Dla obszaru

  Taras drewniany Cena

  Ile kosztuje taras drewniany? Cena uzależniona jest od wymiarów, materiału (drewno, kamień, ceramika), sposobu montażu, podłoża (płaskie, pochyłe ) i oczywiście cieśli. Cena drewnianego tarasu z modrzewia syberyjskiego na podkonstrukcji do 20 cm wysokości kształtuje się w granicach 180 - 260 PLN / m2.

  Komu powierzyć wykonanie tarasu drewnianego? Wyślij zapytanie do odpowiednich i ocenionych cieśli w Twojej okolicy - bezpłatnie i bez zobowiązań! Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

  Szybko znajdź fachowca - łatwo i bezpłatnie!
  Wyślij zapytanie

  Cena tarasu drewnianego


  Cena tarasu drewnianego. Cena tarasu drewnianego wykonanego z modrzewia syberyjskiego na podkonstrukcji do 20 cm wysokości wraz z przykręceniem do podłoża.

  180.00 zł/m2

  BARDZO NISKA CENA
  220.00 zł/m2

  ŚREDNIA CENA
  260.00 zł/m2

  NAJWYŻSZA CENA
  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  INNE CENY ZA Taras drewniany (2024)

  Wasza ilość

  jednostka

  orientacyjna cena

  Wasza cena

  Kładzenie zewnętrznej wykładziny podłogowej drewnianej

  Cena położenia zewnętrznych pokryć podłogowych drewnianych z drewna tekowego lub innego według ustalonych norm.


  m2

  zł/m2

  Taras WPC

  Cena tarasu WPC. Cena tarasu wykonanego z desek kompozytowych (WPC) zawierających 30% polimeru i 70% włókien drzewnych. Cena wykonania i montażu tarasu, przygotowania podstawy i przekładek.


  m2

  zł/m2

  orientacyjna cena
  wyślij zapytanie >

  Czy kalkulator był dla Ciebie przydatny??

  Taras drewniany - wszystko, co trzeba wiedzieć

   

  1. Taras drewniany – co trzeba wiedzieć?

  Budowa tarasu drewnianego to świetny pomysł, który możesz zrealizować, gdy tylko zacznie się cieplejsza pogoda. Jest to idealne miejsce na zabawę z przyjaciółmi i rodziną, gry, opalanie, relaks i wszystko inne, czego potrzebujesz do przyjemnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Aby pomóc Ci zaplanować i zrealizować idealny drewniany taras, podamy kilka wskazówek.

  Taras drewniany
  Drewniany taras to idealne miejsce na spotkania towarzyskie lub cieszenie się ciszą

   

  1.1. Styl tarasu drewnianego

  Drewniane tarasy mogą być jakie tylko zapragniesz. Jednak najpierw musisz zdecydować się na kilka podstawowych rzeczy - czy chcesz mały, kameralny taras, czy duży, na duże imprezy i więcej aktywności. Następnie wybierasz, jak będzie wyglądać – styl, kolory, materiały.

  1.2. Wielkość tarasu

  Jednym z podstawowych czynników będzie wielkość drewnianego tarasu. Chcesz mniejszy i cichszy, którym będziesz cieszyć się sam na sam z partnerem? Byłoby trochę taniej, bo będzie wymagało wszystkiego w mniejszych ilościach. Z drugiej strony, może wolisz przestronny i bardziej rozbudowany taras, który pomieści więcej gości i będzie wielofunkcyjny? Jeśli taras znajduje się obok domu, jego wielkość będzie podyktowana wielkością i położeniem podwórka. Może będziesz mieć wystarczająco dużo miejsca na grilla, stół, krzesła i wiele więcej, a goście mogliby wybrać, czy usiąść, zatańczyć, czy pobawić się, a może wypróbować nowy taras w inny sposób.

  2. Różne materiały

  Jednym z najprostszych i najtańszych sposobów na zapewnienie rodzinie większej przestrzeni życiowej jest stworzenie tarasu, który jest, można śmiało powiedzieć, salonem pod gołym niebem. Ile to wszystko będzie kosztować, zależy od wielkości tarasu i doboru materiałów, a także metody budowy.

  2.1. Drewno

  Taras z naturalnego drewna wygląda bardzo ładnie i jest przyjemny pod stopami nawet podczas upałów, ponieważ mniej się nagrzewa. Sosna to najtańsze drewno, choć najmniej odporne. Drewno chłonie wodę i jest mniej mokre, gdy pada deszcz lub gdy jest umieszczone wokół basenu. Niektóre rodzaje drewna, takie jak modrzew pospolity lub syberyjski, sekwoja i cedr, są bardziej odporne na gnicie i szkodniki, takie jak ryjkowce. Aby deski z roku na rok wyglądały równie dobrze należy je pokryć olejem lub środkami ochronnymi. Teczyna(Teak) jest szczególnie wytrzymałym gatunkiem drewna, ale też jednym z najdroższych. Jeśli jesteś gotowy na taki koszt, na dłuższą metę, ze względu na trwałość, odporność i inne wspaniałe cechy, może to być świetny wybór. Drewno, które nie jest obrabiane i zabezpieczone, z wiekiem szarzeje i szybciej się niszczy. Jeśli pokryjesz drewno glazurą, wiedz, że należy to powtarzać co roku. Malowanie lub zabezpieczenie olejem przedłuża żywotność materiału. Gatunki drzew tropikalnych mają gęstszą strukturę i są bardziej oleiste, a przez to bardziej odporne i jędrne. Ich słabością, poza ceną, jest to, że są trudniejsze w obróbce. Są to gatunki z Azji Środkowej i Południowej oraz Ameryki Środkowej i Południowej: ipe (lapacho), mahoń, kambara i meranti i tym podobne.

  2.2. Drewno poddane obróbce pod wysokim ciśnieniem

  Czym dokładnie jest drewno poddawane obróbce pod ciśnieniem? Jest to proces konserwacji, który pozwala drewnu zachować wszystkie swoje cechy zewnętrzne, a zwłaszcza wygląd, uodparnia się na owady, grzyby i mikroorganizmy. Do obróbki drewna pod wysokim ciśnieniem najczęściej stosuje się chemikalia, takie jak alkaliczny czwartorzędowy związek miedzi (ACQ), azol miedzi (CA) i mikronizowany azol miedzi (MCA). Drewno przetworzone w ten sposób jest o połowę tańsze od naturalnych, pełnych, surowych desek.

  2.3. WPC i materiały kompozytowe

  Materiały kompozytowe na tarasy to w rzeczywistości połączenie włókien plastiku i drewna. Zazwyczaj są nieco droższe od zwykłych desek. Dzieje się tak również dlatego, że nie trzeba ich malować, pokrywać olejem ani odnawiać. Są bardzo wytrzymałe i trwałe – można śmiało oczekiwać, że taras z desek kompozytowych wytrzyma pełne 25 lat – co w istocie oznacza, że ​​przez cały ten czas nie ma wydatków na naprawy czy konserwację. Możesz wybierać między oferowanymi kolorami i teksturami lub zdecydować się na coś według swoich upodobań.

  2.4. Podłogi bambusowe

  Wykładziny bambusowe to nowość na naszym rynku. Wykonane są z włókien bambusowych sklejanych pod ciśnieniem. Daje to bardzo mocny i trwały materiał, którego jedyną słabością jest skłonność do pękania. Można tego jednak uniknąć poprzez regularne pokrywanie olejem lub innym odpowiednim środkiem ochronnym.

  3. Czy powinieneś wykonać go samodzielnie, czy zatrudnić fachowców?

  Jeśli zdecydujesz się na mały, prosty taras, możesz zrobić to sam. Płaska powierzchnia bez krzywizn i poziomów nie wymaga zbyt wiele czasu ani umiejętności. Tylko upewnij się, że powierzchnia jest płaska, sucha i twarda. Dodatkowo podkonstrukcja musi być odpowiednio zabezpieczona, aby taras był stabilny. Jeśli jednak chcesz wielopoziomowy taras, ze schodami, zakrętami, może basenem do masażu lub wanną lub czymś podobnym, z pewnością lepiej zatrudnić fachowców.

  3.1. Pomiary i planowanie

  Jak w przypadku każdej budowy, bardzo ważny jest tutaj dokładny i precyzyjny pomiar oraz wielokrotna weryfikacja mierzonego. Tylko w ten sposób możesz mieć pewność, że zarówno materiał, jak i produkt końcowy będą takie, jakie chcesz. Szczególną uwagę należy zwrócić na narożniki i ogrodzenia, jeśli to planujesz, ponieważ szanse na naprawę błędów są bardzo małe. Szczególnie ważne jest zapewnienie odpowiednich łączników do montażu tarasu, ponieważ ma to kluczowe znaczenie dla jego stabilności. Jeśli bierzesz materiały kompozytowe, sprawdź minimalne i maksymalne wymiary i trzymaj się ich, zwłaszcza jeśli zamierzasz montować deski stopniowo. Wykonując taras, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Zanim zaczniesz, bardzo dobrze jest wiedzieć, jak ostatecznie będzie wyglądał taras, mieć plan lub szkic; jest to konieczne ze względu na kształt, wielkość, poziom tarasu, rodzaj materiału, sposób wykonania pracy i wreszcie cenę (czy pracujesz sam, czy płacisz fachowcom).

  3.2. Wskazówki dotyczące drewnianego tarasu

  Kiedy masz już gotowy projekt tarasu, wiesz, jak będzie wyglądał i do czego będzie służył, czas kupić materiał i rozpocząć prace. Musisz wiedzieć, jak prawidłowo ułożyć drewno, niezależnie od tego, czy jest to prawdziwe drewno, czy kompozyt. Powinieneś także zdecydować się na styl budowy. Polecamy zharmonizować wszystko z domem i ogrodem. Jeśli kupujesz lite drewno, upewnij się, że jest całkowicie suche. Odpowiednio wysuszone będzie się mniej rozszerzało i kurczyło pod wpływem warunków atmosferycznych, dzięki czemu konstrukcja będzie bardziej stabilna. Podpory powinny znajdować się co najmniej 18 cm nad ziemią, jeśli boki są otwarte, aby umożliwić naturalną cyrkulację powietrza, czyli suszenie. Przycinając deski na wymaganą długość, pamiętaj, że należy je montować natychmiast lub maksymalnie w ciągu 24 godzin. W przypadku montażu desek kompozytowych należy również pamiętać o rozszerzaniu się desek pod wpływem ciepła. Jest to słabość, której nie ma naturalne drewno, ponieważ nie zawiera plastiku. W ten sposób taras będzie się powiększał i kurczył przez cały rok w zależności od warunków zewnętrznych.

  3.3. Zabezpieczenie

  Po zainstalowaniu podkonstrukcji i wykładzin podłogowych możesz sobie pogratulować. Opanowałeś najtrudniejszą część. Pozostaje pokryć je odpowiednim środkiem ochronnym, który ochroni taras przed wszystkimi szkodliwymi wpływami, które mogą w końcu stworzyć problemy. Zabezpieczenie tarasu jest niemal tak samo ważne jak właściwa budowa. Gdy wszystko wyschnie, polej taras wodą, aby zobaczyć, jak się zachowuje. Jeśli krople wody nie pozostają na powierzchni desek, oznacza to, że konieczne jest co najmniej jeszcze jedno pokrycie środkiem ochronnym.

  3.4. Wyposażenie i dekoracja tarasu

  Po zakończeniu budowy następuje najfajniejsza część projektu. Uwolnij swoją kreatywność i wyobraźnię i zacznij wyposażać. Pamiętaj, jaki cel miałeś na myśli przed rozpoczęciem budowy, więc zacznij od tego. Jeśli chcesz, aby taras był wykorzystywany na przyjęcia i spotkania, duże stoły i wygodne krzesła lub fotele to podstawa, zapewniająca komfort i relaks. Jeśli planujesz gotować na świeżym powietrzu, niezbędna będzie letnia kuchnia lub przynajmniej obowiązkowy grill. W miejscach, w których słońce będzie najsilniejsze w ciągu dnia, koniecznie umieść parasole, aby móc cieszyć się cieniem. Skrzynki, donice czy wazy z roślinami są niezastąpione na rogach lub na całej długości wokół tarasu. Możesz je wykonać samodzielnie, z resztek materiałów lub kupić w wyspecjalizowanych sklepach. Wypełnij je zielenią, roślinnością i różnymi kwiatami, aby przestrzeń była bardziej kolorowa, rozkoszna i wypełniona pięknymi zapachami. Jeśli chcesz prywatności, możesz również ustawić parawan lub ogrodzenie do sąsiadów. Taras stanie się dzięki temu bardziej kameralnym miejscem, a także będzie chroniony przed wiatrem. Markiza to kolejna opcja ochrony przed upałem, owadami lub opadami atmosferycznymi. Wreszcie ważny jest dotyk twojej osobowości. Może kochasz morze, więc niektóre detale, takie jak poduszki lub podstawki w granatowym lub marynistycznym stylu, będą wszędzie. Akcentem może być również określony kolor lub wzór. Będziesz potrzebować koca lub kawałka owczej skóry, aby cieszyć się tarasem w świeże wiosenne i jesienne dni. W letnie i wszystkie inne wieczory przyda się jakieś światło - wybierz świece, lampy czy lampiony i ułóż je tak, aby gra światła i cienia uatrakcyjniła przestrzeń. W każdym razie wydaje nam się, że kluczowymi detalami dla relaksu i ożywienia są prawie zawsze poduszki we wszystkich rozmiarach, kształtach i ulubionych kolorach.

  4. Utrzymywanie drewnianego tarasu

  Będziesz musiał utrzymywać swój drewniany taras przez cały rok, aby mógł dobrze służyć przez dziesięć lub więcej lat. Wyczyścisz go specjalnymi środkami do czyszczenia drewna, a przy intensywnym użytkowaniu nie będzie marnotrawstwem olejowanie go kilka razy w roku lub zabezpieczanie specjalnym środkiem. Jak najszybciej wyczyść wszystko, co spadnie z jedzenia i napojów na podłogę, aby nie pozostały trwałe plamy. Kwasy lub wina pozostawiają ciemne plamy na drewnie i należy je natychmiast wytrzeć i wysuszyć.

  4.1. Regularne przeglądy drewnianego tarasu

  Jednym z bardzo ważnych warunków dobrej konserwacji i trwałości tarasu drewnianego są regularne przeglądy, czyli poszukiwanie śladów zgnilizny, insektów oraz sprawdzenie stabilności i konstrukcji. Najlepiej sprawdzić taras na wiosnę, bo wtedy powietrze jest wystarczająco suche i ciepłe. Zwróć szczególną uwagę na połączenia tarasu i elewacji domu i gruntu. Wejdź na każdą deskę i sprawdź wytrzymałość podkonstrukcji. Jeśli zauważysz, że śruby poluzowały się, odkształciły lub w inny sposób nie zostały prawidłowo dokręcone, popraw to. Najlepiej, gdy wszystkie wkręty są drewniane i gdy nie ma metalowych, ale czasami trzeba je również użyć, więc upewnij się, że nie są zardzewiałe. Jeśli na deskach są pęknięcia, należy je wypełnić kitem do drewna. Upewnij się również, że regularnie zamiatasz taras, aby brud nie osadzał się i nie pozostawiał osadów lub plam.

  4.2. Wymiana uszkodzonych desek

  Sporadycznie konieczna będzie wymiana uszkodzonej deski. Użyj młotka, aby oddzielić ją od podkonstrukcji i zastąp ją deską tego samego typu, jakości i wymiarów. Kiedy ją utwierdzisz, użyj do niej tego samego środka ochronnego. Deski z prawdziwego drewna z czasem zmienią kolor na szary, jeśli nie będą chronione, ale nawet jeśli są, minie trochę czasu, zanim ich kolor będzie pasował do starych. Jeśli jest więcej uszkodzonych desek, może nie być złym pomysłem rozważenie wymiany całej wykładziny podłogowej, aby taras wyglądał jednakowo.

  4.3. Konserwacja tarasu generalnym czyszczeniem

  Częścią utrzymania tarasu jest dokładne czyszczenie przynajmniej raz w roku. Najlepszym na to okresem jest wiosna, kiedy temperatury są najprzyjemniejsze. Przed czyszczeniem usuń wszystkie meble i rzeczy. Najpierw dobrze zmieć taras. Użyj noża, aby zeskrobać brud między deskami, do którego miotła nie może sięgnąć. Użyj biodegradowalnego środka czyszczącego, który usuwa również pleśń, a następnie spłucz wszystko wężem ogrodowym. Taras można również umyć kompresorem, wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami producenta, aby nie uszkodzić drewna. Nie wolno czyścić kompresorem tarasu z materiałów kompozytowych, gdyż bardzo łatwo ulega on uszkodzeniu. Ogrodzenie drewniane tarasu czyścić specjalnym środkiem i od dołu do góry. Jeśli pocierasz w przeciwnym kierunku, produkt po prostu pryska na wszystkie strony i pozostawia ślady.

  4.4. Renowacja powłoki ochronnej lub farby

  Co kilka lat należy odnowić powłokę ochronną lub farbę na drewnianym tarasie. Konstrukcja będzie wyglądać ładniej, a Ty przedłużysz jej żywotność. Są środki, które wymagają odnawiania co roku lub nanoszenia więcej razy rocznie, ale są też takie, które są nakładane co kilka lat, w zależności od gatunku drewna. W przypadku zupełnie nowego, niedokończonego tarasu należy pozostawić go na 60-90 dni, aby „przyzwyczaił się” do warunków środowiska zewnętrznego, a dopiero potem nanieść środek zabezpieczający. W przypadku starego tarasu przeprowadź mały eksperyment: wylej kilka kropel wody na deski i jeśli drewno szybko je wchłonie, zdecydowanie konieczna jest nowa warstwa zabezpieczenia. Owiń otaczające kwiaty i rośliny folią, aby nie zostały spryskane olejem lub środkiem zabezpieczającym. Użyj taśmy papierowej używanej przez malarzy do zalepienia spoin między tarasem a elewacją. Użyj szpatułki, aby natychmiast usunąć farbę lub olej, który kapnie. Użyj twardej szczotki, aby usunąć wszelkie plamy i osady brudu, ale nigdy nie używaj metalowych, ponieważ porysują drewno. Przed malowaniem taras należy dokładnie wyczyścić.

  4.5. Szlifowanie tarasu

  Planując przemalowanie tarasu, najpierw trzeba będzie usunąć starą farbę. Tylko oczyszczona i wysuszona powierzchnia będzie w stanie ładnie wchłonąć nową warstwę farby. Szlifowanie usuwa również starą powłokę ochronną, czyli podkład, dlatego drewno powinno być zakitowane tam, gdzie są uszkodzenia. I drewniane ogrodzenie jest szlifowane w ten sam sposób, tylko dla niego jest to papier ścierny o ziarnistości 80-100, podczas gdy dla tarasu jest to 60-80. Po zakończeniu szlifowania odkurz i wytrzyj wszystko. Jeśli to ty wykonujesz pracę, koniecznie używaj okularów, rękawiczek i maski.

  4.6. Glazura lub powłoka ochronna

  Przed nałożeniem topu odczekaj co najmniej 2 dni, aż taras dobrze wyschnie. Zacznij od nakładania pędzlem na ogrodzenie, zaczynając od góry do dołu, do powierzchni tarasu. Używaj pędzla z włosiem naturalnym do nakładania produktów na bazie oleju lub z włosia syntetycznego do produktów na bazie wody. Użyj również wałka z długim uchwytem, ​​aby jak najbardziej równomiernie rozprowadzić glazurę, a następnie pędzla. Możesz również użyć aplikatora z płaską dyszą. Ten tryb pracy jest szybki tak jak z wałkiem i nie wymaga poprawiania pędzlem. Utrudnia jednak dotarcie do wnęk między deskami. Powłokę nakłada się w kilku etapach i częściowo, aby nie wchodzić na mokrą powierzchnię. Pozwól drewnu całkowicie wchłonąć środek konserwujący zgodnie z instrukcją i zetrzyj pozostałości szmatką. Zajmie to trochę czasu, chociaż wszystkie środki szybko wysychają; pamiętaj, aby unikać pory dnia, kiedy taras jest bezpośrednio nasłoneczniony. Bardziej porowate drewno może wymagać dwóch lub trzech warstw, aby wszędzie było równomiernie pokryte. Tarasy na ogół nie są malowane od spodu, zwłaszcza jeśli są wykonane z drewna poddanego obróbce pod wysokim ciśnieniem. W każdym razie pozostaw wszystko do wyschnięcia na co najmniej 24 godziny. Usuń taśmy ochronne i umieść wszystko z powrotem na miejscu.

  4.7. Wskazówki dotyczące pielęgnacji drewnianego tarasu

  Dzięki starannej konserwacji drewniane tarasy mogą służyć przez dziesięciolecia i cały czas wyglądać fantastycznie.

  - Okresowo zmieniaj miejsca na meble na tarasie, grille i stojaki na parasole, aby miejscami nie wyblakł od słońca, lub pociemniał gdzie zalega kurz lub woda.

  - Nie używaj mat pochłaniających wodę. Będziesz miał mniej trudności z plastikowymi lub syntetycznymi.

  Przycinaj krzewy i wysokie rośliny, aby nie dotykały dachu tarasu, aby nie złapał się mech, pleśń lub zgnilizna.

  - Gdy podczas przeglądu stwierdzisz, że deski są krzywe lub podniesione, wyszlifuj je, aby wyrównać je z innymi.

  - Gdy trzeba wymieszać środek czyszczący z wodą, wlej mniej wody, aby detergent był bardziej skoncentrowany, jeśli trzeba wyczyścić bardziej zabrudzone powierzchnie. Szczególnie jest to zalecane do mycia tarasów zaniedbanych.

  - Jeśli potrzebujesz więcej wiader farby podczas malowania tarasu, będzie bardziej jednolita, jeśli zmieszasz wszystko w większym wiadrze lub beczce, a następnie przelejesz do mniejszych.

  - Zastanów się, czy może będzie potrzebna powłoka hydro-izolacyjna natryskiwana pompą. Roztwór natryskuje się bezpośrednio na oczyszczone i osuszone deski i pozostawia do wyschnięcia na 24 godziny.

  - Jeżeli na deskach pojawią się pęknięcia, należy je wypełnić szpachlówką do drewna, wyszlifować i posmarować.

  - Większość desek wykonanych z materiałów kompozytowych nie wymaga dodatkowej ochrony. Są też takie, które można pomalować w celu odnowienia lub zmiany.

  Szukasz dobych wykonawców prac w obszarze Taras drewniany?

  DAIBAU.PL POMAGAMY W WYCENIE INWESTYCJI I WYBORZE WYKONAWCY DO TWOJEGO DOMU  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC
  Ostatnio opublikowane projekty

  wykonanie tarasu

  wykonanie tarasu . Stara wylewka jest już skuta 16200 zł do 27000 zł

  ........

  Taras drewniany - wstępna wycena

  Wstępna wycena - taras zewnetrzny, ok. 4x4 m, deska, sosna, modrzew itp. 8100 zł do 13500 zł

  ........

  TARAS wykonania podłogi oraz zabudowy ścian

  Ułożenia podłogi drewnianej oraz wykonania krzyżulcy między słupami 12150 zł do 20250 zł

  ........

  CHCĘ OFERTY OD WYKONAWCÓW PRAC

  Cena, wykonanie tarasu z drewna,
  Taras drewniany, Raduń

  1440 zł do 2400 zł

  Cena, montaz desek z kopozytu na tarasie i schodach, ok 36m2
  Taras drewniany, Malbork

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, fachowca taras drewniany, 20 m²
  Taras drewniany, Zgorzelec

  2700 zł do 4500 zł

  Cena, budowa tarasu drewnianego/ kompozytowego, 38m2
  Taras drewniany, Ogrodzieniec

  2250 zł do 3750 zł

  Cena, Zadaszenie tarasu, 5m/2,6m
  Taras drewniany, Gniezno

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, Taras drewniany,
  Taras drewniany, Łaziska Górne

  2250 zł do 3750 zł

  Cena, tani taras na legarach,
  Taras drewniany, Miechówka

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Taras, 50 m2
  Taras drewniany, Syców

  2700 zł do 4500 zł

  Cena, Zadaszenie tarasu,
  Taras drewniany, Bojszowy

  1440 zł do 2400 zł

  Cena, Taras drewniany z zadaszeniem drewnianym kryty poliwęglanem, 33m2
  Taras drewniany, Kędzierzyn-Koźle

  2250 zł do 3750 zł

  Cena, taras drewniany, 16m2
  Taras drewniany, Warszawa

  5400 zł do 9000 zł

  Cena, Taras ocieplony pod jurtę około 80 mk, 89
  Taras drewniany, Płaska

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, Balkon balustrada, 10m
  Taras drewniany, Ustroń

  1080 zł do 1800 zł

  Cena, Potrzebuję ofertę na postawienie dwóch tarasów drewnianych na słupach., Taras o powierzchni 3x3 metry, wysokość od powierzchni ok 1,2m. Do tego balustrady z dwóch stron i schody wejściowe.
  Taras drewniany, Drawsko

  3600 zł do 6000 zł

  Cena, remont tarasu drewnianego, 24 m kwadr.
  Taras drewniany, Bielsko-Biała

  540 zł do 900 zł

  Cena, Taras drewniany, zadaszenie, barierki, 40m2
  Taras drewniany, Borzymy

  2520 zł do 4200 zł

  Cena, ok70 m2 taras drewniany i opaska wokół domu, 70m2 taras, opaska ok 50m wokół domu
  Taras drewniany, Dębe Wielkie

  2700 zł do 4500 zł

  Cena, Taras 5m × 6m ile by kosztował, Xfvjiuy
  Taras drewniany, Pichlice

  720 zł do 1200 zł

  Cena, 2 tarasy w 1 domu, Łącznie ok 20m 2
  Taras drewniany, Reszel

  2250 zł do 3750 zł

  Cena, naprawa podpróchniałych słupów podtrzymujących taras sztuk 2.,
  Taras drewniany, Czernica

  360 zł do 600 zł

  Cena, belka - kantówka, 100 mm x 100 mm x 2500 mm - ilość 6 szt.
  Taras drewniany, Ponikiew

  450 zł do 750 zł

  Cena, wymiana brakującego fragmentu deski-fontanna, trudno mi określić, bo to jest jedna deska
  Taras drewniany, Poznań

  360 zł do 600 zł

  Cena, Taras kompozyt, 16m2
  Taras drewniany, Istebna

  720 zł do 1200 zł

  Cena, zabudowa dużego zadaszonego tarasu, 40 m kw
  Taras drewniany, Włocławek

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Wykonanie konstrukcji tarasu z drewna własnego lub powierzonego, 30 słupów /2,7 mb/ i 50 krokiew/4,5 mb o przek.14x14 cm
  Taras drewniany, Radzymin

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, Wymiana desek podkogowych na tarasie, 4m deseki w dlugosci
  Taras drewniany, Zaniemyśl

  360 zł do 600 zł

  Cena, Odnowienie tarasu na betonie, 1,5 m (szerokość) x 7,60 mm (długość)
  Taras drewniany, Świętajno

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Budowy tarasu, 5x3m
  Taras drewniany, Tychy

  1620 zł do 2700 zł

  Cena, wymiana drewnianego tarasu 10m2,
  Taras drewniany, Gąsiorowo

  1620 zł do 2700 zł

  Cena, zadaszenie tarasu, 30m
  Taras drewniany, Gniezno

  1800 zł do 3000 zł

  Cena, powiększyć taras oraz naprawić dach na drewnianym domku letniskowym, dach- 50m2, taras 18m2
  Taras drewniany, Przemęt

  2520 zł do 4200 zł

  Cena, taras drewniany z żaluzjami, 20 m2
  Taras drewniany, Olszewnica Stara

  1350 zł do 2250 zł

  Cena, Taras drewniany z ruchomymi deseczkami, To zależy, potrzebuje doradztwa gdyż mam dwie opcje lokalizacji
  Taras drewniany, Łowisko

  450 zł do 750 zł

  Cena, Przeróbka tarasu, Do 10 m2
  Taras drewniany, Gostyń

  900 zł do 1500 zł

  Cena, Zabudowa ganku w altanie, dwie ścianki z płyty OSB plus montaż drzwi, Ściany 6 m2, podłoga 2m2
  Taras drewniany, Leszno

  2700 zł do 4500 zł

  Cena, taras z drewna egzotycznego, ok 20 m
  Taras drewniany, Pionki

  1350 zł do 2250 zł  Pomysły na urządzenie domu

  Magazyn ze świeżymi pomysłami i poradami naszych autorów na temat urządzenia Twojej przestrzeni życiowej.

  Taras drewniany cennik

  Poproś firmę o niezobowiązującą ofertę

  319+ PRZEDSIĘBIORSTWAMI DLA Taras drewniany
  BEZPŁATNE USŁUGI
  BEZ PROWIZJI
  OTRZYMAJ OFERTĘ
  Warunki korzystania I Polityka prywatności I Informacje o ciasteczkach I Dane firmy
  © 2024 daibau.pl, Daibau® | Wszystkie prawa zastrzeżone