Dla obszaru

  Klimatyzatory Cena

  Ile kosztują klimatyzatory? Cena klimatyzatora zależy przede wszystkim od typu klimatyzatora, jego mocy (moc musi dokładnie odpowiadać miejscu, w którym jest zainstalowany) i oczywiście , oferenta. Przybliżona cena „zwykłego” klimatyzatora, który ma jedną jednostkę wewnętrzną i jedną jednostkę zewnętrzną oraz moc 4 kW, wynosi około 3.000 PLN. Do tego należy doliczyć 1.100 PLN za montaż. Ponadto klimatyzatory podłogowe i sufitowe kosztują 3.500 PLN i więcej, a ich instalacja jest droższa. Zaleca się co najmniej raz w sezonie otwierać urządzenie i myć lub czyścić jego filtry, a w przypadku uszkodzenia wymienić. Zaleca się również, aby klimatyzatory były sprawdzane przez technika serwisowego przynajmniej raz w roku. Ceny serwisu to 225 PLN i więcej.

  Komu powierzyć instalację klimatyzatorów? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych oferentów klimatyzatorów w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

  Poproś o ofertę:
  Wyślij zapytanie

  Cena klimatyzatora


  Cena klimatyzatora. Cena zakupu i montażu klimatyzatora mocy 3,5 kW.

  2800.00 zł/szt

  BARDZO NISKA CENA
  3000.00 zł/szt

  ŚREDNIA CENA
  3200.00 zł/szt

  NAJWYŻSZA CENA
  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  INNE CENY ZA Klimatyzatory, klimatyzacja

  Wasza ilość

  jednostka

  orientacyjna cena

  Wasza cena

  Chłodzenie powietrzem; klimatyzator bez jednostki zewnętrznej

  Cena zakupu i montażu klimatyzatora bez jednostki zewnętrznej.


  szt

  zł/szt

  Cena klimatyzatora typu split

  Cena zakupu wraz z montażem naściennym, z przyłączem, z instalacją do 4m i odpływem kondensatu do 5m.


  szt

  zł/szt

  Klimatyzator naścienny

  Cena klimatyzatora zewnętrznego i wewnętrznego. Cena klimatyzatora typu split z jedną jednostką wewnętrzną i jedną zewnętrzną, do grzania lub chłodzenia, moc do 4 kW z montażem.


  szt

  zł/szt

  Klimatyzatory do 3,7 kW

  Cena serwisu klimatyzatora. Cena serwisu klimatyzatorów do 3,7 kW.


  godz

  zł/godz

  Klimatyzatory do 3,7 kW

  Cena montażu klimatyzatora. Cena montażu klimatyzatora do 3,7 kW.


  szt

  zł/szt

  Klimatyzatory do 5,5 kW

  Cena serwisu klimatyzatora. Cena serwisu klimatyzatora do 5,5 kW.


  godz

  zł/godz

  Klimatyzatory do 5,5 kW

  Cena montażu klimatyzatora. Cena montażu klimatyzatora do 5,5 kW.


  szt

  zł/szt

  Klimatyzator do 8 kW

  Cena serwisu klimatyzatora. Cena serwisu klimatyzatorów do 8 kW.


  godz

  zł/godz

  Klimatyzatory do 8 kW

  Cena montażu klimatyzatora. Cena montażu klimatyzatora do 8 kW.


  szt

  zł/szt

  Klimatyzatory podłogowe

  Cena klimatyzatora podłogowego. Cena klimatyzatora podłogowego z jedną jednostką wewnętrzną i jedną zewnętrzną, do grzania lub chłodzenia, moc do 2,5 kW z montażem.


  szt

  zł/szt

  Klimatyzatory sufitowe

  Cena klimatyzatora sufitowego. Cena klimatyzatora sufitowego z jedną jednostką wewnętrzną i jedną jednostką zewnętrzną. Cena montażu kasetowego klimatyzatora do grzania lub chłodzenia z nawiewem w 4 kierunkach, moc do 2,5 kW wraz z montażem.


  szt

  zł/szt

  orientacyjna cena
  wyślij zapytanie >

  Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

  Klimatyzator - wszystko co trzeba wiedzieć

   

   

  1. Co trzeba wiedzieć przed kupnem klimatyzatora?

  Bardzo często decydujemy się, żeby w mieszkaniu, domu, biurze lub innej przestrzeni, zamontować klimatyzator, aby zabezpieczyć sobie przyjemną temperaturę bytowania.Klimatyzatory

  1.1. Przed kupnem rozważcie te pytania

  Rodzaj budynku – kupujecie klimatyzator do mieszkania, domu czy pomiszczeń biznesowych?

  Budynek - starszy czy nowszy?

  Wielkość przestrzeni – wymierzcie przestrzeń, do której kupujecie klimatyzator.

  Izolacja – czy to pomieszczenie ma jakąś izolację?

  Położenie - czy pomieszczenie jest zwrócone na północ, południe, zachód czy wschód? Czy znajduje się w piwnicy, na parterze, na piętrze, strychu czy poddaszu

  Otwory – ile ma okien, drzwi i jakiej wielkości? Czy szyby są zwykłe czy termopan?

  Liczba osób i urządzeń -  ile ludzi będzie przebywać w tym pomieszczeniu? Jakie urządzenia się tu znajdują?

  Sposób wietrzenia pomieszczenia – czy wietrzy się naturalnie czy istnieje wentylacja z rekuperacją?

  Możliwości montażu – wybór rodzaju jednostki wewnętrznej według specyfikacji przestrzeni (ścienna, podłogowa, sufitowa, okienna, wbudowana).

  Sposób odprowadzania skroplonej wody z jednostki wewnętrznej – swobodnym padem lub pompą automatyczną?

  Ogrzewanie – czy chcecie by klimatyzator i chłodził i ogrzewał pomieszczenie

  1.2. Hałas

  Szum jaki urządzenie wydaje jest czynnikiem, którego nie należy lekceważyć. Zazwyczaj na urządzeniu jest nalepka ze wszystkimi danymi technicznymi  i zaznaczonymi decybelami, które wyrażają poziom hałasu. Jeśli jest napisane 25-30 Db to znaczy, że urządzenie pracuje cicho.

  1.3. Moc

  Przy wyborze mocy urządzenia trzeba mieć na względzie wielkość pomieszczenia, które będzie się chłodzić lub ogrzewać. Następnie, liczbę okien i drzwi, wysokość pomieszczenia i ilość pięter. Dla pomieszczeń do 25m2 wystarczy klimatyzator o mocy 2,5 kW, do 40m2, 3,5 kW i tak dalej.

  1.4. Efektywność energetyczna

  W ofercie handlowej na rynku są urządzenia różnych przedziałów energetycznych. Zakres przedziałów mieści się od A+++ do D, przy czym A+++  to najbardziej efektywny, a D najmniej. W parze z efektywnością energetyczną idzie oszczędność prądu, ponieważ urządzenie inwertorowe ze sprężarką w zewnętrznej jednostce równoważy pracę wewnętrznej jednostki, która się w wyniku tego rzadziej włącza i zużywa mniej prądu.

  2. Wybór oferentów i wykonawców prac

  Oferentów i wykonawców prac na rynku jest niezliczona liczba – jak wybrać odpowiedniego?

  2.1. Gwarancja, termin gwarancji

  Pierwszym znakiem pewności jest dawanie gwarancji. Oferenci jakościowo dobrych klimatyzorów daja gwarancję na 24 miesiące; jeśli zgodzicie sie, że oni i zamontują system, na wykonaną pracę również daja 24 miesięczną gwarancję.

  2.2. Własni instalatorzy i technicy serwisowi

  Jakościowo dobry montaż jest bardzo ważny. Nieprawidłowe i niefachowe zainstalowanie urządzenia może zniszczyć wszystkie zalety jakosciowo dobrego urządzenia. Wielką zaletą oferenta jest posiadanie własnych instalatorów i serwisantów, bo w ten sposób ma wgłąd i szczegółowy przegląd wszystkich prac i materiałów. Tym samym się gwarantuje i jakość urządzenia i jakość montażu i funkcjonowania. Ważne jest również, by kupiec mógł wezwać serwiserów, i by oni w najkrótszym czasie dokonali naprawy.

  2.3. Certyfikaty

  Jakość oferentów może potwierdzić i odpowiednia dokumentacja, którą daje oferent po zakończonej pracy. Obok technicznych specyfikacji samego urządzenia tu są i zaświadczenia o jakości i efektywności energetycznej jak i certyfikaty i tym podobne.

  3. Różne rodzaje klimatyzatorów

  3.1. Przenośne klimatyzatory

  Przenośne lub ruchome klimatyzatory można przemieszczać z pokoju do pokoju według potrzeby. Doskonałe są do mniejszych pomieszczeń, które się szybko wychłodzą lub zagrzeją, np. przyczepy kampingowe gdzie nie da się zabezpieczyć innego rodzaju klimatyzacji. Jego wadą jest mniejsza moc, a zaletą to, że nie trzeba go instalować.

  3.2. Okienne klimatyzatory

  Okienne klimatyzatory zazwyczaj instaluje się na parapety tak, że częściowo są w pokoju, a częściowo na zewnątrz. Konieczne jest zrobienie otworu, by móc ich wstawić. Ponieważ się instalują w taki mniej praktyczny sposób, stosunkowo mniej się z nich korzysta.

  3.3. Klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej

  W pomieszczeniach gdzie nie da się zamontować jednostki zewnętrznej można wstwić klimatyzator bez niej, przy czym wewnętrzna jednostka montuje się na scianę zewnętrzną. Potrzebne są dwa otwory o średnicy 16 cm, które bedą chlodzić kondenzator powietrzem z zewnątrz. Po mocy, oplacalności i poziomie hałasu w czasie pracy, te klimatyzory nie pozostają w tyle za dwuczęściowymi.

  3.4. Klimatyzator dwuczęściowy

  Klimatyzatory dwuczęściowe, czyli split-klimatyzatory, są najbardziej poszukiwane i najczęsciej się z nich korzysta. Nazywamy ich split co po angielsku znaczy „podzielone, oddzielone”, co wtym wypadku znaczy, że są podzielone na dwie lub więcej oddzielnych jednostek.

  Wewnętrzną jednostkę montuje się w pomieszczeniu, a zewnętrzną  na zewnątrz. Wewnętrzne jednostki wedlug miejsca umieszczenia dzielimy na – ścienne, sufitowe, podłogowe, kasetonowe, kanałowe. Istnieją klimatyzatory z większą liczbą jednostek wewnętrznych, a jedną zewnętrzną, która ich uruchamia. Ten rodzaj nazywa się „multi-split” i jest oszczędny w tym sensie, że zajmuje mniej miejsca i łatwiej się montuje. Split-klimatyzory są ekonomiczne, o różnej mocy  i energetycznie bardzo wydajne.

  4. Zakładanie – sam swój majster czy fachowa instalacja?

  Prawidłowy wybór klimatyzatora jest , w kżdym przypadku, bardzo ważny. Jednak , aby dobrze działał w optymalnych warunkach, musi być jednakowo dobrze założony jak i prawidłowo i fachowo zainstalowany. Tylko w ten sposób może zapewnić przyjemną temperaturę  w waszym domu. Bez względu na to czy zdecydowaliście się zrobić to sami, czy pozostawili to fachowcom, bardzo ważne jest miejsce, w  którym będzie założony.

  4.1. Zakładanie jednostki zewnętrznej

  Jeśli mieszkacie w bloku, przed założeniem częsci zewnętrznej klimatyzatora, należy sprawdzić, czy i jakie prace są dozwolone na elewacji. Jeśli się zakłada w widocznym miejscu, trzeba uważac, by niczemu i nikomu nie zagrażała; jeśli będzie na balkonie, nie będzie widoczna z ulicy. Jeśli mieszkacie na poddaszu, sprawdźcie czy część zewnętrzną można zamontować na dachu lub otwartym stropie.

  Jeśli chcemy zewnętrzną część zamontować na fasadę historycznego budynku pod ochroną państwa, wówczs jest potrzebne zezwolenie Intytutu Ochrony Zabytków. Jeśli to nie jest taki przypadek, trzeba uważać na to, by jak najmniej była widoczna (żeby była na balkonie, podbudowie, równym dachu,itp.), żeby nie psuła wyglądu całości i nie przeszkadzała sąsiadom.

  Szczególną uwagę trzeba zwócić na to, by nośniki  były mocne i wystarczającej nośności, także otporne na wibracje, i żeby ich nie przenosiły na elewację.

  Jeśli się jednostka zewnętrzna stawia na ziemię, musi być umocowana na plastikowym stojaku, o co najmniej 10-ciu cm wysokości.

  Żeby klimatyzator dobrze pracował, ważne jest, by powietrze krążyło wokół jednostki bez przeszkód. Wąskie nisze lub miejsca przy ścianie czy betonowym ogrodzeniu balkonu, nie są odpowiednia.

  Zewnętrznych jednostek nie należy też zakładać przy oknach sypialni ani pokoju dziecinnego. Hałas, który klimatyzator wytwarza, będzie wam przeszkadzał podczas snu przy otwartym oknie.

  4.2. Zakładanie jednostki wewnętrznej

  Jednostkę wewnętrzną powinno się zawsze umieszciać w najcieplejszym miejscu pomieszczenia, bo kiedy się to miejsce wystarczajaco wychłodzi, wszędzie będzie dużo przyjemniej.

  Jeżeli umieścicie klimatyzator nad drzwiami, które sie często otwierają, jego praca by była mniej oszczędna, ponieważ chłodzenie/grzanie byłoby bardziej intensywne przy każdym otwarciu czy zamknięciu drzwi.

  Miejsc w korytarzu, za zasłonami lub nad szafami, też się nie zaleca – krążenie powietrza w takich miejscach jest ograniczone i klimatyzator by słabiej pracował.

  Nie zaleca się również umieszczania wewnętrznej jednostki przy źródle ciepła. Jednostka ma wmontowany termostat do utrzymywania równomiernej temperatury, i ciągle by się włączała, nawet gdy pomieszczenie jest już wychłodzone.

  4.3. Szczegóły techniczne

  Pierwszym krokiem przy zakładaniu klimatyzatora jest zamontowanie nośnika wewnętrznej i zewnętrznej jednostki. Następnie wierci się otwory w scianie, przez które będa przeciągnięte rurki (wąż kondensatu i instalacje wiążące rurki/kable) przy czym trzeba zwrócic uwagę na wzajemną odległość jednostek. Następny krok to przeciąganie rurek przez mur i umieszczenie jednostki wewnętrznej na nośniku, podłącznie do prądu i następnie węży do skroplonej wody i powietrza.

  W następnej kolejności umieszczamy zewnętrzną jednostkę na nośniki i przyłączamy.

  Kiedy obydwie jednostki są podłączone, potrzbene jest naświetlenie; tym się z kręgu chłodzącego wydala powietrze i wilgoć i to za pomocą pompy próżniowej. Przy pierwszym  włączeniu sprawdza się czy gdzieś coś nie cieknie i czy wszysko jest szczelne.

  Węże, które prowadzą do jednostki zewnętrznej izoluje się, tzn. bandażuje/ zabezpiecza taśmą izolacyjną i przymocowuje do ściany. Otwory wokół rurek się uszczelniają pur- pianką, kitem lub tynkują, albo zakłada się plastykowe rozetki.

  5. Trendy 

  5.1. Efektywność energetyczna

  Ludzie pragną zaoszczędzić pieniądze, ale także zachować środowisko. Nowoczesne klimatyzory przedstawiają rozwiązanie dla obu tendencji, które z każdym rokiem rosną i taki trend się zachowa i w przyszłości.

  5.2. Inteligentne technologie

  Najnowsze technologie umożliwiają powiązanie klimatyzatorów z WiFi. Inteligentne  klimatyzatory można łatwo i praktycznie kontrolować  i dostosować temperaturę w domu poprzez aplikację w telefonie lub podobnym urządzeniu. W ten sposób się osiąga znaczną oszczędność prądu.

  5.3. Systemy bezrurowe z regulacją trybu pracy

  Nowoczesne klimatyzatory mają możliwość regulacji prędkości pracy, co służy większej efektywności i użyteczności.

  W ten sposób system pracuje bardziej precyzyjnie i dostosowuje się do potrzeb  chłodzenia lub ogrzewania  waszego domu. Na dodatek, przy zakładaniu urządzenia nie trzeba wiercić otworów na rury.

  5.4. Rozwiązania geotermalne

  Zainteresowanie ogrzewaniem i chłodzeniem geotermalnym stale rośnie przede wszystkim z powodu efektywności energetycznej.

  Geotermalne systemy  klimatyzacji charakteryzuje trwałość i duża użyteczność.

  5.5. Lepsza jakość powietrza

  Niezawodne informacje, które podają czujniki nowoczesnych klimatyzatorów  umożliwiają nam, byśmy wiedzieli ile i jakie szkodliwe cząski znajdują się w powietrzu, w każdym domu. W tym celu w nich są wbudowane czujniki, powiązane z filtrami, które automatycznie wciągają i wydalają zanieczyszczone powietrze, a dostarczają czyste i świerze.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

             

   

   

   

   

   

   

   

   

                 

   

   

   

   

   

   

   

   

                       

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

            

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze Klimatyzatory, klimatyzacja?

  DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMU  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
  Ostatnio opublikowane projekty

  GREE AMBER PRESTIGE GWH12YD-S6DBA2A

  INSTALACJA DOM WOLNOSOJĄCY REKOMENDACJA GREE 86184 6075 zł do 10125 zł

  ........

  Klimatyzacja

  Klimatyzacja ( jednostka wewnętrzna i zewnętrzna ), chłodzenie i grzanie w mieszkaniu 36,5 m2. 6075 zł do 10125 zł

  ........

  zainstalować klimatyzator

  Był Pan u mnie jak zakladaliśmy nowy dach i były rusztowania tak wyszło że dopiero teraz mogę ,realizować tą usługę,dostałem też prospekt z danymi. 6885 zł do 11475 zł

  ........

  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  Cena, urządzenia klimatyzacyjne wraz z projektem, 5 pomieszczeń
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Rybnik

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Mieszkanie 3 pomieszczenia, drugie piętro, ogrzewanie zimą, 49m2
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Sobótka

  2250 zł do 3750 zł

  Cena, Klimatyzacja, 25 M kwadratowych
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Kalety

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, Klimatyzacji, 45
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Korwinów

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, Klimatyzator,
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Pruszcz Gdański

  1440 zł do 2400 zł

  Cena, klimatyzator, około 40 m2
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Gorzów Wielkopolski

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, montaż klimatyzatora,
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Mosina

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, klimatyzacja do całorocznego ogrzewania, pow.43m, 3 pom.do ogrzewania
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Jelenia Góra

  1170 zł do 1950 zł

  Cena, montaz klimatyzaji 3,5kw, 3.5kw
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Świdnica

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Klimatyzacja instalacja w domku szeregowym, 1 pokój 4x3 m2
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Bełchatów

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Klimatyzacja mieszkanie 1 pomieszczenie, Około 50 metrów
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Włocławek

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Montażu klimy w mieszkaniu, 1, 63m2
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Warszawa

  1080 zł do 1800 zł

  Cena, klimatyzacja grodzisko,
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Wręczyca Wielka

  540 zł do 900 zł

  Cena, klimatyzacja z funkcją grzania, 64m
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Lichnowy

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, Klimatyzacja, 2 jednostki wewnetrzne na dwa pokoje ok. 12m kazdy
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Nienawiszcz

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, Montaż klimatyzacji,
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Głogów

  90 zł do 150 zł

  Cena, Montaz klimy w domu, 60
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Opatów

  1620 zł do 2700 zł

  Cena, Montaż klimatyzacji w mieszkaniu, 53m2
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Przebędowo

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Klimatyzator 3,5KW z montażem, do 30 m2
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Tłuszcz

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, kontakt telefoniczny MKiDN,
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Warszawa

  450 zł do 750 zł

  Cena, Klimatyzacja mieszkania 50m, 50m2
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Jawor

  810 zł do 1350 zł

  Cena, Zlecę dostawę i montaż klimatyzatora Rotenso Versu Mirror Multi 3,5 K., 1 szt/ 30 m.kw.
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Będzin

  810 zł do 1350 zł

  Cena, Klimatyzacja domowa - wycena, 2 jednostki
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Mniszków

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Klimatyzacji kurła, 69
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Gdańsk

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Klimatyzatory ogrzewające dom, 55 m2
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Pieńki Słubickie

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, Proszę o kontakt Iwona Drzewicka Komorów ,
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Komorów

  90 zł do 150 zł

  Cena, klimatyzator ok. 3,2 kW, Wi-Fi, 35
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Stęszew

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, 1 skraplacz + 2 urzadzenia chlodzace, 10m2 i 20m2
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Wrocław

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, witam, mam 2 st. klimatyzacja od Państwa firmy,1 na rzge nie delo, , witam, mam 2 st. klimatyzacja od Państwa firmy,1 na rzge nie delo, inna potrzebuje obsługi gwarancyjna czekam na informację kiedy Państwo to z
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Łódź

  180 zł do 300 zł

  Cena, montaż klimatyzacji , 1
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Chodzież

  900 zł do 1500 zł

  Cena, monjtaż, 2
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Legionowo

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, Demontaż i montaż klimatyzacji, 1 szt.
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Leoncin

  585 zł do 975 zł

  Cena, Klimatyzator split na 30 m2, 1 szt.
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Lubogoszcz

  450 zł do 750 zł

  Cena, Klimatyzacja w salonie ,
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Murowana Goślina

  4500 zł do 7500 zł

  Cena, Przenieś klimatyzator z jednego pomieszczenia do drugiego,
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Oksa

  180 zł do 300 zł

  Cena, Montaż klimatyzacji, 20
  Klimatyzatory, klimatyzacja, Kłoczew

  3600 zł do 6000 zł  Pomysły na urządzenie domu

  Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

  Klimatyzatory, klimatyzacja cennik

  Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

  1134+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA Klimatyzatory, klimatyzacja
  BEZPŁATNE USŁUGI
  BEZ PROWIZJI
  OTRZYMAJ OFERTĘ
  Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
  © 2024 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone