Dla obszaru

  Remont mieszkania Cena

  Ile kosztuje remont mieszkania? Jeśli kupujesz nieruchomość z zamiarem całkowitego wyremontowania, zalecamy bardzo ostrożny wybór. Renowacja lub remont mieszkania może okazać się bardziej wymagający niż nowa budowa, a na pewno znacznie droższy. Oczywiście wiele zależy też od tego, co wszystko trzeba zrobić, jaka będzie jakość i ilość materiałów, kim są wykonawcy i tak dalej. Cena całkowitej renowacji: wyburzenie ścianek działowych i montaż nowych ścian, wymiana instalacji elektrycznych, montaż nowego systemu ogrzewania oraz montaż na sucho, kładzenie parkietu i ceramiki oraz malowanie może kosztować między 300 i 400 PLN / m2. Krótko mówiąc, na całkowity remont 65 m2 należy odłożyć 25.000 PLN. Jeśli potrzebujesz pomocy architekta lub projektanta wnętrz, będzie to kosztować dodatkowe 120 PLN / m2; w przypadku mniejszego mieszkania może mniej, ale patrząc na całkowity koszt, kwota ta jest nieporównywalna z zyskiem, jeśli chodzi o efekt estetyczny i wizualny oraz oszczędność czasu i nerwów.

  Komu powierzyć remont mieszkania? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych fachowców od remontu mieszkań w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

  Poproś o ofertę:
  Wyślij zapytanie

  Cena urządzenia mieszkania


  Cena remontu mieszkania. Cena kompletnego remontu: wyburzenie przegród i montaż nowych ścian, wymiana instalacji elektrycznych, montaż nowego systemu grzewczego. Obliczenia obejmują również montaż na sucho, kładzenie parkietu i ceramiki oraz malowanie.

  1000.00 zł/m2

  BARDZO NISKA CENA
  zł/m2

  ŚREDNIA CENA
  2000.00 zł/m2

  NAJWYŻSZA CENA
  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  INNE CENY ZA Remont mieszkania

  Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

  Adaptacja mieszkania - wszystko, co trzeba wiedzieć

   

  1. Adaptacja mieszkania - co musisz wiedzieć?

  Remont mieszkania
  Do remontu mieszkania najważniejsze jest dobre przygotowanie

   

  1.1. Zakres renowacji

  Przed rozpoczęciem pracy musisz zdecydować, co dokładnie chcesz wyremontować. Czy istniejące instalacje elektryczne i mechaniczne są dobrej jakości lub nowsze, czy też wymagają wymiany? Czy w razie potrzeby należy wymienić wszystkie, czy tylko niektóre części? Chcesz pomalować całe mieszkanie i kupić nowe meble, czy wszystko pozostanie prawie takie samo? Czy myślisz wyburzyć niektóre ściany nośne? Pytań jest wiele, a zakres i rodzaj wymaganych prac zależy od Twoich odpowiedzi, a co za tym idzie całkowitych kosztów.

  1.2. Inspiracja

  Wygląd mieszkania to kwestia osobistego gustu i wyboru, dlatego zawsze warto przygotować się przed spotkaniem z architektem w takim sensie, że ma się choć z grubsza wyobrażenie o tym, czego chcemy. Przeglądaj specjalistyczne czasopisma o architekturze i wystroju wnętrz lub poszukaj w Internecie zdjęć, które Ci się podobają i stwórz kolaż tych, które są najbardziej zbliżone do Twoich życzeń.

  1.3. Zrozumienie sąsiadów

  Zalecamy, zgodnie z przepisami, poinformowanie sąsiadów w odpowiednim czasie przed rozpoczęciem pracy. Pracom zawsze towarzyszy wzmożony hałas i kurz, a w przypadku zmiany instalacji wodno-kanalizacyjnej konieczne będzie zamknięcie głównego zaworu, czyli zakręcenie wody w całym budynku. Uprzejmie sformułowane zawiadomienie o rodzaju pracy i przewidywanym czasie jej trwania, wraz z prośbą o zrozumienie i numerem telefonu, może zapobiec ewentualnej niechęci sąsiadów. Należy również zadbać o codzienne sprzątanie części wspólnych budynku oraz przestrzeganie zasad panujących w domu. Przy zgodzie i odrobinie tolerancji wszystko może pójść tak, jak powinno.

  1.4. Fundusze rezerwowe

  Remont mieszkania, zwłaszcza w starszych budynkach, jest prawie z reguły nieprzewidywalny. Pewne problemy mogą pojawić się dopiero wtedy, gdy podłogi, ściany i sufity się ogołocą i gdy oceni się rzeczywistą sytuację, którą trudno z góry przwidzieć. Wiąże się to oczywiście z dodatkowymi kosztami, które zwykle nie są brane pod uwagę. Dlatego ważne jest, aby mieć w rezerwie o 15-30% więcej niż kwota przewidziana na remont. Jeśli nieprzewidziane sytuacje nie wystąpią, to pieniądze pozostaną, a jeśli wystąpią, będziesz zadowolony, że będzie można to od razu naprawić.

  1.5. Dobre przygotowanie

  Dobre przygotowanie jest bardzo ważne podczas remontu mieszkania. Do tego najważniejsza jest współpraca z doświadczonym architektem i wykonawcami. Przed samymi pracami wszystkie niezbędne szczegółowe plany wykonawcze muszą być przygotowane dla fachowców. Zaleca się, aby do tego czasu wszystkie niezbędne materiały zostały zakupione lub przynajmniej były zamówione.

  2. Wybór wykonawców

  Przy remoncie mieszkania zawsze pożądana jest praca doświadczonych fachowców, którzy potrafią przewidzieć dużą część „niewidzialnych problemów”, a co ważniejsze, gdy takie sytuacje się pojawią, wiedzą, jak na nie zareagować.

  2.1. Poradnictwo i projekty w salonie

  Jeśli chodzi o drobne remonty, zwłaszcza gdy wykonywana jest tylko część mieszkania, zawsze możesz zwrócić się o poradę i plany do konsultantów w salonach meblowych. W różnych salonach (meblowych, kafelków, łazienkowych, kuchni, oświetlenia...) konsultacje w większości są bezpłatne. Niektórzy oferują szkic łazienki, kuchni lub innego pomieszczenia, który w przypadku, gdy zostaniesz ich klientem, jest wliczony w cenę usługi. Pomiary przestrzeni i szkice stanu istniejącego (z zaznaczonym położeniem okien, drzwi, instalacji, gniazdek i wyłączników) należy jednak wykonać samodzielnie. Dlatego dobrze jest zawczasu przemyśleć wszystkie szczegóły projektu, czyli styl i układ mebli oraz ogólny wygląd. Doradca salonu może Ci pomóc w pomysłach i szkicach, ale zaoferuje tylko to, co jest aktualnie w ofercie.

  2.2. Architekt/Ekspert ds. aranżacji wnętrz

  W przypadku większych prac lub całkowitego remontu całego mieszkania radzimy zatrudnić profesjonalistę, który będzie wiedział, jak zaaranżować wszystko zgodnie z Państwa życzeniem, jednocześnie maksymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń; ponadto wykona niezbędne szkice, rysunki i plany dla wykonawców. Dla profesjonalistów znalezienie innowacyjnych i unikalnych rozwiązań jest zawsze wyzwaniem, gdy są one chętnie przyjmowane; ponadto wiedzą, jak pogodzić wszystkie elementy - życzenia, warunki finansowe i przestrzenne z pomysłami funkcjonalnymi i praktycznymi oraz wyznaczonymi terminami. Ani architekci, ani eksperci od wnętrz nie starają się sprzedawać jak najwięcej i jak najdrożej, jak sprzedawcy, ale aby to, co oferują, było w danym momencie najbardziej optymalne i celowe. Oprócz przygotowania wszelkich planów (projekty instalacji elektrycznych i innych, oświetlenia itp.) dbają o nadzór i koordynację wykonawców, a co za tym idzie, aby wszystko co zaplanowane było realne i zrealizowane. Pamiętaj o starej zasadzie, że piękno tkwi w szczegółach!

  2.3. Wykonawcy prac

  Remont mieszkania to stosunkowo wymagająca praca, która obejmuje prawie wszystkie etapy budowy i wymaga udziału fachowców o różnych profilach. Ponadto wszyscy muszą być dobrze skoordynowani, aby prace przebiegały zgodnie z planem. Dlatego wszystkie plany dla wykonawców muszą być wcześniej opracowane w najdrobniejszych szczegółach.

  PRACE MURARSKIE

  Prace murarskie obejmują rozbiórki, wycinanie otworów do instalacji w ścianach, kładzenie jastrychu lub wylewki cementowej, murowanie lub wyrównywanie ścian i podłóg, hydroizolację i tym podobne.

  INSTALACJE WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNE

  Prace te obejmują wszystko, co dotyczy instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych – rozprowadzenie rur, spłuczki toaletowe, syfony podłogowe, armatura, montaż i podłączenie muszli, a także centralne ogrzewanie, czy to podłogowe, czy grzejnikowe. Tu spadają również systemy wentylacji i klimatyzacji.

  INSTALACJE ELEKTRYCZNE

  Prace związane z remontami instalacji elektrycznych to demontaż starych linii, montaż nowych, podłączenie sprzętu AGD, pralek i suszarek oraz zmywarek, montaż oświetlenia, gniazdek i wyłączników, a także wszelkie podobne prace.

  KŁADZENIE PŁYTEK I INNE PRACE WYKOŃCZENIOWE

  Oprócz kładzenia płytek wraz z wszystkimi pracami towarzyszącymi, istnieją inne materiały i rozwiązania warstw wykończeniowych. Zamiast ceramiki można zastosować mikrotoping do podłóg i ścian lub wodoodporną tapetę (mogą być nawet pod prysznicem). Te prace są wykonywane przez wąsko wyspecjalizowanych fachowców.

  PRACE STOLARSKIE

  Wykonywanie, montaż i instalacja mebli na wymiar.

  PRACE SZKLARSKIE

  Wykonanie i montaż szklanych drzwi lub ścian lub drzwi prysznicowych, luster, szklenie witryn, wykonanie szklanych mebli lub elementów wyposażenia i tym podobnych.

  PRACE MALARSKIE

  Tynkowanie, szpachlowanie, szlifowanie i malowanie, zabezpieczanie narożników i wielowarstwowe bielenie ścian oraz inne podobne prace.

  MONTAŻ PODŁOGI

  Przygotowanie podłoża, wykonanie lub montaż podłóg i wykładzin, a także ich obróbka i montaż listew wykończeniowych to zadania należące do aranżacji podłóg.

  2.4. „Pod klucz”

  Różni wykonawcy i architekci oferują remont lub adaptację mieszkań jako kompletną usługę i taką ofertę nazywa się „pod klucz”. W takich przypadkach wykonawcy ponoszą pełną odpowiedzialność za wykonanie całego projektu - od projektów i planów, ewentualnego uzyskania pozwoleń, wykonania robót, zakupu i jakości materiałów oraz ich montażu wraz z pracami końcowymi w uzgodnionej cenie i w określonym terminie. W takiej transakcji klient jest tylko po to, by ostatecznie odebrać klucze do wykończonego mieszkania.

  3. Rodzaje remontów mieszkań według zakresu prac

  3.1. Prace powierzchowne, czyli „kosmetyczne”

  Zdarzają się sytuacje, w których drobne zmiany mogą wiele osiągnąć w wyglądzie i funkcjonalności przestrzeni. Łazienkę można odświeżyć wymieniając blat lub nowy prysznic. Płytki ceramiczne można z łatwością pokryć nowym materiałem zamiast wymieniać. Świetny efekt w każdej przestrzeni, nawet bez pomocy fachowca, można osiągnąć jedynie malując lub wymieniając meble. Jeśli plan pomieszczenia nie zmienia się znacząco, nie będzie konieczna wymiana instalacji ani, powiedzmy, wyburzanie ścian. Dlatego przy stosunkowo prostych i tańszych pracach można uzyskać zupełnie nowy wygląd.

  3.2. Remont częściowy

  Jeśli instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne i inne w mieszkaniu są nowsze lub dobrej jakości, nie trzeba ich całkowicie zmieniać, a jedynie dostosowywać do nowych wymagań. Na przykład, jeśli zamiast wanny chcesz mieć kabinę prysznicową lub nowe elementy kuchenne w starym miejscu, porady ekspertów będą dla Ciebie bardzo przydatne. A jeśli dokładnie wiesz, czego chcesz, bardzo łatwo możesz wszystko uzgodnić bezpośrednio z wykonawcami prac.

  3.3. Kompletna renowacja

  Czasami ze względu na zniszczenie, zmiany warunków mieszkaniowych lub coś innego konieczny jest całkowity remont mieszkania. W takim przypadku najbardziej praktyczne jest tymczasowe wyprowadzenie się. Zalecamy również dobre i dokładne przygotowanie się do takiego przedsięwzięcia, dlatego zatrudnienie architekta byłoby dla Ciebie bardzo pomocne.

  4. Procedura wykonywania prac w fazach

  4.1. Etapy renowacji

  Kiedy mieszkanie jest całkowicie puste, pierwszą rzeczą do zrobienia są prace rozbiórkowe i grube prace budowlane. Druga faza to grube prace hydrauliczne i oraz wykonanie podłóg. Następnie następuje faza rozprowadzenia instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych oraz montażu ogrzewania podłogowego. Następnie ściany i sufity są tynkowane. Tym samym zakończono część najcięższych prac budowlanych. Następują drobne prace wykończeniowe, takie jak szpachlowanie, szlifowanie i malowanie ścian i sufitów, a następnie układanie parkietu. Ostatni etap to prace nad montażem oświetlenia, gniazdek, włączników i innych elementów oraz zwrot i montaż mebli.

  4.2. Prace rozbiórkowe i murarskie oraz obróbka podłóg

  Każdy kompletny remont przestrzeni obejmuje prace budowlane. Ile to z inwestycji pochłonie, zależy od tego, czy mury nośne są wyburzane, czy nie. Rozbiórka to jedna z podstawowych prac budowlanych. Najpierw jednak trzeba opróżnić mieszkanie, zdjąć i zdemontować wszystkie instalacje, usunąć okładziny ścienne i podłogowe takie jak parkiet, płytki ceramiczne, szalunki itp., a następnie stolarkę okienną i drzwiową. Zgodnie z planami instalacji elektrycznych i innych (hydraulicznych, grzewczych, chłodniczych) wykonawcy zamontują również podpory dla planowanych urządzeń. Cały gruz należy następnie wywieźć na wysypisko. Otwory na drzwi i okna należy przygotować do nowej stolarki oraz wykonać nową wylewkę cementową lub jastrych na podłogę. Po zakończeniu montażu wszystkich instalacji i urządzeń następuje murowanie i tynkowanie.

  4.3. Wymiana instalacji wodociągowo-kanalizacyjnych i innych

  Fachowcy od tych instalacji (wodociąg, kanalizacja, ogrzewanie, chłodzenie) w pierwszej fazie, fazie prac budowlanych, zajmują się demontażem rur, grzejników, klimatyzatorów i wszystkich innych części maszyn. Następnie instalują podpory oraz nową instalację i sprzęt. W ostatniej fazie remontu wykonują dokładniejsze prace montażowe (instalacja toalet, klimatyzatorów i innych systemów).

  4.4. Wymiana instalacji elektrycznych

  W starszych budynkach wymiana wszystkich linii zasilających i szafek jest niemal obowiązkowa podczas remontu. Gdy usunie wszystkie stare instalacje, elektryk na podstawie planu wyznaczy miejsca na nowe gniazdka, wyłączniki i przyłącza, gdyż w pierwszej fazie budowy kuje się  ściany i montuje rurki PCV do instalacji elektrycznych. Montaż nowych gniazd, włączników i przyłączy do oświetlenia i urządzeń elektrycznych oraz ich testowanie odbywa się na końcu, w ostatnich fazach remontu.

  4.5. Łazienka

  Nowa łazienka to jeden z największych kosztów przy każdym remoncie. Modernizacja łazienki wymaga rozległej i precyzyjnej pracy kilku różnych fachowców. Oprócz nowych instalacji i urządzeń wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych należy wykonać hydroizolację podłóg i ścian, a także ułożyć płytki ceramiczne podłogowe i ścienne lub inne rodzaje okładzin. Na koniec jest montaż toalet i baterii oraz montaż mebli, które kupiłeś w salonie lub zamówiłeś na wymiar.

  4.6. Prace malarskie

  Prace malarskie wykonuje się na końcu, gdy mieszkanie już zaczęło nabierać konturów pięknego i wygodnego domu. Zadaniem malarza jest najpierw oszlifowanie i wygładzenie ścian. Narożniki należy szczególnie zabezpieczyć, zwłaszcza w ruchliwych miejscach, doklejając osłony i szpachlując je. Powinien zaszpachlować ramy okienne i drzwiowe oraz, jeśli to możliwe, pęknięcia. Ostatnią rzeczą, jaką robi, jest bielenie ścian i sufitu w dwóch warstwach. Dobrze, gdy istnieje możliwość, że druga warstwa malowania jest wykonywana tuż przed wprowadzeniem się, gdy wszystkie prace remontowe są już zakończone. Zdarza się, że podczas układania parkietu i montażu mebli, oświetlenia itp. niektóre ściany ulegają zabrudzeniu lub zachlapaniu.

  4.7. Układanie parkietu

  Wykładziny podłogowe zajmują największą powierzchnię w mieszkaniu i dlatego w dużym stopniu wpływają na wygląd całej przestrzeni. Ponadto są najbardziej obciążoną częścią mieszkania, dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać wysokiej jakości parkiet i zlecić jego ułożenie  świetnemu fachowcowi. Parkiet jest kładzony w ostatniej fazie remontu, kiedy wszystkie inne prace zostały zakończone, a meble nie zostały jeszcze zamontowane. Parkieciarz przygotuje podłoże i ułoży parkiet; jeśli jest to parkiet z litego drewna, następuje cyklinowanie i lakierowanie olejem lub lakierem. Kupując gotowy parkiet, późniejsza obróbka nie będzie konieczna, ponieważ jest to całkowicie sfinalizowany produkt w fabryce. Jednak po ułożeniu parkietu nie wolno po nim chodzić przez kilka dni. Po zakończeniu montażu i instalacji mebli, parkieciarz ponownie przyjedzie, aby zamontować listwy przejściowe i końcowe.

  DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMU  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
  Ostatnio opublikowane projekty

  Remont kuchi i wymiana części instalacji CO

  Chcę zrobi remont kuchni budynek dom jednorodzinny z lat 90 wylewka ściany sufit , wymienić grzejnik i część instalacji CO 8100 zł do 13500 zł

  ........

  Lekka przebudowa i wykonczenie pokoju

  Szukam ekipy do przebudowy garażu na pokoj dzienny. Dodatkowo ewentualnie dobudowki ganku oraz ocieplenia budynku. 14175 zł do 23625 zł

  ........

  Remont

  Gładzie, malowanie, elektryka, podłoga 14175 zł do 23625 zł

  ........

  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  Cena, wykonczenia mieszkania, 130m
  Remont mieszkania, Gdynia

  22500 zł do 37500 zł

  Cena, Remont domu, 100m2
  Remont mieszkania, Niemodlin

  18000 zł do 30000 zł

  Cena, Kompleksowy remont mieszkania, 56m2
  Remont mieszkania, Gdańsk

  18000 zł do 30000 zł

  Cena, remont 2 pokoi,
  Remont mieszkania, Żory

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Remont mieszkania, 47
  Remont mieszkania, Częstochowa

  5400 zł do 9000 zł

  Cena, Wymiana płyty gazowej na indukcyjną, 1
  Remont mieszkania, Warszawa

  90 zł do 150 zł

  Cena, Remont od podstaw, 100m2
  Remont mieszkania, Gorzyce

  9000 zł do 15000 zł

  Cena, Drobne prace, montaż karniszy, lamp, drzwi przesuwnych, 35
  Remont mieszkania, Lubawka

  180 zł do 300 zł

  Cena, Malowanie szpachlowanie glazura, 2×4
  Remont mieszkania, Zubry

  270 zł do 450 zł

  Cena, Wykończenie domu, 126 m2 domu
  Remont mieszkania, Mikołów

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, Remont łazienki kuchni malowanie pokoi, ok.120m2
  Remont mieszkania, Chojnów

  2700 zł do 4500 zł

  Cena, Rozbiórka pieca kaflowego, Około 20metrów
  Remont mieszkania, Garwolin

  810 zł do 1350 zł

  Cena, remont mieszkania, 28m2
  Remont mieszkania, Bochnia

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, Położyć 3 m kw tynku zew. Baranek.,
  Remont mieszkania, Radom

  72 zł do 120 zł

  Cena, remont kapitalny mieszkania,
  Remont mieszkania, Mieroszów

  5400 zł do 9000 zł

  Cena, wykonczenie domu, 150 m
  Remont mieszkania, Celestynów

  18000 zł do 30000 zł

  Cena, Remont tarasu, malowanie domu,
  Remont mieszkania, Rogów

  2250 zł do 3750 zł

  Cena, remont mieszkania w bloku, 36m2
  Remont mieszkania, Kostrzyn nad Odrą

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, remont mieszkania, przeniesienie aneksu kuchennego, 25m2
  Remont mieszkania, Sztutowo

  2250 zł do 3750 zł

  Cena, Wykończenie mieszkania, 40
  Remont mieszkania, Radom

  1620 zł do 2700 zł

  Cena, remont łazienki, Łazienka 4m2
  Remont mieszkania, Częstochowa

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, Remont lazienki, polozenie paneli, montaz drzwi, Pokoje około 30 m, łazienka około 3,5 m
  Remont mieszkania, Stalowa Wola

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Komplekoswy remonnt mieszkania 3 pokojowego, 66.6 m2
  Remont mieszkania, Katowice

  4500 zł do 7500 zł

  Cena, Polozenie gladzi, polozenie plytek, bialy montaz, montaz kuchni, 40m2
  Remont mieszkania, Zawoja

  360 zł do 600 zł

  Cena, Malowanie, położenie wykladzin,
  Remont mieszkania, Olsztynek

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Odświeżanie domku murowanego ok 40 m2, 40 m2
  Remont mieszkania, Kalisz

  1080 zł do 1800 zł

  Cena, Malarzy kafelkarzy,
  Remont mieszkania, Szczawno-Zdrój

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Kładzenie glazury w łazience podłoga i ściany, 15m2
  Remont mieszkania, Łubniany

  720 zł do 1200 zł

  Cena, Podniesienie strychu,
  Remont mieszkania, Orzysz

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Wykończenie wnętrza domku letniskowego-ułożenie folii, płyt k-g, płyte, 50mkw
  Remont mieszkania, Goreń Duży

  2700 zł do 4500 zł

  Cena, Kuchnia pod zabudowę szafy, Nie umiem tego podać cała kuchnia szafa na całą długość ściany
  Remont mieszkania, Jastrzębie-Zdrój

  180 zł do 300 zł

  Cena, remont , 60m2
  Remont mieszkania, Turawa

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, Remont 2 pokojów, 35m
  Remont mieszkania, Radom

  2700 zł do 4500 zł

  Cena, całe mieszkanie, podłogi ściany prąd woda balkon, 44 m2
  Remont mieszkania, Skawina

  2700 zł do 4500 zł

  Cena, Ścianki działowej skladającej się z dwòch skrzydel,
  Remont mieszkania, Legionowo

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Wykonczenie domku rekreacyjnego, 60m2
  Remont mieszkania, Plewica

  2700 zł do 4500 zł  Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze Remont mieszkania?
  Pomysły na urządzenie domu

  Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

  Remont mieszkania cennik

  Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

  2787+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA Remont mieszkania
  BEZPŁATNE USŁUGI
  BEZ PROWIZJI
  OTRZYMAJ OFERTĘ
  Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
  © 2023 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone