powiadomić zarządcę budynku i sąsiadów. Właściwie, według najnowszego prawa mieszkaniowego jest to obowiązkiem. Na tablicy ogłoszeniowej przy wejściu trzeba wywiesić ogłoszenie mówiące, że w tym i tym mieszkaniu, w terminie od-do ( w przybliżeniu) będą wykonywane prace remontowe i prosicie o zrozumienie i przepraszcie za ewentualne nieprzyjemności,

  Co więcej, prawie każde prace na instalacji wodociągowej powodują zamknięcie dopływu wody na głównym zaworze, to znaczy wyłączenie wszystkich w pionie lub na całej klatce / budynku, i trzeba o tym uprzedzić sąsiadów. W tym przypadku, będzie z korzyścią dowiedzieć się gdzie dokładnie znajduje się główny zawór, aby później był latwo dostępny dla fachowców.

  1.4. Nieprzewidziane prace

  Remont łazienki może być nieprzewidywalny. Można powiedzieć, szczególnie przy remoncie, faktycznego stanu rzeczy nie możemy znać do początku prac. Na przykład, szczególnie w starszych budynkach, rury kanalizacyjne są wspólne i ich stan jest pod znakiem zapytania. Podczas wymiany rur czasami jest konieczne wejście do łazienki sąsiada, a on się na to nie zgadza, lub okaże się, że konstrukcja nosząca podłogi jest drewniana i trzeba zrobić nową podłogę samonośną z betonu uzbrojonego. W przeciwnym razie, pewnego dnia ktoś mógł by wylądować w objeciach sąsiada z dołu podczas jego kąpieli. Często sie zdarza, że ściany, w których są instalacje, są kruche, osłabione, osiadaja i muszą być wzmocnione.

  1.5. Planowanie i przygotowanie

  W związku z tym co do tej pory powiedzieliśmy, planowanie i przygotowanie prac jest bardzo ważne.  Nie mniej ważna jest współpraca z dobrymi i doświadczonymi architektami i wykonawcami robót. Przed początkiem prac, dobrze by było, obok szczegółowego planu mieć  wszystkie potrzebne materiały.

  2. Wybór wykonawcy prac

  Przy remoncie łazienki bardzo ważna jest współpraca z wykonawcami prac, którzy mogą z doświadczenia przewidzieć pewne sytuacje  przed początkiem robót, a jeśli się takie sytuacje wydarzą będą wiedzieć jak szybko zadziałać.

  2.1. Architekt czy salon łazienek

  2.1.1. Porady i planowanie łazienki w salonie łazienek

  W salonach łazienek i wyposażenia, na ogół możecie plan łazienki dostać bezpłatnie lub za simboliczną opłatę, koszty planowania liczą sie jako zniżka, jeśli zdecydujecie się na kupno całego materiału według tego planu. Plan z dokładnymi wymiarami łazienki musicie zrobić sami i wziąć go ze sobą. Świetnie będzie, jeśli wiecie jak ma wyglądać nowa łazienka choćby w przybliżeniu. Jednak doradca do waszego planu doda tylko elementy, które są w sprzedaży w ich salonie, tak że z tej strony jest to ograniczenie. Proszę mieć na względzie, że sprzedawcy w salonach nie są zazwyczaj wykształconymi ekspertami wnętrz tylko handlowcami.

  2.1.2. Architekt / projektant wnętrz łazienkowych

  Żeby rozwiązanie remontu łazienki było optymalne pod każdym względem, radzimy zwrócić się o pomoc do architekta lub projektanta wnętrz. Jego celem nie jest sprzedanie wam  najdroższych produktów lecz zaprojektowanie rozwiązania według waszych potrzeb, pragnień, możliwości i w granicach  możliwości względem istniejącego stanu rzeczy.  W salonach sprzedaży najczęściej doradzają położenie płytek od podłogi do sufitu, nawet gdy wy myślicie o innych możliwościach, i chociaż nie są one nowoczesnymi rozwiązaniami. Elementami kupionymi lub wykonanymi na miarę, architekt wykorzysta każdy kąt przestrzeni i przy odpowiednim oświetleniu wasza nowa łazienka bedzie prawdziwym objawieniem. Obok planów i rysunków, architekt postara się o nadzór nad pracami od planu, do najmniejszych szczegółów. Istotą dobrego urządzenia wnętrza są zawsze najmniejsze szczegóły.

  2.2. Wykonawcy prac

  Remont łazienki jest wymagającym projektem, ponieważ zawiera prawie wszystkie fazy budowy, tym samym angażuje licznych fachowców z  różnych dziedzin. Oni między sobą muszą sie dopasować i czasowo i fachowo. Ich praca także musi być dobrze zaplanowana i skoordynowana.

  Murarz to fachowiec, który zajmuje się burzeniem i murowaniem ścian, wyrównywaniem ścian i podłóg, obijaniem ścian w celu zamontowania nowych instalacji, położeniem jastrychu (wylewki podłogowej), nakładaniem hydroizolacji ścian lub podłóg, itp.

  Hydraulik to fachowiec, który rozprowadza rury wodociągowe i kanalizacyjne, montuje pojemnik na wodę do muszli, syfony podłogowe, montuje część uzbrojenia w podłodze i na końcu umieszcza i podłącza wszystkie urządzenia sanitarne. Niektórzy hydraulicy specjalizują się w kładzeniu i montażu kaloryferów i ogrzewania podłogowego.

  Elektryk  instaluje przewody elektryczne, podłącza urządzenia, zakłada oświetlenie, itp.

  Kafelkarz kładzie wszystkie rodzaje płytek ceramicznych.

  Stolarz  zrobi na miare i zamontuje meble łazienkowe według waszego życzenia.

  Szklarz zrobi i zamontuje szklany parawan do prysznica, lustra lub drzwi na miarę.

  Malarz to fachowiec, który na końcu pomaluje wszystkie potrzebne części łazienki w dwóch warstwach i to pierwszą przed końcem robót, a drugą kiedy wszystko będzie gotowe.

  Inne warstwy wykończeniowe

  Obecnie zamiast płytek ceramicznych możemy użyć wielu materiałów i rozwiązań warstw wykończeniowych w łazience. Na przykład ścienne płytki ceramiczne można zastąpić microtoppingom (dekoracyjny beton architektoniczny), a na podłodze położyć parkiet. Ściany można też, szczególnie przy prysznicu, wykleić tapetami wodoodpornymi, ale do tego będą potrzebni odpowiedni fachowcy.

  2.3. Umowa „pod klucz”.

  Różni wykonawcy robót, jak i niektórzy architekci, proponują remont łazienki „pod klucz”.

  W praktyce to znaczy, że biorą odpowiedzialność za cały remont. Inaczej mówiąc, jeśli się z nimi tak umówicie, będą odpowiedzialni za fachowość i jakość robót w umówionym terminie i po wcześniej uzgodnionej cenie. Z punktu widzenia zamawiającego usługę, taka umowa jest praktycznie idealnym rozwiązaniem dla nowej łazienki, bo gdy omówisz wszystkie szczegóły, nie masz więcej żadnego obowiązku. Oprócz zapłaty, oczywiście!

  Cena jednak będzie trochę wyższa, co jest zrozumiałe. Wykonawca prac zajmie się planami, kupnem i przewozem materiałów, montażem, pracami wszystkich podwykonawców, koordynacją i nadzorem, bezpieczeństwem pracy i wszystkim innym do samego końca, to znaczy, do wywozu gruzu i generalnego sprzątania.

  3. Różne rodzaje remontu łazienki

  3.1. Powierzchowne odnawianie, tzn. odświeżanie

  Obecnie powierzchownym odświeżeniem lub zamianą niektórych elementów można wiele osiągnąć, tak w zakresie funkcjonalności jak i estetyki. Zamiana wolnostojącego zlewu, zlewem wbudowanym pod blatem lub zamiana szafki lub powieszenie lustra, są takimi przykładami. Troche większą, ale całkiem znaczącą zmianą może być pokrycie ścian dekoracyjnym tynkiem (microtopping), malowanie ścian i sufitu lub nowe meble łazienkowe. Właściciele często decydują się na zamianę muszli klozetowej i bideta. Pod warunkiem, że nie zmienia się miejsc elementów i instalacji, i nie burzy się ścian czy rozbija płytek, tymi stosunkowo prostymi i mniejszymi pracami, łazienka może wyglądać inaczej i oryginalnie.

  3.2. Remont częściowy

  Jeśli wasze rury wodociągowe są nowsze i jakościowo dobrze zamontowane i chcielibyście tylko prysznic zamiast wanny lub odwrotnie, może inny zlew czy bidet koło muszli klozetowej, do tego będzie potrzebne tylko częściowe przystosowanie już istniejących instalacji. Przy takich pracach nie jest konieczna wymiana ściennych i podłogowych płytek, szafek łazienkowych lub sanitarii, oświetlenia itd.- jeśli tego nie chcecie. Gdy zwrócicie się do architekta to będą mogli zaproponować wam rozwiązania wymagające minimalnych robót.

  3.3. Remont całkowity

  Remont całkowity łazienki oznacza prawie wszystkie fazy budowy i odnowy. Zaczyna się zdjęciem wszelkich urządzeń sanitarnych, płytek ściennych i podłogowych, elementów ceramicznych, armatury sanitarnej, instalacji, artykułów  gospodarczych, instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej, oświetlenia i instalacji elektrycznej; Kiedy wszystko jest wyczyszczone do gołych ścian, zaczyna się montaż nowych instalacji, kładzenie ściennych i podłogowych płyt i elementów. Prace kończą się umieszczeniem i podłączeniem elementów sanitarnych i oświetlenia. Przy całkowitym remoncie łazienki możliwe jest położenie nowej podłogi i i nowych elementów –  wanny lub bidetu, powiedzmy. Szczegółowo o wszystkich pracach powiemy w 4. części: Czynności.

  3.4. Łazienka „od zera“

  Są przypadki, w których łazienkę robimy „od zera“ to znaczy, w miejscu gdzie jej nie było. Powody do tego mogą być liczne: większa rodzina, jeszcze jedna łazienka na parterze, bo ktoś nie może wchodzić po schodach, większe mieszkanie lub dom dzieli sie na dwa mieszkania, i tak dalej. Łazienkę można zrobić w pomieszczeniu znajdującym się jak najbliżej pionu wodociągowego i kanalizacyjnego. Zasadą jest kładzenie rur kanalizacyjnych tak, by na 1m miały 1% spadku; w ten sposób możliwe jest zrobienie łazienki i pionu, tylko pod warunkiem, że zachowa się taki spadek. Jednak w takich przypadkach niebezpieczeństwo zatkania się rur jest większe, więc radzimy tego  uniknąć tam, gdzie jest to możliwe. Łazienkę można zrobić i na strychu i w piwnicy lub w przybudówce. Jednak na przybudówkę jest potrzebne zezwolenie na budowę.

  4. Proces odnowy łazienki

  4.1. Planowanie i przygotowania

  Każdy jakościowo dobry remont łazienki, większy czy mniejszy, należy zacząć szczegółowo wykonanym planem, szkicami i wszystkimi wyliczeniami! Szkice możecie zrobić sami, ale radzimy, w razie złożonego projektu, raczej zaangażować architekta. Planowanie łazienki wymaga współpracy z innymi fachowcami ( hydraulik, elektryk, kafelkarz, murarz...), którzy także będą potrzebować szczegółowych szkiców, listy materiałów i prac, wszystko to razem składa się na wstępny rachunek i wykonywanie prac.

  4.2. Wyburzanie

  Remont łazieki zaczyna się od zdemontowania wszystkich istniejących elementów – sanitarii, mebli i zewnętrznych części instalacji, a w dalszym ciągu rozdwojeniem starych rur wodociągowych i kanalizacyjnych. W tej fazie zdejmuje się obłogi podłogowe i ścienne, ewentualnie burzy ścianę lub ściany. Cały powstały gruz zbiera się i wywozi na gruzowisko. W czasie tych robót najważniejsze jest, by nie przebić rur kanalizacyjnych i wodociągowych w ścianach.

  4.3. Montaż instalacji

  Następnym krokiem jest montaż nowej instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej (ewentualnie zakładanie kompaktów WC i części armatury), zakładanie urządzeń grzejnych, zakładanie ogrzewania podłogowego i urządzeń elektrycznych. Podczas zakładania rur musimy uważać na złącza i uszczelki, a przy instalacji elektrycznej najważniejsze jest przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa w wilgotnych pomieszczeniach.

  4.4. Murowanie

  Kiedy instalacje w ścianach są założone i zamurowane a ściany wygładzone wykonuje się hydroizolację podłogi i ścian, ewentualnie dobudowuje się ściankę przegrodową i kabinę prysznicową.

  4.5. Kładzenie kafelków / prace końcowe

  W tym kroku montuje się ściany od knauf siporexa lub pokrywa sufit. Zakładanie kafelków na podłogę i ściany, kładzenie fug, czy tez kładzenie innych wykończeniowych warstw, powiedzmy, microtopping, również wykonuje się w tej fazie. Najważniejsza jest precyzyjność przy wykonywaniu tych prac.

  4.6. Malowanie, montaż i podłączanie

  Ostatnimi pracami są malowanie, montaż ścian prysznica, wniesienie mebli łazienkowych, ceramicznych sanitarii i kranów, kaloryferów, wentylatorów i świateł.

  5. Remont „pod klucz“ – trendy

  5.1. Czarne wyzwanie

  Trend urządzenia wnętrza inspirowany luksusowymi hotelami i sanatoriami, oficjalnie jest znów modny. Takie wyzywające, czarne lub całkiem ciemne propozycje łazienek po prostu wywołują uczucie zadowolenia. Łazienka, tradycyjnie uważana jest za miejsce zamknięte i bardzo intymne, teraz staje się miejscem przyciągającym wzrok, przyciąga spojrzenie swoim wyrazem i przestrzenią, które powinno was rozluźnić i pozwolić wam poświęcić się sobie.

  5.2. Nowoczesna klasyka

  Klasycznie urządzona łazienka jest zawsze w trendzie. Powiew nowoczesności można wnieść po przez korzystanie z elementów jednego koloru w tonacji pastelowej, jak również z jednego materiału jak marmur, powiedzmy.

  5.3. Pojęcie otwartej przestrzeni

  Czasy kiedy w łazience przebywało się wyłącznie za zamkniętymi drzwiami już minęły. W dzisiejszych czasach pojęcie otwartej przestrzeni dominuje nawet w takim miejscu. Trendem jest zlewanie się pomieszczeń w jedno tak, że często sypialnia i łazienka stanowią jedną całość lub są połączone z innymi częściami domu.

  5.4. Biały i szary marmur

  Biały i szary marmur pozostają ulubionymi materiałami w łazienkach.  Uważa się je za klasyczne i nowoczesne ponieważ odpowiadają  każdej przestrzeni. Płytki kwarcowe i porcelanowe wyglądają jak kamień naturalny, ozdabiają każdą przestrzeń, a przy tym są mocne i trwałe, gwarantują również długotrwałość i przyjemność.

  Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze Remont łazienki?

  DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMU  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
  Ostatnio opublikowane projekty

  Płytki, prysznic, sedes, umywalka

  Położenie płytek, montaż prysznica liniowego, montaż sedesu podwieszanego, montaż umywalki. 10125 zł do 16875 zł

  ........

  Wykończenie: kafelki , biały montaż, itp

  położenie kafelek, górna łazienka, dolna łazienka, montaż kabiny, muszli sedesowej kompleksowo itp. , położenie kafelek strefa dzienna : kuchnia/salon, przedpokój na podłodze. 8100 zł do 13500 zł

  ........

  Montaż wc, wanna, umywalka

  * wiercenie otworu na kran w wannie (kupione, wanna na zdjeciu)
  * ustawienie wanny na stojaku
  * przylaczenie wanny
  * ustawienie i przylaczenie wc kompakt
  * jw umywalki z szafka 3240 zł do 5400 zł

  ........

  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  Cena, Remont łazienki, 8 m2
  Remont łazienki, Sowczyce

  2250 zł do 3750 zł

  Cena, Kafelkowanie,kabina prysznicowa podwieszany sufit, Dwa metry na 2 metry
  Remont łazienki, Katowice

  270 zł do 450 zł

  Cena, wymiana wanny na kabinę prysznicową, ok 10 -15 m
  Remont łazienki, Średnia

  1440 zł do 2400 zł

  Cena, szambo, remont łazienki domek letniskowy, ok. 5-6 m2
  Remont łazienki, Przywidz

  2250 zł do 3750 zł

  Cena, Skucie plytek i polozenir na polowie lazienki, 4m2
  Remont łazienki, Słupsk

  450 zł do 750 zł

  Cena, wykończenie łazienki i WC oraz podłoga (terakota), 45 m. kw.
  Remont łazienki, Radzewo

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, wykończenie garażu pod gabinet masażu, 35 m kwadratowych
  Remont łazienki, Wronki

  1080 zł do 1800 zł

  Cena, przystosowanie kabiny prysznicowej dla osoby niepełnosprawnej ,, ok 5 m2
  Remont łazienki, Gdynia

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, Wykończenie 2 łazienek i płytki w przedpokoju i w kuchni, nowe mieszka, Mogę dosłać plany
  Remont łazienki, Warszawa

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, łazienka 10m2-wymiana instalacji i hydraauliki, 10m2
  Remont łazienki, Szczecin

  1440 zł do 2400 zł

  Cena, Łazienka w mieszkaniu w stanie deweloperskim.,
  Remont łazienki, Warszawa

  2700 zł do 4500 zł

  Cena, Ułożenie płytek ściennych, podłogowych, montaż wanny i baterii wannowj, 2,5m2 - płytki podłogowe 8m2-płytki ścienne
  Remont łazienki, Warszawa

  2250 zł do 3750 zł

  Cena, Remont mieszkania 37,52m2, 37,52m2
  Remont łazienki, Sosnowiec

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, Remont łazienki, 20m2
  Remont łazienki, Mrągowo

  1440 zł do 2400 zł

  Cena, Dokonczyc remont lazienku bo fachowiec uciekl z miejsca pracy i jestem, Około 6-7m2
  Remont łazienki, Bytom

  720 zł do 1200 zł

  Cena, Remont łazienki, 1,2m*2,3m
  Remont łazienki, Zabrze

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, remont łazienki, 2 pomieszczenia, 1,2x0,8 m i 2,2x1,5m
  Remont łazienki, Gdańsk

  2250 zł do 3750 zł

  Cena, Renovierung, 5m2
  Remont łazienki, Gubin

  1620 zł do 2700 zł

  Cena, Pomalowanie wanny, odnowienie wanny, 140/70cm
  Remont łazienki, Gdynia

  90 zł do 150 zł

  Cena, Kompletny remont łazienki, 245cm x 134
  Remont łazienki, Malbork

  2250 zł do 3750 zł

  Cena, Remont łazienka w blokach, 5m2
  Remont łazienki, Pabianice

  3150 zł do 5250 zł

  Cena, Remont łazienki,
  Remont łazienki, Łańcut

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, Łazienka, 6m2
  Remont łazienki, Jaworzno

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Przystosowanie łazienki dla niepełnosprawnego.Remont, 3.80m kw
  Remont łazienki, Zabrze

  1710 zł do 2850 zł

  Cena, Renow. płytek, montaż systemu prysznicowego oświetlenie-lustro-ścienna, 10
  Remont łazienki, Warszawa

  1440 zł do 2400 zł

  Cena, Wymiana fug na podłodze w łazience malej, 4 m2
  Remont łazienki, Wrocław

  180 zł do 300 zł

  Cena, Remont łazienki w bloku, 1,5x2,15m
  Remont łazienki, Żory

  2250 zł do 3750 zł

  Cena, kompleksowy remont łazienki, łazienka w bloku o powierzchni ok. 5 m.kw.
  Remont łazienki, Iłża

  2250 zł do 3750 zł

  Cena, kompleksowy remont łazienki, podłoga 5m2 , ściany 25m2
  Remont łazienki, Ogrodzieniec

  2700 zł do 4500 zł

  Cena, kafelki, brodzik, ścianka, ok 10 m kwadratowych
  Remont łazienki, Zgorzelec

  1620 zł do 2700 zł

  Cena, kompleksowy remont łazienki, Moim zdaniem średniej wielkości
  Remont łazienki, Strzelce Opolskie

  2700 zł do 4500 zł

  Cena, Dokończyć remont łazienki, 2,5 x 3,5 m
  Remont łazienki, Chełmek

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Remont lazienki, 10m2
  Remont łazienki, Słubice

  3150 zł do 5250 zł

  Cena, podłoga w łazience, 2,5 m kw
  Remont łazienki, Kraków

  1359 zł do 2265 zł

  Cena, Wybudowanie prysznica, zabudowa płytkami, 3-4m2
  Remont łazienki, Łoskoń Stary

  2700 zł do 4500 zł

  Cena, remont łazienki,
  Remont łazienki, Bełchatów

  2700 zł do 4500 zł  Pomysły na urządzenie domu

  Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

  Remont łazienki cennik

  Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

  1779+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA Remont łazienki
  BEZPŁATNE USŁUGI
  BEZ PROWIZJI
  OTRZYMAJ OFERTĘ
  Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
  © 2024 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone