Bramy garażowe Cena

Ile kosztują bramy garażowe? Na ich cenę wpływają różne czynniki: wymiary, producent, materiał, sposób otwierania (ręczny, automatyczny), dobór koloru, grubość drzwi lub listew, które są typu (ruchome, skrzydłowe, rolkowe, segmentowe). Zakup i montaż automatycznych segmentowych bram garażowych na jeden samochód o szerokości 240-400 cm to koszt od 2.800 do 4.600 PLN. Czas dostawy to 1-2 miesiące.

Komu powierzyć montaż bramy garażowej? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych dostawców bram garażowych w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Poproś o ofertę:
WYŚLIJ ZAPYTANIE

CENA BRAMY GARAŻOWEJ SEGMENTOWEJ


Cena zakupu i montażu automatycznej bramy segmentowej do jednego samochodu, gdzie grubość listew w bramie wynosi 40 mm, która posiada napęd silnokowy i dwa piloty. Cena bramy garażowej segmentowej o wymiarach 240x200 cm (212,5) lub 250x200 cm (212,5) wynosi około 2800 PLN. Cena bramy garażowej segmentowej o wymiarach 300x210 cm (212,5) wynosi około 3200 PLN. Cena bramy garażowej segmentowej o wymiarach 400x210 cm (212,5) wynosi około 3600 PLN.

2800.00 zł/szt

BARDZO NISKA CENA
zł/szt

ŚREDNIA CENA
4600.00 zł/szt

NAJWYŻSZA CENA
CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
Bramy garażowe Cena

INNE CENY ZA BRAMY GARAŻOWE

Wasza ilość

jednostka

orientacyjna cena

Wasza cena

Brama garażowa segmentowa z drzwiami dla pieszych

Cena zakupu i montażu bramy garażowej segmentowej z drzwiami dla pieszych, gdzie grubość listew w bramie wynosi 40 mm; drzwi dla pieszych mają niski próg, są samozamykające i posiadają wyłączniki bezpieczeństwa, napęd silnikowy i dwa piloty.
Cena bramy garażowej segmentowej z przejściem dla pieszych 225x212,5 cm lub 237,5x212,5 cm wynosizł/szt

szt
zapytania>

Rolowana brama garażowa

Cena bramy garażowej rolowanej. Cena bramy rolowanej, której powierzchnia jest poziomo kreskowana i pomalowana na biało. Cena napędu silnikowego do drzwi i instalacji, do wymiarów 250x300 cm.zł/szt

szt
zapytania>

Cena bram garażowych ruchomych - uchylana

Cena bramy garażowej ruchomej. Cena ruchomej bramy garażowej otwieranej skośnie, której powierzchnia to imitacja drewna. Cena napędu silnikowego do drzwi i instalacji, do wymiarów 220x240 cm.zł/szt

szt
zapytania>

Brama garażowa dwuskrzydłowa

Cena bramy garażowej dwuskrzydłowej. Cena klasycznych bram skrzydłowych, których powierzchnia to imitacja drewna. Cena napędu silnikowego do drzwi i instalacji, do wymiarów 220x240 cm.zł/szt

szt
zapytania>

Cena bram garażowych przemysłowych

Cena bram garażowych przemysłowych. Cena bram przemysłowych z systemem szybkiego otwierania. Cena napędu silnikowego do drzwi i instalacji, do wymiarów 300x300 cm.zł/szt

szt
zapytania>
RAZEM:
WYŚLIJ ZAPYTANIE >

Brama garażowa segmentowa


Ile kosztuje brama garażowa segmentowa? Na ich cenę wpływ mają różne czynniki: wymiary i materiał (a...

Sprawdź też: Brama garażowa segmentowa Cena

Brama garażowa rolowana


Ile kosztuje brama garażowa rolowana? Na ich cenę największy wpływ mają wymiary i materiał, jak równ...

Sprawdź też: Brama garażowa rolowana Cena

Brama garażowa uchylna


Ile kosztuje brama garażowa uchylna? Na ich cenę wpływają różne czynniki: wymiary i materiał (alumin...

Sprawdź też: Brama garażowa uchylna Cena

Brama garażowa skrzydłowa


Ile kosztuje brama garażowa skrzydłowa? Na ich cenę wpływ mają różne czynniki: wymiary i materiał (a...

Sprawdź też: Brama garażowa skrzydłowa Cena

Brama garażowa przemysłowa


Ile kosztuje brama garażowa przemysłowa? Na ich cenę największy wpływ mają wymiary i sposób otwieran...

Sprawdź też: Brama garażowa przemysłowa Cena

Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

Pomysły na urządzenie domu

Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

Brama garażowa – wszystko co trzeba wiedzieć

 

1. Co trzeba wiedzieć o bramie garażowej przed kupnem?

1.1. Ochrona

Z uwagi na to, że brama garażowa może służyć jako wejście do waszego domu, trzeba się postarać, aby była bezpieczna. Odpowiednia brama garażowa będzie antywłamaniowa kiedy będzie wykonana z solidnych i trwałych materiałów oraz posiadać zabezpieczające tryby blokowania. Najbardziej bezpieczną jest brama z podwójnej stali, solidnymi zawiasami i zdalnym sterowaniem, zabezpieczonym tzw. rolling codem. Zwróćcie uwagę na to, czy brama posiada atest przeciwłamaniowy.Brama garażowa

1.2. Izolacja cieplna, nieprzepuszczalność i oszczędność energetyczna

Brama garażowa może być związana z utratą energii cieplnej w pomieszceniu. Na izolację cieplną bramy wpływa sposób w jaki się otwiera, materiał z jakiego jest wykonana i jego grubość oraz jakość sposobu zamontowania. Jeśli chcecie zaoszczędzić na kosztach ogrzewania, zamontujcie bramę o podwójnych ściankach i izolacją odpowiedniej grubości. Nie bez znaczenia jest nieprzepuszczalność (szczelność) bramy. Pożądane jest, by dobre uszczeliki były ze wszyskich trzech stron, wzdłuż krawędzi bramy tak by całkowicie zabezpieczyły wnętrze przed utratą ciepła i wływu zmian pogodowych.

1.3. Bramy przesuwne

Przesuwne bramy są w zasadzie bardzo praktyczne jako bramy, które otwierają się aż pod strop garażu. W ten sposób pozostaje wiele wolnego miejsca przed garażem i w garażu. Co więcej, możecie zaparkować przed samą bramą i nie zakłócicie tym funkcjonowania bramy.

1.4. Zapobieganie uszkodzeniom

Brama powinna być wyposażona w czujniki, by nie doszło do kontaktu z czymkolwiek przed i za bramą; powiedzmy dzieckiem lub zwierzakiem domowym. Jednocześnie projektowaniem  bramy uniemożliwia się przykleszczenie palców z obu stron. Możliwym nieszczęściom i uszkodzeniom bramy zapobiegają obłożone sprężyny, które jednocześnie nie są w kontakcie z zabrudzeniami i wpływem warunków zewnętrznych, a tym samym  mają dłuższy termin ważności.

2. Wybór oferentów i wykonawców prac

2.1. Poradnictwo przed kupnem bramy i montaż

Dobry oferent poświęci wam uwagę, szczegółowo wyjaśni wszystkie funkcje i umówi się z wami co do wszystkiego co będzie potrzebne. Brama będzie gotowa w terminie i zaproponuje możliwość zamontowania. Montaż powinien trwać jeden dzień, żeby jak najprędzej zamknąć otwór garażowy. Dobry oferent dysponuje swoimi doświadczonymi fachowcami, którzy zamontują bramę precyzyjnie i według potrzeby, dokończą wszystkie dodatkowe prace.

2.2. Gwarancja

Pierwszym znakiem jakości bramy jest termin gwarancji. Oferenci dobrych bram garażowych oferują dziesięcioletnią lub dłuższą gwarancję na samą bramę, jak i pięcioletnią na napęd i instalacje elektryczne. W momencie dawania gwarancji brama musi być w dobrym stanie, bez żadnych widocznych i funkcjonalnych uszkodzeń. Taką trwałość umożliwiają jakościowo dobre materiały i dobre wykonanie. W przypadku, gdy ewentualnie dojdzie do jakiegoś uszkodzenia, muszą być zagwarantowane wszystkie części zamienne.

2.3. Serwis i konserwacja

Przy bramach z podnośnikami elektrycznymi zaleca się coroczny przegląd ze strony upoważnionego serwisu. Nie mniej ważne jest, by kupcowi był zapewniony serwis, który ewentualne uszkodzenia może szybko i jakościowo dobrze poprawić.

3. Bramy garażowe różnego rodzaju

3.1. Zgodnie z metodą otwierania

Bramy automatyczne

Są to bramy, które posiadają zdalne sterowanie. Pilot zaoszczędzi wam wyjść z samochodu za każdym razem kiedy wyjeżdżacie i wjeżdżacie do garażu i uniknięcia przy tym złych warunków pogodowych. Wiele razy również zaoszczędzi wam poszukiwania klucza, bo pilot powinien być zawsze w samochodzie.

Bramy segmentowe górne, bramy segmentowe boczne

Bramy segmentowe są najczęstszym wyborem kupców. Są one właściwie ruchome, przesuwne, zlożone z segmentów, odnośnie sekcji. Przy podnoszeniu dzielą się na panele lub profile, i tak podnoszą jeden po jeden, żeby, gdy wejdą pod strop, stanowiły znów jedną całość. Przesuwne bramy otwierają się tak, że dzielą się na dwie części i każde ze skrzydeł przesuwa się wzdłuż ściany, w lewą lub prawą stronę. Zaletą takich bram jest to, że nie zajmują  dużo miejsca przy otwieraniu, i że kierowca ma całkiem otwarty wjazd i doskonałą widoczność. Takie bramy mogą posiadać izolację lub nie; również, jedną ich część stanowią tzw. drzwi przejściowe, a mogą mieć i okno. Bramy segmentowe zwykle są napędzane automatycznie.

Klasyczna brama uchylna

Są to takie bramy, które w odróżnieniu od segmentowych, podnoszą się i opuszczają całe, działają ręcznie. Z tymi bramami związana jest słaba widoczność wjazdu. Wadą tych bram jest słaba szczelność, i najczęściej nie posiadają izolacji. Najczęściej korzysta się z nich przy garażach szeregowych, wolnostojacych i tych, które się nie ogrzewają.

Bramy rolowane

Najważniejszą cechą bram rolowanych jest to, że są zestawione z płytek ( zwykłych lub aluminiowych), które przy otwieraniu się oddwajają i nawijają na szynę jak rolety okienne i tak zwinięte stoją w skrzynce nad drzwiami garażowymi. Płytki są najczęściej z izolacją. Zaletą bram rolowanych jest to, że cała przestrzeń garażu jest do waszej dyspozycji, ponieważ nie zajmują miejsca, są automatyczne czy też ręczne. Charakteryzują się nieskomplikowanym montażem, ładnym wyglądem i cichą pracą.

Bramy garażowe rozwierne (dwuskrzydłowe)

Z uwagi na nowe i lepsze rozwiązania, z bram rozwiernych coraz rzadziej się korzysta. Stosuje się zazwyczaj w starszych budynkach, które albo są niższe albo węższe od dzisiejszych standardów. Bramy dwuskrzydłowe mogą być automatyczne i zazwyczaj  posiadają izolację.

Przemysłowe bramy garażowe

To są większe bramy i montowane są dla samochodów ciężarowych, na przykład w fabrykach, składach, na wsiach w budynkach pomocniczych, budynkach straży pożarnej i tak dalej. Mają bardziej kompleksową strukturę i mocniejszy motor w stosunku do bram domowych. Bramy przemysłowe najczęściej posiadają  tzw. drzwi przejściowe i występują w różnych  rozmiarach i kolorach.

3.2. Według materiału

Drewniane bramy garażowe

Drewniane bramy wymagają częstej konserwacji, by utrzymały swój ładny wygląd, ale dalej są bardzo popularne. Wygląd bramy jest ważny, bo jest ona częścią większej całości i jako taka, w znaczny sposób wpływa na wygląd całego domu. Wybór kolorów i rodzaju drzewa jest duży. Drewniane bramy są jakościowo bardzo dobre i wytrzymałe, więc mogą służyć latami, jeśli o nie dbacie. To konkretnie oznacza, że potrzeba je raz w roku pomalować, polakierować lub zaimpregnować, żeby wpływ warunków pogodowych sprowadzić do minimum.

Bramy garażowe z tworzyw sztucznych

Bramy z tworzyw sztucznych, a właściwie z PCV lub ABS, także są bardzo popularne, przede wszyskim z powodu niskiej ceny względem trwałości, łatwego montażu i utrzymywania. Nie mniej ważne jest to, że mogą one być bardzo ładne, szczególnie jeśli są imitacją metalowych lub drewnianych materiałów. Nieco droższe są te z włókien szklanych, tzw. fiberglassu, ponieważ są odporne na rdzę, są mocne i nie wymagają żadnej konserwacji.

Aluminiowa brama garażowa

Pomiędzy wszystkimi materiałami na bramy garażowe, najbardziej cenionymi, najbardziej odpornymi i trwałymi są bramy metalowe. Bramy garażowe z aluminium są doskonałym wyborem  na terenach nadmorskich, ponieważ aluminium jest odporne na rdzę, jak i na wpływ soli i wilgoci. Dodatkowo nie wymagają specjalnego utrzymywania. Bramy garażowe z aluminium są tymi najdroższymi, ponieważ pozostają takie same nawet po dziesięcioleciach użytkowania i narażenia na zmiany atmosferyczne.

4. Akcje/Styl/Trendy 

4.1. Szklane bramy garażowe

W dzisiejszych czasach, gdy garaże są lepiej izolowane dzięki wysokiej jakości drzwiom izolowanym termicznie, nie służą już wyłącznie do przechowywania samochodów - teraz mogą być pralniami, warsztatami, przestrzenią do ćwiczeń czy domowymi biurami. W takich przypadkach czas spędzony w garażu wymaga dobrego oświetlenia. Najnowszym trendem są zatem drzwi z oknami, które świetnie wyglądają zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Jeśli chesz, by również garaż był wypełniony światłem, zastanów się nad odpowiednią szklaną bramą garażową. Takie eleganckie bramy mogą być bardzo solidne, wzmocnione aluminiową ramą. Tak czy inaczej, twój garaż już nigdy nie będzie wyglądał tak samo.

4.2. Śmiałe kolory

Czasy standardowych białych bram garażowych dawno minęły, teraz są modne – podobnie jak w przypadku samych domów – zuchwałe ciemne kolory! Wybierzcie taki, który pasuje do koloru elewacji, ale tak by już z daleka było widać, gdzie jest brama garażowa. Pomyśl nawet o czerni, ponieważ jest to absolutny hit w dekoracji wnętrz i na zewnątrz!

4.3. Najnowsze technologie

Pewne jest, że to tylko kwiestia czasu, kiedy wszyscy będziemy mogli sterować bramą za pośrednictwem WiFi i aplikacji w telefonie. Inteligentne bramy będziemy  mogli w ten sposób zdalnie otworzyć lub sprawdzić, czy są zamknięte, gdy jesteśmy w pracy lub na wakacjach. Inteligentne technologie umożliwiaja to, że wybrane osoby, takie jak strażnicy, osoby wyprowadzające psy lub pokojówki, moga być wpuszczone o określonych porach dnia bez konieczności twojej obecności w domu, aby  im otworzyć.

4.4. Opowiednie materiały

Dawniej bramy garażowe były w większości wykonane z żelaza, drewna lub aluminium, a dziś drzwiami najlepiej pasującymi do ościeżnicy są te wykonane z materiałów syntetycznych. Materiały takie jak PCV i z włókna szklanego  są coraz bardziej atrakcyjne dla kupców, ponieważ są lekkie, niedrogie i łatwe w utrzymaniu, a jednocześnie są mocne, trwałe, dobrze izolują i występują w niezliczonych wariantach stylów i kolorów.

 

 

 

 

  

 

DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMUDRZWI GARAZOWE DWU SKRZYDLOEE

Dzien dobry,

Drxwi garazowe dwu skrzydlowe z malym przedzkleniem na górze ,ocieplone wys .210 cm szer 226 cm 4050 1 do 6750 zł


........

BRAMA GARAŻOWA ROLOWANA

Brama garażowa rolowana z napędem.
260 cm szerokość
217 cm wysokość
Kolor brązowy. 2835 1 do 4725 zł


........

BRAMA GARAŻOWA Z AUTOMATYKĄ

Brama garażowa z automatyką 4050 1 do 6750 zł


........

CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

CENA, NAPRAWA BRAMY GARAŻOWEJ, 1 SZT.
Bramy garażowe, Gdańsk

135 zł do 225 zł

CENA, POTRZEBUJE NOWA BRAMĘ GARAZOWA,
Bramy garażowe, Tymbark

900 zł do 1500 zł

CENA, STEROWNIK DO BRAMY GARAŻOWEJ OTWIERANIE TELEFONEM, 1
Bramy garażowe, Wałbrzych

180 zł do 300 zł

CENA, BRAMA GARAŻOWA, 2500 X2000
Bramy garażowe, Gdańsk

900 zł do 1500 zł

CENA, NAPRAWA BRAMY GARAŻOWEJ ROLOWANEJ - ZAGIĘTY OSTATNI PANEL, UNIEMOŻLIWIA ZAMKNIĘCIE, 1 SZT.
Bramy garażowe, Legnica

180 zł do 300 zł

CENA, DRZWI DO GARAŻU ZŁOTY DĄB , 1/300 X200
Bramy garażowe, Dzierzgoń

900 zł do 1500 zł

CENA, BRAMA GARAŻOWA O WYMIARACH 2,5M NA 2,19, 1 SZT.
Bramy garażowe, Wałbrzych

810 zł do 1350 zł

CENA, SEGMENTOWA BRAMA AUTOMATYCZNA, 1 SZT.
Bramy garażowe, Bogunice

900 zł do 1500 zł

CENA, WYMIANA STARYCH DRZWI GARAŻOWYCH NA NOWE - KUPNO I MONTAZ, 1SZT
Bramy garażowe, Ciężkowice

450 zł do 750 zł

CENA, WYMIANA BRAMY GARAŻOWEJ WRAZ Z MONTAŻEM, 235CM X 203 CM.
Bramy garażowe, Wałbrzych

900 zł do 1500 zł

CENA, WYMIARY BRAMY - SZER. 390 CM, WYS. 470 CM. NAPĘD BRAMY SEGMENTOWE, 1 SZT.
Bramy garażowe, Żurawica

450 zł do 750 zł

CENA, BRAMA GARAŻOWA DWUSKRZYDŁOWA DREWNIANA, 1 SZT.
Bramy garażowe, Kostrzyn

900 zł do 1500 zł

CENA, MONTAŻ PŁOTU DREWNIANEGO, 15 PRZĘSEŁ
Bramy garażowe, Sumina

810 zł do 1350 zł

CENA, BRAMA GARAŻOWA, 257X184 CM
Bramy garażowe, Złocieniec

603 zł do 1005 zł

CENA, BRAMA ROLOWANA DO GARAŻU Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM NA PILOTA, 1 SZT.
Bramy garażowe, Radzionków

810 zł do 1350 złZobacz inne zakończone projekty i ceny

Bramy garażowe cennik

Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

690+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA BRAMY GARAŻOWE
BEZPŁATNE USŁUGI
BEZ PROWIZJI
OTRZYMAJ OFERTĘ

Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze BRAMY GARAŻOWE?

 • Bramy garażowe Warszawa
 • Bramy garażowe Kraków
 • Bramy garażowe Łódź
 • Bramy garażowe Poznań
 • Bramy garażowe Wrocław
 • Bramy garażowe Będzin
 • Bramy garażowe Bełchatów
 • Bramy garażowe Biała Podlaska
 • Bramy garażowe Białystok
 • Bramy garażowe Bielsko-Biała
 • Bramy garażowe Bydgoszcz
 • Bramy garażowe Bytom
 • Bramy garażowe Chełm
 • Bramy garażowe Chorzów
 • Bramy garażowe Częstochowa
 • Bramy garażowe Dąbrowa Górnicza
 • Bramy garażowe Elbląg
 • Bramy garażowe Ełk
 • Bramy garażowe Gdańsk
 • Bramy garażowe Gdynia
 • Bramy garażowe Gliwice
 • Bramy garażowe Głogów
 • Bramy garażowe Gniezno
 • Bramy garażowe Gorzów Wielkopolski
 • Bramy garażowe Grudziądz
 • Bramy garażowe Inowrocław
 • Bramy garażowe Jastrzębie-Zdrój
 • Bramy garażowe Jelenia Góra
 • Bramy garażowe Kalisz
 • Bramy garażowe Katowice
 • Bramy garażowe Kędzierzyn-Koźle
 • Bramy garażowe Kielce
 • Bramy garażowe Konin
 • Bramy garażowe Koszalin
 • Bramy garażowe Legnica
 • Bramy garażowe Leszno
 • Bramy garażowe Lubin
 • Bramy garażowe Lublin
 • Bramy garażowe Łomża
 • Bramy garażowe Mielec
 • Bramy garażowe Nowy Sącz
 • Bramy garażowe Olsztyn
 • Bramy garażowe Opole
 • Bramy garażowe Ostrów Wielkopolski
 • Bramy garażowe Ostrowiec Świętokrzyski
 • Bramy garażowe Pabianice
 • Bramy garażowe Piła
 • Bramy garażowe Piotrków Trybunalski
 • Bramy garażowe Płock
 • Bramy garażowe Pruszków
 • Bramy garażowe Przemyśl
 • Bramy garażowe Radom
 • Bramy garażowe Ruda Śląska
 • Bramy garażowe Rybnik
 • Bramy garażowe Rzeszów
 • Bramy garażowe Siedlce
 • Bramy garażowe Słupsk
 • Bramy garażowe Sosnowiec
 • Bramy garażowe Stalowa Wola
 • Bramy garażowe Stargard
 • Bramy garażowe Suwałki
 • Bramy garażowe Świdnica
 • Bramy garażowe Szczecin
 • Bramy garażowe Tarnów
 • Bramy garażowe Tarnowskie Góry
 • Bramy garażowe Tczew
 • Bramy garażowe Tomaszów Mazowiecki
 • Bramy garażowe Toruń
 • Bramy garażowe Tychy
 • Bramy garażowe Wałbrzych
 • Bramy garażowe Włocławek
 • Bramy garażowe Zabrze
 • Bramy garażowe Zgierz
 • Bramy garażowe Zielona Góra
 • Bramy garażowe Żory
 • Bramy garażowe Legionowo
 • Bramy garażowe Ostrołęka
 • Bramy garażowe Racibórz
 • © 2023 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone