Dla obszaru

    Sauna Cena

    Ile kosztują sauny? Oddzielna sauna to nieco większa inwestycja, chociaż ze wzgledu na to, jak ożywia człowieka fizycznie i duchowo, warta jest każdej złotówki. Cena zależy od wielkości (dla ilu osób), rodzaju (fińska, turecka, japońska, podczerwień, błoto, bio, sól), materiałów (drewno, ceramika itp.), oświetlenia , pieca i oczywiście od majstra. Jeśli możesz sobie pozwolić na saunę na zamówienie, jest to najlepszy wybór. Cena dwusystemowej sauny fińskiej o wymiarach 200x200 cm waha się między 3.000 a 5.000 PLN.

    Komu powierzyć instalację sauny? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych dostawców saun w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

    Poproś o ofertę:
    Wyślij zapytanie

    Cena sauny


    Cena sauny fińskiej. Cena dwusystemowej sauny fińskiej o wymiarach 200x200 cm.

    3000.00 zł/szt

    BARDZO NISKA CENA
    zł/szt

    ŚREDNIA CENA
    5000.00 zł/szt

    NAJWYŻSZA CENA
    CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

    INNE CENY ZA Sauna

    Wasza ilość

    jednostka

    orientacyjna cena

    Wasza cena

    Sauna fińska na zamówienie

    Cena fińskiej sauny na zamówienie. Cena za wykonanie i ustawienie sauny fińskiej do 140x140x200 cm z drewna topolowego i drzwi ze szkła hartowanego; piec z kamieniami 6 kW z zasilaniem trójfazowym.


    szt

    zł/szt

    Typowa sauna fińska

    Cena typowej sauny fińskiej. Cena za wykonanie i ustawienie sauny fińskiej do 200x200x200 cm z kanadyjskiego czerwonego cedru i szklanej ściany z drzwiami; Piec 9 kW z zasilaniem trójfazowym.


    m2

    zł/m2

    RAZEM:
    wyślij zapytanie >

    Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

    Sauna – wszystko, co trzeba wiedzieć

     

    Sauna
    Nic nie może się równać rozluźnieniu obolałych mięśni czy poprawie jakości skóry w dobrze wykonanej saunie

    1. Sauny - co trzeba wiedzieć?

    Pasja do saun domowych rozprzestrzeniła się ze Skandynawii na cały świat, ponieważ w rzeczywistości prawie nic nie można porównać do rozluźnienia obolałych mięśni lub poprawy jakości skóry w dobrze wykonanej saunie. W nowoczesnych saunach temperatura może bez problemu sięgać ponad 80 °C, dzięki czemu możesz oddać się takiej półgodzinnej przyjemności we własnym domu, po ciężkim dniu lub treningu. Większość saun domowych posiada grzejniki elektryczne, które ogrzewają powietrze, a sauny na podczerwień stają się coraz bardziej popularne. Tak wysokie temperatury nie są odpowiednie dla dzieci lub osób z pewnymi problemami zdrowotnymi, dlatego zapytaj szczegółowo i dokładnie sprawdź wszystko, zanim zdecydujesz się na taki ruch.

    1.1. Korzyści zdrowotne

    Niezależnie od tego, jaki rodzaj sauny wybierzesz, odniesiesz wiele korzyści zdrowotnych.

    Poprawia krążenie - Pobyt w saunie ma wielki wpływ na zdrowie serca i naczyń krwionośnych oraz ogólnie poprawia krążenie. Ciepło powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi do wszystkich narządów.

    Rozluźnia mięśnie - Zwiększone krążenie zmniejsza wrażliwość mięśni, więc jeśli wskoczysz do sauny po męczącym treningu, złagodzisz ból.

    Redukcja stresu - Według licznych badań sauny zmniejszają stres i związane z nim objawy, takie jak bóle głowy i migreny.

    Zapewnia spokojniejszy sen - Wieczorny pobyt w saunie pomaga organizmowi odprężyć się i zrelaksować przed pójściem spać, co umożliwia głęboki i spokojny sen.

    1.2. Jak korzysta się z sauny?

    1. Przygotuj saunę - włącz ją i pozwól jej nagrzać się do pożądanej temperatury. Najwyższa zalecana temperatura to 90°C.

    2. Przygotuj swoje ciało – przed wejściem do sauny wypij kilka szklanek wody, aby uniknąć odwodnienia. Zdejmij całą biżuterię, aby nie pojawiły się oparzenia. Przynieś duży ręcznik, na którym możesz usiąść, owinąć się lub zetrzeć pot. Przeczytaj i postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami i ostrzeżeniami, zarówno medycznymi, jak i technicznymi, podanymi w instrukcji użytkowania.

    3. Korzystaj z sauny według własnego uznania - Dobrze jest mieć zegar, aby nie przebywać w saunie dłużej niż planowano. Zwykły czas to 15-20 minut. Jeśli częściej korzystasz z sauny, pozostań krócej. Jeśli odczuwasz zawroty głowy, osłabienie lub kołatanie serca, natychmiast wyjdź.

    4. Odmłódź swoje ciało - Po wyjściu z sauny odczekaj kilka minut, napij się wody. Ciało potrzebuje trochę czasu na powrót do równowagi po pobycie w saunie; dlatego nie spiesz się ani nie rozpoczynaj pracy natychmiast. Zaleca się wzięcie zimnego prysznica po saunie fińskiej, choć ostrożność i konsultacja z lekarzem w tym zakresie również są zalecane.

    1.3. Materiały na ​​sauny

    Tradycyjnie sauny wykonane są ze świerka lub sosny. Obecnie używane są inne materiały, w tym bardziej porowate i twardsze, chociaż nadal najbardziej poszukiwana jest sosna. Chociaż, prawdę mówiąc, nic nie zastąpi prawdziwego doświadczenia przebywania w sosnowej saunie ze względu na bardzo charakterystyczny zapach drewna. W dobrze ocieplonej saunie belki sosnowe się zagrzewają i potrzebny jest gruby ręcznik, podczas gdy w przypadku innych materiałów tak nie jest.

    1.4. Rozmiar sauny

    Sauna występuje w różnych rozmiarach. Niektóre są przeznaczone tylko dla jednej osoby, a są i dla ośmiu. Ten, który wybierzesz, powinien być odpowiedni do liczby osób, które będą z niego korzystać. Dodatkowo na wybór z pewnością wpływa wielkość dostępnej przestrzeni.

    1.5. Rodzaje promienników podczerwieni

    Ceramika - Grzejniki ceramiczne nagrzewają się szybciej niż grzejniki z włókna węglowego. Ponieważ ciepło jest skoncentrowane wokół pieca, lepiej będzie, jeśli wybierzesz saunę, której grzejniki są umieszczone bliżej siedzeń.

    Grzejniki węglowe - Grzejniki z włókna węglowego są trwalsze i bardziej energooszczędne niż grzejniki ceramiczne. Ich powierzchnia jest płaska, dzięki czemu emitowane przez nie ciepło rozchodzi się bardziej równomiernie.

    Ocena EMP - Sauny na podczerwień wytwarzają pole elektromagnetyczne (EMP). Grzejniki ceramiczne generują słabsze EMP niż węglowe, a w saunach, które mają oba typy grzejników, EMP jest najsłabszy. Zaleca się, aby ekspozycja EMP była mniejsza niż 3 mG (miligaus). Oprócz tego należy skonsultować się z fachowcem w sprawie właściwej ochrony, czyli uziemienia sauny.

    1.6. Systemy kontrolne

    Sauny służą relaksowi, dobremu samopoczuciu i cieszeniu się ciepłem, a następnie szybkiemu schłodzeniu. Jednak nie każdy jest w stanie wytrzymać upał jednakowo, więc jeśli dzielisz z kimś saunę, a temperatura przestaje Ci odpowiadać, najlepiej nie przesadzić i wyjść. Oprócz osobistej oceny ważny jest również system monitoringu, a właściwie urządzenie, którego główną częścią jest termostat utrzymujący temperaturę. Nowoczesne sauny posiadają również nowoczesny sprzęt, który szybko osiąga i utrzymuje pożądaną temperaturę. Jeśli jednak zdecydujesz się na samodzielne wykonanie sauny, pamiętaj, że cała przestrzeń musi być dobrze wentylowana.

    2. Wybierz saunę wysokiej jakości

    Kiedy masz własną saunę, możesz z niej korzystać, kiedy i ile chcesz, w temperaturze, która najbardziej Ci odpowiada, bez wahania ze względu na innych. Jest to w większości decydujący powód, aby kupić saunę, ale gdy już zdecydujesz się na zakup, wiedz, że nie każda sauna jest taka sama. Istnieją tak zwane Fińska łaźnia parowa, sauna na podczerwień i parowa, a pozostałe to tylko ich warianty. Większość saun ogrzewana jest na zasadzie konwekcji. Grzejniki konwekcyjne to głównie elektryczne, gazowe lub na drewna. W tradycyjnej saunie fińskiej piec znajduje się przy ścianie i ogrzewa kosz wypełniony kamieniami. Kamienie te są podlewane wodą zawierającą olejki eteryczne, dzięki czemu powstaje para. Z drugiej strony promienniki IR działają na zupełnie innej zasadzie. W takich saunach ciepło nie jest w powietrzu, lecz jest wytwarzane przez promienie podczerwone pieca. Promienie te w rzeczywistości działają jak kuchenka mikrofalowa, ponieważ ogrzewają ciało od wewnątrz, a nie powietrze w pomieszczeniu. Dzięki temu temperatura w samej saunie jest niższa, nie ma pary ani dużej wilgoci. Można powiedzieć, że tego typu sauna jest świetna dla osób, które nie przepadają za parą, dużą wilgotnością i upałem lub mają problemy z oddychaniem. Oczywiście są krytycy, którzy twierdzą, że to nie jest sauna, bo to zupełnie inna atmosfera. Sugerujemy wypróbowanie obu typów przed zakupem i ocenę, w którym czujesz się lepiej. Sauny IR zużywają mniej energii niż inne, co nie jest bez znaczenia, gdy zamierzamy z nich korzystać bardzo często, lub codziennie. Sauny parowe posiadają wytwornicę pary, która zwiększa wilgotność o 100%. Temperatura w łaźni parowej jest zwykle niższa niż w saunach fińskich (około 41°C), ale wilgotność jest znacznie wyższa. Oprócz tego, że w pierwszej kolejności należy wybrać między sauną zwykłą lub na podczerwień a łaźnią parową, należy również zdecydować, gdzie będzie stała, z jakich materiałów i z jakim dodatkowym wyposażeniem. System wodoodporności i wentylacji oraz wielkość są ustalane na etapie planowania. W niektórych sytuacjach będziesz ograniczony albo przez przepisy, albo przestrzennie lub finansowo. Ograniczenia jak i możliwości oczywiście zależą od tego, czy robisz saunę w domu, czy na zewnątrz. W każdym razie firma, na którą się zdecydujesz, wytłumaczy Ci na miejscu, co jest, a co nie jest możliwe i dlaczego.

    3. Rodzaje saun

    3.1. Sauny drewniane

    Tradycyjna sauna drewniana, lepiej znana jako fińska, jest „sucha”, co w rzeczywistości oznacza, że ​​wilgotność w niej jest niska lub nie ma jej wcale. Ogień z pieca opalanego drewnem ogrzewa kamienie i ogrzewa mniejsze pomieszczenie wyłożone drewnem. Piec może utrzymywać temperaturę między 60 ° a 100 ° C. W każdej saunie tego typu obowiązkowe jest posiadanie wiadra z wodą, do której dodano olejki eteryczne. Woda ta jest wylewana na gorące kamienie, z których następnie unosi się para. Takie, tradycyjne lub „zwykłe” sauny najlepiej postawić gdzieś w pobliżu domu, ale tak, żeby dym nie przeszkadzał sąsiadom.

    3.2. Sauny elektryczne

    Pobyt w tych saunach jest podobny do tego w tradycyjnych, z tą różnicą, że jest tu ogrzewanie elektryczne. Podobnie jak w przypadku ogrzewania drewnem, rozgrzane kamienie są podlewane w celu wytworzenia pary. Sauny elektryczne są bardziej odpowiednie dla obszarów miejskich, ponieważ są łatwiejsze w obsłudze i mogą być instalowane w pomieszczeniach.

    3.3. Sauna na podczerwień

    Fani tradycyjnych saun nie zgadzają się z poglądem, że sauny na podczerwień są słuszne. Dla tych, którzy chcą korzystać z dobrodziejstw sauny bez zbytniego ciepła, jednak one są odpowiednie. Zamiast ogrzewać powietrze, promienie podczerwone ogrzewają ciała i nie brakuje wszystkich korzyści płynących z tego zabiegu, a otoczenie jest akceptowalnie gorące. Sauny IR mogą być instalowane w pomieszczeniach i są tańsze od tradycjonalnych.

    3.4. Sauny dymne

    Takie sauny nie mają ani grzejników, ani komina. Zamiast tego rozpala się ogień pod stosem kamieni. Kiedy ogień gaśnie, pojawia się dym i zaczyna się kąpiel parowa. Wychodzimy jednak z założenia, że ​​na tego typu doświadczenie lepiej udać się bezpośrednio do Finlandii.

    3.5. Kąpiel parowa

    Takie sauny są lepiej znane jako łaźnie parowe lub tureckie, czyli hammamy, w których ciepło uzyskuje się poprzez gotowanie i odparowywanie wody. Łazienki te są jak klasyczne, całkowicie wyłożone płytkami ceramicznymi lub innym nieporowatym materiałem. Powstające w nich gorące, parne powietrze świetnie wpływa na drogi oddechowe. W takich saunach temperatury oscylują w okolicach 60°C. Jeśli zdecydujesz się to zrobić, najlepiej zatrudnić eksperta, który będzie wiedział, co zrobić z dużą wilgotnością i pleśnią.

    3.6 Kabina do masażu / prysznic parowy

    Jeśli lubisz ciepło, a w Twoim mieszkaniu lub domu nie ma miejsca na saunę, możesz zdecydować się na połączenie sauny i prysznica. W ten sposób, zamiast zwykłego, miałbyś prysznic parowy, czyli rodzaj sauny. Taka kabina prysznicowa jest właściwie standardem, ale posiada akcesoria do wytwarzania pary i ciepła. W sprzedaży są różne rodzaje kombinacji, prysznice parowe dla dwóch osób lub bardziej luksusowe modele z wannami z hydromasażem. Istnieją również modele będące połączeniem sauny suchej i prysznica parowego.

    4. Sauny domowe - montaż i konserwacja

    4.1. Instalacja sauny

    Ogólnie rzecz biorąc, sauny są łatwe w montażu i instalacji. Instalacja wymaga zwykle dwóch osób i kilku narzędzi: śrubokręta, śrub i gumowego młotka. Większość gotowych saun dostarczana jest do klientów w ponumerowanych częściach, które są składane i łączone z innymi za pomocą systemu „klik”, za pomocą szczelin lub magnesów. Zalecamy uważne przeczytanie i przestrzeganie instrukcji i ostrzeżeń producenta, aby prawidłowo i bezpiecznie zainstalować wszystkie części na swoich miejscach i pomyślnie wykonać pracę. Powszechnie umieszcza się najpierw dół kabiny, potem tylną ścianę i boki. Gdy wszystkie trzy boki są prawidłowo zamocowane, kolej na ławkę, grzałki, a następnie podłączenie prądu. Na koniec montowana jest przednia ściana z drzwiami i górna strona. Ostatnia to instalacja listew ozdobnych, które zakrywają spoiny paneli. Uwaga: gdy sauna zostanie dostarczona do domu, przenieś i umieść części w miejscu, w którym będzie stać sauna i tam je zmontuj. W ten sposób unikniesz ewentualnych trudności w manewrowaniu po domu z bardzo ciężką kabiną.

    4.2. Sauna wewnętrzna

    Przed zainstalowaniem sauny należy sprawdzić, czy powierzchnia jest całkowicie płaska. Zaleca się, aby nie były to wykładziny laminowane lub podłogowe, ale najlepiej czysty beton, ewentualnie płytki ceramiczne lub parkiet. W miejscu, w którym będzie sauna, niezbędne jest podłączenie do prądu oraz możliwość wentylacji. Sauny nie powinny być umieszczane w wilgotnych lub mokrych pomieszczeniach lub takich, w których istnieje takie niebezpieczeństwo, takich jak piwnice. Najważniejsze jest dobrze zaizolowane miejsce, bo tam, gdzie jest chłodniej, nawet przy mocniejszym nagrzaniu, sauna może nie osiągnąć pożądanej temperatury. Jeśli taki problem wystąpi, można go rozwiązać za pomocą dodatkowej izolacji.

    4.3. Sauna zewnętrzna

    Sauny zewnętrzne są odpowiednie dla klimatu łagodniejszego przez cały rok. W zimnych obszarach sauna musi być dodatkowo izolowana. Umieszcza się ją na całkowicie płaskiej powierzchni i przykrywa dachem, który ochroni ją przed opadami atmosferycznymi i wiatrem. Zaleca się, aby w takich sytuacjach sauna była bliżej domu ze względu na podłączenie do prądu.

    4.4. Wentylacja sauny

    Sauny nie wymagają dodatkowych kanałów wentylacyjnych ani zaworów wentylacyjnych. Nie jest jednak źle, żeby pomiędzy górną płytą sauny a sufitem było kilka centymetrów wolnej przestrzeni. Chociaż kanały powietrzne nie są wymagane, wymagany jest promiennik, który umożliwia równomierne rozprowadzanie ciepła i dostarczanie powietrza. Promienniki te są szczególnie ważne w dużych saunach, aby ciepłe powietrze nie było zatrzymywane tylko wokół grzejnika. Zwykle umieszcza się dwa, których miejsce znajduje się na dole i na górze. Sauny, które są kupowane jako gotowe, te promienniki są już posiadają. Jeśli tak nie jest, drzwi są wykonane ze szczeliną na dole, aby powietrze mogło swobodnie przepływać. W czasie, gdy sauna się nagrzewa, można zamknąć promienniki, a po wejściu otworzyć je.

    4.5. Podłączenie zasilania i wydajność

    W przypadku saun zewnętrznych i wewnętrznych niezbędne jest podłączenie o odpowiedniej wytrzymałości. To gniazdko powinno być używane tylko do sauny. Nie wolno do niego podłączać żadnych innych urządzeń ani przedłużaczy! Większość saun na podczerwień ma napięcie 110-120 V, podobnie jak większość urządzeń gospodarstwa domowego. Istnieją również modele na 220-240 V, które nadają się do tradycyjnych, parowych saun jak większe/mocniejsze sauny fińskie lub na podczerwień. Gniazdka 240 V przeznaczone są do pralek i suszarek, piekarników, klimatyzatorów i podgrzewaczy wody. Każdy dom ma oba rodzaje gniazdek. Starsze budynki mogą wymagać modernizacji, ale wtedy należy zwrócić się o pomoc elektryka.

    4.6. Załączniki

    Wyjście odtwarzacza MP3 - To akcesorium umożliwia włączenie telefonu i słuchanie muzyki przez wbudowane głośniki.

    Bluetooth – Jeśli istnieje port Bluetooth i za jego pośrednictwem możesz słuchać muzyki w saunie.

    Minutniki/zegary - Te akcesoria pozwalają poznać dokładną godzinę i komunikat timera, aby nie przebywać zbyt długo w saunie. Istnieje możliwość automatycznego wyłączenia sauny za pomocą timera, dzięki czemu możesz być bezpieczny w przypadku, gdy tak bardzo się zrelaksujesz, że zaśniesz.

    Oświetlenie LED - oświetlenie LED najlepiej sprawdza się w saunach, ponieważ zużywa najmniej energii i działa dłużej.

    Promienniki- Jeśli masz taką możliwość, wybierz rodzaj sauny z wbudowanymi promiennikami, ponieważ działają one automatycznie i zapewniają zrównoważoną wentylację.

    4.7. Konserwacja sauny

    Jeśli masz saunę na świeżym powietrzu, będziesz musiał regularnie myć ją wodą pod ciśnieniem na zewnątrz. Saunę na zewnątrz można również zabezpieczyć powłoką przed promieniowaniem UV. Nigdy nie używaj lakieru ani farby do drewna! Ważne jest, aby regularnie odśnieżać dach i pod sauną. Możesz odkurzyć wnętrze, aby usunąć kurz i brud. Saunę, tj. ławkę, oparcia, ściany i podłogę należy przed każdym pobytem wyczyścić szczotką. Raz w roku możesz szlifować ławkę, aby usunąć ewentualne plamy. Plamy można zarówno usunąć szczotką i łagodnym detergentem. Jeśli zauważysz pleśń, usuń ją natychmiast za pomocą specjalnego produktu do sauny zalecanego przez producenta sauny. Po takim czyszczeniu należy wszystko dobrze umyć i pozostawić do wyschnięcia i wywietrzenia. Jeśli masz saunę fińską, musisz raz w roku wyczyścić kamienie w piecu. Odbywa się to poprzez wyłączenie zasilania, a następnie usunięcie kamieni. Wyrzuć ewentualne połamane kawałki i umyj całość wodą. Zwróć kamienie tak, aby były równomiernie rozmieszczone i z odstępami. Możesz również kupić nowe, ale upewnij się, że są tego samego typu i rozmiaru.

    DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMU



    CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
    Ostatnio opublikowane projekty

    Sauna na potrzeby prywatne

    Sauna na maksymalnie 4 osoby w pomieszczeniu o wymiarach 2,2x4 metry. Chciałbym dwa poziomy ławek. Sauna na potrzeby własne. W załączeniu zdjęcia pomieszczenia. 12150 zł do 20250 zł

    ........

    Sauna

    Wykonanie sauny 7290 zł do 12150 zł

    ........

    sauna w piwnicy

    coś podobnego https://www.leroymerlin.pl/produkty/lazienka/kabiny-brodziki-i-akcesoria/kabiny-z-hydromasazem/sauna-finska-domowa-basic-2020-85302656.html?gad_source=1&gclid=CjwKCAiA7t6sBhAiEiwAsaieYujLPZNfcpFPhacCp7swE71n9PeD4dU-arHRClyNc9mLCb9qXZDAoBoCOisQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds 8100 zł do 13500 zł

    ........

    CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC





    Cena, Oferta na wykonanie sauny fińskiej, 2,6 x 2,1 x wys. 2,55
    Sauna, Piątnica Poduchowna

    1350 zł do 2250 zł

    Cena, Przeglad sauny,
    Sauna, Masłów Drugi

    135 zł do 225 zł

    Cena, Sauna w domu jednorodzinnym w Radzyniu Podl, 1 sztuka 2 osobowa
    Sauna, Radzyń Podlaski

    1350 zł do 2250 zł

    Cena, Wymiana siedzisk w saunie suchej, 138 mb
    Sauna, Rybnik

    1350 zł do 2250 zł

    Cena, sauna sucha, na podczerwień, mokra, parowa dwie ściany szklane, 4x2x3
    Sauna, Łochów

    1800 zł do 3000 zł

    Cena, Projekt i montaż sauny w łazience pod skośnym dachem., 1,2*1,3*1,4-2m (szer/gl/wys)
    Sauna, Łowczówek

    900 zł do 1500 zł

    Cena, Budowa suany zewnętrznej z domkiem,
    Sauna, Ksawerów

    900 zł do 1500 zł

    Cena, Wymiana elementów drewnianych istniejącej sauny , Kubatura ok 12m3
    Sauna, Pabianice

    900 zł do 1500 zł

    Cena, Sauny, 2,50x2m
    Sauna, Łódź

    2250 zł do 3750 zł

    Cena, Sauna fińska, 1 szt.
    Sauna, Krakowiany

    990 zł do 1650 zł

    Cena, Sauna wewnętrzna , 2x2m
    Sauna, Katowice

    900 zł do 1500 zł

    Cena, Sauna, 1 szt.
    Sauna, Tuchola

    900 zł do 1500 zł

    Cena, Sauna w domu, 2/3 osoby
    Sauna, Brzeg

    900 zł do 1500 zł

    Cena, Sauna, 1 szt.
    Sauna, Zabrze

    900 zł do 1500 zł



    Pomysły na urządzenie domu

    Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

    Sauna cennik

    Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

    55+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA Sauna
    BEZPŁATNE USŁUGI
    BEZ PROWIZJI
    OTRZYMAJ OFERTĘ
    Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
    © 2023 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone