Remont łazienki Cena

Ile kosztuje kompletny remont łazienki? Cena remontu łazienki uzależniona jest od zakresu wymaganych prac, które mogą obejmować usuwanie płytek i ceramiki sanitarnej, gruzu, prace hydrauliczne i murarskie, przygotowanie podłogi i ścian oraz kładzenie płytek ceramicznych, fugowanie i prace montażowe na sucho. W razie potrzeby podczas remontu instalowane jest ogrzewanie podłogowe, co oczywiście zwiększa wydatki. Adaptacja łazienki, widziana z punktu widzenia remontu całego mieszkania, jest najdroższą częścią ze względu na instalacje i zaplecze sanitarne, a zwłaszcza w przypadku konieczności przesunięcia kanalizacji lub rur. Obliczamy więc, że remont łazienki może kosztować od 8.000 do nawet 20.000 PLN. Jednocześnie cena nie rośnie wykładniczo, a wręcz przeciwnie - spada: mniejsza łazienka okazuje się droższa za m2. Kompletny remont łazienki obejmuje wymianę ceramiki, instalacji i sanitariatów, a jeśli wykonawca sam dokona zakupu to cena może być różna, ale w sumie to około 2.500 PLN / m2.

Komu powierzyć remont łazienki? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych fachowców w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Poproś o ofertę:
Wyślij zapytanie

Cena remontu łazienki


Cena kompletnego remontu łazienki: wymiana płytek ceramicznych, montaż urządzeń sanitarnych.

1500.00 zł/m2

BARDZO NISKA CENA
zł/m2

ŚREDNIA CENA
3500.00 zł/m2

NAJWYŻSZA CENA
CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
Remont łazienki Cena

INNE CENY ZA Remont łazienki

Wasza ilość

jednostka

orientacyjna cena

Wasza cena

Demontaż starego wyposażenia sanitarnegozł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

szt
zapytania>

Malowanie ścian i sufitu w łazience:zł/m2

m2zł/m2

m2zł/m2

m2
zapytania>

Muszla klozetowazł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

szt
zapytania>

Wbudowana spłuczka GEBERIT + przycisk spłukującyzł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

szt
zapytania>

Umywalkazł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

szt
zapytania>

Wannazł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

szt
zapytania>

Brodzikzł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

szt
zapytania>

Prysznic - odpływ liniowy (700mm)zł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

szt
zapytania>

Pisuarzł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

szt
zapytania>

Bidetzł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

szt
zapytania>

Kranzł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

szt
zapytania>

Bojlerzł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

szt
zapytania>

Kaloryfer (600 x 1800 mm)zł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

szt
zapytania>

Pralkazł/szt

sztzł/szt

sztzł/szt

szt
zapytania>

Szafki łazienkowezł/szt

sztzł/szt

szt
zapytania>

Klejenie płytek

Układanie wewnętrznych płytek ściennych i podłogowych o standardowych wymiarach klejem Ceresit CM 9 na ścianach o powierzchni ok. 50m2. Fugowanie płytek Ceresit CE 40 odpornym na pleśń i ścieranie.zł/m2

m2zł/m2

m2zł/m2

m2zł/m2

m2zł/m2

m2
zapytania>
RAZEM:
wyślij zapytanie >

Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

Pomysły na urządzenie domu

Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

Renowacja lazienki - wszystko co trzeba wiedzieć

1. Co powinniście wiedzieć  przed rozpoczęciem renowacji łazienki?

Remont łazienki
Remont łazienki

 

1.1. Zakres prac

Przed początkiem jakiegokolwiek planowania zadajcie sobie  pytania i pomyślcie o odpowiedziach. Czy potrzebna wam jest tylko nowa umywalka czy też pragniecie całkowitej zmiany w pomieszczeniu? Czy chcecie pozostawic coś starego? Czy jest potrzeba wymiany wszystkich instalacji- wodociągi, kanalizacja, prąd – czy też nie? Czy instalacje – wszystkie czy jedną, dwie – trzeba zamienić częściowo lub całkowicie? Chcielibyście by elementy łazienkowe zostały tam gdzie były czy chcielibyście to zmienić? Czy chcecie zachować te same elementy ( powiedzmy zlew, wannę, muszlę) czy może chcielibyście i bidet, podwójny zlew, kabinę prysznicową czy może nawet saunę? Od takich pytań i odpowiedzi, zależy zakres i objętość prac, a tym samym całkowity koszt renowacji.

1.2. Inspiracja

Wygląd łazienki jest rzeczą osobistego gustu. Przed początkiem planowania i udania się do salonu z łazienkami lub zwróceniu się do architekta, byłoby dobrze mieć już jaśniejszy pomysł jak łazienka ma wyglądać po remoncie, to znaczy jak sobie ją wyobrażacie. Przeglądanie fotografii w różnych fachowych czasopismach lub na stronach internetowych może wam w tym pomóc, jak również robienie swojego rodzaju kolaży fotografii.

1.3. Aspekt wspólnego zamieszkiwania

W budynkach z wieloma mieszkaniami, szczególnie w starym budownictwie, dobrze jest o swoich zamiarach powiadomić zarządcę budynku i sąsiadów. Właściwie, według najnowszego prawa mieszkaniowego jest to obowiązkiem. Na tablicy ogłoszeniowej przy wejściu trzeba wywiesić ogłoszenie mówiące, że w tym i tym mieszkaniu, w terminie od-do ( w przybliżeniu) będą wykonywane prace remontowe i prosicie o zrozumienie i przepraszcie za ewentualne nieprzyjemności,

Co więcej, prawie każde prace na instalacji wodociągowej powodują zamknięcie dopływu wody na głównym zaworze, to znaczy wyłączenie wszystkich w pionie lub na całej klatce / budynku, i trzeba o tym uprzedzić sąsiadów. W tym przypadku, będzie z korzyścią dowiedzieć się gdzie dokładnie znajduje się główny zawór, aby później był latwo dostępny dla fachowców.

1.4. Nieprzewidziane prace

Remont łazienki może być nieprzewidywalny. Można powiedzieć, szczególnie przy remoncie, faktycznego stanu rzeczy nie możemy znać do początku prac. Na przykład, szczególnie w starszych budynkach, rury kanalizacyjne są wspólne i ich stan jest pod znakiem zapytania. Podczas wymiany rur czasami jest konieczne wejście do łazienki sąsiada, a on się na to nie zgadza, lub okaże się, że konstrukcja nosząca podłogi jest drewniana i trzeba zrobić nową podłogę samonośną z betonu uzbrojonego. W przeciwnym razie, pewnego dnia ktoś mógł by wylądować w objeciach sąsiada z dołu podczas jego kąpieli. Często sie zdarza, że ściany, w których są instalacje, są kruche, osłabione, osiadaja i muszą być wzmocnione.

1.5. Planowanie i przygotowanie

W związku z tym co do tej pory powiedzieliśmy, planowanie i przygotowanie prac jest bardzo ważne.  Nie mniej ważna jest współpraca z dobrymi i doświadczonymi architektami i wykonawcami robót. Przed początkiem prac, dobrze by było, obok szczegółowego planu mieć  wszystkie potrzebne materiały.

2. Wybór wykonawcy prac

Przy remoncie łazienki bardzo ważna jest współpraca z wykonawcami prac, którzy mogą z doświadczenia przewidzieć pewne sytuacje  przed początkiem robót, a jeśli się takie sytuacje wydarzą będą wiedzieć jak szybko zadziałać.

2.1. Architekt czy salon łazienek

2.1.1. Porady i planowanie łazienki w salonie łazienek

W salonach łazienek i wyposażenia, na ogół możecie plan łazienki dostać bezpłatnie lub za simboliczną opłatę, koszty planowania liczą sie jako zniżka, jeśli zdecydujecie się na kupno całego materiału według tego planu. Plan z dokładnymi wymiarami łazienki musicie zrobić sami i wziąć go ze sobą. Świetnie będzie, jeśli wiecie jak ma wyglądać nowa łazienka choćby w przybliżeniu. Jednak doradca do waszego planu doda tylko elementy, które są w sprzedaży w ich salonie, tak że z tej strony jest to ograniczenie. Proszę mieć na względzie, że sprzedawcy w salonach nie są zazwyczaj wykształconymi ekspertami wnętrz tylko handlowcami.

2.1.2. Architekt / projektant wnętrz łazienkowych

Żeby rozwiązanie remontu łazienki było optymalne pod każdym względem, radzimy zwrócić się o pomoc do architekta lub projektanta wnętrz. Jego celem nie jest sprzedanie wam  najdroższych produktów lecz zaprojektowanie rozwiązania według waszych potrzeb, pragnień, możliwości i w granicach  możliwości względem istniejącego stanu rzeczy.  W salonach sprzedaży najczęściej doradzają położenie płytek od podłogi do sufitu, nawet gdy wy myślicie o innych możliwościach, i chociaż nie są one nowoczesnymi rozwiązaniami. Elementami kupionymi lub wykonanymi na miarę, architekt wykorzysta każdy kąt przestrzeni i przy odpowiednim oświetleniu wasza nowa łazienka bedzie prawdziwym objawieniem. Obok planów i rysunków, architekt postara się o nadzór nad pracami od planu, do najmniejszych szczegółów. Istotą dobrego urządzenia wnętrza są zawsze najmniejsze szczegóły.

2.2. Wykonawcy prac

Remont łazienki jest wymagającym projektem, ponieważ zawiera prawie wszystkie fazy budowy, tym samym angażuje licznych fachowców z  różnych dziedzin. Oni między sobą muszą sie dopasować i czasowo i fachowo. Ich praca także musi być dobrze zaplanowana i skoordynowana.

Murarz to fachowiec, który zajmuje się burzeniem i murowaniem ścian, wyrównywaniem ścian i podłóg, obijaniem ścian w celu zamontowania nowych instalacji, położeniem jastrychu (wylewki podłogowej), nakładaniem hydroizolacji ścian lub podłóg, itp.

Hydraulik to fachowiec, który rozprowadza rury wodociągowe i kanalizacyjne, montuje pojemnik na wodę do muszli, syfony podłogowe, montuje część uzbrojenia w podłodze i na końcu umieszcza i podłącza wszystkie urządzenia sanitarne. Niektórzy hydraulicy specjalizują się w kładzeniu i montażu kaloryferów i ogrzewania podłogowego.

Elektryk  instaluje przewody elektryczne, podłącza urządzenia, zakłada oświetlenie, itp.

Kafelkarz kładzie wszystkie rodzaje płytek ceramicznych.

Stolarz  zrobi na miare i zamontuje meble łazienkowe według waszego życzenia.

Szklarz zrobi i zamontuje szklany parawan do prysznica, lustra lub drzwi na miarę.

Malarz to fachowiec, który na końcu pomaluje wszystkie potrzebne części łazienki w dwóch warstwach i to pierwszą przed końcem robót, a drugą kiedy wszystko będzie gotowe.

Inne warstwy wykończeniowe

Obecnie zamiast płytek ceramicznych możemy użyć wielu materiałów i rozwiązań warstw wykończeniowych w łazience. Na przykład ścienne płytki ceramiczne można zastąpić microtoppingom (dekoracyjny beton architektoniczny), a na podłodze położyć parkiet. Ściany można też, szczególnie przy prysznicu, wykleić tapetami wodoodpornymi, ale do tego będą potrzebni odpowiedni fachowcy.

2.3. Umowa „pod klucz”.

Różni wykonawcy robót, jak i niektórzy architekci, proponują remont łazienki „pod klucz”.

W praktyce to znaczy, że biorą odpowiedzialność za cały remont. Inaczej mówiąc, jeśli się z nimi tak umówicie, będą odpowiedzialni za fachowość i jakość robót w umówionym terminie i po wcześniej uzgodnionej cenie. Z punktu widzenia zamawiającego usługę, taka umowa jest praktycznie idealnym rozwiązaniem dla nowej łazienki, bo gdy omówisz wszystkie szczegóły, nie masz więcej żadnego obowiązku. Oprócz zapłaty, oczywiście!

Cena jednak będzie trochę wyższa, co jest zrozumiałe. Wykonawca prac zajmie się planami, kupnem i przewozem materiałów, montażem, pracami wszystkich podwykonawców, koordynacją i nadzorem, bezpieczeństwem pracy i wszystkim innym do samego końca, to znaczy, do wywozu gruzu i generalnego sprzątania.

3. Różne rodzaje remontu łazienki

3.1. Powierzchowne odnawianie, tzn. odświeżanie

Obecnie powierzchownym odświeżeniem lub zamianą niektórych elementów można wiele osiągnąć, tak w zakresie funkcjonalności jak i estetyki. Zamiana wolnostojącego zlewu, zlewem wbudowanym pod blatem lub zamiana szafki lub powieszenie lustra, są takimi przykładami. Troche większą, ale całkiem znaczącą zmianą może być pokrycie ścian dekoracyjnym tynkiem (microtopping), malowanie ścian i sufitu lub nowe meble łazienkowe. Właściciele często decydują się na zamianę muszli klozetowej i bideta. Pod warunkiem, że nie zmienia się miejsc elementów i instalacji, i nie burzy się ścian czy rozbija płytek, tymi stosunkowo prostymi i mniejszymi pracami, łazienka może wyglądać inaczej i oryginalnie.

3.2. Remont częściowy

Jeśli wasze rury wodociągowe są nowsze i jakościowo dobrze zamontowane i chcielibyście tylko prysznic zamiast wanny lub odwrotnie, może inny zlew czy bidet koło muszli klozetowej, do tego będzie potrzebne tylko częściowe przystosowanie już istniejących instalacji. Przy takich pracach nie jest konieczna wymiana ściennych i podłogowych płytek, szafek łazienkowych lub sanitarii, oświetlenia itd.- jeśli tego nie chcecie. Gdy zwrócicie się do architekta to będą mogli zaproponować wam rozwiązania wymagające minimalnych robót.

3.3. Remont całkowity

Remont całkowity łazienki oznacza prawie wszystkie fazy budowy i odnowy. Zaczyna się zdjęciem wszelkich urządzeń sanitarnych, płytek ściennych i podłogowych, elementów ceramicznych, armatury sanitarnej, instalacji, artykułów  gospodarczych, instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej, oświetlenia i instalacji elektrycznej; Kiedy wszystko jest wyczyszczone do gołych ścian, zaczyna się montaż nowych instalacji, kładzenie ściennych i podłogowych płyt i elementów. Prace kończą się umieszczeniem i podłączeniem elementów sanitarnych i oświetlenia. Przy całkowitym remoncie łazienki możliwe jest położenie nowej podłogi i i nowych elementów –  wanny lub bidetu, powiedzmy. Szczegółowo o wszystkich pracach powiemy w 4. części: Czynności.

3.4. Łazienka „od zera“

Są przypadki, w których łazienkę robimy „od zera“ to znaczy, w miejscu gdzie jej nie było. Powody do tego mogą być liczne: większa rodzina, jeszcze jedna łazienka na parterze, bo ktoś nie może wchodzić po schodach, większe mieszkanie lub dom dzieli sie na dwa mieszkania, i tak dalej. Łazienkę można zrobić w pomieszczeniu znajdującym się jak najbliżej pionu wodociągowego i kanalizacyjnego. Zasadą jest kładzenie rur kanalizacyjnych tak, by na 1m miały 1% spadku; w ten sposób możliwe jest zrobienie łazienki i pionu, tylko pod warunkiem, że zachowa się taki spadek. Jednak w takich przypadkach niebezpieczeństwo zatkania się rur jest większe, więc radzimy tego  uniknąć tam, gdzie jest to możliwe. Łazienkę można zrobić i na strychu i w piwnicy lub w przybudówce. Jednak na przybudówkę jest potrzebne zezwolenie na budowę.

4. Proces odnowy łazienki

4.1. Planowanie i przygotowania

Każdy jakościowo dobry remont łazienki, większy czy mniejszy, należy zacząć szczegółowo wykonanym planem, szkicami i wszystkimi wyliczeniami! Szkice możecie zrobić sami, ale radzimy, w razie złożonego projektu, raczej zaangażować architekta. Planowanie łazienki wymaga współpracy z innymi fachowcami ( hydraulik, elektryk, kafelkarz, murarz...), którzy także będą potrzebować szczegółowych szkiców, listy materiałów i prac, wszystko to razem składa się na wstępny rachunek i wykonywanie prac.

4.2. Wyburzanie

Remont łazieki zaczyna się od zdemontowania wszystkich istniejących elementów – sanitarii, mebli i zewnętrznych części instalacji, a w dalszym ciągu rozdwojeniem starych rur wodociągowych i kanalizacyjnych. W tej fazie zdejmuje się obłogi podłogowe i ścienne, ewentualnie burzy ścianę lub ściany. Cały powstały gruz zbiera się i wywozi na gruzowisko. W czasie tych robót najważniejsze jest, by nie przebić rur kanalizacyjnych i wodociągowych w ścianach.

4.3. Montaż instalacji

Następnym krokiem jest montaż nowej instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej (ewentualnie zakładanie kompaktów WC i części armatury), zakładanie urządzeń grzejnych, zakładanie ogrzewania podłogowego i urządzeń elektrycznych. Podczas zakładania rur musimy uważać na złącza i uszczelki, a przy instalacji elektrycznej najważniejsze jest przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa w wilgotnych pomieszczeniach.

4.4. Murowanie

Kiedy instalacje w ścianach są założone i zamurowane a ściany wygładzone wykonuje się hydroizolację podłogi i ścian, ewentualnie dobudowuje się ściankę przegrodową i kabinę prysznicową.

4.5. Kładzenie kafelków / prace końcowe

W tym kroku montuje się ściany od knauf siporexa lub pokrywa sufit. Zakładanie kafelków na podłogę i ściany, kładzenie fug, czy tez kładzenie innych wykończeniowych warstw, powiedzmy, microtopping, również wykonuje się w tej fazie. Najważniejsza jest precyzyjność przy wykonywaniu tych prac.

4.6. Malowanie, montaż i podłączanie

Ostatnimi pracami są malowanie, montaż ścian prysznica, wniesienie mebli łazienkowych, ceramicznych sanitarii i kranów, kaloryferów, wentylatorów i świateł.

5. Remont „pod klucz“ – trendy

5.1. Czarne wyzwanie

Trend urządzenia wnętrza inspirowany luksusowymi hotelami i sanatoriami, oficjalnie jest znów modny. Takie wyzywające, czarne lub całkiem ciemne propozycje łazienek po prostu wywołują uczucie zadowolenia. Łazienka, tradycyjnie uważana jest za miejsce zamknięte i bardzo intymne, teraz staje się miejscem przyciągającym wzrok, przyciąga spojrzenie swoim wyrazem i przestrzenią, które powinno was rozluźnić i pozwolić wam poświęcić się sobie.

5.2. Nowoczesna klasyka

Klasycznie urządzona łazienka jest zawsze w trendzie. Powiew nowoczesności można wnieść po przez korzystanie z elementów jednego koloru w tonacji pastelowej, jak również z jednego materiału jak marmur, powiedzmy.

5.3. Pojęcie otwartej przestrzeni

Czasy kiedy w łazience przebywało się wyłącznie za zamkniętymi drzwiami już minęły. W dzisiejszych czasach pojęcie otwartej przestrzeni dominuje nawet w takim miejscu. Trendem jest zlewanie się pomieszczeń w jedno tak, że często sypialnia i łazienka stanowią jedną całość lub są połączone z innymi częściami domu.

5.4. Biały i szary marmur

Biały i szary marmur pozostają ulubionymi materiałami w łazienkach.  Uważa się je za klasyczne i nowoczesne ponieważ odpowiadają  każdej przestrzeni. Płytki kwarcowe i porcelanowe wyglądają jak kamień naturalny, ozdabiają każdą przestrzeń, a przy tym są mocne i trwałe, gwarantują również długotrwałość i przyjemność.

DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMUCHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
Ostatnio opublikowane projekty

położenie płytek

położenie płytek na podłodze i pod prysznicem 3240 zł do 5400 zł

........

Remont 4 łazienek w szkole.

Hydraulika, zerwanie starych płytek, położenie nowych, zdemontowanie ścianek, drzwi, a w to miejsce montaż kabin sanitarnych. Kompleksowo na gotowo nowe łazienki. Proszę o kontakt. 16200 zł do 27000 zł

........

Kompleksowy remont lazienki.

Wszystkie materialy (plytki, zaprawa, kleje, armatura i meble) sa kupione. Poprzedni pracownik niestety nie wykonal prac porzadnie i trzeba zbic plytki, ktore polozyl. Poza tym lazienka jest "gola" i gotowa do pracy. 12150 zł do 20250 zł

........

CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

Cena, Wymiana wanny w łazience,
Remont łazienki, Czaczów

180 zł do 300 zł

Cena, Remont łazienki, 10m2
Remont łazienki, Wrocław

1800 zł do 3000 zł

Cena, montaż drzwi łazienkowe Liniger, 1 szt
Remont łazienki, Wielka Wieś

180 zł do 300 zł

Cena, Remont łazienki, 1 łazienka
Remont łazienki, Świecie nad Osą

2700 zł do 4500 zł

Cena, Budowa lazienki remont, 10
Remont łazienki, Lubań

2250 zł do 3750 zł

Cena, kompletny remont łazienki - instalacje, gładzie, płytki itd, 16m2po podłodze
Remont łazienki, Skrzyszów

2700 zł do 4500 zł

Cena, Łazienka do wykonania Potrzebny na już kosztorys,
Remont łazienki, Przeworsk

540 zł do 900 zł

Cena, Zrobienie łazienki od stanu surowego, Niecałe 5m2
Remont łazienki, Łuków

1800 zł do 3000 zł

Cena, Remont łazienki , 4m2
Remont łazienki, Bytom

1800 zł do 3000 zł

Cena, Karton gips, gres ściany podloga, 10
Remont łazienki, Pabianice

900 zł do 1500 zł

Cena, Generalny remont łazienki , 5 mkw
Remont łazienki, Kęty

1080 zł do 1800 zł

Cena, Usługi hydrauliczne, glazura i terakota w łazience ,
Remont łazienki, Aleksandrów

900 zł do 1500 zł

Cena, Całkowity remont łazienk, 3x4
Remont łazienki, Uszyce

2700 zł do 4500 zł

Cena, Gruntowny remont łazienki wraz z przyłaczami wodnokanalizacyjne, prąd , 20
Remont łazienki, Racibórz

2700 zł do 4500 zł

Cena, Remont łazienki i kuchni, Ok 12 m2
Remont łazienki, Łomża

2700 zł do 4500 zł

Cena, skucia płytek, założenia nowych, wyniesienia wanny i wstawienia kabiny, 2x3
Remont łazienki, Olesno

1800 zł do 3000 zł

Cena, Remont lazienki , 9m2
Remont łazienki, Dąbrowa Górnicza

4500 zł do 7500 zł

Cena, Ułożenie płytek na ścianie , 17m2
Remont łazienki, Horodło

900 zł do 1500 zł

Cena, Remont łazienki, 4m kw
Remont łazienki, Zyzdrojowa Wola

1980 zł do 3300 zł

Cena, Obniżenie poziomu dwóch łazienek, 7 mm
Remont łazienki, Warszawa

540 zł do 900 zł

Cena, łazienka pod klucz, 70m2
Remont łazienki, Międzyzdroje

7200 zł do 12000 zł

Cena, Ułożenie płytek w łazience, 20 m
Remont łazienki, Lubsko

1350 zł do 2250 zł

Cena, Remont łazienki, przeróbka odpływu, 1
Remont łazienki, Szczodrkowice

1800 zł do 3000 zł

Cena, Kompleksowy remont łazienki, Ok 3m2
Remont łazienki, Elbląg

2250 zł do 3750 zł

Cena, Obudowa i kafelkowanie wanny, wanna asymetryczna 160x95
Remont łazienki, Wysoka

1800 zł do 3000 zł

Cena, Kafelkowanie, wymiana armatury, ok. 3 m2
Remont łazienki, Świętochłowice

9000 zł do 15000 zł

Cena, Usunięcie wanny, prysznic z niskim brodzikiem, kafelki, poręcze, sufit, Ok. 6 m2
Remont łazienki, Koszalin

2700 zł do 4500 zł

Cena, Całkowity remont łazienki, 4 m2
Remont łazienki, Łambinowice

900 zł do 1500 zł

Cena, Remont mieszkania, 45m2
Remont łazienki, Białystok

18000 zł do 30000 zł

Cena, Całkowity remont łazienki, 9,5m2
Remont łazienki, Otrębusy

3150 zł do 5250 zł

Cena, Remont łazienki, pod pefron, 7,5m2
Remont łazienki, Damnica

3600 zł do 6000 zł

Cena, Kompleksowy remont łazienki,
Remont łazienki, Gliwice

2700 zł do 4500 zł

Cena, Położenie kafelków w kuchni i łazience, 3×5 m
Remont łazienki, Rzezawa

450 zł do 750 zł

Cena, Montaż kabiny prysznicowej, sedesu i deszczowicy, 3 szt.
Remont łazienki, Rumia

180 zł do 300 zł

Cena, Montaż sedesu, 1
Remont łazienki, Blachownia

90 zł do 150 zł

Cena, Remont łazienki i toalety, Mniej niż 4m2
Remont łazienki, Pabianice

2250 zł do 3750 złZobacz inne zakończone projekty i ceny

Remont łazienki cennik

Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

1735+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA Remont łazienki
BEZPŁATNE USŁUGI
BEZ PROWIZJI
OTRZYMAJ OFERTĘ

Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze Remont łazienki?

 • Remont łazienki Warszawa
 • Remont łazienki Kraków
 • Remont łazienki Łódź
 • Remont łazienki Poznań
 • Remont łazienki Wrocław
 • Remont łazienki Będzin
 • Remont łazienki Bełchatów
 • Remont łazienki Biała Podlaska
 • Remont łazienki Białystok
 • Remont łazienki Bielsko-Biała
 • Remont łazienki Bydgoszcz
 • Remont łazienki Bytom
 • Remont łazienki Chełm
 • Remont łazienki Chorzów
 • Remont łazienki Częstochowa
 • Remont łazienki Dąbrowa Górnicza
 • Remont łazienki Elbląg
 • Remont łazienki Ełk
 • Remont łazienki Gdańsk
 • Remont łazienki Gdynia
 • Remont łazienki Gliwice
 • Remont łazienki Głogów
 • Remont łazienki Gniezno
 • Remont łazienki Gorzów Wielkopolski
 • Remont łazienki Grudziądz
 • Remont łazienki Inowrocław
 • Remont łazienki Jastrzębie-Zdrój
 • Remont łazienki Jelenia Góra
 • Remont łazienki Kalisz
 • Remont łazienki Katowice
 • Remont łazienki Kędzierzyn-Koźle
 • Remont łazienki Kielce
 • Remont łazienki Konin
 • Remont łazienki Koszalin
 • Remont łazienki Legnica
 • Remont łazienki Leszno
 • Remont łazienki Lubin
 • Remont łazienki Lublin
 • Remont łazienki Łomża
 • Remont łazienki Mielec
 • Remont łazienki Nowy Sącz
 • Remont łazienki Olsztyn
 • Remont łazienki Opole
 • Remont łazienki Ostrów Wielkopolski
 • Remont łazienki Ostrowiec Świętokrzyski
 • Remont łazienki Pabianice
 • Remont łazienki Piła
 • Remont łazienki Piotrków Trybunalski
 • Remont łazienki Płock
 • Remont łazienki Pruszków
 • Remont łazienki Przemyśl
 • Remont łazienki Radom
 • Remont łazienki Ruda Śląska
 • Remont łazienki Rybnik
 • Remont łazienki Rzeszów
 • Remont łazienki Siedlce
 • Remont łazienki Słupsk
 • Remont łazienki Sosnowiec
 • Remont łazienki Stalowa Wola
 • Remont łazienki Stargard
 • Remont łazienki Suwałki
 • Remont łazienki Świdnica
 • Remont łazienki Szczecin
 • Remont łazienki Tarnów
 • Remont łazienki Tarnowskie Góry
 • Remont łazienki Tczew
 • Remont łazienki Tomaszów Mazowiecki
 • Remont łazienki Toruń
 • Remont łazienki Tychy
 • Remont łazienki Wałbrzych
 • Remont łazienki Włocławek
 • Remont łazienki Zabrze
 • Remont łazienki Zgierz
 • Remont łazienki Zielona Góra
 • Remont łazienki Żory
 • Remont łazienki Legionowo
 • Remont łazienki Ostrołęka
 • Remont łazienki Racibórz
 • Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
  © 2023 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone