Remont mieszkania Cena

Ile kosztuje remont mieszkania? Jeśli kupujesz nieruchomość z zamiarem całkowitego wyremontowania, zalecamy bardzo ostrożny wybór. Renowacja lub remont mieszkania może okazać się bardziej wymagający niż nowa budowa, a na pewno znacznie droższy. Oczywiście wiele zależy też od tego, co wszystko trzeba zrobić, jaka będzie jakość i ilość materiałów, kim są wykonawcy i tak dalej. Cena całkowitej renowacji: wyburzenie ścianek działowych i montaż nowych ścian, wymiana instalacji elektrycznych, montaż nowego systemu ogrzewania oraz montaż na sucho, kładzenie parkietu i ceramiki oraz malowanie może kosztować między 300 i 400 PLN / m2. Krótko mówiąc, na całkowity remont 65 m2 należy odłożyć 25.000 PLN. Jeśli potrzebujesz pomocy architekta lub projektanta wnętrz, będzie to kosztować dodatkowe 120 PLN / m2; w przypadku mniejszego mieszkania może mniej, ale patrząc na całkowity koszt, kwota ta jest nieporównywalna z zyskiem, jeśli chodzi o efekt estetyczny i wizualny oraz oszczędność czasu i nerwów.

Komu powierzyć remont mieszkania? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych fachowców od remontu mieszkań w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Poproś o ofertę:
WYŚLIJ ZAPYTANIE

CENA URZĄDZENIA MIESZKANIA


Cena remontu mieszkania. Cena kompletnego remontu: wyburzenie przegród i montaż nowych ścian, wymiana instalacji elektrycznych, montaż nowego systemu grzewczego. Obliczenia obejmują również montaż na sucho, kładzenie parkietu i ceramiki oraz malowanie.

1000.00 zł/m2

BARDZO NISKA CENA
zł/m2

ŚREDNIA CENA
2000.00 zł/m2

NAJWYŻSZA CENA
CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
Remont mieszkania Cena

INNE CENY ZA REMONT MIESZKANIA

Wasza ilość

jednostka

orientacyjna cena

Wasza cena

RAZEM:
WYŚLIJ ZAPYTANIE >

Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

Pomysły na urządzenie domu

Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

Adaptacja mieszkania - wszystko, co trzeba wiedzieć

 

1. Adaptacja mieszkania - co musisz wiedzieć?

Remont mieszkania
Do remontu mieszkania najważniejsze jest dobre przygotowanie

 

1.1. Zakres renowacji

Przed rozpoczęciem pracy musisz zdecydować, co dokładnie chcesz wyremontować. Czy istniejące instalacje elektryczne i mechaniczne są dobrej jakości lub nowsze, czy też wymagają wymiany? Czy w razie potrzeby należy wymienić wszystkie, czy tylko niektóre części? Chcesz pomalować całe mieszkanie i kupić nowe meble, czy wszystko pozostanie prawie takie samo? Czy myślisz wyburzyć niektóre ściany nośne? Pytań jest wiele, a zakres i rodzaj wymaganych prac zależy od Twoich odpowiedzi, a co za tym idzie całkowitych kosztów.

1.2. Inspiracja

Wygląd mieszkania to kwestia osobistego gustu i wyboru, dlatego zawsze warto przygotować się przed spotkaniem z architektem w takim sensie, że ma się choć z grubsza wyobrażenie o tym, czego chcemy. Przeglądaj specjalistyczne czasopisma o architekturze i wystroju wnętrz lub poszukaj w Internecie zdjęć, które Ci się podobają i stwórz kolaż tych, które są najbardziej zbliżone do Twoich życzeń.

1.3. Zrozumienie sąsiadów

Zalecamy, zgodnie z przepisami, poinformowanie sąsiadów w odpowiednim czasie przed rozpoczęciem pracy. Pracom zawsze towarzyszy wzmożony hałas i kurz, a w przypadku zmiany instalacji wodno-kanalizacyjnej konieczne będzie zamknięcie głównego zaworu, czyli zakręcenie wody w całym budynku. Uprzejmie sformułowane zawiadomienie o rodzaju pracy i przewidywanym czasie jej trwania, wraz z prośbą o zrozumienie i numerem telefonu, może zapobiec ewentualnej niechęci sąsiadów. Należy również zadbać o codzienne sprzątanie części wspólnych budynku oraz przestrzeganie zasad panujących w domu. Przy zgodzie i odrobinie tolerancji wszystko może pójść tak, jak powinno.

1.4. Fundusze rezerwowe

Remont mieszkania, zwłaszcza w starszych budynkach, jest prawie z reguły nieprzewidywalny. Pewne problemy mogą pojawić się dopiero wtedy, gdy podłogi, ściany i sufity się ogołocą i gdy oceni się rzeczywistą sytuację, którą trudno z góry przwidzieć. Wiąże się to oczywiście z dodatkowymi kosztami, które zwykle nie są brane pod uwagę. Dlatego ważne jest, aby mieć w rezerwie o 15-30% więcej niż kwota przewidziana na remont. Jeśli nieprzewidziane sytuacje nie wystąpią, to pieniądze pozostaną, a jeśli wystąpią, będziesz zadowolony, że będzie można to od razu naprawić.

1.5. Dobre przygotowanie

Dobre przygotowanie jest bardzo ważne podczas remontu mieszkania. Do tego najważniejsza jest współpraca z doświadczonym architektem i wykonawcami. Przed samymi pracami wszystkie niezbędne szczegółowe plany wykonawcze muszą być przygotowane dla fachowców. Zaleca się, aby do tego czasu wszystkie niezbędne materiały zostały zakupione lub przynajmniej były zamówione.

2. Wybór wykonawców

Przy remoncie mieszkania zawsze pożądana jest praca doświadczonych fachowców, którzy potrafią przewidzieć dużą część „niewidzialnych problemów”, a co ważniejsze, gdy takie sytuacje się pojawią, wiedzą, jak na nie zareagować.

2.1. Poradnictwo i projekty w salonie

Jeśli chodzi o drobne remonty, zwłaszcza gdy wykonywana jest tylko część mieszkania, zawsze możesz zwrócić się o poradę i plany do konsultantów w salonach meblowych. W różnych salonach (meblowych, kafelków, łazienkowych, kuchni, oświetlenia...) konsultacje w większości są bezpłatne. Niektórzy oferują szkic łazienki, kuchni lub innego pomieszczenia, który w przypadku, gdy zostaniesz ich klientem, jest wliczony w cenę usługi. Pomiary przestrzeni i szkice stanu istniejącego (z zaznaczonym położeniem okien, drzwi, instalacji, gniazdek i wyłączników) należy jednak wykonać samodzielnie. Dlatego dobrze jest zawczasu przemyśleć wszystkie szczegóły projektu, czyli styl i układ mebli oraz ogólny wygląd. Doradca salonu może Ci pomóc w pomysłach i szkicach, ale zaoferuje tylko to, co jest aktualnie w ofercie.

2.2. Architekt/Ekspert ds. aranżacji wnętrz

W przypadku większych prac lub całkowitego remontu całego mieszkania radzimy zatrudnić profesjonalistę, który będzie wiedział, jak zaaranżować wszystko zgodnie z Państwa życzeniem, jednocześnie maksymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń; ponadto wykona niezbędne szkice, rysunki i plany dla wykonawców. Dla profesjonalistów znalezienie innowacyjnych i unikalnych rozwiązań jest zawsze wyzwaniem, gdy są one chętnie przyjmowane; ponadto wiedzą, jak pogodzić wszystkie elementy - życzenia, warunki finansowe i przestrzenne z pomysłami funkcjonalnymi i praktycznymi oraz wyznaczonymi terminami. Ani architekci, ani eksperci od wnętrz nie starają się sprzedawać jak najwięcej i jak najdrożej, jak sprzedawcy, ale aby to, co oferują, było w danym momencie najbardziej optymalne i celowe. Oprócz przygotowania wszelkich planów (projekty instalacji elektrycznych i innych, oświetlenia itp.) dbają o nadzór i koordynację wykonawców, a co za tym idzie, aby wszystko co zaplanowane było realne i zrealizowane. Pamiętaj o starej zasadzie, że piękno tkwi w szczegółach!

2.3. Wykonawcy prac

Remont mieszkania to stosunkowo wymagająca praca, która obejmuje prawie wszystkie etapy budowy i wymaga udziału fachowców o różnych profilach. Ponadto wszyscy muszą być dobrze skoordynowani, aby prace przebiegały zgodnie z planem. Dlatego wszystkie plany dla wykonawców muszą być wcześniej opracowane w najdrobniejszych szczegółach.

PRACE MURARSKIE

Prace murarskie obejmują rozbiórki, wycinanie otworów do instalacji w ścianach, kładzenie jastrychu lub wylewki cementowej, murowanie lub wyrównywanie ścian i podłóg, hydroizolację i tym podobne.

INSTALACJE WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNE

Prace te obejmują wszystko, co dotyczy instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych – rozprowadzenie rur, spłuczki toaletowe, syfony podłogowe, armatura, montaż i podłączenie muszli, a także centralne ogrzewanie, czy to podłogowe, czy grzejnikowe. Tu spadają również systemy wentylacji i klimatyzacji.

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Prace związane z remontami instalacji elektrycznych to demontaż starych linii, montaż nowych, podłączenie sprzętu AGD, pralek i suszarek oraz zmywarek, montaż oświetlenia, gniazdek i wyłączników, a także wszelkie podobne prace.

KŁADZENIE PŁYTEK I INNE PRACE WYKOŃCZENIOWE

Oprócz kładzenia płytek wraz z wszystkimi pracami towarzyszącymi, istnieją inne materiały i rozwiązania warstw wykończeniowych. Zamiast ceramiki można zastosować mikrotoping do podłóg i ścian lub wodoodporną tapetę (mogą być nawet pod prysznicem). Te prace są wykonywane przez wąsko wyspecjalizowanych fachowców.

PRACE STOLARSKIE

Wykonywanie, montaż i instalacja mebli na wymiar.

PRACE SZKLARSKIE

Wykonanie i montaż szklanych drzwi lub ścian lub drzwi prysznicowych, luster, szklenie witryn, wykonanie szklanych mebli lub elementów wyposażenia i tym podobnych.

PRACE MALARSKIE

Tynkowanie, szpachlowanie, szlifowanie i malowanie, zabezpieczanie narożników i wielowarstwowe bielenie ścian oraz inne podobne prace.

MONTAŻ PODŁOGI

Przygotowanie podłoża, wykonanie lub montaż podłóg i wykładzin, a także ich obróbka i montaż listew wykończeniowych to zadania należące do aranżacji podłóg.

2.4. „Pod klucz”

Różni wykonawcy i architekci oferują remont lub adaptację mieszkań jako kompletną usługę i taką ofertę nazywa się „pod klucz”. W takich przypadkach wykonawcy ponoszą pełną odpowiedzialność za wykonanie całego projektu - od projektów i planów, ewentualnego uzyskania pozwoleń, wykonania robót, zakupu i jakości materiałów oraz ich montażu wraz z pracami końcowymi w uzgodnionej cenie i w określonym terminie. W takiej transakcji klient jest tylko po to, by ostatecznie odebrać klucze do wykończonego mieszkania.

3. Rodzaje remontów mieszkań według zakresu prac

3.1. Prace powierzchowne, czyli „kosmetyczne”

Zdarzają się sytuacje, w których drobne zmiany mogą wiele osiągnąć w wyglądzie i funkcjonalności przestrzeni. Łazienkę można odświeżyć wymieniając blat lub nowy prysznic. Płytki ceramiczne można z łatwością pokryć nowym materiałem zamiast wymieniać. Świetny efekt w każdej przestrzeni, nawet bez pomocy fachowca, można osiągnąć jedynie malując lub wymieniając meble. Jeśli plan pomieszczenia nie zmienia się znacząco, nie będzie konieczna wymiana instalacji ani, powiedzmy, wyburzanie ścian. Dlatego przy stosunkowo prostych i tańszych pracach można uzyskać zupełnie nowy wygląd.

3.2. Remont częściowy

Jeśli instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne i inne w mieszkaniu są nowsze lub dobrej jakości, nie trzeba ich całkowicie zmieniać, a jedynie dostosowywać do nowych wymagań. Na przykład, jeśli zamiast wanny chcesz mieć kabinę prysznicową lub nowe elementy kuchenne w starym miejscu, porady ekspertów będą dla Ciebie bardzo przydatne. A jeśli dokładnie wiesz, czego chcesz, bardzo łatwo możesz wszystko uzgodnić bezpośrednio z wykonawcami prac.

3.3. Kompletna renowacja

Czasami ze względu na zniszczenie, zmiany warunków mieszkaniowych lub coś innego konieczny jest całkowity remont mieszkania. W takim przypadku najbardziej praktyczne jest tymczasowe wyprowadzenie się. Zalecamy również dobre i dokładne przygotowanie się do takiego przedsięwzięcia, dlatego zatrudnienie architekta byłoby dla Ciebie bardzo pomocne.

4. Procedura wykonywania prac w fazach

4.1. Etapy renowacji

Kiedy mieszkanie jest całkowicie puste, pierwszą rzeczą do zrobienia są prace rozbiórkowe i grube prace budowlane. Druga faza to grube prace hydrauliczne i oraz wykonanie podłóg. Następnie następuje faza rozprowadzenia instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych oraz montażu ogrzewania podłogowego. Następnie ściany i sufity są tynkowane. Tym samym zakończono część najcięższych prac budowlanych. Następują drobne prace wykończeniowe, takie jak szpachlowanie, szlifowanie i malowanie ścian i sufitów, a następnie układanie parkietu. Ostatni etap to prace nad montażem oświetlenia, gniazdek, włączników i innych elementów oraz zwrot i montaż mebli.

4.2. Prace rozbiórkowe i murarskie oraz obróbka podłóg

Każdy kompletny remont przestrzeni obejmuje prace budowlane. Ile to z inwestycji pochłonie, zależy od tego, czy mury nośne są wyburzane, czy nie. Rozbiórka to jedna z podstawowych prac budowlanych. Najpierw jednak trzeba opróżnić mieszkanie, zdjąć i zdemontować wszystkie instalacje, usunąć okładziny ścienne i podłogowe takie jak parkiet, płytki ceramiczne, szalunki itp., a następnie stolarkę okienną i drzwiową. Zgodnie z planami instalacji elektrycznych i innych (hydraulicznych, grzewczych, chłodniczych) wykonawcy zamontują również podpory dla planowanych urządzeń. Cały gruz należy następnie wywieźć na wysypisko. Otwory na drzwi i okna należy przygotować do nowej stolarki oraz wykonać nową wylewkę cementową lub jastrych na podłogę. Po zakończeniu montażu wszystkich instalacji i urządzeń następuje murowanie i tynkowanie.

4.3. Wymiana instalacji wodociągowo-kanalizacyjnych i innych

Fachowcy od tych instalacji (wodociąg, kanalizacja, ogrzewanie, chłodzenie) w pierwszej fazie, fazie prac budowlanych, zajmują się demontażem rur, grzejników, klimatyzatorów i wszystkich innych części maszyn. Następnie instalują podpory oraz nową instalację i sprzęt. W ostatniej fazie remontu wykonują dokładniejsze prace montażowe (instalacja toalet, klimatyzatorów i innych systemów).

4.4. Wymiana instalacji elektrycznych

W starszych budynkach wymiana wszystkich linii zasilających i szafek jest niemal obowiązkowa podczas remontu. Gdy usunie wszystkie stare instalacje, elektryk na podstawie planu wyznaczy miejsca na nowe gniazdka, wyłączniki i przyłącza, gdyż w pierwszej fazie budowy kuje się  ściany i montuje rurki PCV do instalacji elektrycznych. Montaż nowych gniazd, włączników i przyłączy do oświetlenia i urządzeń elektrycznych oraz ich testowanie odbywa się na końcu, w ostatnich fazach remontu.

4.5. Łazienka

Nowa łazienka to jeden z największych kosztów przy każdym remoncie. Modernizacja łazienki wymaga rozległej i precyzyjnej pracy kilku różnych fachowców. Oprócz nowych instalacji i urządzeń wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych należy wykonać hydroizolację podłóg i ścian, a także ułożyć płytki ceramiczne podłogowe i ścienne lub inne rodzaje okładzin. Na koniec jest montaż toalet i baterii oraz montaż mebli, które kupiłeś w salonie lub zamówiłeś na wymiar.

4.6. Prace malarskie

Prace malarskie wykonuje się na końcu, gdy mieszkanie już zaczęło nabierać konturów pięknego i wygodnego domu. Zadaniem malarza jest najpierw oszlifowanie i wygładzenie ścian. Narożniki należy szczególnie zabezpieczyć, zwłaszcza w ruchliwych miejscach, doklejając osłony i szpachlując je. Powinien zaszpachlować ramy okienne i drzwiowe oraz, jeśli to możliwe, pęknięcia. Ostatnią rzeczą, jaką robi, jest bielenie ścian i sufitu w dwóch warstwach. Dobrze, gdy istnieje możliwość, że druga warstwa malowania jest wykonywana tuż przed wprowadzeniem się, gdy wszystkie prace remontowe są już zakończone. Zdarza się, że podczas układania parkietu i montażu mebli, oświetlenia itp. niektóre ściany ulegają zabrudzeniu lub zachlapaniu.

4.7. Układanie parkietu

Wykładziny podłogowe zajmują największą powierzchnię w mieszkaniu i dlatego w dużym stopniu wpływają na wygląd całej przestrzeni. Ponadto są najbardziej obciążoną częścią mieszkania, dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać wysokiej jakości parkiet i zlecić jego ułożenie  świetnemu fachowcowi. Parkiet jest kładzony w ostatniej fazie remontu, kiedy wszystkie inne prace zostały zakończone, a meble nie zostały jeszcze zamontowane. Parkieciarz przygotuje podłoże i ułoży parkiet; jeśli jest to parkiet z litego drewna, następuje cyklinowanie i lakierowanie olejem lub lakierem. Kupując gotowy parkiet, późniejsza obróbka nie będzie konieczna, ponieważ jest to całkowicie sfinalizowany produkt w fabryce. Jednak po ułożeniu parkietu nie wolno po nim chodzić przez kilka dni. Po zakończeniu montażu i instalacji mebli, parkieciarz ponownie przyjedzie, aby zamontować listwy przejściowe i końcowe.

DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMUREMONT 2 POKOJÓW

Dzien dobry,

Potrzebuje Podłogi, panele, wstawienie okien malowanie ścian, tapetowanie 12150 1 do 20250 zł


........

CAŁE MIESZKANIE, PODŁOGI ŚCIANY PRĄD WODA BALKON

Remont kapitalny mieszkania, postawienie ścianki działowej,instalacja elektryczna, telewizyjna, internetowa, domofonowa instalacja wodna, instalacja gazowa, wylewka na podłodze, równanie ścian i sufitów, układanie flizów i terakoty (mieszkanie + balkon), układanie podłóg drewnianych, wymiana drzwi, 12150 1 do 20250 zł


........

SZPACHLOWANIE

Szpachlowanie scian. Mieszkanie 150 m kw. 6075 1 do 10125 zł


........

CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

CENA, WYKOŃCZENIE ŁAZIENEK PO KLUCZ, 20 ŁAZIENEK PO 3,5M2
Remont mieszkania, Międzyzdroje

9000 zł do 15000 zł

CENA, REMONT CAŁEGO MIESZKANIA, 75 M2
Remont mieszkania, Olsztyn

7200 zł do 12000 zł

CENA, REMONT MIESZKANIA ,
Remont mieszkania, Gliwice

1800 zł do 3000 zł

CENA, REMONT MIESZKANIA, 45M2
Remont mieszkania, Białystok

18000 zł do 30000 zł

CENA, SUFIT NAPINANY, 9M2
Remont mieszkania, Lublin

900 zł do 1500 zł

CENA, NAPRAWA BALKONÓW, 15 M2
Remont mieszkania, Skała

180 zł do 300 zł

CENA, GŁADŹ GIPSOWA NA SUFICIE, MALOWANIE ŚCIAN, POWIESZENIE SZAFEK, ŚCIANA DZIAŁOWA,
Remont mieszkania, Różan

1800 zł do 3000 zł

CENA, BALKON WYŁOŻONY KAFELKAMI PRZECIEKA, 4M X 2,5M
Remont mieszkania, Piekary Śląskie

180 zł do 300 zł

CENA, UZUPEŁNIENIE Z CEGIEŁ W UBYTKU W ŚCIANIE ZEWNĘTRZNEJ BUDYNKU, OK. 3 M2
Remont mieszkania, Radziechowy

90 zł do 150 zł

CENA, DOPASOWANIE NOWYCH DRZWI DO STARYCH RAM,
Remont mieszkania, Tarnowskie Góry

450 zł do 750 zł

CENA, WYBURZENIE ŚCIANY I POSTAWIENIE NOWEJ, OK. 7M2
Remont mieszkania, Bojano

360 zł do 600 zł

CENA, NAPRAWA BRAMY GARAŻOWEJ ROLOWANEJ - ZAGIĘTY OSTATNI PANEL, UNIEMOŻLIWIA ZAMKNIĘCIE, 1 SZT.
Remont mieszkania, Legnica

180 zł do 300 zł

CENA, INSTALACJA BRODZIKA W ŁAZIENCE ,
Remont mieszkania, Rzuszcze

90 zł do 150 zł

CENA, WYLEWKA W ŁAZIENCE, KUCHNI I PRZEDPOKOJU, 70 M2
Remont mieszkania, Stężyca

1350 zł do 2250 zł

CENA, MONTAŻ DRZWI, 1 SZT.
Remont mieszkania, Opole

90 zł do 150 zł

CENA, ZAMUROWANIE OTWORU W KOMINIE PO PIECU,
Remont mieszkania, Świebodzice

90 zł do 150 zł

CENA, REMONT ŁAZIENKI I KUCHNI, ŁAZIENKA 2X4,5, KUCHNIA 2,6X5,1
Remont mieszkania, Barnimie

585 zł do 975 zł

CENA, REMONT KOMINA NA DACHU KAMIENICY , 1
Remont mieszkania, Radom

180 zł do 300 zł

CENA, HYDROIZOLACJA BALKONU, 5M2
Remont mieszkania, Przybysławice

90 zł do 150 zł

CENA, MUREK OPOROWY Z GAZONÓW, 8 M X 1.2M
Remont mieszkania, Lachowice

270 zł do 450 zł

CENA, MALOWANIE I REMONT MIESZKANIA W BLOKU, POKÓJ, KUCHNIA I BALKON
Remont mieszkania, Grodzisk Mazowiecki

360 zł do 600 zł

CENA, POŁOŻENIE TERAKOTY NA SCHODACH WEJŚCIOWYCH, OK. 30M
Remont mieszkania, Pyrzyce

540 zł do 900 zł

CENA, IZOLACJA WYKUSZU, BALKON NAD POMIESZCZENIEM OGRZEWANYM, 2,5*1
Remont mieszkania, Mykanów

135 zł do 225 zł

CENA, GIPSOWANIE ŚCIAN PŁYTKI ELEKTRYKA, 3 NA 3 KUCHNIA
Remont mieszkania, Połaniec

270 zł do 450 zł

CENA, REMONT ŁAZIENKI, 10
Remont mieszkania, Jajkowice

4950 zł do 8250 zł

CENA, MONTAŻ DRZWI ŁAZIENKOWYCH W ŚCIANCE Z PŁYTY G-K. . , 1
Remont mieszkania, Ozorków

90 zł do 150 zł

CENA, CEKOLOWANIE I MALOWANIE KLATKI SCHODOWEJ, OK. 50M2
Remont mieszkania, Żukowo

90 zł do 150 zł

CENA, WYMIANA FUG NA BALKONIE, 22 M
Remont mieszkania, Kraków

90 zł do 150 zł

CENA, REMONT STAREGO DOMU, OK 100M
Remont mieszkania, Oborniki

9900 zł do 16500 zł

CENA, POŁOŻENIE GLAZURY, PODWIESZANY WC, STELAŻ, 9 M2
Remont mieszkania, Kobierzyce

180 zł do 300 zł

CENA, NAPRAWA ISTNIEJĄCYCH SCHODÓW, WYRÓWNANIE BETONEM, 17 SCHODÓW O DŁ.1,5M B DO 2 MB
Remont mieszkania, Rabka-Zdrój

360 zł do 600 zł

CENA, POMALOWAĆ DWA KONTENERY DŁ. 6M, NA RAZ FARBĄ , OK. 112M2
Remont mieszkania, Toruń

270 zł do 450 zł

CENA, WYMIANA GRESU, HYDROIZOLACJA TARASU, 20 M2
Remont mieszkania, Szczecin

540 zł do 900 zł

CENA, MALARZ, OK. 60 M2
Remont mieszkania, Sobótka

234 zł do 390 zł

CENA, MALOWANIE, 62 M2
Remont mieszkania, Mielec

405 zł do 675 zł

CENA, GENERALNY REMONT MIESZKANIA , 60 M2
Remont mieszkania, Głuchołazy

18000 zł do 30000 złZobacz inne zakończone projekty i ceny

Remont mieszkania cennik

Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

2731+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA REMONT MIESZKANIA
BEZPŁATNE USŁUGI
BEZ PROWIZJI
OTRZYMAJ OFERTĘ

Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze REMONT MIESZKANIA?

 • Remont mieszkania Warszawa
 • Remont mieszkania Kraków
 • Remont mieszkania Łódź
 • Remont mieszkania Poznań
 • Remont mieszkania Wrocław
 • Remont mieszkania Będzin
 • Remont mieszkania Bełchatów
 • Remont mieszkania Biała Podlaska
 • Remont mieszkania Białystok
 • Remont mieszkania Bielsko-Biała
 • Remont mieszkania Bydgoszcz
 • Remont mieszkania Bytom
 • Remont mieszkania Chełm
 • Remont mieszkania Chorzów
 • Remont mieszkania Częstochowa
 • Remont mieszkania Dąbrowa Górnicza
 • Remont mieszkania Elbląg
 • Remont mieszkania Ełk
 • Remont mieszkania Gdańsk
 • Remont mieszkania Gdynia
 • Remont mieszkania Gliwice
 • Remont mieszkania Głogów
 • Remont mieszkania Gniezno
 • Remont mieszkania Gorzów Wielkopolski
 • Remont mieszkania Grudziądz
 • Remont mieszkania Inowrocław
 • Remont mieszkania Jastrzębie-Zdrój
 • Remont mieszkania Jelenia Góra
 • Remont mieszkania Kalisz
 • Remont mieszkania Katowice
 • Remont mieszkania Kędzierzyn-Koźle
 • Remont mieszkania Kielce
 • Remont mieszkania Konin
 • Remont mieszkania Koszalin
 • Remont mieszkania Legnica
 • Remont mieszkania Leszno
 • Remont mieszkania Lubin
 • Remont mieszkania Lublin
 • Remont mieszkania Łomża
 • Remont mieszkania Mielec
 • Remont mieszkania Nowy Sącz
 • Remont mieszkania Olsztyn
 • Remont mieszkania Opole
 • Remont mieszkania Ostrów Wielkopolski
 • Remont mieszkania Ostrowiec Świętokrzyski
 • Remont mieszkania Pabianice
 • Remont mieszkania Piła
 • Remont mieszkania Piotrków Trybunalski
 • Remont mieszkania Płock
 • Remont mieszkania Pruszków
 • Remont mieszkania Przemyśl
 • Remont mieszkania Radom
 • Remont mieszkania Ruda Śląska
 • Remont mieszkania Rybnik
 • Remont mieszkania Rzeszów
 • Remont mieszkania Siedlce
 • Remont mieszkania Słupsk
 • Remont mieszkania Sosnowiec
 • Remont mieszkania Stalowa Wola
 • Remont mieszkania Stargard
 • Remont mieszkania Suwałki
 • Remont mieszkania Świdnica
 • Remont mieszkania Szczecin
 • Remont mieszkania Tarnów
 • Remont mieszkania Tarnowskie Góry
 • Remont mieszkania Tczew
 • Remont mieszkania Tomaszów Mazowiecki
 • Remont mieszkania Toruń
 • Remont mieszkania Tychy
 • Remont mieszkania Wałbrzych
 • Remont mieszkania Włocławek
 • Remont mieszkania Zabrze
 • Remont mieszkania Zgierz
 • Remont mieszkania Zielona Góra
 • Remont mieszkania Żory
 • Remont mieszkania Legionowo
 • Remont mieszkania Ostrołęka
 • Remont mieszkania Racibórz
 • © 2023 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone