Dla obszaru

  Drzwi zewnętrzne Cena

  Ile kosztują drzwi zewnętrzne? Cena drzwi wejściowych uzależniona jest od rodzaju materiału, wymiarów, części przeszklonych, zdobień, elementów zabezpieczających oraz producenta. Do najtańszych należą drzwi wejściowe z PCV, za które trzeba zapłacić od 900 do 1.100 PLN. Ceny drewnianych drzwi wejściowych wahają się od 1.000 do 4.000 PLN. Aluminiowe drzwi wejściowe są nieco droższe - od 2.000 do 6.000 PLN, natomiast połączenie drewna i aluminium kosztuje od 2.500 do 6.500 PLN.

  Komu powierzyć instalację drzwi wejściowych? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych dostawców drzwi wejściowych w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

  Szybko znajdź fachowca - łatwo i bezpłatnie!
  Wyślij zapytanie

  Cena drzwi wejściowych PCV


  Cena zakupu i montażu drzwi wejściowych PCV 100x210 cm z izolacją termiczną i akustyczną.

  900.00 zł/szt

  BARDZO NISKA CENA
  1100.00 zł/szt

  ŚREDNIA CENA
  1300.00 zł/szt

  NAJWYŻSZA CENA
  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  INNE CENY ZA Drzwi zewnętrzne (2024)

  Wasza ilość

  jednostka

  orientacyjna cena

  Wasza cena

  Aluminiowe drzwi wejściowe

  Cena aluminiowych drzwi wejściowych. Cena aluminiowych drzwi wejściowych z klasycznym okuciem i klamką ze stali nierdzewnej, niskim progiem aluminiowym i ochroną termiczną 100x210 cm. Cena montażu drzwi bez szyby.


  szt

  zł/szt

  Drewniane drzwi wejściowe

  Cena zakupu i montażu drzwi wejściowych drewnianych 100x210 cm z izolacją termiczną i akustyczną.


  szt

  zł/szt

  Drzwi wejściowe drewniano-aluminiowe

  Cena zakupu i montażu drzwi wejściowych drewniano-aluminiowych 100x210 cm z izolacją termiczną i akustyczną.


  szt

  zł/szt

  orientacyjna cena
  wyślij zapytanie >

  Drzwi zewnętrzne PCV


  Ile kosztują drzwi zewnętrzne PCV? Ceny drzwi wejściowych z PCV różnią się w zależności od tego, czy...

  Sprawdź też: Drzwi zewnętrzne PCV Cena

  Drzwi zewnętrzne ALU


  Ile kosztują drzwi zewnętrzne ALU? Ceny aluminiowych drzwi wejściowych różnią się w zależności od ro...

  Sprawdź też: Drzwi zewnętrzne ALU Cena

  Drzwi zewnętrzne drewniane


  Ile kosztują drzwi zewnętrzne drewniane? Ceny drewnianych drzwi wejściowych różnią się w zależności ...

  Sprawdź też: Drzwi zewnętrzne drewniane Cena

  Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

  Drzwi zewnętrzne - wszystko, co trzeba wiedzieć

   

  1. Drzwi zewnętrzne wejściowe – co trzeba wiedzieć?

  1.1. Bezpieczeństwo drzwi

  Ponieważ drzwi zewnętrzne wejściowe stanowią dostęp do wnętrza każdego domu lub mieszkania, muszą być również ochroną. Drzwi wejściowe zapewniają bezpieczeństwo domu i gospodarstwa domowego, gdy są wykonane z solidnych i trwałych materiałów oraz gdy się odpowiednio zamykają. Nowoczesne techniki i technologie umożliwiają dziś zabezpieczenie przejścia nie tylko klasycznym zamkiem na klucz, ale także znacznie bardziej praktycznym zamkiem elektronicznym wykorzystującym karty, kody, telefony czy odciski palców. Zaletą zamków elektronicznych jest kontrola i monitoring – dokładne rejestrowanie wejść i wyjść, większe bezpieczeństwo, długowieczność i mniejsza możliwość wystąpienia zdarzeń niepożądanych. Jeśli zgubisz klasyczny klucz, musisz wymienić cały zamek i wszystkie istniejące zestawy kluczy, a jeśli zgubisz kartę, wystarczy usunąć uprawnienia dostępu z systemu. Ze względu na te wszystkie zalety, pomimo wyższej ceny, coraz więcej osób decyduje się na zamki elektroniczne.

  1.2. Izolacja termiczna drzwi

  Drzwi wejściowe, podobnie jak inne elementy stolarki w gospodarstwie domowym, mają duży wpływ na bilans energetyczny. To, czy drzwi będą dobrym izolatorem termicznym, czy nie, determinuje wybór materiałów, z których są wykonane, ich grubość oraz sposób montażu. Na rynku są obecnie drzwi, które pozwalają na zminimalizowanie strat ciepła, ale muszą być zamontowane w sposób stosowany w domach pasywnych, czyli wartość ta musi być mniejsza niż Ud = 0,8 W/m2K. Tak wysoką izolację uzyskuje się dzięki specjalnemu wypełnieniu skrzydła drzwi i samej grubości. Jednak drzwi wejściowe to nadal jeden z najsłabszych punktów izolacji domu czy mieszkania, szczególnie ze względu na wpływ warunków atmosferycznych, dlatego też warto zwrócić na to uwagę.

  1.3. Izolacja akustyczna

  Izolacyjność akustyczna drzwi wejściowych jest również bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na jakość życia w domu lub mieszkaniu. Oprócz materiału i grubości drzwi na stopień izolacji duży wpływ ma jakość samych drzwi jak i sposób montażu, czyli szczelność połączeń wokół drzwi

  1.4. Ochrona przeciwpożarowa

  Drzwi przeciwpożarowe zapobiegają rozprzestrzenianiu się ognia w pomieszczeniach domowych lub pomocniczych. Najczęściej spotykamy je w obiektach użyteczności publicznej i biznesowych, ale także w budynkach mieszkaniowych, takie drzwi zapewniają większe bezpieczeństwo. Certyfikowane drzwi przeciwpożarowe zatrzymują ogień przez co najmniej 30 minut, a im więcej mają elementów ochronnych, tym dłużej chronią dom.

  1.5. Wygląd drzwi

  Drzwi zewnętrzne powinny współgrać z wyglądem całego domu lub budynku, uzupełniając go lub ulepszając. Producenci i oferenci drzwi wejściowych dążą zatem do tego, aby były w jak największej liczbie kolorów, kształtów, kombinacji materiałów, modeli i rozwiązań, aby każdy klient mógł znaleźć coś dla swoich życzeń i możliwości. Jeśli mimo tak dużego wyboru drzwi fabrycznych nie znajdziesz tego, czego szukasz, zawsze możesz zamówić drzwi wejściowe na wymiar.

  2. Wybór oferentów i wykonawców prac

  Niezależnie od tego, czy jest to nowy budynek, czy remont starego domu, szukając odpowiednich drzwi zewnętrznych, natkniesz się na bardzo długą listę oferentów i wykonawców prac. Konkurencja jest bardzo zacięta. Jak więc dobrze wybrać?

  Drzwi zewnętrzne
  Każdy dom powinien mieć pod każdym względem odpowiednie drzwi wejściowe

   

  2.1. Gwarancja, okres gwarancji

  Pierwszym znakiem jakości wykonania jest okres gwarancji. Oferenci wysokiej jakości drzwi zewnętrznych wejściowych oferują co najmniej dziesięcioletnią gwarancję systemową. W okresie gwarancji drzwi muszą być wolne od wad wizualnych i funkcjonalnych. Taką trwałość zapewniają wysokiej jakości materiały i wykonanie.

  2.2. Własni fachowcy i zapewnione wsparcie

  Jakość instalacji jest niezwykle ważnym czynnikiem. Źle zamontowane drzwi mogą zniweczyć wszystkie wspaniałe cechy drzwi! Dlatego, powiedzmy, konieczne jest, aby sprzedawca miał swoich fachowców, a nie zatrudniał podwykonawców. Tylko w ten sposób można mieć dokładny wgląd i kontrolę całego procesu instalacji aż do najdrobniejszych szczegółów, takich jak śruby i elementy dodatkowe, a tym samym zagwarantować jakość. Nie mniej ważny jest fakt, że w razie potrzeby możesz zwrócić się o pomoc i otrzymać terminową i szybką naprawę.

  2.3. Dowód jakości

  O jakości prac świadczą certyfikaty, czyli odpowiednia dokumentacja, którą oferent może pokazać podczas zawierania umowy i wydać po zakończeniu prac. Oprócz specyfikacji technicznych powinny istnieć (w zależności od rodzaju i typu drzwi) certyfikaty bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej, zgodności z normami środowiskowymi i tym podobne.

  3. Różne metody montażu

  3.1. W zależności od rodzaju obiektu

  Drzwi wejściowe do mieszkania różnią się wyglądem i przeznaczeniem od drzwi zewnętrznych wejściowych do domu.

  Drzwi zewnętrzne wejściowe do domu

  Na rynku jest niesamowita liczba drzwi zewnętrznych, niezależnie od tego, czy szukasz ich według stylu, typu, modelu czy koloru, i po prostu nie sposób nie znaleźć odpowiednich. Bardzo często drzwi wejściowe są przeszklone lub mają szklane powierzchnie po bokach lub nad nimi (świetlik). Drzwi zewnętrzne wejściowe do domu mają generalnie twardszą strukturę i konstrukcję, a także lepszą izolację termiczną i akustyczną, ponieważ są również narażone na działanie warunków atmosferycznych.

  Drzwi wejściowe do mieszkania

  Mieszkania na ogół mają mniejsze i cieńsze drzwi niż w domach, są prostsze w konstrukcji i zazwyczaj z jednego materiału, tego samego koloru i bez przeszkleń. Ponieważ do mieszkania nie wchodzi się bezpośrednio z ulicy, ale ze wspólnych korytarzy i schodów, izolacja termiczna jest nieco mniej ważna niż w przypadku domów. Ważniejsza jest dla nich ochrona akustyczna i przeciwpożarowa.

  3.2. Zgodnie z materiałem

  Estetyka i walory użytkowe drzwi zależą od materiału. Możliwości łączenia materiałów i kolorów są niemal nieograniczone i dla każdego mieszkania można znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. Jednak każdy materiał ma swoje lepsze i gorsze właściwości.

  Drewniane drzwi wejściowe

  Dostawcy drzwi drewnianych w większości przestrzegają norm środowiskowych i wpisują się w środowisko naturalne. Drewno samo w sobie jest materiałem naturalnym i ciepłym, dlatego w każdej postaci bardzo korzystnie wpływa na mikroklimat i przyjemne przebywanie w przestrzeni. Pod względem izolacji wysokiej jakości drzwi drewniane nie pozostają w tyle za drzwiami wykonanymi z innych materiałów. Zwykle mówi się, że drzwi drewniane są bardziej wrażliwe niż inne, ale chociaż czynniki meteorologiczne nie są bez znaczenia, drzwi te mogą przetrwać dziesiątki lat.

  Drzwi wejściowe PCV

  Istnieje również niezliczona ilość oferentów drzwi wykonanych z materiałów sztucznych. Korzystne dla nich jest to, że drzwi z PCV produkuje się szybciej i łatwiej, a ich ceny są bardzo przystępne. Jednocześnie zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną, wyjątkowo wytrzymują wpływy zewnętrzne i są łatwe w utrzymaniu. Zalecamy w tym przypadku zwrócenie szczególnej uwagi na wiarygodność oferenta (certyfikaty, gwarancje, montaż, serwis).

  Drzwi wejściowe ALU

  Wśród materiałów najczęściej stosowanych na drzwi wejściowe, aluminium jest najbardziej cenionym, najbardziej odpornym i najtrwalszym. Stosuje się go samodzielnie lub w połączeniu z drewnem, podwajając w ten sposób liczbę możliwych wariacji elementów wizualnych i użytkowych. Najczęściej takie drzwi wejściowe są wykonane tak, aby na zewnątrz, na stronie narażonej na wpływy atmosferyczne znajdowało się aluminium, a od wewnątrz lite drewno. Takie drzwi, co zrozumiałe, należą również do najdroższych; wysoka cena jest uzasadniona oczekiwaną długą żywotnością oraz niezmienionym wyglądem.

  4. Drzwi zewnętrzne wejściowe akcja/style/trendy.

  4.1. Szkło

  Więcej szkła zawsze oznacza więcej światła! Można powiedzieć, że jest to trend ostatnich lat. Możliwość łączenia szkła i innych materiałów daje niesamowitą ilość bardzo ciekawych rozwiązań, zarówno dla samych drzwi, jak i sposobu ich wpasowania w przestrzeń.

  4.2. Kolor

  Można powiedzieć, że zwykły, klasyczny sposób myślenia jest taki, że drzwi powinny być dopasowane do reszty mebli. Odważniejszym i coraz bardziej popularnym sposobem patrzenia na rzeczy jest to, aby drzwi i całe wejście były jak najbardziej zaakcentowane, podkreślone kolorem. Co więcej, im śmielsze, tym lepiej! Im bardziej odważne, tym bardziej nowoczesne!

  4.3. Czyste linie

  Czyste, zredukowane i proste linie coraz częściej przeważają nad tradycyjnymi stylami. Czysta geometria, płaskie powierzchnie, minimalistyczna ekspresja.

  4.4. Duże wymiary

  Duże drzwi optycznie powiększają całe wejście i wpuszczają więcej światła. Większe, w rzeczywistości szersze drzwi wejściowe, są również bardziej funkcjonalne, ponieważ łatwiej jest przez nie wnosić i wynosić rzeczy, wyprowadzić wózki i tak dalej.

   

   

  Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze Drzwi zewnętrzne?

  DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMU  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
  Ostatnio opublikowane projekty

  Drzwi wejściowe do mieszkania w bloku

  Drzwi wejściowe do mieszkania w bloku wymiary zewnętrzne to 195cm x 84 5670 zł do 9450 zł

  ........

  Drzwi zewnętrzne w domu wolno stojącym

  drzwi zewnętrzne w domu wolno stojącym. dwa ;porządne zamki 6480 zł do 10800 zł

  ........

  montaż nowych okien/drzwi (czyste powietrze)

  Szukam wykonawcy montażu nowych okien/drzwi o parametrach zgodnych z programem czyste powietrze, załączam zdjęcia i wymiary okien/drzwi.

  Lokalizacja: Gostynin 11745 zł do 19575 zł

  ........

  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  Cena, Piaskowanie drzwi zewnętrznych i framug, 1szt.
  Drzwi zewnętrzne, Ustroń

  360 zł do 600 zł

  Cena, Wyciecie i montaz szyby w drzwiach wejsciowych,
  Drzwi zewnętrzne, Syców

  270 zł do 450 zł

  Cena, Dostawa i montaż drzwi technicznych stalowych wewnętrznych, 32 sztuki
  Drzwi zewnętrzne, Gliwice

  13500 zł do 22500 zł

  Cena, drzwi wejściowe w bloku, 1 szt
  Drzwi zewnętrzne, Olsztyn

  1440 zł do 2400 zł

  Cena, Wymiana drzwi wejściowych w mieszkaniu ,(blok), 1 szt
  Drzwi zewnętrzne, Świerczyna

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, Wymiana drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, 2
  Drzwi zewnętrzne, Rumunki Witkowskie

  2250 zł do 3750 zł

  Cena, zakup i montaz drzwi, 1
  Drzwi zewnętrzne, Kamienica Polska

  900 zł do 1500 zł

  Cena, witam , poszukuje drzwi zewnetrznych z mala szybka wzdluz drzwi, jakas, na ta chwile nie wiem
  Drzwi zewnętrzne, Gniew

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, montaż drzwi zewnętrznych ognioodpornych stalowe, 15 sztuk
  Drzwi zewnętrzne, Iława

  10800 zł do 18000 zł

  Cena, Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, 1 x zewnętrzne 6 pok.
  Drzwi zewnętrzne, Kalisz

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, Drzwi zewnętrzne z dostawką drewniane, 1 szt
  Drzwi zewnętrzne, Koplany

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Drewniane drzwi wejściowe, stylizowane., 2x2m
  Drzwi zewnętrzne, Śmidzięcino

  1710 zł do 2850 zł

  Cena, Drzwi wraz z kompletnym montażem,
  Drzwi zewnętrzne, Czarna Białostocka

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, montaż drzwi zewnętrzne stalowe dwuskrzydłowe, 5
  Drzwi zewnętrzne, Jeziorany

  3780 zł do 6300 zł

  Cena, Nowe dxrzwi wymiana montaz,
  Drzwi zewnętrzne, Żabia Wola

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Drzwi wejsciowe, 2 pary Drzwi 80E i 90E
  Drzwi zewnętrzne, Międzyzdroje

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Drzwi do piwnicy z montażem,
  Drzwi zewnętrzne, Bogatynia

  270 zł do 450 zł

  Cena, montaż drzwi w mieszkaniu, 80/200
  Drzwi zewnętrzne, Kąty Wrocławskie

  90 zł do 150 zł

  Cena, Drzwi zewnętrzne,
  Drzwi zewnętrzne, Różan

  720 zł do 1200 zł

  Cena, Drzwi zewnętrzne do budynku jednorodzinnego ., 1
  Drzwi zewnętrzne, Szczyrk

  720 zł do 1200 zł

  Cena, Regulacja drzwi wejściowych, 1 szt
  Drzwi zewnętrzne, Janówka

  90 zł do 150 zł

  Cena, Kontaktu odnośnie przyjazdu do wyceny , Wymiana okien, drzwi zewnętrzych w programie czyste powietrze
  Drzwi zewnętrzne, Bydgoszcz

  2700 zł do 4500 zł

  Cena, Drzwi do sieni, 100x210
  Drzwi zewnętrzne, Bełżyce

  540 zł do 900 zł

  Cena, Drzwi zewnętrzne ,
  Drzwi zewnętrzne, Elbląg

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Drzwi zewnetrzne, 1
  Drzwi zewnętrzne, Baraniec

  630 zł do 1050 zł

  Cena, Drzwi zewnętrzne drewniane do wymiany na drzwi ocieplone, 1 szt.
  Drzwi zewnętrzne, Brzeg Dolny

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, Drzwi zewnętrzne , sztuka ,80 cm szer
  Drzwi zewnętrzne, Stary Brus

  540 zł do 900 zł

  Cena, Montaż drzwi zewnętrzne , 1
  Drzwi zewnętrzne, Dobra

  90 zł do 150 zł

  Cena, Drzwi zewnętrzne do domu dopasowane do metalowej ościeżnicy , 1, ok 2/1m
  Drzwi zewnętrzne, Robaczyn

  630 zł do 1050 zł

  Cena, Wymiana drzwi zewnetrznych , 1
  Drzwi zewnętrzne, Nowa Ruda

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, drzwi zewnętrzne drewniane oraz montaż, 100x190- jedne
  Drzwi zewnętrzne, Damnica

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Drzwi wejściowe, 1 szt.
  Drzwi zewnętrzne, Markuszów

  270 zł do 450 zł

  Cena, Drzwi zewnętrznych , 1
  Drzwi zewnętrzne, Goleniów

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Montaż drzwi antywłamaniowych, 1 szt
  Drzwi zewnętrzne, Legnica

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Zakup z montażem drzwi wejściowych do mieszkania w bloku,
  Drzwi zewnętrzne, Niechlów

  990 zł do 1650 zł

  Cena, Otapicerowanie i wygłuszenie drzwi, 1 szt.
  Drzwi zewnętrzne, Płock

  180 zł do 300 zł  Pomysły na urządzenie domu

  Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

  Drzwi zewnętrzne cennik

  Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

  950+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA Drzwi zewnętrzne
  BEZPŁATNE USŁUGI
  BEZ PROWIZJI
  OTRZYMAJ OFERTĘ
  Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
  © 2024 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone