Dla obszaru

  Okna PCV, okna plastikowe cena

  Ile kosztują okna PCV? Okna PCV i stolarka PCV są najtańsze w porównaniu do aluminium i drewna. Cena okna plastikowego zależy od kształtu, rozmiaru, ramy, szyby oraz sposobu otwierania (stałe, skrzydłowe lub przesuwne). W przypadku zwykłego okna PCV z podwójnymi szybami należy odłożyć od 500 do 700 PLN / m2.

  Komu powierzyć wykonanie okien PCV? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych oferentów okien PCV w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

  Poproś o ofertę:
  Wyślij zapytanie

  Cena okna PCV


  Cena okien PCV. Cena okien PCV ze szkłem dwuwarstwowym.

  500.00 zł/m2

  BARDZO NISKA CENA
  600.00 zł/m2

  ŚREDNIA CENA
  700.00 zł/m2

  NAJWYŻSZA CENA
  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  INNE CENY ZA Okna PCV, stolarka PCV

  Wasza ilość

  jednostka

  orientacyjna cena

  Wasza cena

  Drzwi balkonowe PCV

  Cena drzwi balkonowych PCV dwuwarstwowych 100x220 cm. Cena dotyczy drzwi balkonowych PCV ze szkłem dwuwarstwowym (współczynnik przewodzenia ciepła U = 1,2 W / m2K).


  szt

  zł/szt

  Drzwi balkonowe PCV dwuskrzydłowe, szkło dwuwarstwowe

  Cena drzwi balkonowych PCV dwuskrzydłowych 180x210 cm ze szkłem dwuwarstwowym.


  szt

  zł/szt

  Drzwi balkonowe PCV dwuskrzydłowe, szkło trójwarstwowe

  Cena drzwi balkonowych PCV dwuskrzydłowych 180x210 cm z trójwarstwowym szkłem.


  szt

  zł/szt

  Drzwi balkonowe PCV jednoskrzydłowe, szkło dwuwarstwowe

  Cena drzwi balkonowych PCV jednoskrzydłowych 110x210 cm ze szkłem dwuwarstwowym.


  szt

  zł/szt

  Drzwi balkonowe PCV jednoskrzydłowe, szkło trojwarstwowe

  Cena drzwi balkonowych PCV jednoskrzydłowych 110x210 cm z trójwarstwowym szkłem.


  szt

  zł/szt

  Okno jednoskrzydłowe PCV 120x100 cm

  Cena za okno PCV jednoskrzydłowe 120x100 cm ze szkłem dwuwarstwowym wynosi


  szt

  zł/szt

  Okno PCV 120x140 cm cena / szt

  Cena okna PCV jednoskrzydłowego 120x140 cm ze szkłem trójwarstwowym wynosi


  szt

  zł/szt

  Okno PCV 120x90 cm cena / szt

  Cena okna PCV jednoskrzydłowego 120x90 cm ze szkłem trójwarstwowym wynosi


  szt

  zł/szt

  Okno PCV 140x140 cm cena / szt

  Cena okna PCV jednoskrzydłowego 140x140 cm ze szkłem trójwarstwowym wynosi


  szt

  zł/szt

  Okno PCV 60x100 cm cena / szt

  Cena okna PCV jednoskrzydłowego 60x100 cm ze szkłem trójwarstwowym wynosi


  szt

  zł/szt

  Okno PCV 80x180 cm cena / szt

  Cena okna PCV jednoskrzydłowego 80x80 cm ze szkłem trójwarstwowym wynosi


  szt

  zł/szt

  Okno PCV jednoskrzydłowe 100x100 cm cena / szt

  Cena okna PCV jednoskrzydłowego, dwuwarstwowego o wymiarach 100x100 cm. Cena dotyczy okna PCV jednoskrzydłowego ze szkłem dwuwarstwowym (współczynnik przewodzenia ciepła U = 1,4 W / m2K).


  szt

  zł/szt

  Okno stałe PCV 100x100 cm cena / szt

  Cena okna stałego PCV, dwuwarstwowego 100x100 cm. Cena dotyczy okna stałego PCV ze szkłem dwuwarstwowym (przewodność cieplna U = 1,4 W / m2K).


  szt

  zł/szt

  Okno stałe PCV 120x100 cm

  Cena za stałe okno PCV 120x100 cm ze szkłem dwuwarstwowym wynosi


  szt

  zł/szt

  orientacyjna cena
  wyślij zapytanie >

  Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

  Okna PCV - plastikowe - wszystko, co trzeba wiedzieć

   

  1. Okna PCV - co trzeba wiedzieć?

  1.1. Zalety okien PCV

  Łatwe do wykonania w dobrej cenie

  Okna PCV to ostatnio najczęstszy wybór większości klientów. Niewątpliwie przede wszystkim ze względu na bardzo korzystną cenę, gdyż okna te są znacznie tańsze od aluminiowych i drewnianych.

  Okna PCV
  Wybierz najlepszego oferenta na okna PCV

   

  Okna plastikowe są doskonałymi izolatorami termicznymi

  Okna, podobnie jak inne elementy stolarki, znacząco wpływają na utratę ciepła w przestrzeni mieszkalnej lub biznesowej, która może sięgać nawet 30%. Na izolacyjność cieplną okien PVC ma wpływ grubość i przewodność cieplna ramy okiennej (oznaczenie Uf), przewodność cieplna szyby (oznaczenie Ug) oraz całkowita przewodność cieplna całego okna (oznaczenie Uw). Najważniejsze dla efektywności energetycznej jest to, że okna są nieprzepuszczalne, to znaczy mają potrójną izolację. Im niższy współczynnik przenikania ciepła (Uw) tym lepsze okna. Dlatego montując wysokiej jakości okna, można osiągnąć znaczne oszczędności w kosztach ogrzewania – czasami redukcja sięga nawet jednej trzeciej! Izolacyjność termiczną okien PCV można porównać do okien aluminiowych i drewnianych.

  Okna plastikowe są świetnymi izolatorami dźwięku

  Wybierając okna do swojego domu, pamiętaj o wpływie środowiska, w którym mieszkasz (ruch uliczny lub przyroda) i odpowiednio dobierz izolację akustyczną. Wartość izolacyjności akustycznej oznaczona jest znakiem Rw – im wyższa liczba, tym lepiej. Izolacyjność akustyczną okien PCV można porównać do aluminium i drewna.

  Okna plastikowe i łatwa konserwacja

  Okna PCV są bardzo łatwe w utrzymaniu. Wymagają od czasu do czasu przetarcia wilgotną szmatką. W przeciwieństwie do okien drewnianych nie wymagają regularnego malowania. Są odporne na kwasy, promieniowanie UV, korozję i ekstremalne warunki pogodowe. Jedyne, co jest zalecane, to smarowanie części metalowych wysokiej jakości olejem maszynowym.

  Okna plastikowe wyglądają ładnie

  Okna powinny stanowić dopełnienie estetyki przestrzeni i ogólnego wyglądu domu. Na rynku znajdziesz wiele rozwiązań, we wszystkich możliwych kształtach i kolorach, więc na pewno znajdziesz to, które odpowiada Twoim życzeniom i możliwościom.

  Długotrwałość

  Okna PCV mają oczekiwaną żywotność 40 lat. Dostawcy wysokiej jakości okien PCV dają gwarancję co najmniej 10 lat.

  Bezpieczeństwo i ochrona przed włamaniem

  O tym, że okna są bezpieczne i zapewniają ochronę antywłamaniową, dbają wysokiej jakości okucia, które nie pozwalają na wymuszone otwarcie lub przemieszczanie skrzydła okiennego.

  1.2. Słabe strony okien PCV

  Odkształcenie w cieple

  PCV może odkształcać się w wysokich temperaturach. Kiedy okno jest gorszej jakości i przez długi czas było wystawione na działanie słońca, może się zniekształcić i trudniej je będzie otwierać i zamykać; jednak po ostygnięciu będzie działał jak poprzednio. Zdarza się to bardzo rzadko i najczęściej przy dużych oknach, a przy oknach wysokiej jakości nie ma takich problemów.

  Kolor może się zmieniać z czasem

  Okna plastikowe nie mogą być malowane jak aluminiowe lub drewniane.

  Materiał nie ulegający degradacji

  Plastik nie rozkłada się w naturze, to znaczy rozkłada się za sto lub więcej lat. Jednak w ostatnim czasie coraz więcej osób wykorzystuje w produkcji plastik z recyklingu, zmniejszając tym samym ilość odpadów. Z drugiej strony PCV jest trwały, więc w ten sposób kompensowana jest jego niedegradowalność. W każdym razie plastikowe okna nie są najlepszym wyborem dla środowiska naturalnego.

  2. Wybór oferentów

  Na rynku jest prawie niezliczona ilość producentów i dostawców stolarki PCV. Kupno okna nie jest inwestycją krótkoterminową, dlatego bardzo ważne jest, aby przed podjęciem decyzji wybrać starannie i zebrać jak najwięcej ofert.

  2.1. Gwarancja

  Okres gwarancji to doskonały wskaźnik jakości. Producenci i dostawcy pewni swojego produktu mogą zaoferować dziesięcioletnią lub nawet dłuższą gwarancję.W okresie gwarancyjnym produkty muszą być pozbawione wad – zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych – a w przypadku wystąpienia uszkodzeń, nie mogą być one związane z jakością; mogą być jedynie wynikiem niewłaściwego użytkowania.

  2.2. Własni fachowcy do montażu i konserwacji

  Okna wysokiej jakości same w sobie nie znaczą wiele - tylko jeśli zostaną prawidłowo zamontowane, będą Ci służyły długo i dobrze. Źle wykonana instalacja, przez co mogą powstać tzw. Mostki termiczne, może zniweczyć wszystkie zalety produktu wysokiej jakości. Dlatego bardzo ważne jest, aby oferent, którego wybierzesz, miał swoich wykwalifikowanych fachowców, którzy używają wysokiej jakości materiałów odpowiednich do rodzaju instalacji. Jeśli oferent zapewnia również serwis swoich produktów oraz gwarantuje zakup i wymianę części zamiennych, to najprawdopodobniej znalazłeś właściwego.

  2.3. Certyfikaty jakości

  Producenci i sprzedawcy udowadniają jakość produktu różnymi certyfikatami i zaświadczeniami jakości, które zostawią po zakończonej instalacji. Dokumentacja ta zawiera dane techniczne, specyfikacje, certyfikaty bezpieczeństwa środowiskowego, certyfikaty energetyczne i tym podobne.

  3. Montaż okien

  3.1. Czym dokładnie jest instalacja wysokiej jakości?

  Montaż okien PVC jest uważany za wysoką jakość, gdy odbywa się zgodnie z określoną procedurą i procedurami technicznymi, które zapewniają energooszczędność i ochronę oraz długotrwałą, bezpieczną i łatwą obsługę. Aby okna PCV umożliwiały pewien stopień izolacji termicznej i akustycznej, bardzo ważne jest, aby były montowane w sposób nieprzepuszczalny, tj. że na styku ramy okiennej i ściany nie ma szczelin, pęknięć lub defektów, przez które mogłoby dojść do utraty ciepła. Oznacza to również, że wokół ramy nie ma uszkodzeń ani otworów. Skrzydło okienne musi być zamontowane tak, aby można je było łatwo otwierać i zamykać, nie doszło do uszkodzenia okucia lub mechanizmu otwierania, nie zacinało się i nie opadało. Okno musi się  łatwo otwierać i zamykać. Klamki okienne również muszą być dobrze umieszczone i zamocowane.

  3.2. Procedura montażu

  1) Okna są dostarczane w określonym dniu.

  2) Fachowcy wyjaśniają Ci, jak będzie wyglądać praca.

  3) Zabezpiecza się ściany, podłogi i inne odsłonięte powierzchnie.

  4) Istniejące okna są usuwane.

  5) Trwa montaż i poziomowanie ościeżnicy w otworach ściennych. Kąt, wysokość i głębokość montażu okna określa się za pomocą miernika laserowego.

  6) Okna umieszczane są w otworze i uszczelniane odpowiednimi środkami w zależności od wybranego rodzaju instalacji (klasyczna, ekologiczna lub RAL).

  Klasyczny montaż

  Najpopularniejszy sposób umieszczania okien. Rama okienna jest przykręcana do ściany, a następnie spoinę między ścianą a oknem wypełniana jest pianką PUR.

  Eko-montaż

  Spoina między ścianą a oknem wypełniona jest przyjazną dla środowiska, elastyczną pianką na bazie wody, która nieustannie "pracuje" - rozciąga się i kurczy w zależności od warunków atmosferycznych, zapewniając tym samym doskonałą energooszczędność. Instalacja ta jest szczególnie polecana przy adaptacji starszych budynków.

  Montaż RAL

  Instalacja RAL jest obowiązkowa przy montażu okien w domach niskoenergetycznych i pasywnych, ale zdecydowanie zalecana przy każdym nowym budynku, ponieważ zapewnia najlepszą izolację termiczną, praktycznie bez możliwości utraty ciepła. Od wewnątrz okna uszczelnione są masą paroprzepuszczalną, a od zewnątrz elastyczną pianką poliuretanową (niskorozprężną), która pozwala parze wydostać się z pomieszczenia, ale uniemożliwia dostanie się do wnętrza. Montaż RAL zapobiega również wnikaniu wody do ścian, a tym samym tworzeniu się skroplin.

  7) Ostatnie to przegląd i weryfikacja wykonanej pracy.

  8) Fachowcy pozostawiają instrukcje prawidłowego użytkowania i konserwacji, a także odpowiednie certyfikaty i gwarancję.

  Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze Okna PCV, stolarka PCV?

  DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMU  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
  Ostatnio opublikowane projekty

  Okno pcv

  Okno pcv 75/90 cm 810 zł do 1350 zł

  ........

  Wymiana okien drewnianych na PCV

  Dokonanie pomiaru oraz wyceny. 6075 zł do 10125 zł

  ........

  Wymiana okien dwuszybowych

  Mam do wymiany sześć okien w domku letniskowym w Poddębiu. Domek drewniany, parterowy. Okna dwuszybowe, grafitowe. Proszę o wstępną wycenę pracy. Okna 80/150 16200 zł do 27000 zł

  ........

  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  Cena, Termodernizacja budynku 65 mieszk.,
  Okna PCV, stolarka PCV, Kalwaria Zebrzydowska

  72000 zł do 120000 zł

  Cena, okna, 9szt
  Okna PCV, stolarka PCV, Swarzędz

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, Montażu okna, 1szt
  Okna PCV, stolarka PCV, Pacyna

  135 zł do 225 zł

  Cena, uchylu w zamontowanym przez panstwa oknie,
  Okna PCV, stolarka PCV, Warszawa

  90 zł do 150 zł

  Cena, Stolarkę drzwiową + brama garażowa + montaż, 15 szt drzwi + brama garażowa
  Okna PCV, stolarka PCV, Grębocice

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, Zamówienia i wyprodukowania drzwi na posterunki policji+ montaż, 4posterunki system modułowy około 40sztuk różnego typu drzwi wewnętrznych i zewnetrznych plus bramy garazowe
  Okna PCV, stolarka PCV, Głogów

  36000 zł do 60000 zł

  Cena, niwelacja mostków termicznych w 4 oknach 1 drzwi., 6 m2
  Okna PCV, stolarka PCV, Żabia Wola

  360 zł do 600 zł

  Cena, Montaż 11 okien (w tym 2 hst), drzwi wejściowych i bramy garażowej, 11
  Okna PCV, stolarka PCV, Dzierżążno

  5400 zł do 9000 zł

  Cena, STOLARKA ZEWNĘTRZNA PAWILONU s standardem PKN ORLEN, 0
  Okna PCV, stolarka PCV, Zielona Góra

  5400 zł do 9000 zł

  Cena, 10x okna 1x drzwi zewnętrzne,
  Okna PCV, stolarka PCV, Dołhobrody

  4500 zł do 7500 zł

  Cena, okna PCV o wymiarach:szer.1920mm x wys.1420mm,kolor bialy obustronny,t, 1
  Okna PCV, stolarka PCV, Bytom

  270 zł do 450 zł

  Cena, okno tarasowe, 229x170
  Okna PCV, stolarka PCV, Trutnowy

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Wymiana okien drewnianych na pcv, 2 okna
  Okna PCV, stolarka PCV, Babiak

  720 zł do 1200 zł

  Cena, Wymiana okien skrzynkowych, 2 okna
  Okna PCV, stolarka PCV, Wszembórz

  720 zł do 1200 zł

  Cena, Wymiana 3 okna PCV komplet i s montažem,
  Okna PCV, stolarka PCV, Golub-Dobrzyń

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Okna,rolety, 11
  Okna PCV, stolarka PCV, Gorzów Wielkopolski

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Okna, 4
  Okna PCV, stolarka PCV, Krotoszyn

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Okna zewnętrzne, drzwi, brama, 13 szt.
  Okna PCV, stolarka PCV, Wybczyk

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Demontaż i montaż 5 okien i 1 drzwi balkonowych z obróbką, 5 okien i 1 drzwi balkonowych z obróbką
  Okna PCV, stolarka PCV, Włocławek

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Okno dachowe, 6x4 m
  Okna PCV, stolarka PCV, Hrubieszów

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Wymiana okien, 2 szt.
  Okna PCV, stolarka PCV, Kocmyrzów

  630 zł do 1050 zł

  Cena, Wymiana okien, 2 okna 112x82 , 1 okno 114x54
  Okna PCV, stolarka PCV, Gdańsk

  315 zł do 525 zł

  Cena, Dwa okna pcv białe z czarną uszczelką, dwudzielne, uchylne i otwierane, 145x180
  Okna PCV, stolarka PCV, Mieroszów

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Okna PVC, 2 szt
  Okna PCV, stolarka PCV, Spiczyn

  630 zł do 1050 zł

  Cena, Żaluzje wewn. do ogrodu zimowego,
  Okna PCV, stolarka PCV, Żabno

  450 zł do 750 zł

  Cena, Przebudowa wentylacji - wykonanie komina systemowego , 2 szt.
  Okna PCV, stolarka PCV, Brzeźnica

  810 zł do 1350 zł

  Cena, Pomiar i wykonanie okien PCV z montażem, 7 szt.
  Okna PCV, stolarka PCV, Trzebnica

  720 zł do 1200 zł

  Cena, Naprawa rolety przy drzwiach balkonowych, 1
  Okna PCV, stolarka PCV, Poznań

  90 zł do 150 zł

  Cena, Okna pvc, 5 szt.
  Okna PCV, stolarka PCV, Opole

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Wykucie otworu okiennego, dobór okna i montaż , 3-4szt.
  Okna PCV, stolarka PCV, Przecznica

  630 zł do 1050 zł

  Cena, Okno dachowe 3 warstwowe, 1 szt.
  Okna PCV, stolarka PCV, Bukowiec

  540 zł do 900 zł

  Cena, Fakro velux dach 66x98 kompletne do montażu roleta biała od wewnątrz , 5
  Okna PCV, stolarka PCV, Gostyń

  90 zł do 150 zł

  Cena, Wymiana szyby w oknie, 1 szt.
  Okna PCV, stolarka PCV, Słupsk

  90 zł do 150 zł  Pomysły na urządzenie domu

  Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

  Okna PCV, stolarka PCV cennik

  Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

  533+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA Okna PCV, stolarka PCV
  BEZPŁATNE USŁUGI
  BEZ PROWIZJI
  OTRZYMAJ OFERTĘ
  Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
  © 2024 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone