Okna PCV, okna plastikowe cena

Ile kosztują okna PCV? Okna PCV i stolarka PCV są najtańsze w porównaniu do aluminium i drewna. Cena okna plastikowego zależy od kształtu, rozmiaru, ramy, szyby oraz sposobu otwierania (stałe, skrzydłowe lub przesuwne). W przypadku zwykłego okna PCV z podwójnymi szybami należy odłożyć od 500 do 700 PLN / m2.

Komu powierzyć wykonanie okien PCV? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych oferentów okien PCV w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Poproś o ofertę:
WYŚLIJ ZAPYTANIE

CENA OKNA PCV


Cena okien PCV. Cena okien PCV ze szkłem dwuwarstwowym.

500.00 zł/m2

BARDZO NISKA CENA
zł/m2

ŚREDNIA CENA
700.00 zł/m2

NAJWYŻSZA CENA
CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
Okna PCV, okna plastikowe cena

INNE CENY ZA OKNA PCV, STOLARKA PCV

Wasza ilość

jednostka

orientacyjna cena

Wasza cena

Okno stałe PCV 100x100 cm cena / szt

Cena okna stałego PCV, dwuwarstwowego 100x100 cm. Cena dotyczy okna stałego PCV ze szkłem dwuwarstwowym (przewodność cieplna U = 1,4 W / m2K).zł/szt

szt
zapytania>

Okno PCV jednoskrzydłowe 100x100 cm cena / szt

Cena okna PCV jednoskrzydłowego, dwuwarstwowego o wymiarach 100x100 cm. Cena dotyczy okna PCV jednoskrzydłowego ze szkłem dwuwarstwowym (współczynnik przewodzenia ciepła U = 1,4 W / m2K).zł/szt

szt
zapytania>

Drzwi balkonowe PCV

Cena drzwi balkonowych PCV dwuwarstwowych 100x220 cm. Cena dotyczy drzwi balkonowych PCV ze szkłem dwuwarstwowym (współczynnik przewodzenia ciepła U = 1,2 W / m2K).zł/szt

szt
zapytania>

Okno stałe PCV 120x100 cm

Cena za stałe okno PCV 120x100 cm ze szkłem dwuwarstwowym wynosizł/szt

szt
zapytania>

Okno jednoskrzydłowe PCV 120x100 cm

Cena za okno PCV jednoskrzydłowe 120x100 cm ze szkłem dwuwarstwowym wynosizł/szt

szt
zapytania>

Drzwi balkonowe PCV jednoskrzydłowe, szkło dwuwarstwowe

Cena drzwi balkonowych PCV jednoskrzydłowych 110x210 cm ze szkłem dwuwarstwowym.zł/szt

szt
zapytania>

Drzwi balkonowe PCV jednoskrzydłowe, szkło trojwarstwowe

Cena drzwi balkonowych PCV jednoskrzydłowych 110x210 cm z trójwarstwowym szkłem.zł/szt

szt
zapytania>

Drzwi balkonowe PCV dwuskrzydłowe, szkło dwuwarstwowe

Cena drzwi balkonowych PCV dwuskrzydłowych 180x210 cm ze szkłem dwuwarstwowym.zł/szt

szt
zapytania>

Drzwi balkonowe PCV dwuskrzydłowe, szkło trójwarstwowe

Cena drzwi balkonowych PCV dwuskrzydłowych 180x210 cm z trójwarstwowym szkłem.zł/szt

szt
zapytania>

Okno PCV 80x180 cm cena / szt

Cena okna PCV jednoskrzydłowego 80x80 cm ze szkłem trójwarstwowym wynosizł/szt

szt
zapytania>

Okno PCV 60x100 cm cena / szt

Cena okna PCV jednoskrzydłowego 60x100 cm ze szkłem trójwarstwowym wynosizł/szt

szt
zapytania>

Okno PCV 120x90 cm cena / szt

Cena okna PCV jednoskrzydłowego 120x90 cm ze szkłem trójwarstwowym wynosizł/szt

szt
zapytania>

Okno PCV 120x140 cm cena / szt

Cena okna PCV jednoskrzydłowego 120x140 cm ze szkłem trójwarstwowym wynosizł/szt

szt
zapytania>

Okno PCV 140x140 cm cena / szt

Cena okna PCV jednoskrzydłowego 140x140 cm ze szkłem trójwarstwowym wynosizł/szt

szt
zapytania>
RAZEM:
WYŚLIJ ZAPYTANIE >

Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

Pomysły na urządzenie domu

Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

Okna PCV - plastikowe - wszystko, co trzeba wiedzieć

 

1. Okna PCV - co trzeba wiedzieć?

1.1. Zalety okien PCV

Łatwe do wykonania w dobrej cenie

Okna PCV to ostatnio najczęstszy wybór większości klientów. Niewątpliwie przede wszystkim ze względu na bardzo korzystną cenę, gdyż okna te są znacznie tańsze od aluminiowych i drewnianych.

Okna PCV
Wybierz najlepszego oferenta na okna PCV

 

Okna plastikowe są doskonałymi izolatorami termicznymi

Okna, podobnie jak inne elementy stolarki, znacząco wpływają na utratę ciepła w przestrzeni mieszkalnej lub biznesowej, która może sięgać nawet 30%. Na izolacyjność cieplną okien PVC ma wpływ grubość i przewodność cieplna ramy okiennej (oznaczenie Uf), przewodność cieplna szyby (oznaczenie Ug) oraz całkowita przewodność cieplna całego okna (oznaczenie Uw). Najważniejsze dla efektywności energetycznej jest to, że okna są nieprzepuszczalne, to znaczy mają potrójną izolację. Im niższy współczynnik przenikania ciepła (Uw) tym lepsze okna. Dlatego montując wysokiej jakości okna, można osiągnąć znaczne oszczędności w kosztach ogrzewania – czasami redukcja sięga nawet jednej trzeciej! Izolacyjność termiczną okien PCV można porównać do okien aluminiowych i drewnianych.

Okna plastikowe są świetnymi izolatorami dźwięku

Wybierając okna do swojego domu, pamiętaj o wpływie środowiska, w którym mieszkasz (ruch uliczny lub przyroda) i odpowiednio dobierz izolację akustyczną. Wartość izolacyjności akustycznej oznaczona jest znakiem Rw – im wyższa liczba, tym lepiej. Izolacyjność akustyczną okien PCV można porównać do aluminium i drewna.

Okna plastikowe i łatwa konserwacja

Okna PCV są bardzo łatwe w utrzymaniu. Wymagają od czasu do czasu przetarcia wilgotną szmatką. W przeciwieństwie do okien drewnianych nie wymagają regularnego malowania. Są odporne na kwasy, promieniowanie UV, korozję i ekstremalne warunki pogodowe. Jedyne, co jest zalecane, to smarowanie części metalowych wysokiej jakości olejem maszynowym.

Okna plastikowe wyglądają ładnie

Okna powinny stanowić dopełnienie estetyki przestrzeni i ogólnego wyglądu domu. Na rynku znajdziesz wiele rozwiązań, we wszystkich możliwych kształtach i kolorach, więc na pewno znajdziesz to, które odpowiada Twoim życzeniom i możliwościom.

Długotrwałość

Okna PCV mają oczekiwaną żywotność 40 lat. Dostawcy wysokiej jakości okien PCV dają gwarancję co najmniej 10 lat.

Bezpieczeństwo i ochrona przed włamaniem

O tym, że okna są bezpieczne i zapewniają ochronę antywłamaniową, dbają wysokiej jakości okucia, które nie pozwalają na wymuszone otwarcie lub przemieszczanie skrzydła okiennego.

1.2. Słabe strony okien PCV

Odkształcenie w cieple

PCV może odkształcać się w wysokich temperaturach. Kiedy okno jest gorszej jakości i przez długi czas było wystawione na działanie słońca, może się zniekształcić i trudniej je będzie otwierać i zamykać; jednak po ostygnięciu będzie działał jak poprzednio. Zdarza się to bardzo rzadko i najczęściej przy dużych oknach, a przy oknach wysokiej jakości nie ma takich problemów.

Kolor może się zmieniać z czasem

Okna plastikowe nie mogą być malowane jak aluminiowe lub drewniane.

Materiał nie ulegający degradacji

Plastik nie rozkłada się w naturze, to znaczy rozkłada się za sto lub więcej lat. Jednak w ostatnim czasie coraz więcej osób wykorzystuje w produkcji plastik z recyklingu, zmniejszając tym samym ilość odpadów. Z drugiej strony PCV jest trwały, więc w ten sposób kompensowana jest jego niedegradowalność. W każdym razie plastikowe okna nie są najlepszym wyborem dla środowiska naturalnego.

2. Wybór oferentów

Na rynku jest prawie niezliczona ilość producentów i dostawców stolarki PCV. Kupno okna nie jest inwestycją krótkoterminową, dlatego bardzo ważne jest, aby przed podjęciem decyzji wybrać starannie i zebrać jak najwięcej ofert.

2.1. Gwarancja

Okres gwarancji to doskonały wskaźnik jakości. Producenci i dostawcy pewni swojego produktu mogą zaoferować dziesięcioletnią lub nawet dłuższą gwarancję.W okresie gwarancyjnym produkty muszą być pozbawione wad – zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych – a w przypadku wystąpienia uszkodzeń, nie mogą być one związane z jakością; mogą być jedynie wynikiem niewłaściwego użytkowania.

2.2. Własni fachowcy do montażu i konserwacji

Okna wysokiej jakości same w sobie nie znaczą wiele - tylko jeśli zostaną prawidłowo zamontowane, będą Ci służyły długo i dobrze. Źle wykonana instalacja, przez co mogą powstać tzw. Mostki termiczne, może zniweczyć wszystkie zalety produktu wysokiej jakości. Dlatego bardzo ważne jest, aby oferent, którego wybierzesz, miał swoich wykwalifikowanych fachowców, którzy używają wysokiej jakości materiałów odpowiednich do rodzaju instalacji. Jeśli oferent zapewnia również serwis swoich produktów oraz gwarantuje zakup i wymianę części zamiennych, to najprawdopodobniej znalazłeś właściwego.

2.3. Certyfikaty jakości

Producenci i sprzedawcy udowadniają jakość produktu różnymi certyfikatami i zaświadczeniami jakości, które zostawią po zakończonej instalacji. Dokumentacja ta zawiera dane techniczne, specyfikacje, certyfikaty bezpieczeństwa środowiskowego, certyfikaty energetyczne i tym podobne.

3. Montaż okien

3.1. Czym dokładnie jest instalacja wysokiej jakości?

Montaż okien PVC jest uważany za wysoką jakość, gdy odbywa się zgodnie z określoną procedurą i procedurami technicznymi, które zapewniają energooszczędność i ochronę oraz długotrwałą, bezpieczną i łatwą obsługę. Aby okna PCV umożliwiały pewien stopień izolacji termicznej i akustycznej, bardzo ważne jest, aby były montowane w sposób nieprzepuszczalny, tj. że na styku ramy okiennej i ściany nie ma szczelin, pęknięć lub defektów, przez które mogłoby dojść do utraty ciepła. Oznacza to również, że wokół ramy nie ma uszkodzeń ani otworów. Skrzydło okienne musi być zamontowane tak, aby można je było łatwo otwierać i zamykać, nie doszło do uszkodzenia okucia lub mechanizmu otwierania, nie zacinało się i nie opadało. Okno musi się  łatwo otwierać i zamykać. Klamki okienne również muszą być dobrze umieszczone i zamocowane.

3.2. Procedura montażu

1) Okna są dostarczane w określonym dniu.

2) Fachowcy wyjaśniają Ci, jak będzie wyglądać praca.

3) Zabezpiecza się ściany, podłogi i inne odsłonięte powierzchnie.

4) Istniejące okna są usuwane.

5) Trwa montaż i poziomowanie ościeżnicy w otworach ściennych. Kąt, wysokość i głębokość montażu okna określa się za pomocą miernika laserowego.

6) Okna umieszczane są w otworze i uszczelniane odpowiednimi środkami w zależności od wybranego rodzaju instalacji (klasyczna, ekologiczna lub RAL).

Klasyczny montaż

Najpopularniejszy sposób umieszczania okien. Rama okienna jest przykręcana do ściany, a następnie spoinę między ścianą a oknem wypełniana jest pianką PUR.

Eko-montaż

Spoina między ścianą a oknem wypełniona jest przyjazną dla środowiska, elastyczną pianką na bazie wody, która nieustannie "pracuje" - rozciąga się i kurczy w zależności od warunków atmosferycznych, zapewniając tym samym doskonałą energooszczędność. Instalacja ta jest szczególnie polecana przy adaptacji starszych budynków.

Montaż RAL

Instalacja RAL jest obowiązkowa przy montażu okien w domach niskoenergetycznych i pasywnych, ale zdecydowanie zalecana przy każdym nowym budynku, ponieważ zapewnia najlepszą izolację termiczną, praktycznie bez możliwości utraty ciepła. Od wewnątrz okna uszczelnione są masą paroprzepuszczalną, a od zewnątrz elastyczną pianką poliuretanową (niskorozprężną), która pozwala parze wydostać się z pomieszczenia, ale uniemożliwia dostanie się do wnętrza. Montaż RAL zapobiega również wnikaniu wody do ścian, a tym samym tworzeniu się skroplin.

7) Ostatnie to przegląd i weryfikacja wykonanej pracy.

8) Fachowcy pozostawiają instrukcje prawidłowego użytkowania i konserwacji, a także odpowiednie certyfikaty i gwarancję.

DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMUOKNA ZEWNĘTRZNE, DRZWI, BRAMA

Potrzebuje orientacyjną wycenę okien w kolorze orzecha z zewnątrz, wewnątrz biały/antracyt.

Jeśli się Państwo zajmujecie, to interesują mnie również drzwi wejściowe oraz brama garażowa w kolorze orzecha.

Prosiłabym o cenę wraz z montażem, jak i bez. 8100 1 do 13500 zł


........

OKNO DACHOWE

okno dachowe 8100 1 do 13500 zł


........

WYMIANA OKIEN

Dzień dobry,

zlecę wymianę dwóch okien w ogrodzie działkowym. Otwór na okno ok. 143 × 117 cm. Jedno 2 kwatery, drugie — jedna kwatera.

Pozdrawiam. 2835 1 do 4725 zł


........

CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

CENA, WYMIANA OKIEN, 2 OKNA 112X82 , 1 OKNO 114X54
Okna PCV, stolarka PCV, Gdańsk

315 zł do 525 zł

CENA, DWA OKNA PCV BIAŁE Z CZARNĄ USZCZELKĄ, DWUDZIELNE, UCHYLNE I OTWIERANE, 145X180
Okna PCV, stolarka PCV, Mieroszów

900 zł do 1500 zł

CENA, OKNA PVC, 2 SZT
Okna PCV, stolarka PCV, Spiczyn

630 zł do 1050 zł

CENA, ŻALUZJE WEWN. DO OGRODU ZIMOWEGO,
Okna PCV, stolarka PCV, Żabno

450 zł do 750 zł

CENA, PRZEBUDOWA WENTYLACJI - WYKONANIE KOMINA SYSTEMOWEGO , 2 SZT.
Okna PCV, stolarka PCV, Brzeźnica

810 zł do 1350 zł

CENA, POMIAR I WYKONANIE OKIEN PCV Z MONTAŻEM, 7 SZT.
Okna PCV, stolarka PCV, Trzebnica

720 zł do 1200 zł

CENA, NAPRAWA ROLETY PRZY DRZWIACH BALKONOWYCH, 1
Okna PCV, stolarka PCV, Poznań

90 zł do 150 zł

CENA, OKNA PVC, 5 SZT.
Okna PCV, stolarka PCV, Opole

900 zł do 1500 zł

CENA, WYKUCIE OTWORU OKIENNEGO, DOBÓR OKNA I MONTAŻ , 3-4SZT.
Okna PCV, stolarka PCV, Przecznica

630 zł do 1050 zł

CENA, OKNO DACHOWE 3 WARSTWOWE, 1 SZT.
Okna PCV, stolarka PCV, Bukowiec

540 zł do 900 zł

CENA, FAKRO VELUX DACH 66X98 KOMPLETNE DO MONTAŻU ROLETA BIAŁA OD WEWNĄTRZ , 5
Okna PCV, stolarka PCV, Gostyń

90 zł do 150 zł

CENA, WYMIANA SZYBY W OKNIE, 1 SZT.
Okna PCV, stolarka PCV, Słupsk

90 zł do 150 złZobacz inne zakończone projekty i ceny

Okna PCV, stolarka PCV cennik

Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

523+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA OKNA PCV, STOLARKA PCV
BEZPŁATNE USŁUGI
BEZ PROWIZJI
OTRZYMAJ OFERTĘ

Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze OKNA PCV, STOLARKA PCV?

 • Okna PCV, stolarka PCV Warszawa
 • Okna PCV, stolarka PCV Kraków
 • Okna PCV, stolarka PCV Łódź
 • Okna PCV, stolarka PCV Poznań
 • Okna PCV, stolarka PCV Wrocław
 • Okna PCV, stolarka PCV Będzin
 • Okna PCV, stolarka PCV Bełchatów
 • Okna PCV, stolarka PCV Biała Podlaska
 • Okna PCV, stolarka PCV Białystok
 • Okna PCV, stolarka PCV Bielsko-Biała
 • Okna PCV, stolarka PCV Bydgoszcz
 • Okna PCV, stolarka PCV Bytom
 • Okna PCV, stolarka PCV Chełm
 • Okna PCV, stolarka PCV Chorzów
 • Okna PCV, stolarka PCV Częstochowa
 • Okna PCV, stolarka PCV Dąbrowa Górnicza
 • Okna PCV, stolarka PCV Elbląg
 • Okna PCV, stolarka PCV Ełk
 • Okna PCV, stolarka PCV Gdańsk
 • Okna PCV, stolarka PCV Gdynia
 • Okna PCV, stolarka PCV Gliwice
 • Okna PCV, stolarka PCV Głogów
 • Okna PCV, stolarka PCV Gniezno
 • Okna PCV, stolarka PCV Gorzów Wielkopolski
 • Okna PCV, stolarka PCV Grudziądz
 • Okna PCV, stolarka PCV Inowrocław
 • Okna PCV, stolarka PCV Jastrzębie-Zdrój
 • Okna PCV, stolarka PCV Jelenia Góra
 • Okna PCV, stolarka PCV Kalisz
 • Okna PCV, stolarka PCV Katowice
 • Okna PCV, stolarka PCV Kędzierzyn-Koźle
 • Okna PCV, stolarka PCV Kielce
 • Okna PCV, stolarka PCV Konin
 • Okna PCV, stolarka PCV Koszalin
 • Okna PCV, stolarka PCV Legnica
 • Okna PCV, stolarka PCV Leszno
 • Okna PCV, stolarka PCV Lubin
 • Okna PCV, stolarka PCV Lublin
 • Okna PCV, stolarka PCV Łomża
 • Okna PCV, stolarka PCV Mielec
 • Okna PCV, stolarka PCV Nowy Sącz
 • Okna PCV, stolarka PCV Olsztyn
 • Okna PCV, stolarka PCV Opole
 • Okna PCV, stolarka PCV Ostrów Wielkopolski
 • Okna PCV, stolarka PCV Ostrowiec Świętokrzyski
 • Okna PCV, stolarka PCV Pabianice
 • Okna PCV, stolarka PCV Piła
 • Okna PCV, stolarka PCV Piotrków Trybunalski
 • Okna PCV, stolarka PCV Płock
 • Okna PCV, stolarka PCV Pruszków
 • Okna PCV, stolarka PCV Przemyśl
 • Okna PCV, stolarka PCV Radom
 • Okna PCV, stolarka PCV Ruda Śląska
 • Okna PCV, stolarka PCV Rybnik
 • Okna PCV, stolarka PCV Rzeszów
 • Okna PCV, stolarka PCV Siedlce
 • Okna PCV, stolarka PCV Słupsk
 • Okna PCV, stolarka PCV Sosnowiec
 • Okna PCV, stolarka PCV Stalowa Wola
 • Okna PCV, stolarka PCV Stargard
 • Okna PCV, stolarka PCV Suwałki
 • Okna PCV, stolarka PCV Świdnica
 • Okna PCV, stolarka PCV Szczecin
 • Okna PCV, stolarka PCV Tarnów
 • Okna PCV, stolarka PCV Tarnowskie Góry
 • Okna PCV, stolarka PCV Tczew
 • Okna PCV, stolarka PCV Tomaszów Mazowiecki
 • Okna PCV, stolarka PCV Toruń
 • Okna PCV, stolarka PCV Tychy
 • Okna PCV, stolarka PCV Wałbrzych
 • Okna PCV, stolarka PCV Włocławek
 • Okna PCV, stolarka PCV Zabrze
 • Okna PCV, stolarka PCV Zgierz
 • Okna PCV, stolarka PCV Zielona Góra
 • Okna PCV, stolarka PCV Żory
 • Okna PCV, stolarka PCV Legionowo
 • Okna PCV, stolarka PCV Ostrołęka
 • Okna PCV, stolarka PCV Racibórz
 • © 2023 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone