Dla obszaru

  Bramy garażowe Cena

  Ile kosztują bramy garażowe? Na ich cenę wpływają różne czynniki: wymiary, producent, materiał, sposób otwierania (ręczny, automatyczny), dobór koloru, grubość drzwi lub listew, które są typu (ruchome, skrzydłowe, rolkowe, segmentowe). Zakup i montaż automatycznych segmentowych bram garażowych na jeden samochód o szerokości 240-400 cm to koszt od 2.800 do 4.600 PLN. Czas dostawy to 1-2 miesiące.

  Komu powierzyć montaż bramy garażowej? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych dostawców bram garażowych w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

  Poproś o ofertę:
  Wyślij zapytanie

  Cena bramy garażowej segmentowej


  Cena zakupu i montażu automatycznej bramy segmentowej do jednego samochodu, gdzie grubość listew w bramie wynosi 40 mm, która posiada napęd silnokowy i dwa piloty. Cena bramy garażowej segmentowej o wymiarach 240x200 cm (212,5) lub 250x200 cm (212,5) wynosi około 2800 PLN. Cena bramy garażowej segmentowej o wymiarach 300x210 cm (212,5) wynosi około 3200 PLN. Cena bramy garażowej segmentowej o wymiarach 400x210 cm (212,5) wynosi około 3600 PLN.

  2800.00 zł/szt

  BARDZO NISKA CENA
  3700.00 zł/szt

  ŚREDNIA CENA
  4600.00 zł/szt

  NAJWYŻSZA CENA
  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  INNE CENY ZA Bramy garażowe

  Wasza ilość

  jednostka

  orientacyjna cena

  Wasza cena

  Brama garażowa dwuskrzydłowa

  Cena bramy garażowej dwuskrzydłowej. Cena klasycznych bram skrzydłowych, których powierzchnia to imitacja drewna. Cena napędu silnikowego do drzwi i instalacji, do wymiarów 220x240 cm.


  szt

  zł/szt

  Brama garażowa segmentowa z drzwiami dla pieszych

  Cena zakupu i montażu bramy garażowej segmentowej z drzwiami dla pieszych, gdzie grubość listew w bramie wynosi 40 mm; drzwi dla pieszych mają niski próg, są samozamykające i posiadają wyłączniki bezpieczeństwa, napęd silnikowy i dwa piloty.
  Cena bramy garażowej segmentowej z przejściem dla pieszych 225x212,5 cm lub 237,5x212,5 cm wynosi


  szt

  zł/szt

  Cena bram garażowych przemysłowych

  Cena bram garażowych przemysłowych. Cena bram przemysłowych z systemem szybkiego otwierania. Cena napędu silnikowego do drzwi i instalacji, do wymiarów 300x300 cm.


  szt

  zł/szt

  Cena bram garażowych ruchomych - uchylana

  Cena bramy garażowej ruchomej. Cena ruchomej bramy garażowej otwieranej skośnie, której powierzchnia to imitacja drewna. Cena napędu silnikowego do drzwi i instalacji, do wymiarów 220x240 cm.


  szt

  zł/szt

  Rolowana brama garażowa

  Cena bramy garażowej rolowanej. Cena bramy rolowanej, której powierzchnia jest poziomo kreskowana i pomalowana na biało. Cena napędu silnikowego do drzwi i instalacji, do wymiarów 250x300 cm.


  szt

  zł/szt

  orientacyjna cena
  wyślij zapytanie >

  Brama garażowa segmentowa


  Ile kosztuje brama garażowa segmentowa? Na ich cenę wpływ mają różne czynniki: wymiary i materiał (a...

  Sprawdź też: Brama garażowa segmentowa Cena

  Brama garażowa rolowana


  Ile kosztuje brama garażowa rolowana? Na ich cenę największy wpływ mają wymiary i materiał, jak równ...

  Sprawdź też: Brama garażowa rolowana Cena

  Brama garażowa uchylna


  Ile kosztuje brama garażowa uchylna? Na ich cenę wpływają różne czynniki: wymiary i materiał (alumin...

  Sprawdź też: Brama garażowa uchylna Cena

  Brama garażowa skrzydłowa


  Ile kosztuje brama garażowa skrzydłowa? Na ich cenę wpływ mają różne czynniki: wymiary i materiał (a...

  Sprawdź też: Brama garażowa skrzydłowa Cena

  Brama garażowa przemysłowa


  Ile kosztuje brama garażowa przemysłowa? Na ich cenę największy wpływ mają wymiary i sposób otwieran...

  Sprawdź też: Brama garażowa przemysłowa Cena

  Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

  Brama garażowa – wszystko co trzeba wiedzieć

   

  1. Co trzeba wiedzieć o bramie garażowej przed kupnem?

  1.1. Ochrona

  Z uwagi na to, że brama garażowa może służyć jako wejście do waszego domu, trzeba się postarać, aby była bezpieczna. Odpowiednia brama garażowa będzie antywłamaniowa kiedy będzie wykonana z solidnych i trwałych materiałów oraz posiadać zabezpieczające tryby blokowania. Najbardziej bezpieczną jest brama z podwójnej stali, solidnymi zawiasami i zdalnym sterowaniem, zabezpieczonym tzw. rolling codem. Zwróćcie uwagę na to, czy brama posiada atest przeciwłamaniowy.Brama garażowa

  1.2. Izolacja cieplna, nieprzepuszczalność i oszczędność energetyczna

  Brama garażowa może być związana z utratą energii cieplnej w pomieszceniu. Na izolację cieplną bramy wpływa sposób w jaki się otwiera, materiał z jakiego jest wykonana i jego grubość oraz jakość sposobu zamontowania. Jeśli chcecie zaoszczędzić na kosztach ogrzewania, zamontujcie bramę o podwójnych ściankach i izolacją odpowiedniej grubości. Nie bez znaczenia jest nieprzepuszczalność (szczelność) bramy. Pożądane jest, by dobre uszczeliki były ze wszyskich trzech stron, wzdłuż krawędzi bramy tak by całkowicie zabezpieczyły wnętrze przed utratą ciepła i wływu zmian pogodowych.

  1.3. Bramy przesuwne

  Przesuwne bramy są w zasadzie bardzo praktyczne jako bramy, które otwierają się aż pod strop garażu. W ten sposób pozostaje wiele wolnego miejsca przed garażem i w garażu. Co więcej, możecie zaparkować przed samą bramą i nie zakłócicie tym funkcjonowania bramy.

  1.4. Zapobieganie uszkodzeniom

  Brama powinna być wyposażona w czujniki, by nie doszło do kontaktu z czymkolwiek przed i za bramą; powiedzmy dzieckiem lub zwierzakiem domowym. Jednocześnie projektowaniem  bramy uniemożliwia się przykleszczenie palców z obu stron. Możliwym nieszczęściom i uszkodzeniom bramy zapobiegają obłożone sprężyny, które jednocześnie nie są w kontakcie z zabrudzeniami i wpływem warunków zewnętrznych, a tym samym  mają dłuższy termin ważności.

  2. Wybór oferentów i wykonawców prac

  2.1. Poradnictwo przed kupnem bramy i montaż

  Dobry oferent poświęci wam uwagę, szczegółowo wyjaśni wszystkie funkcje i umówi się z wami co do wszystkiego co będzie potrzebne. Brama będzie gotowa w terminie i zaproponuje możliwość zamontowania. Montaż powinien trwać jeden dzień, żeby jak najprędzej zamknąć otwór garażowy. Dobry oferent dysponuje swoimi doświadczonymi fachowcami, którzy zamontują bramę precyzyjnie i według potrzeby, dokończą wszystkie dodatkowe prace.

  2.2. Gwarancja

  Pierwszym znakiem jakości bramy jest termin gwarancji. Oferenci dobrych bram garażowych oferują dziesięcioletnią lub dłuższą gwarancję na samą bramę, jak i pięcioletnią na napęd i instalacje elektryczne. W momencie dawania gwarancji brama musi być w dobrym stanie, bez żadnych widocznych i funkcjonalnych uszkodzeń. Taką trwałość umożliwiają jakościowo dobre materiały i dobre wykonanie. W przypadku, gdy ewentualnie dojdzie do jakiegoś uszkodzenia, muszą być zagwarantowane wszystkie części zamienne.

  2.3. Serwis i konserwacja

  Przy bramach z podnośnikami elektrycznymi zaleca się coroczny przegląd ze strony upoważnionego serwisu. Nie mniej ważne jest, by kupcowi był zapewniony serwis, który ewentualne uszkodzenia może szybko i jakościowo dobrze poprawić.

  3. Bramy garażowe różnego rodzaju

  3.1. Zgodnie z metodą otwierania

  Bramy automatyczne

  Są to bramy, które posiadają zdalne sterowanie. Pilot zaoszczędzi wam wyjść z samochodu za każdym razem kiedy wyjeżdżacie i wjeżdżacie do garażu i uniknięcia przy tym złych warunków pogodowych. Wiele razy również zaoszczędzi wam poszukiwania klucza, bo pilot powinien być zawsze w samochodzie.

  Bramy segmentowe górne, bramy segmentowe boczne

  Bramy segmentowe są najczęstszym wyborem kupców. Są one właściwie ruchome, przesuwne, zlożone z segmentów, odnośnie sekcji. Przy podnoszeniu dzielą się na panele lub profile, i tak podnoszą jeden po jeden, żeby, gdy wejdą pod strop, stanowiły znów jedną całość. Przesuwne bramy otwierają się tak, że dzielą się na dwie części i każde ze skrzydeł przesuwa się wzdłuż ściany, w lewą lub prawą stronę. Zaletą takich bram jest to, że nie zajmują  dużo miejsca przy otwieraniu, i że kierowca ma całkiem otwarty wjazd i doskonałą widoczność. Takie bramy mogą posiadać izolację lub nie; również, jedną ich część stanowią tzw. drzwi przejściowe, a mogą mieć i okno. Bramy segmentowe zwykle są napędzane automatycznie.

  Klasyczna brama uchylna

  Są to takie bramy, które w odróżnieniu od segmentowych, podnoszą się i opuszczają całe, działają ręcznie. Z tymi bramami związana jest słaba widoczność wjazdu. Wadą tych bram jest słaba szczelność, i najczęściej nie posiadają izolacji. Najczęściej korzysta się z nich przy garażach szeregowych, wolnostojacych i tych, które się nie ogrzewają.

  Bramy rolowane

  Najważniejszą cechą bram rolowanych jest to, że są zestawione z płytek ( zwykłych lub aluminiowych), które przy otwieraniu się oddwajają i nawijają na szynę jak rolety okienne i tak zwinięte stoją w skrzynce nad drzwiami garażowymi. Płytki są najczęściej z izolacją. Zaletą bram rolowanych jest to, że cała przestrzeń garażu jest do waszej dyspozycji, ponieważ nie zajmują miejsca, są automatyczne czy też ręczne. Charakteryzują się nieskomplikowanym montażem, ładnym wyglądem i cichą pracą.

  Bramy garażowe rozwierne (dwuskrzydłowe)

  Z uwagi na nowe i lepsze rozwiązania, z bram rozwiernych coraz rzadziej się korzysta. Stosuje się zazwyczaj w starszych budynkach, które albo są niższe albo węższe od dzisiejszych standardów. Bramy dwuskrzydłowe mogą być automatyczne i zazwyczaj  posiadają izolację.

  Przemysłowe bramy garażowe

  To są większe bramy i montowane są dla samochodów ciężarowych, na przykład w fabrykach, składach, na wsiach w budynkach pomocniczych, budynkach straży pożarnej i tak dalej. Mają bardziej kompleksową strukturę i mocniejszy motor w stosunku do bram domowych. Bramy przemysłowe najczęściej posiadają  tzw. drzwi przejściowe i występują w różnych  rozmiarach i kolorach.

  3.2. Według materiału

  Drewniane bramy garażowe

  Drewniane bramy wymagają częstej konserwacji, by utrzymały swój ładny wygląd, ale dalej są bardzo popularne. Wygląd bramy jest ważny, bo jest ona częścią większej całości i jako taka, w znaczny sposób wpływa na wygląd całego domu. Wybór kolorów i rodzaju drzewa jest duży. Drewniane bramy są jakościowo bardzo dobre i wytrzymałe, więc mogą służyć latami, jeśli o nie dbacie. To konkretnie oznacza, że potrzeba je raz w roku pomalować, polakierować lub zaimpregnować, żeby wpływ warunków pogodowych sprowadzić do minimum.

  Bramy garażowe z tworzyw sztucznych

  Bramy z tworzyw sztucznych, a właściwie z PCV lub ABS, także są bardzo popularne, przede wszyskim z powodu niskiej ceny względem trwałości, łatwego montażu i utrzymywania. Nie mniej ważne jest to, że mogą one być bardzo ładne, szczególnie jeśli są imitacją metalowych lub drewnianych materiałów. Nieco droższe są te z włókien szklanych, tzw. fiberglassu, ponieważ są odporne na rdzę, są mocne i nie wymagają żadnej konserwacji.

  Aluminiowa brama garażowa

  Pomiędzy wszystkimi materiałami na bramy garażowe, najbardziej cenionymi, najbardziej odpornymi i trwałymi są bramy metalowe. Bramy garażowe z aluminium są doskonałym wyborem  na terenach nadmorskich, ponieważ aluminium jest odporne na rdzę, jak i na wpływ soli i wilgoci. Dodatkowo nie wymagają specjalnego utrzymywania. Bramy garażowe z aluminium są tymi najdroższymi, ponieważ pozostają takie same nawet po dziesięcioleciach użytkowania i narażenia na zmiany atmosferyczne.

  4. Akcje/Styl/Trendy 

  4.1. Szklane bramy garażowe

  W dzisiejszych czasach, gdy garaże są lepiej izolowane dzięki wysokiej jakości drzwiom izolowanym termicznie, nie służą już wyłącznie do przechowywania samochodów - teraz mogą być pralniami, warsztatami, przestrzenią do ćwiczeń czy domowymi biurami. W takich przypadkach czas spędzony w garażu wymaga dobrego oświetlenia. Najnowszym trendem są zatem drzwi z oknami, które świetnie wyglądają zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Jeśli chesz, by również garaż był wypełniony światłem, zastanów się nad odpowiednią szklaną bramą garażową. Takie eleganckie bramy mogą być bardzo solidne, wzmocnione aluminiową ramą. Tak czy inaczej, twój garaż już nigdy nie będzie wyglądał tak samo.

  4.2. Śmiałe kolory

  Czasy standardowych białych bram garażowych dawno minęły, teraz są modne – podobnie jak w przypadku samych domów – zuchwałe ciemne kolory! Wybierzcie taki, który pasuje do koloru elewacji, ale tak by już z daleka było widać, gdzie jest brama garażowa. Pomyśl nawet o czerni, ponieważ jest to absolutny hit w dekoracji wnętrz i na zewnątrz!

  4.3. Najnowsze technologie

  Pewne jest, że to tylko kwiestia czasu, kiedy wszyscy będziemy mogli sterować bramą za pośrednictwem WiFi i aplikacji w telefonie. Inteligentne bramy będziemy  mogli w ten sposób zdalnie otworzyć lub sprawdzić, czy są zamknięte, gdy jesteśmy w pracy lub na wakacjach. Inteligentne technologie umożliwiaja to, że wybrane osoby, takie jak strażnicy, osoby wyprowadzające psy lub pokojówki, moga być wpuszczone o określonych porach dnia bez konieczności twojej obecności w domu, aby  im otworzyć.

  4.4. Opowiednie materiały

  Dawniej bramy garażowe były w większości wykonane z żelaza, drewna lub aluminium, a dziś drzwiami najlepiej pasującymi do ościeżnicy są te wykonane z materiałów syntetycznych. Materiały takie jak PCV i z włókna szklanego  są coraz bardziej atrakcyjne dla kupców, ponieważ są lekkie, niedrogie i łatwe w utrzymaniu, a jednocześnie są mocne, trwałe, dobrze izolują i występują w niezliczonych wariantach stylów i kolorów.

   

   

   

   

    

   

  Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze Bramy garażowe?

  DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMU  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
  Ostatnio opublikowane projekty

  drzwi techniczne ,brama garażowa

  Dzień dobry.Byłbym zainteresowany wymianą wraz z montażem drzwi technicznych zewnętrznych o wymiarowo 700 x 1850 lewe,oraz wymianą i montażem bramy garażowej o aktualnym wymiarze 2200x1850.Bramy wchodząca w rachubę to jak najprostsza uchylna. 8100 zł do 13500 zł

  ........

  Naprawy bramy garażowej.

  Naprawy bramy garażowej. Pękła sprężyna i nie można otworzyć bramy. 810 zł do 1350 zł

  ........

  Brama garażowa otwarcie na boki ocieplona

  Potrzebna wymiana bramy garażowej i wykonanie nowej z montażem. 6075 zł do 10125 zł

  ........

  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  Cena, brama garażowa, 1 szt
  Bramy garażowe, Warta

  1080 zł do 1800 zł

  Cena, Wycenę bramy garażowej.,
  Bramy garażowe, Wałbrzych

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, zakup i montaż bramy garażowej, 1 szt ; 5m2
  Bramy garażowe, Szafarnia

  1440 zł do 2400 zł

  Cena, demontaż uszkodzonej bramy, montaż bramy garażowej, Transport, 1
  Bramy garażowe, Gdynia

  1440 zł do 2400 zł

  Cena, Naprawa mechanizmu bramy garażowej,
  Bramy garażowe, Zgorzelec

  180 zł do 300 zł

  Cena, Naprawa bramy,
  Bramy garażowe, Mierzęcice

  180 zł do 300 zł

  Cena, Brama garażowa dwuskrzydłowa nieocieplana, 280 x 207
  Bramy garażowe, Ludwin

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, brama garażowa uchylna, 1
  Bramy garażowe, Cieszyn

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, Remont bramy przesuwnej Waszej produkcji, 1 sztuka
  Bramy garażowe, Tychy

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, wymiana bramy garażowej na nową,
  Bramy garażowe, Daszewice

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, Naprawy mechanizmu otwierania, 6m2
  Bramy garażowe, Sidzina

  90 zł do 150 zł

  Cena, zakup i montaż bramy garażowej, 1
  Bramy garażowe, Osiek

  810 zł do 1350 zł

  Cena, Brama garażowa otwierana wysokosc 200, szerokość 265, kolor antracyt.,
  Bramy garażowe, Mników

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, Brama garażowa wraz z pełną automatyką oraz montażem, 6400x2250mm
  Bramy garażowe, Będzin

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, brama garażowa nie ocieplana + drzwi metalowe, wymiar bramy łącznie z futryną 250 X 200 cm drzwi 90X200cm w jednym kolorze
  Bramy garażowe, Olszyna

  810 zł do 1350 zł

  Cena, Szukam bramy garażowej, 1
  Bramy garażowe, Włocławek

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, Klamka i zamek bramy garażowej,
  Bramy garażowe, Dąbrowa Górnicza

  45 zł do 75 zł

  Cena, Drzwi garażowe z dociepleniem i montażem, 4x2 ale należy dokładnie zmierzyć
  Bramy garażowe, Ujazd

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, Pilny serwis drzwi do gararzu, 1
  Bramy garażowe, Grzegorzew

  180 zł do 300 zł

  Cena, Brama garażowa uchylna, 5m2
  Bramy garażowe, Łodygowice

  1080 zł do 1800 zł

  Cena, zakup i montaż bramy garażowej, 1 garaż
  Bramy garażowe, Twardogóra

  1440 zł do 2400 zł

  Cena, Brama garazowa,
  Bramy garażowe, Gąbin

  1440 zł do 2400 zł

  Cena, Potrzebuję bramę segmentowa dużą, chyba 500 x 250 z napedem,,
  Bramy garażowe, Laliki

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, Szer 5860/ wys 2790 -200 wylewka, Szer 5860/wys 2790 -200 wylewka ,ral 7016 mat
  Bramy garażowe, Kołaki Kościelne

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Brama garażowa dwuskrzydłowa, Standardowe
  Bramy garażowe, Nowa Ruda

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Brame segmentowa 40mm, 50
  Bramy garażowe, Warszawa

  1080 zł do 1800 zł

  Cena, brama,
  Bramy garażowe, Zgorzelec

  180 zł do 300 zł

  Cena, montaż bramy uchylnej lub rozwiernej, wysokość 2.20 m x szerokość 2.50 m
  Bramy garażowe, Poznań

  810 zł do 1350 zł

  Cena, Drzwi garazowe dwu skrzydloee , 1
  Bramy garażowe, Wyszków

  900 zł do 1500 zł

  Cena, brama garazowa segmentowa swiatlo 2700 x 2100 z napedem,
  Bramy garażowe, Wałbrzych

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, brama garażowa rolowana, 260x217
  Bramy garażowe, Żagań

  630 zł do 1050 zł

  Cena, Brama garażowa z automatyką, ok. 6.5 m2
  Bramy garażowe, Mrągowo

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Naprawa bramy garażowej, 1 szt.
  Bramy garażowe, Gdańsk

  135 zł do 225 zł

  Cena, Potrzebuje nowa bramę garazowa,
  Bramy garażowe, Tymbark

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Sterownik do bramy garażowej otwieranie telefonem, 1
  Bramy garażowe, Wałbrzych

  180 zł do 300 zł

  Cena, Brama garażowa, 2500 x2000
  Bramy garażowe, Gdańsk

  900 zł do 1500 zł  Pomysły na urządzenie domu

  Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

  Bramy garażowe cennik

  Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

  697+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA Bramy garażowe
  BEZPŁATNE USŁUGI
  BEZ PROWIZJI
  OTRZYMAJ OFERTĘ
  Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
  © 2024 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone