Drzwi zewnętrzne Cena

Ile kosztują drzwi zewnętrzne? Cena drzwi wejściowych uzależniona jest od rodzaju materiału, wymiarów, części przeszklonych, zdobień, elementów zabezpieczających oraz producenta. Do najtańszych należą drzwi wejściowe z PCV, za które trzeba zapłacić od 900 do 1.100 PLN. Ceny drewnianych drzwi wejściowych wahają się od 1.000 do 4.000 PLN. Aluminiowe drzwi wejściowe są nieco droższe - od 2.000 do 6.000 PLN, natomiast połączenie drewna i aluminium kosztuje od 2.500 do 6.500 PLN.

Komu powierzyć instalację drzwi wejściowych? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych dostawców drzwi wejściowych w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Poproś o ofertę:
WYŚLIJ ZAPYTANIE

CENA DRZWI WEJŚCIOWYCH PCV


Cena zakupu i montażu drzwi wejściowych PCV 100x210 cm z izolacją termiczną i akustyczną.

900.00 zł/szt

BARDZO NISKA CENA
zł/szt

ŚREDNIA CENA
1300.00 zł/szt

NAJWYŻSZA CENA
CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
Drzwi zewnętrzne Cena

INNE CENY ZA DRZWI ZEWNĘTRZNE

Wasza ilość

jednostka

orientacyjna cena

Wasza cena

Drewniane drzwi wejściowe

Cena zakupu i montażu drzwi wejściowych drewnianych 100x210 cm z izolacją termiczną i akustyczną.zł/szt

szt
zapytania>

Aluminiowe drzwi wejściowe

Cena aluminiowych drzwi wejściowych. Cena aluminiowych drzwi wejściowych z klasycznym okuciem i klamką ze stali nierdzewnej, niskim progiem aluminiowym i ochroną termiczną 100x210 cm. Cena montażu drzwi bez szyby.zł/szt

szt
zapytania>

Drzwi wejściowe drewniano-aluminiowe

Cena zakupu i montażu drzwi wejściowych drewniano-aluminiowych 100x210 cm z izolacją termiczną i akustyczną.zł/szt

szt
zapytania>
RAZEM:
WYŚLIJ ZAPYTANIE >

Drzwi zewnętrzne PCV


Ile kosztują drzwi zewnętrzne PCV? Ceny drzwi wejściowych z PCV różnią się w zależności od tego, czy...

Sprawdź też: Drzwi zewnętrzne PCV Cena

Drzwi zewnętrzne ALU


Ile kosztują drzwi zewnętrzne ALU? Ceny aluminiowych drzwi wejściowych różnią się w zależności od ro...

Sprawdź też: Drzwi zewnętrzne ALU Cena

Drzwi zewnętrzne drewniane


Ile kosztują drzwi zewnętrzne drewniane? Ceny drewnianych drzwi wejściowych różnią się w zależności ...

Sprawdź też: Drzwi zewnętrzne drewniane Cena

Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

Pomysły na urządzenie domu

Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

Drzwi zewnętrzne - wszystko, co trzeba wiedzieć

 

1. Drzwi zewnętrzne wejściowe – co trzeba wiedzieć?

1.1. Bezpieczeństwo drzwi

Ponieważ drzwi zewnętrzne wejściowe stanowią dostęp do wnętrza każdego domu lub mieszkania, muszą być również ochroną. Drzwi wejściowe zapewniają bezpieczeństwo domu i gospodarstwa domowego, gdy są wykonane z solidnych i trwałych materiałów oraz gdy się odpowiednio zamykają. Nowoczesne techniki i technologie umożliwiają dziś zabezpieczenie przejścia nie tylko klasycznym zamkiem na klucz, ale także znacznie bardziej praktycznym zamkiem elektronicznym wykorzystującym karty, kody, telefony czy odciski palców. Zaletą zamków elektronicznych jest kontrola i monitoring – dokładne rejestrowanie wejść i wyjść, większe bezpieczeństwo, długowieczność i mniejsza możliwość wystąpienia zdarzeń niepożądanych. Jeśli zgubisz klasyczny klucz, musisz wymienić cały zamek i wszystkie istniejące zestawy kluczy, a jeśli zgubisz kartę, wystarczy usunąć uprawnienia dostępu z systemu. Ze względu na te wszystkie zalety, pomimo wyższej ceny, coraz więcej osób decyduje się na zamki elektroniczne.

1.2. Izolacja termiczna drzwi

Drzwi wejściowe, podobnie jak inne elementy stolarki w gospodarstwie domowym, mają duży wpływ na bilans energetyczny. To, czy drzwi będą dobrym izolatorem termicznym, czy nie, determinuje wybór materiałów, z których są wykonane, ich grubość oraz sposób montażu. Na rynku są obecnie drzwi, które pozwalają na zminimalizowanie strat ciepła, ale muszą być zamontowane w sposób stosowany w domach pasywnych, czyli wartość ta musi być mniejsza niż Ud = 0,8 W/m2K. Tak wysoką izolację uzyskuje się dzięki specjalnemu wypełnieniu skrzydła drzwi i samej grubości. Jednak drzwi wejściowe to nadal jeden z najsłabszych punktów izolacji domu czy mieszkania, szczególnie ze względu na wpływ warunków atmosferycznych, dlatego też warto zwrócić na to uwagę.

1.3. Izolacja akustyczna

Izolacyjność akustyczna drzwi wejściowych jest również bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na jakość życia w domu lub mieszkaniu. Oprócz materiału i grubości drzwi na stopień izolacji duży wpływ ma jakość samych drzwi jak i sposób montażu, czyli szczelność połączeń wokół drzwi

1.4. Ochrona przeciwpożarowa

Drzwi przeciwpożarowe zapobiegają rozprzestrzenianiu się ognia w pomieszczeniach domowych lub pomocniczych. Najczęściej spotykamy je w obiektach użyteczności publicznej i biznesowych, ale także w budynkach mieszkaniowych, takie drzwi zapewniają większe bezpieczeństwo. Certyfikowane drzwi przeciwpożarowe zatrzymują ogień przez co najmniej 30 minut, a im więcej mają elementów ochronnych, tym dłużej chronią dom.

1.5. Wygląd drzwi

Drzwi zewnętrzne powinny współgrać z wyglądem całego domu lub budynku, uzupełniając go lub ulepszając. Producenci i oferenci drzwi wejściowych dążą zatem do tego, aby były w jak największej liczbie kolorów, kształtów, kombinacji materiałów, modeli i rozwiązań, aby każdy klient mógł znaleźć coś dla swoich życzeń i możliwości. Jeśli mimo tak dużego wyboru drzwi fabrycznych nie znajdziesz tego, czego szukasz, zawsze możesz zamówić drzwi wejściowe na wymiar.

2. Wybór oferentów i wykonawców prac

Niezależnie od tego, czy jest to nowy budynek, czy remont starego domu, szukając odpowiednich drzwi zewnętrznych, natkniesz się na bardzo długą listę oferentów i wykonawców prac. Konkurencja jest bardzo zacięta. Jak więc dobrze wybrać?

Drzwi zewnętrzne
Każdy dom powinien mieć pod każdym względem odpowiednie drzwi wejściowe

 

2.1. Gwarancja, okres gwarancji

Pierwszym znakiem jakości wykonania jest okres gwarancji. Oferenci wysokiej jakości drzwi zewnętrznych wejściowych oferują co najmniej dziesięcioletnią gwarancję systemową. W okresie gwarancji drzwi muszą być wolne od wad wizualnych i funkcjonalnych. Taką trwałość zapewniają wysokiej jakości materiały i wykonanie.

2.2. Własni fachowcy i zapewnione wsparcie

Jakość instalacji jest niezwykle ważnym czynnikiem. Źle zamontowane drzwi mogą zniweczyć wszystkie wspaniałe cechy drzwi! Dlatego, powiedzmy, konieczne jest, aby sprzedawca miał swoich fachowców, a nie zatrudniał podwykonawców. Tylko w ten sposób można mieć dokładny wgląd i kontrolę całego procesu instalacji aż do najdrobniejszych szczegółów, takich jak śruby i elementy dodatkowe, a tym samym zagwarantować jakość. Nie mniej ważny jest fakt, że w razie potrzeby możesz zwrócić się o pomoc i otrzymać terminową i szybką naprawę.

2.3. Dowód jakości

O jakości prac świadczą certyfikaty, czyli odpowiednia dokumentacja, którą oferent może pokazać podczas zawierania umowy i wydać po zakończeniu prac. Oprócz specyfikacji technicznych powinny istnieć (w zależności od rodzaju i typu drzwi) certyfikaty bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej, zgodności z normami środowiskowymi i tym podobne.

3. Różne metody montażu

3.1. W zależności od rodzaju obiektu

Drzwi wejściowe do mieszkania różnią się wyglądem i przeznaczeniem od drzwi zewnętrznych wejściowych do domu.

Drzwi zewnętrzne wejściowe do domu

Na rynku jest niesamowita liczba drzwi zewnętrznych, niezależnie od tego, czy szukasz ich według stylu, typu, modelu czy koloru, i po prostu nie sposób nie znaleźć odpowiednich. Bardzo często drzwi wejściowe są przeszklone lub mają szklane powierzchnie po bokach lub nad nimi (świetlik). Drzwi zewnętrzne wejściowe do domu mają generalnie twardszą strukturę i konstrukcję, a także lepszą izolację termiczną i akustyczną, ponieważ są również narażone na działanie warunków atmosferycznych.

Drzwi wejściowe do mieszkania

Mieszkania na ogół mają mniejsze i cieńsze drzwi niż w domach, są prostsze w konstrukcji i zazwyczaj z jednego materiału, tego samego koloru i bez przeszkleń. Ponieważ do mieszkania nie wchodzi się bezpośrednio z ulicy, ale ze wspólnych korytarzy i schodów, izolacja termiczna jest nieco mniej ważna niż w przypadku domów. Ważniejsza jest dla nich ochrona akustyczna i przeciwpożarowa.

3.2. Zgodnie z materiałem

Estetyka i walory użytkowe drzwi zależą od materiału. Możliwości łączenia materiałów i kolorów są niemal nieograniczone i dla każdego mieszkania można znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. Jednak każdy materiał ma swoje lepsze i gorsze właściwości.

Drewniane drzwi wejściowe

Dostawcy drzwi drewnianych w większości przestrzegają norm środowiskowych i wpisują się w środowisko naturalne. Drewno samo w sobie jest materiałem naturalnym i ciepłym, dlatego w każdej postaci bardzo korzystnie wpływa na mikroklimat i przyjemne przebywanie w przestrzeni. Pod względem izolacji wysokiej jakości drzwi drewniane nie pozostają w tyle za drzwiami wykonanymi z innych materiałów. Zwykle mówi się, że drzwi drewniane są bardziej wrażliwe niż inne, ale chociaż czynniki meteorologiczne nie są bez znaczenia, drzwi te mogą przetrwać dziesiątki lat.

Drzwi wejściowe PCV

Istnieje również niezliczona ilość oferentów drzwi wykonanych z materiałów sztucznych. Korzystne dla nich jest to, że drzwi z PCV produkuje się szybciej i łatwiej, a ich ceny są bardzo przystępne. Jednocześnie zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną, wyjątkowo wytrzymują wpływy zewnętrzne i są łatwe w utrzymaniu. Zalecamy w tym przypadku zwrócenie szczególnej uwagi na wiarygodność oferenta (certyfikaty, gwarancje, montaż, serwis).

Drzwi wejściowe ALU

Wśród materiałów najczęściej stosowanych na drzwi wejściowe, aluminium jest najbardziej cenionym, najbardziej odpornym i najtrwalszym. Stosuje się go samodzielnie lub w połączeniu z drewnem, podwajając w ten sposób liczbę możliwych wariacji elementów wizualnych i użytkowych. Najczęściej takie drzwi wejściowe są wykonane tak, aby na zewnątrz, na stronie narażonej na wpływy atmosferyczne znajdowało się aluminium, a od wewnątrz lite drewno. Takie drzwi, co zrozumiałe, należą również do najdroższych; wysoka cena jest uzasadniona oczekiwaną długą żywotnością oraz niezmienionym wyglądem.

4. Drzwi zewnętrzne wejściowe akcja/style/trendy.

4.1. Szkło

Więcej szkła zawsze oznacza więcej światła! Można powiedzieć, że jest to trend ostatnich lat. Możliwość łączenia szkła i innych materiałów daje niesamowitą ilość bardzo ciekawych rozwiązań, zarówno dla samych drzwi, jak i sposobu ich wpasowania w przestrzeń.

4.2. Kolor

Można powiedzieć, że zwykły, klasyczny sposób myślenia jest taki, że drzwi powinny być dopasowane do reszty mebli. Odważniejszym i coraz bardziej popularnym sposobem patrzenia na rzeczy jest to, aby drzwi i całe wejście były jak najbardziej zaakcentowane, podkreślone kolorem. Co więcej, im śmielsze, tym lepiej! Im bardziej odważne, tym bardziej nowoczesne!

4.3. Czyste linie

Czyste, zredukowane i proste linie coraz częściej przeważają nad tradycyjnymi stylami. Czysta geometria, płaskie powierzchnie, minimalistyczna ekspresja.

4.4. Duże wymiary

Duże drzwi optycznie powiększają całe wejście i wpuszczają więcej światła. Większe, w rzeczywistości szersze drzwi wejściowe, są również bardziej funkcjonalne, ponieważ łatwiej jest przez nie wnosić i wynosić rzeczy, wyprowadzić wózki i tak dalej.

 

 

DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMUREGULACJA DRZWI WEJŚCIOWYCH

Dzien dobry,

Potrzebuje regulacje drzwi wejściowych najprawdopodobnie na zawiasach i zlikwidowanie luzu przy klamce 405 1 do 675 zł


........

DRZWI DO SIENI

Drzwi do sieni 2430 1 do 4050 zł


........

DRZWI ZEWNĘTRZNE

Dzień dobry,

zlecę pomiar oraz montaż drzwi zewnętrznych do klatki

Pozdrawiam. 4050 1 do 6750 zł


........

CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

CENA, DRZWI ZEWNETRZNE, 1
Drzwi zewnętrzne, Baraniec

630 zł do 1050 zł

CENA, DRZWI ZEWNĘTRZNE DREWNIANE DO WYMIANY NA DRZWI OCIEPLONE, 1 SZT.
Drzwi zewnętrzne, Brzeg Dolny

1350 zł do 2250 zł

CENA, DRZWI ZEWNĘTRZNE , SZTUKA ,80 CM SZER
Drzwi zewnętrzne, Stary Brus

540 zł do 900 zł

CENA, MONTAŻ DRZWI ZEWNĘTRZNE , 1
Drzwi zewnętrzne, Dobra

90 zł do 150 zł

CENA, DRZWI ZEWNĘTRZNE DO DOMU DOPASOWANE DO METALOWEJ OŚCIEŻNICY , 1, OK 2/1M
Drzwi zewnętrzne, Robaczyn

630 zł do 1050 zł

CENA, WYMIANA DRZWI ZEWNETRZNYCH , 1
Drzwi zewnętrzne, Nowa Ruda

1350 zł do 2250 zł

CENA, DRZWI ZEWNĘTRZNE DREWNIANE ORAZ MONTAŻ, 100X190- JEDNE
Drzwi zewnętrzne, Damnica

900 zł do 1500 zł

CENA, DRZWI WEJŚCIOWE, 1 SZT.
Drzwi zewnętrzne, Markuszów

270 zł do 450 zł

CENA, DRZWI ZEWNĘTRZNYCH , 1
Drzwi zewnętrzne, Goleniów

900 zł do 1500 zł

CENA, MONTAŻ DRZWI ANTYWŁAMANIOWYCH, 1 SZT
Drzwi zewnętrzne, Legnica

900 zł do 1500 zł

CENA, ZAKUP Z MONTAŻEM DRZWI WEJŚCIOWYCH DO MIESZKANIA W BLOKU,
Drzwi zewnętrzne, Niechlów

990 zł do 1650 zł

CENA, OTAPICEROWANIE I WYGŁUSZENIE DRZWI, 1 SZT.
Drzwi zewnętrzne, Płock

180 zł do 300 zł

CENA, DRZWI ZEW. PCVDO DOMU JEDNORODZINNEGO., 1 SZT.
Drzwi zewnętrzne, Prostynia

270 zł do 450 zł

CENA, USZCZELNIĆ ORAZ WYREGULOWAĆ WSZYSTKIE OKNA I DRZWI W PENSJONACIE, ŁĄCZNIE OK. 150 SZT. OKIEN I DRZWI
Drzwi zewnętrzne, Zakopane

24300 zł do 40500 zł

CENA, DOPASOWANIE NOWYCH DRZWI DO STARYCH RAM,
Drzwi zewnętrzne, Tarnowskie Góry

450 zł do 750 zł

CENA, DRZWI ZEWNĘTRZNE GŁÓWNE I DO PIWNICY , 2
Drzwi zewnętrzne, Bagienice

1800 zł do 3000 zł

CENA, DRZWI ZEWNĘTRZNE PCV Z 1 BOKIEM, 150 NA 210
Drzwi zewnętrzne, Rodowo Małe

360 zł do 600 zł

CENA, ZEWNĘTRZNE DRZWI WEJŚCIOWE DO URZĘDU PRACY, 1 SZT.
Drzwi zewnętrzne, Chrzanów

900 zł do 1500 zł

CENA, DRZWI WEJŚCIOWE, 1
Drzwi zewnętrzne, Brześć Kujawski

630 zł do 1050 zł

CENA, DRZWI ZEWNĘTRZNE + MONTAŻ, 1 SZT.
Drzwi zewnętrzne, Borzymie

360 zł do 600 zł

CENA, DRWI WEJŚCIOWE DO MIESZKANIA W BLOKU. , SZER 90.
Drzwi zewnętrzne, Dobrzyca

270 zł do 450 zł

CENA, DRZWI ZEWNĘTRZNE DO MIESZKANIA, DŹWIĘKOSZCZELNE, ANTYWŁAMANIOWE, 2 SZT.
Drzwi zewnętrzne, Wałbrzych

1800 zł do 3000 zł

CENA, DRZWI ZEWNĘTRZNE , 2 SZT.
Drzwi zewnętrzne, Olsztyn

450 zł do 750 zł

CENA, DRZWI ZEWNĘTRZNE, 1 SZT.
Drzwi zewnętrzne, Orzysz

630 zł do 1050 zł

CENA, DRZWI ZEWNĘTRZNE DO DOMU (GŁÓWNE I GARAŻOWE),
Drzwi zewnętrzne, Śliwniki

1980 zł do 3300 zł

CENA, DRZWI ZEWNĘTRZNE, 1 SZT.
Drzwi zewnętrzne, Kowal

900 zł do 1500 zł

CENA, DRZWI ZEWNĘTRZNE, DWUSKRZYDŁOWE 120X190 CM.
Drzwi zewnętrzne, Rudy

630 zł do 1050 zł

CENA, DRZWI ZEWNĘTRZNE, 6 SZT.
Drzwi zewnętrzne, Jelcz-Laskowice

3600 zł do 6000 zł

CENA, DRZWI ZEWNĘTRZNE, 1 SZT
Drzwi zewnętrzne, Lubawka

270 zł do 450 zł

CENA, DRZWI NA WYMIAR Z OŚCIEŻNICĄ, 1
Drzwi zewnętrzne, Tryńcza

630 zł do 1050 zł

CENA, NOWE DZWI ZEWNĘTRZNE Z MONTAŻEM , 1 SZT.
Drzwi zewnętrzne, Przystajń

630 zł do 1050 złZobacz inne zakończone projekty i ceny

Drzwi zewnętrzne cennik

Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

931+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA DRZWI ZEWNĘTRZNE
BEZPŁATNE USŁUGI
BEZ PROWIZJI
OTRZYMAJ OFERTĘ

Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze DRZWI ZEWNĘTRZNE?

 • Drzwi zewnętrzne Warszawa
 • Drzwi zewnętrzne Kraków
 • Drzwi zewnętrzne Łódź
 • Drzwi zewnętrzne Poznań
 • Drzwi zewnętrzne Wrocław
 • Drzwi zewnętrzne Będzin
 • Drzwi zewnętrzne Bełchatów
 • Drzwi zewnętrzne Biała Podlaska
 • Drzwi zewnętrzne Białystok
 • Drzwi zewnętrzne Bielsko-Biała
 • Drzwi zewnętrzne Bydgoszcz
 • Drzwi zewnętrzne Bytom
 • Drzwi zewnętrzne Chełm
 • Drzwi zewnętrzne Chorzów
 • Drzwi zewnętrzne Częstochowa
 • Drzwi zewnętrzne Dąbrowa Górnicza
 • Drzwi zewnętrzne Elbląg
 • Drzwi zewnętrzne Ełk
 • Drzwi zewnętrzne Gdańsk
 • Drzwi zewnętrzne Gdynia
 • Drzwi zewnętrzne Gliwice
 • Drzwi zewnętrzne Głogów
 • Drzwi zewnętrzne Gniezno
 • Drzwi zewnętrzne Gorzów Wielkopolski
 • Drzwi zewnętrzne Grudziądz
 • Drzwi zewnętrzne Inowrocław
 • Drzwi zewnętrzne Jastrzębie-Zdrój
 • Drzwi zewnętrzne Jelenia Góra
 • Drzwi zewnętrzne Kalisz
 • Drzwi zewnętrzne Katowice
 • Drzwi zewnętrzne Kędzierzyn-Koźle
 • Drzwi zewnętrzne Kielce
 • Drzwi zewnętrzne Konin
 • Drzwi zewnętrzne Koszalin
 • Drzwi zewnętrzne Legnica
 • Drzwi zewnętrzne Leszno
 • Drzwi zewnętrzne Lubin
 • Drzwi zewnętrzne Lublin
 • Drzwi zewnętrzne Łomża
 • Drzwi zewnętrzne Mielec
 • Drzwi zewnętrzne Nowy Sącz
 • Drzwi zewnętrzne Olsztyn
 • Drzwi zewnętrzne Opole
 • Drzwi zewnętrzne Ostrów Wielkopolski
 • Drzwi zewnętrzne Ostrowiec Świętokrzyski
 • Drzwi zewnętrzne Pabianice
 • Drzwi zewnętrzne Piła
 • Drzwi zewnętrzne Piotrków Trybunalski
 • Drzwi zewnętrzne Płock
 • Drzwi zewnętrzne Pruszków
 • Drzwi zewnętrzne Przemyśl
 • Drzwi zewnętrzne Radom
 • Drzwi zewnętrzne Ruda Śląska
 • Drzwi zewnętrzne Rybnik
 • Drzwi zewnętrzne Rzeszów
 • Drzwi zewnętrzne Siedlce
 • Drzwi zewnętrzne Słupsk
 • Drzwi zewnętrzne Sosnowiec
 • Drzwi zewnętrzne Stalowa Wola
 • Drzwi zewnętrzne Stargard
 • Drzwi zewnętrzne Suwałki
 • Drzwi zewnętrzne Świdnica
 • Drzwi zewnętrzne Szczecin
 • Drzwi zewnętrzne Tarnów
 • Drzwi zewnętrzne Tarnowskie Góry
 • Drzwi zewnętrzne Tczew
 • Drzwi zewnętrzne Tomaszów Mazowiecki
 • Drzwi zewnętrzne Toruń
 • Drzwi zewnętrzne Tychy
 • Drzwi zewnętrzne Wałbrzych
 • Drzwi zewnętrzne Włocławek
 • Drzwi zewnętrzne Zabrze
 • Drzwi zewnętrzne Zgierz
 • Drzwi zewnętrzne Zielona Góra
 • Drzwi zewnętrzne Żory
 • Drzwi zewnętrzne Legionowo
 • Drzwi zewnętrzne Ostrołęka
 • Drzwi zewnętrzne Racibórz
 • © 2023 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone