Dla obszaru

    Rolety Cena

    Ile kosztują rolety zewnętrzne? Sumę potrzebną na rolety zewnętrzne należy wziąć pod uwagę przy projektowaniu domu, czyli przy planowaniu zadaszeń, okapów, wpustów wspornikowych i tym podobnych. Roletami stwarza się warunki do lepszego zacienienia wnętrza w danej przestrzeni, w zależności od tego, czy dana przestrzeń jest przeznaczona do pracy czy wypoczynku, i tym samym określa koszty klimatyzacji. Ceny rolet wewnętrznych różnią się w zależności od rodzaju, materiału i wymiarów. Możesz zapłacić od 350 do 1.500 PLN / m2 za rolety, moskitiery, markizy, tenty czy żaluzje. Trwałe rolety, takie jak pergole i brisoles są droższe. Brisoles kosztują od 500 do 800 PLN / m2. Skonsultuj się ze swoim architektem w sprawie najlepszych rolet dla Twojego domu.

    Komu powierzyć wykonanie rolet? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych monterów rolet w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

    Poproś o ofertę:
    Wyślij zapytanie

    Cena żaluzji


    Cena klasycznych żaluzji PCV z listwami o szerokości 45 mm wynosi 150 PLN / m2; Żaluzje PCV, których listwy mają szerokość 37 mm to ok 100 PLN / m2 i takie same, ale aluminiowe kosztują ok 200 PLN / m2.

    100.00 zł/m2

    BARDZO NISKA CENA
    zł/m2

    ŚREDNIA CENA
    200.00 zł/m2

    NAJWYŻSZA CENA
    CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

    INNE CENY ZA Rolety

    Wasza ilość

    jednostka

    orientacyjna cena

    Wasza cena

    Montaż rolet

    Cena montażu rolet podfasadowych. podtynkowych


    szt

    zł/szt

    Napęd do żaluzji lub rolet

    Cena silnika do żaluzji lub rolet bez elementów sterujących i przełączników.


    szt

    zł/szt

    Okiennice aluminiowe, listwy stałe

    Cena okiennic aluminiowych. Cena okiennic aluminiowych ze stałymi listwami w standardowym kolorze RAL, wraz z montażem. Cena dotyczy okna 80x120 cm.


    m2

    zł/m2

    Okiennice aluminiowe, ruchome listwy

    Cena okiennic aluminiowych. Cena okiennic aluminiowych z ruchomymi listwami w standardowym kolorze RAL, wraz z montażem. Cena dotyczy okna 80x120 cm.


    m2

    zł/m2

    Okiennice drewniane, listwy ruchome

    Cena okiennic drewnianych. Cena okiennic wykonanych z drewna świerkowego z ruchomymi listwami, wraz z montażem. Cena dotyczy okna 80x120 cm.


    m2

    zł/m2

    Okiennice drewniane, listwy stałe

    Cena okiennic drewnianych. Cena okiennic z drewna świerkowego z listwami stałymi, wraz z montażem. Cena dotyczy okna 80x120 cm.


    m2

    zł/m2

    Okiennice PCV, listwy ruchome

    Cena okiennic PCV. Cena okiennic PCV z ruchomymi listwami, wraz z montażem. Cena dotyczy okna 80x120 cm.


    m2

    zł/m2

    Okiennice PCV, listwy stałe

    Cena okiennic PCV. Cena okiennic PCV z listwami stałymi, z montażem. Cena dotyczy okna 80x120 cm.


    m2

    zł/m2

    Rolety antywłamaniowe

    Cena rolety antywłamaniowej, wzmocnionej. Wymiary 90x80 grubość 53mm


    szt

    zł/szt

    Żaluzje fasadowe

    Cena żaluzji fasadowych. Cena żaluzji podfasadowych z izolowanymi skrzynkami ALU i klasycznymi listwami ALU o szerokości do 40 mm z ręcznym sterowaniem linowym. Cena żaluzji i montaż.


    m2

    zł/m2

    Żaluzje fasadowe

    Cena żaluzji fasadowych. Cena żaluzji podfasadowych z izolowanymi skrzynkami ALU i klasycznymi lamelami ALU o szerokości do 40 mm z ręcznym sterowaniem linowym. Cena żaluzji i montaż.


    m2

    zł/m2

    RAZEM:
    wyślij zapytanie >

    Rolety zewnętrzne


    Ile kosztują rolety zewnętrzne? Cena rolet lub żaluzji, niezależnie od tego, czy są klasyczne, pod f...

    Sprawdź też: Rolety zewnętrzne Cena

    Żaluzje


    Ile kosztują żaluzje? Cena żaluzji do okien lub drzwi uzależniona jest od rodzaju (klasyczna, pod el...

    Sprawdź też: Žaluzje Cena

    Rolety screen


    Ile kosztują rolety screen? Zewnętrzne zasłony ekranowe są doskonałymi roletami do dużych szklanych ...

    Sprawdź też: Rolety screen Cena

    Moskitiery


    Ile kosztują moskitiery? Moskitiery oszczędzą Ci wielu nieprzespanych nocy z powodu irytujących owad...

    Sprawdź też: Moskitiery Cena

    Pergola, markiza


    Ile kosztują zewnętrzne zacienienia poziome? Ceny markiz czy pergoli zależą od wielkości, rodzaju ko...

    Sprawdź też: Pergole, markizy Cena

    Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

    Rolety - wszystko, co trzeba wiedzieć

     

    1. Rolety - co trzeba wiedzieć?

    Współczesne trendy w aranżacji budynków mieszkalnych i biur, wymagają zastosowania dużych powierzchni szklanych. Udowodniono naukowo, że światło dzienne ma niezwykle korzystny wpływ na organizm człowieka, a efekty estetyczne nie są kwestionowane. Jednak pod względem praktycznym, architektonicznym i budowlanym jest to podwójne wyzwanie. Z jednej strony zimą tracone są duże ilości ciepła, które tylko częściowo mogą być skompensowane przez słoneczne dni. Z drugiej strony latem jest tak dużo upałów, że się przestrzeń przegrzewa i tego również tylko częściowo można uniknąć dzięki przemyślanym elementom architektonicznym. Prawidłowy rozmiar okien i ich orientacja, wspornikowe części budynku tworzące cienie oraz cień dobrze rozłożonej zieleni pozwalają uniknąć większości problemów z przegrzewaniem. Przegrzania, zaślepienia i niechcianych spojrzeń z pewnością można uniknąć dzięki zaplanowanemu układowi i dobremu doborowi rolet zewnętrznych i wewnętrznych; prawdę mówiąc, rolety zewnętrzne są uważane za lepsze rozwiązanie, ponieważ chronią zarówno zewnętrzną stronę fasady i okna, jak i wnętrze. Istnieje wiele rodzajów rolet zewnętrznych: okiennice, rolety, żaluzje, parasole, markizy, pergole i osłony przeciwsłoneczne, a prawie nieuniknionym dodatkiem dla większości są moskitiery. Niektóre rolety są stałe, inne ruchome z różnymi akcesoriami - mechanizmami do ręcznego i automatycznego poruszania. W przypadku podłączenia do systemu zarządzania inteligentnym domem, rolety można również regulować zgodnie z zadanymi parametrami - włączać się o określonej godzinie lub w zależności od pogody.

    Rolety
    Markizy kasetowe zapewniają przyjemny cień w gorące letnie miesiące

     

    2. Jak wybrać oferenta?

    Jeśli nie masz pewności, jaki rodzaj rolet wybrać, odwiedź niektóre salony. Na rynku jest wielu producentów i oferentów, asortyment prawie nieograniczony, podobnie jak przedział cenowy. Podstawowe pytanie brzmi, do czego potrzebujesz rolet - do ochrony przed słońcem lub ciekawskimi spojrzeniami? Chcesz by była stała czy ruchoma? Na portalu Daibau.pl znajdziesz wielu oferentów i będziesz mógł łatwo porównać ich oferty. Zobacz zdjęcia i komentarze użytkowników. Wyślij zapytanie do wybranych przez siebie osób i na podstawie otrzymanej odpowiedzi zdecyduj się na kogoś. To najłatwiejszy i najszybszy sposób na zdobycie tego, czego szukasz.

    3. Jaki typ wybrać?

    Żaluzje są najczęstszym rodzajem zewnętrznych rolet okiennych. Rolety zapobiegają przegrzaniu tak samo jak niechcianym spojrzeniom. Stanowią również doskonałą ochronę przed wiatrem, deszczem, śniegiem, ale i przed włamywaczami. Żaluzje są również izolatorem termicznym, dzięki któremu można zmniejszyć straty energii o około 25%; są również dobrym izolatorem akustycznym, ponieważ redukują hałas nawet o 10 dB. Jeśli chodzi o materiał, to plastik, aluminium i drewno.

    3.1. Rolety natynkowe

    Tego typu żaluzje montuje się razem z oknami, ponieważ ich obudowa znajduje się dokładnie nad ramą okienną. Dlatego najczęściej stosuje się go podczas nowej budowy lub remontu. Rolety te charakteryzują się wysoką izolacyjnością i dobrą ochroną okien. Ich konserwacja jak i naprawa jest prosta.

    3.2. Rolety zewnętrzne

    Ten rodzaj żaluzji jest najbardziej poszukiwany i stosowany, ponieważ można je montować zarówno na starych, jak i nowych oknach. Ponieważ są one widoczne na elewacji, należy pamiętać o kolorze i wyglądzie elewacji, aby nie odbiegać od ogólnego wrażenia. Rolety zewnętrzne są wielofunkcyjne – ich lamele mogą być wykonane z PVC lub aluminium, można je uruchamiać ręcznie lub automatycznie, można do nich dodać i moskitiery.

    3.3. Rolety fasadowe

    Rolety te są coraz częściej stosowane w nowoczesnym, nowym budownictwie, które dąży do minimalistycznych, prostych i zredukowanych kształtów, ponieważ obudowy są ukryte pod elewacją. Obudowa jest faktycznie montowana nad oknem w konstrukcji elewacji lub zewnętrznej krawędzi konstrukcji nośnej i jest otynkowana, aby w ogóle nie była widoczna z zewnątrz.

    3.4. Rolety skośne

    Rolety skośne stosuje się do okien o nieregularnych kształtach (trójkątne, okrągłe, sześciokątne, czyli wszystkie asymetryczne) oraz tych znajdujących się tuż pod połacią dachu i mogą być ustawione pod kątem do 45°. Aby były trwalsze wykonane są wyłącznie z aluminium.

    3.5. Rolety do okien dachowych

    Rolety te są specjalnie zaprojektowane do okien dachowych, które są zawsze pod większym obciążeniem, ponieważ są stale narażone na przegrzanie, deszcz i śnieg.

    3.6. Elektrorolety

    Rolety można przesuwać ręcznie, wykorzystując różnego rodzaju pręty gwintowane (korby), ale automatyka jest z pewnością łatwiejsza i prostsza, zwłaszcza przy dużych oknach. Napędzane są silnikami sterowanymi wyłącznikiem lub pilotem. Ich pracę można    zautomatyzować dzięki systemom sterowania inteligentnym domem. Dzięki temu rolety można uruchamiać względem warunków atmosferycznych lub w określonych godzinach.

    3.7. Rolety antywłamaniowe

    Ogromną przewagą rolet nad innymi zacienieniami jest zabezpieczenie antywłamaniowe. Rolety te posiadają sprężyny zabezpieczające, łączniki, system blokujący lub specjalne mechanizmy, których nie można otworzyć od zewnątrz.

    4. Żaluzje

    Żaluzje są najczęściej stosowanym rodzajem zewnętrznych rolet okiennych. Wykonane są z solidnych lameli aluminiowych, które można przesuwać i w zależności od kąta pochylenia kontrolują również ilość światła w pomieszczeniach. Żaluzje są mocne, trwałe, odporne na zmiany temperatury i pogody; są łatwe w użyciu i konserwacji oraz mają długą żywotność. Listwy na nich mogą mieć szerokość 50, 65, 80 mm i więcej, odbijają blask słońca i ciepło. Mogą być umieszczane na zewnątrz i wewnątrz okna, a także mogą służyć do zamykania pomieszczeń, balkonów czy tarasów. Obudowy mogą być umieszczone nad oknem lub zakryte tynkiem. Najtrwalsze prowadnice do żaluzji to druciane, nieco tańsze są te wykonane z tworzywa sztucznego lub aluminium. Rolety mogą być poruszane za pomocą pasów, linek, korby lub silnika. Wreszcie są we wszystkich kolorach z palety RAL, więc na pewno znajdziesz te właściwe.

    4.1. Żaluzje natynkowe

    Żaluzje te są najczęściej stosowane w nowym budownictwie, ponieważ są montowane razem z oknami i tworzą unikalny element elewacji. Obudowa tych żaluzji jest niewidoczna, dlatego są bardzo popularnym rozwiązaniem na nowoczesnych, minimalistycznych budynkach. Izolowana obudowa nad oknem spełnia również wymagania budownictwa niskoenergetycznego. Zintegrowane żaluzje mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie za pomocą silnika.

    4.2. Żaluzje zewnętrzne

    Można powiedzieć, że te żaluzje to odpowiednie zacienienie do każdego okna. Doskonale chronią przed wysoką temperaturą i stanowią ładny estetyczny detal na każdej elewacji. Ich główną zaletą jest to, że można je montować w dowolnym momencie zarówno na nowych, jak i starych oknach.

    4.3. Żaluzje skośne

    Nowe technologie produkcji umożliwiły wykonanie żaluzji do okien skośnych, ulubionych we współczesnej architekturze. Tak powstały okrągłe i wielokątne – jednym słowem asymetryczne, aby pasowały do ​​każdego okna.

    5. Markizy

    Markizy to rolety samonośne, które chronią przestrzeń tak samo przed letnim upałem, jak przed deszczem. Dlatego najczęściej spotykamy je na balkonach i tarasach. Markiza składa się z obudowy (skrzynki), profilu, wspornika oraz mocnego płótna akrylowego. Sama konstrukcja wykonana jest z solidnego, ale lekkiego aluminium, które występuje we wszystkich kolorach palety RAL. Markizę można rozwijać i zwijać ręcznie lub częściej elektrycznie.

    5.1. Markizy klasyczne

    Takie markizy są najliczniejsze. W przeciwieństwie do markiz półkasetowych i kasetowych ich płótno schnie szybciej, budowa i konserwacja są niewymagające, a rozwijanie i zwijanie całkiem proste. Ich cena jest również bardziej przystępna; ponieważ jednak markizy klasyczne są stale narażone na wszelkie wpływy, są one niezadowalające pod względem estetycznym dla bardziej wymagających klientów.

    5.2. Markizy półkasetowe

    W markizach półkasetowych zwinięte płótno wchodzi do obudowy, a konstrukcja pozostaje na zewnątrz. Podczas zamykania, czyli nawijania, należy uważać, aby materiał był suchy, ponieważ w przeciwnym razie łatwo pojawi się pleśń.

    5.3. Markizy kasetowe

    Te markizy stały się ulubieńcami nowych budynków, ponieważ wyglądają bezpretensjonalnie i elegancko. Ten rodzaj markizy jest taki, że zarówno płótno, jak i cała konstrukcja wchodzą do obudowy i wszystko jest chronione przed wpływami zewnętrznymi. Jednak i tutaj należy uważać, aby płótno było suche, gdy jest nawinięte w obudowie, aby nie pojawiła się pleśń.

    5.4. Markizy pionowe

    Te markizy to w rzeczywistości zasłony, które służą zarówno do ochrony bocznej przed niepogodą, jak i przed niepożądanymi spojrzeniami. Po rozciągnięciu stoją całkiem pionowo.

    5.5. Markizy półokrągłe

    Markizy te wyglądają klasycznie i są używane głównie do witryn sklepowych i innych lokali użytkowych. Mogą być stałe lub składane.

    6. Moskitiery

    Moskitiery to świetne rozwiązanie, gdy chcemy, aby do pomieszczenia dostało się świeże powietrze, ale nie agresywne owady. Moskitiery składają się z ramek aluminiowych lub plastikowych (ALU i PCV) oraz cienkiej siatki ochronnej z włókna szklanego. Istnieje kilka rodzajów i typów moskitier. Niektóre mogą być instalowane niezależnie, niektóre są zintegrowane, a oba mogą być wykorzystywane zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Są szczególnie praktyczne w pomieszczeniach, w których wymagana jest szczególna higiena, takich jak kuchnie, łazienki, szpitale czy wszelkiego rodzaju obiekty gastronomiczne. Jeśli są używane ostrożnie, mogą trwać bardzo długo i są bardzo łatwe w utrzymaniu.

    6.1. Rolowane moskitiery na okna

    Te moskitiery są przeznaczone do miejsc takich, jak okna z kwiatami. Ich zaletą jest łatwe opuszczanie i podnoszenie, ręcznie za pomocą taśmy lub automatycznie, na napędzie elektrycznym. Można je później zamontować na starych oknach, a także zintegrować z nowymi.

    6.2. Rolowane moskitiery na drzwi

    Moskitiery okienne na nic się nie przydadzą, jeśli owady wejdą przez często używane przez nas drzwi. Zaletą tych moskitier rolowanych jest prawie 100% ochrona przed atakami owadów. Dzięki mechanizmowi rolkowemu moskitiera szybko się otwiera i zamyka i nadaje się do drzwi, przez które stale przechodzisz. Z moskitier rolkowych mogą korzystać zarówno dzieci, jak i osoby niepełnosprawne, ponieważ ich dolna listwa ma tylko 3 mm szerokości.

    6.3. Przesuwne moskitiery

    Te moskitiery są używane do dużych otworów. Można je umieszczać na panoramicznych oknach, ogrodach zimowych lub wyjściach na balkony i tarasy. Moskitiery przesuwne mogą być jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe i trójskrzydłowe. Ponieważ ich ramy są mocniejsze i bardziej stabilne, nie potrzebują listew wewnętrznych, dzięki czemu widok przez okno jest całkowicie niezakłócony. Moskitiery przesuwne otwierane są ręcznie, można również zamontować uchwyty do otwierania nogą.

    6.4. Plisowane moskitiery

    Ten rodzaj moskitiery stosowany jest najczęściej do ścian panoramicznych i dużych drzwi balkonowych. Mogą być pojedyncze lub podwójne. Ich dolna listwa ma tylko 4 mm szerokości i nadają się do przejść bez progu. Moskitiery plisowane można otwierać zarówno w poziomie, jak i w pionie.

    6.5. Moskitiery skrzydłowe

    Moskitiery skrzydłowe przeznaczone są przede wszystkim do otworów, przez które często się przechodzi, takich jak wyjścia na taras i balkon. Ponieważ profile tych moskitier są bardzo cienkie, możliwe jest łączenie ich z roletami lub żaluzjami. Dostępne są we wszystkich kolorach RAL. Moskitiery skrzydłowe są zwykle umieszczane na zewnątrz drzwi i otwierane na zewnątrz, chociaż można je również umieścić od wewnątrz lub jako „drzwi kowbojskie”.

    6.6. Moskitiery stałe

    Te moskitiery są najprostsze i najbardziej praktyczne. Można je umieścić na dowolnym oknie, chociaż są przeznaczone przede wszystkim do okien i drzwi, które są słabo wykorzystywane do przejścia. Moskitiery są instalowane i mocowane, a w razie potrzeby można je zdjąć.

    6.7. Zintegrowane moskitiery

    Zintegrowane moskitiery stoją w ramie okna. Po opuszczeniu są całkowicie niewidoczne i można je łączyć z niektórymi rodzajami zacienień. Słabością moskitier wbudowanych jest to, że nie można ich montować samodzielnie, ale przy całych oknach, czyli gdy są montowane podczas nowej budowy lub remontu.

    7. Pergole

    Pergole zawsze były popularnym dodatkiem do domu, ponieważ umożliwiały korzystanie z tarasów w gorące letnie dni. Pergole to właściwie samodzielne konstrukcje przeznaczone do ochrony przed słońcem, deszczem czy wiatrem. Mogą być wykonane z drewna, stali i aluminium, takie są najnowocześniejsze. Dach pergoli może być pełny lub perforowany z listew stałych lub ruchomych, żebrowany, może być brezentowy, zielony itp. Ruchome listwy umożliwiają zacienienie zgodnie z ruchem słońca, czyli mogą być całkowicie otwarte lub całkowicie zamknięte jak prawdziwy dach. Jeśli uruchamianie pergoli jest podłączone do systemu inteligentnego sterowania domem i silnika elektrycznego, to cieniowanie będzie automatyczne zgodnie z wcześniej ustawionymi parametrami. Największą zaletą pergoli jest ich solidność,a co za tym idzie odporność na bardzo silne wiatry.

    8. Brise soleil

    Brise soleil to twarde osłony do okien, balkonów i tarasów. Są ulubionym dodatkiem w nowoczesnym budownictwie, ponieważ spełniają zadanie podstawowego zacienienia, a jednocześnie fantastycznie wyglądają. W zależności od sposobu poruszania się listew, brise soleil dzielą się na pionowe i poziome. Najczęściej spotykane są aluminiowe, do ogrodów i oddzielnych budynków, ale są też drewniane, które wymagają bardziej regularnej konserwacji. Brise soleil mogą być nieruchome lub ruchome, jeśli są podłączone do silnika.

    9. Instalacja

    Montaż żaluzji zewnętrznych odbywa się na dwa sposoby. Zintegrowane żaluzje są instalowane razem z oknami i nadają się do dużych remontów i w nowym budownictwie. Możesz wybrać zintegrowane rolety, żaluzje lub moskitiery. Pozostałe żaluzje zewnętrzne są później umieszczane na ramie okna lub drzwiach lub bezpośrednio na elewacji, tuż nad otworem. Oferent, którego wybierzesz najpierw weźmie dokładne wymiary i na ich podstawie wykona odpowiednie żaluzje. W przypadku rolet i żaluzji plisowanych brana jest pod uwagę wewnętrzna szerokość szyby, a w przypadku moskitier rolowanych zewnętrzna odległość ścian. Sama instalacja zajmuje tylko kilka godzin.

    10. Naprawy

    Rolety zewnętrzne są zawsze narażone na wszelkie warunki atmosferyczne – słońce, deszcz, śnieg, wiatr. Uszkodzenia mogą być również spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub konserwacją. Z drugiej strony częste używanie również uszkadza mechanizmy i płótna. Większość zacienień utrzymuje się przez długi czas, ale uszkodzenia powstają z różnych przyczyn. W takim przypadku zalecamy zawsze najpierw zapytać, co jest bardziej opłacalne, naprawa czy nowy zakup. Wymiana prowadnic czy listew jest z pewnością znacznie tańsza niż zakup nowego systemu. Większość fachowców od żaluzji zewnętrznych oferuje naprawę prawie wszystkich części mechanizmów, a części zamienne są łatwo dostępne.

    DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMU



    CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
    Ostatnio opublikowane projekty

    Rolety dzień noc

    Witam Proszę o cenę przykładowa rolety dzień noc na okno balkonowe z montażem. Proszę Mi Powiedzieć czy pomiar przez Państwa jest bezplatny 405 zł do 675 zł

    ........

    rolety wewnętrzne dzień noc

    zakup i montaż rolet wewnętrznych typu dzień noc na okno balkonowe o wymiarach : 2 okna 62cm x 120cm + drzwi balkonowe (bez przegrody) całe szkło 62cm x 200cm 607.5 zł do 1012.5 zł

    ........

    Rolety

    Witam Potrzebuję 2 rolety o wymiarach 86cm szrokości i 150cm długości w kolorze jasny brąz. Ile takie coś kosztuje i jaki jest czas wykonania? 6075 zł do 10125 zł

    ........

    CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC





    Cena, Czy robicie panstwo rolety dachowe zawnetrzne, 2
    Rolety, Jaraczewo

    3600 zł do 6000 zł

    Cena, Rolety dzień i noc wycena, 2 okna
    Rolety, Bodzentyn

    360 zł do 600 zł

    Cena, naprawy rolety garażowej, 1
    Rolety, Warszawa

    720 zł do 1200 zł

    Cena, Sznurki koralikowe do rolet mam pozrywane. Jest potrzeba założyć nowe,
    Rolety, Międzychód

    45 zł do 75 zł

    Cena, Witam. W jakiej cenie mają Państwo roletę zewnętrzną natynkową w kolor,
    Rolety, Bydgoszcz

    180 zł do 300 zł

    Cena, Rolety antywłamaniowe do recepcji hotelu, Potrzebuję rolet antywłamaniowych, do zastosowania we wnętrzu - potrzeba zamknięcia recepcji w hotelowym hallu. Recepcja narożna, na rogu szeroki słup
    Rolety, Korbielów

    900 zł do 1500 zł

    Cena, Naprawa rolety zewnętrznej,
    Rolety, Cybinka

    90 zł do 150 zł

    Cena, rolety i żaluzje,
    Rolety, Sztutowo

    2250 zł do 3750 zł

    Cena, Naprawa rolety zewnętrznej, 1
    Rolety, Namysłów

    90 zł do 150 zł

    Cena, Rolety dzień-noc, 3 szt /110x110 / i 2x 220x70cm
    Rolety, Siechnice

    360 zł do 600 zł

    Cena, Rolety zewnetrzne elektrycznie sterowane, rolekta balk. zewnetrzna, brak danych
    Rolety, Chorzów

    1800 zł do 3000 zł

    Cena, Rolety zewnetrzne, 6 okien dachowych
    Rolety, Wiązów

    1080 zł do 1800 zł

    Cena, Rolety zewnętrznej, 200x140
    Rolety, Konin

    270 zł do 450 zł

    Cena, Rolety 6 okien, 6 okien
    Rolety, Jawiszowice

    540 zł do 900 zł

    Cena, Wymiana jednej rolety w sypialni, 1 roleta około 190cm wysoka 75 szeroka
    Rolety, Brzeg Dolny

    135 zł do 225 zł

    Cena, naprawy zerwanych kilku sznurków przytrzymujących 2 poziomy rolety, kilka zeranych sznurków
    Rolety, Łódź

    90 zł do 150 zł

    Cena, Rolety zewnętrzne około 20m2, 20m2
    Rolety, Podkowa Leśna

    2250 zł do 3750 zł

    Cena, naprawa 1 rolety elek., w przyszłości wymiana reszty na elektr (ok 10), 1
    Rolety, Skawica

    90 zł do 150 zł

    Cena, Rolety zewnętrznej na balko, Około 8 metrów kwadratowych
    Rolety, Kalisz Pomorski

    900 zł do 1500 zł

    Cena, Naprawa zablokowanej rolety duża wymiarowo , 2m na 2m
    Rolety, Ustroń

    90 zł do 150 zł

    Cena, Rolety do lokal fitness, wymiar przeszklenia š12,5m v 2,7m
    Rolety, Tłuszcz

    1350 zł do 2250 zł

    Cena, rolety zewnetrzne, 3
    Rolety, Byczeń

    540 zł do 900 zł

    Cena, Rolety drzwiowe , 2
    Rolety, Czchów

    360 zł do 600 zł

    Cena, Naprawa, urwany trzpień , 1
    Rolety, Brzeg Dolny

    180 zł do 300 zł

    Cena, Rolety plisowane, 2 duże okna 1 małe okno
    Rolety, Pyskowice

    450 zł do 750 zł

    Cena, Rolety zewnętrzne, Okno 320 cm na 210 cm, okno 200 x 200, okno 80 x 80
    Rolety, Dzbądzek

    2250 zł do 3750 zł

    Cena, Zakup i montaż rolet zewnętrznych, 8 szt
    Rolety, Kaźmierz

    900 zł do 1500 zł

    Cena, Naprawa rolety zewnętrznej, elektrycznej, nie zamyka się, 4m
    Rolety, Czyżemin

    180 zł do 300 zł

    Cena, Rolety zewnętrzne do drzwi i oknien domek letniskowy, 5 szt
    Rolety, Leoncin

    180 zł do 300 zł

    Cena, Naprawa/ wymiana rolety zewnetrznej, 1m x 2 m
    Rolety, Suchy Dwór

    45 zł do 75 zł

    Cena, Montaż rolet wewnętrznych, 5 okien
    Rolety, Czernikowo

    180 zł do 300 zł

    Cena, Naprawa rolety zewnętrznej antywłamaniowej, 2 szt.
    Rolety, Konstancin-Jeziorna

    45 zł do 75 zł

    Cena, Rolety na 4 szt drzwi 82 x 190, 4 szt.
    Rolety, Wrocław

    450 zł do 750 zł

    Cena, Wymiana niesprawnego silnika w rolecie materiałowej, 15m x 5 m
    Rolety, Bielany-Jarosławy

    900 zł do 1500 zł

    Cena, Rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami, 7 szt.
    Rolety, Ińsko

    990 zł do 1650 zł

    Cena, Rolety zewnętrzne, 13 szt.
    Rolety, Rząśnik

    3600 zł do 6000 zł



    Pomysły na urządzenie domu

    Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

    Rolety cennik

    Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

    712+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA Rolety
    BEZPŁATNE USŁUGI
    BEZ PROWIZJI
    OTRZYMAJ OFERTĘ
    Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
    © 2023 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone